NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Gyűlölködjünk

36 feliratkozó

több mint 13 éve
konqueror 2 491 — ...
nagyon off, de Tomeee sapkáját is egy röpis csaj nyúlta le 😀
több mint 13 éve
Mad Seattle Seahawks Oregon Ducks 496 — Ősembör
Nekem szakközépben volt olyan röplabdás csaj ismerősöm aki kétszer törte el a lábát játék közben....kíváncsi lennék hogyan hozta össze....

@KJuraszik
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
régen sokat röpiztem HSben. Csak a picsák nem szerették hogy minden 4 labdaérintésem lábbal volt. Mondjuk az 5-7-es magasságommal masszívan undersized vagyok a röplabdához
több mint 13 éve
konqueror 2 491 — ...
Bassza meg az összes önző állat, aki profiként (félprofiként) azt élvezi, hogy lemegy az amatőr hallgatói kosárra, és nem passzol soha senkinek.deny79
mondjuk ki, az a fasszopó marbury volt ott, igaz?

röplabdában én is azt hittem lehetetlen önzőzni, nyilván mivel csak egy érintésed van 😀 de kioktattak, hogy ott annak számít, ha mindig te ütöd át 😛 érthetetlen pedig, hiszen ez a feladat 😀 konqueror
pff, NCAA röplabdán mindig utoljára draftoltak mert én is mindig lőttem egyből.
meg is magyaráztam a Coachnak azzal, hogy nem bízom a társaimban, elvégre ÖN is csak hármast adott nekik 😉

természetesen ez is kötelező tárgy volt, magamtól sose indulnék neki Keanu Reeveskedni.Höri
na, végre valami jó mondás tőled 😛 ez még nekem is tetszett

sajnos a Marbury szidás kioltja, így még van hová fejlődni
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Bassza meg az összes önző állat, aki profiként (félprofiként) azt élvezi, hogy lemegy az amatőr hallgatói kosárra, és nem passzol soha senkinek.deny79
mondjuk ki, az a fasszopó marbury volt ott, igaz?

röplabdában én is azt hittem lehetetlen önzőzni, nyilván mivel csak egy érintésed van 😀 de kioktattak, hogy ott annak számít, ha mindig te ütöd át 😛 érthetetlen pedig, hiszen ez a feladat 😀 konqueror
pff, NCAA röplabdán mindig utoljára draftoltak mert én is mindig lőttem egyből.
meg is magyaráztam a Coachnak azzal, hogy nem bízom a társaimban, elvégre ÖN is csak hármast adott nekik 😉

természetesen ez is kötelező tárgy volt, magamtól sose indulnék neki Keanu Reeveskedni.

több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 335 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Deny, látom ez ennyire mély nyomot hagyott benned, hogy kiírod mindenhová 😀 az a baj, hogy olyan környezetben, ahol mindenkinél jobb vagy, nehéz megállni, hogy ezt ne fitogtasd

röplabdában én is azt hittem lehetetlen önzőzni, nyilván mivel csak egy érintésed van 😀 de kioktattak, hogy ott annak számít, ha mindig te ütöd át 😛 érthetetlen pedig, hiszen ez a feladat 😀 nyáron strandröpin jó kis veszekedést generálok mindig 😛 amúgy se az én világom a röplabda, soccermúltamból kifolyólag reflexből mindig a hálóba küldöm a labdát 😛konqueror
engem egyszer azért basztak le, mert "más helyére" futottam és közben fellöktem a csapattársamat, aki látta hogy megyek mégsem mozdult, én voltam a köcsög mert nem figyeltem rá. igaz én nem láttam hogy ott van, mert csak 2 szemem van, és mindkettő elől...eaglesmcnabb
röplabda alapmondata:

"hagyd, én is hagyom!"konqueror
K.O. kiütött, kész vége, inkább megyek aludni 😂

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
konqueror 2 491 — ...
I LOVE THIS GAME 😂

amúgy teljes mértékben meg tudlak érteni...még jó hogy nálunk csak röplabda van, ott nehezebb önzőzni...eaglesmcnabb
Deny, látom ez ennyire mély nyomot hagyott benned, hogy kiírod mindenhová 😀 az a baj, hogy olyan környezetben, ahol mindenkinél jobb vagy, nehéz megállni, hogy ezt ne fitogtasd

röplabdában én is azt hittem lehetetlen önzőzni, nyilván mivel csak egy érintésed van 😀 de kioktattak, hogy ott annak számít, ha mindig te ütöd át 😛 érthetetlen pedig, hiszen ez a feladat 😀 nyáron strandröpin jó kis veszekedést generálok mindig 😛 amúgy se az én világom a röplabda, soccermúltamból kifolyólag reflexből mindig a hálóba küldöm a labdát 😛konqueror
engem egyszer azért basztak le, mert "más helyére" futottam és közben fellöktem a csapattársamat, aki látta hogy megyek mégsem mozdult, én voltam a köcsög mert nem figyeltem rá. igaz én nem láttam hogy ott van, mert csak 2 szemem van, és mindkettő elől...eaglesmcnabb
röplabda alapmondata:

"hagyd, én is hagyom!"
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 335 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Bassza meg az összes önző állat, aki profiként (félprofiként) azt élvezi, hogy lemegy az amatőr hallgatói kosárra, és nem passzol soha senkinek.deny79
I LOVE THIS GAME 😂

amúgy teljes mértékben meg tudlak érteni...még jó hogy nálunk csak röplabda van, ott nehezebb önzőzni...eaglesmcnabb
Deny, látom ez ennyire mély nyomot hagyott benned, hogy kiírod mindenhová 😀 az a baj, hogy olyan környezetben, ahol mindenkinél jobb vagy, nehéz megállni, hogy ezt ne fitogtasd

röplabdában én is azt hittem lehetetlen önzőzni, nyilván mivel csak egy érintésed van 😀 de kioktattak, hogy ott annak számít, ha mindig te ütöd át 😛 érthetetlen pedig, hiszen ez a feladat 😀 nyáron strandröpin jó kis veszekedést generálok mindig 😛 amúgy se az én világom a röplabda, soccermúltamból kifolyólag reflexből mindig a hálóba küldöm a labdát 😛konqueror
engem egyszer azért basztak le, mert "más helyére" futottam és közben fellöktem a csapattársamat, aki látta hogy megyek mégsem mozdult, én voltam a köcsög mert nem figyeltem rá. igaz én nem láttam hogy ott van, mert csak 2 szemem van, és mindkettő elől...

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Bassza meg az összes önző állat, aki profiként (félprofiként) azt élvezi, hogy lemegy az amatőr hallgatói kosárra, és nem passzol soha senkinek.deny79
I LOVE THIS GAME 😂

amúgy teljes mértékben meg tudlak érteni...még jó hogy nálunk csak röplabda van, ott nehezebb önzőzni...eaglesmcnabb
Deny, látom ez ennyire mély nyomot hagyott benned, hogy kiírod mindenhová 😀 az a baj, hogy olyan környezetben, ahol mindenkinél jobb vagy, nehéz megállni, hogy ezt ne fitogtasd konqueror
Ritkán basz fel ennyire valami űzött sportággal kapcsolatban, mint ma. Veszíteni tudok, elviselem ha valakai jobb, de valaki önző...
Röpis részre meg nem tudok mit mondani, amihez nem értek, nem erőltettem 😀
több mint 13 éve
konqueror 2 491 — ...
Denverből érkezett lektorunk megkért, hogy a soccert ne soccernek mondjam, mert az football...feldolgozhatatlan :oshawnka
akkor szerintem nem is Denverből jött a csávó, hanem valami android lehet

vagy TheMileHighCity, a denveri soccer fanatik 😀 bár ő azért konyít az amcsi sportokhoz
több mint 13 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 248 — Tyrone Creek
Denverből érkezett lektorunk megkért, hogy a soccert ne soccernek mondjam, mert az football...feldolgozhatatlan :o
több mint 13 éve
konqueror 2 491 — ...
Bassza meg az összes önző állat, aki profiként (félprofiként) azt élvezi, hogy lemegy az amatőr hallgatói kosárra, és nem passzol soha senkinek.deny79
I LOVE THIS GAME 😂

amúgy teljes mértékben meg tudlak érteni...még jó hogy nálunk csak röplabda van, ott nehezebb önzőzni...eaglesmcnabb
Deny, látom ez ennyire mély nyomot hagyott benned, hogy kiírod mindenhová 😀 az a baj, hogy olyan környezetben, ahol mindenkinél jobb vagy, nehéz megállni, hogy ezt ne fitogtasd

röplabdában én is azt hittem lehetetlen önzőzni, nyilván mivel csak egy érintésed van 😀 de kioktattak, hogy ott annak számít, ha mindig te ütöd át 😛 érthetetlen pedig, hiszen ez a feladat 😀 nyáron strandröpin jó kis veszekedést generálok mindig 😛 amúgy se az én világom a röplabda, soccermúltamból kifolyólag reflexből mindig a hálóba küldöm a labdát 😛
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 335 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Bassza meg az összes önző állat, aki profiként (félprofiként) azt élvezi, hogy lemegy az amatőr hallgatói kosárra, és nem passzol soha senkinek.deny79
I LOVE THIS GAME 😂

amúgy teljes mértékben meg tudlak érteni...még jó hogy nálunk csak röplabda van, ott nehezebb önzőzni...

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Bassza meg az összes önző állat, aki profiként (félprofiként) azt élvezi, hogy lemegy az amatőr hallgatói kosárra, és nem passzol soha senkinek.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Kurva élet bassza meg ilyen is csak velem történik... Rohadtul nincs jó kedvem.tenorx
242-143 ?
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Kurva élet bassza meg ilyen is csak velem történik... Rohadtul nincs jó kedvem.tenorx
Ááá, ne hidd, velem is gyakran előfordul, hogy nincs jó kedvem..:/
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Kurva élet bassza meg ilyen is csak velem történik... Rohadtul nincs jó kedvem.
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
rúter=rúter. leszarom, hogy megvan-e a 120 vagy csak 100 van, énis tudom, hogy vehetek. Maga az tény a durva, hogy lassan 1 év alatt ők nem tudnak beszerezni egy olyan routert, ami képes átküldeni a 120 megát...
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Februárban fizettünk elő a UPC-nél a 120-as netre. Azt mondták, hogy egyelőre csak 100-as lesz, mert a router nem tud többet átadni, de kérdezzünk rá 2 héttel később, mert addigra lesznek új rúterek, majd ingyen lecserélik. Aztán erről elfeledkeztünk, majd most, hogy más ügyben volt bent anyám, rákérdezett erre is, és azt mondták, hogy még nem érkeztek meg, próbálkozzunk 1-2 hónap múlva... no comment... Ha nem felejtjük el, akkor azóta is hivogatnánk őket, több, mint fél éve, tök fölöslegesen. De bizonyára valami hiperkülönleges router lesz, ha évekbe telik a beszerzése...fetomy
Vehetsz te istenorx
Szerintem itt router~modem, legalábbis fetomy szóhasználatában.

több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Februárban fizettünk elő a UPC-nél a 120-as netre. Azt mondták, hogy egyelőre csak 100-as lesz, mert a router nem tud többet átadni, de kérdezzünk rá 2 héttel később, mert addigra lesznek új rúterek, majd ingyen lecserélik. Aztán erről elfeledkeztünk, majd most, hogy más ügyben volt bent anyám, rákérdezett erre is, és azt mondták, hogy még nem érkeztek meg, próbálkozzunk 1-2 hónap múlva... no comment... Ha nem felejtjük el, akkor azóta is hivogatnánk őket, több, mint fél éve, tök fölöslegesen. De bizonyára valami hiperkülönleges router lesz, ha évekbe telik a beszerzése...fetomy
Vehetsz te is
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Februárban fizettünk elő a UPC-nél a 120-as netre. Azt mondták, hogy egyelőre csak 100-as lesz, mert a router nem tud többet átadni, de kérdezzünk rá 2 héttel később, mert addigra lesznek új rúterek, majd ingyen lecserélik. Aztán erről elfeledkeztünk, majd most, hogy más ügyben volt bent anyám, rákérdezett erre is, és azt mondták, hogy még nem érkeztek meg, próbálkozzunk 1-2 hónap múlva... no comment... Ha nem felejtjük el, akkor azóta is hivogatnánk őket, több, mint fél éve, tök fölöslegesen. De bizonyára valami hiperkülönleges router lesz, ha évekbe telik a beszerzése...
több mint 13 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Rohadjon meg a szemét telenor... Gyakorlatilag lassan 3 éve várok rá, hogy normális áron kapjak egy normális telefont, eddig valahogy nem sikerült ezt összehozniuk, úgyhogy közben kompromisszumos megoldásként beruháztam egy gagyibb, de legalább árában megfelelő készülékre. Most meglepve tapasztaltam, hogy a Samsung Galaxy S nevű csodát harmincezerért mérik előfizuval, már rohantam volna megvenni, de... A 30.000 ft-os ár csak lakossági ügyfeleknek szól, vállalkozói előfizetés (üzleti keret vagymi) birtokosaként 111.000 forintot kellene érte csengetnem. Persze az összes többi (szar, vagy eleve mindkét "konstrukcióban" aranyáron mért) telónál max. ilyen párezer ft különbség van, vagy egyáltalán nincs eltérés a lakossági és a vállalkozói árak között.

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 13 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
nem jön be az enkór egész nap. faszomat azt 😡haromt
fucking karbantartás...elvileg ma újra jó lesz

|
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
nem jön be az enkór egész nap. faszomat azt 😡
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
a pályázat formai követelményeinek tökéletesen megfelelt az Alstom. Itt inkább arra lennék kiváncsi, hogy a faszba kerülthetett bele a szerződésbe vis majorként, az ha nem mennek át a biztonsági teszteken. Ez az igazi nonszensz
haromt
nem a pályázatról írtam, hanem a szerződés teljesítéséről. ott nem csak a fékkel hibáztak, hanem még az adminisztratív követelményekkel se törődtek
Egyébként ez a metro igazi állatorvosi ló. Keresztbe tett ennek először a kormány, aztán az ökofasiszták/városvédők majd amikor már meg lehetett volna csinálni akkor Demszky és gangje totálisan elbaszta.
haromt
a zöldek állítólag nem maguktól lendültek bele, hanem a szociszadeszék találták ki, hogy tiltakozzanak, így például újra "kellett" tervezni egy állomást plusz százmillióért.atapapa
mondjuk már tökmindegy. a lényeg hogy egy elve elbaszott tervezés, maga a nyomvonal. Ha jól tudom annak a terve még a 70-80as évekből származik