NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Gyűlölködjünk

36 feliratkozó

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
ez volt a hsz-ed Tibi. 2007. nevezetes class: Höri, Esc, Ork, jómagamkonqueror
Peach is elhasalt, de szóbelin javított.

a 3 Colt mellé Smash hugát is felemlegetném, nem véletlen '07 volt a csikók éve 😀 Lehet ha beszervezel az érettségimezőnybe akkor néhány további Bears fant, lehet tiétek a Super Bowl 😛Höri
még említsük meg az azóta feledésbe merült Benkit. az szomorít csak el, hogy a nevezetes draft class csupán "Höri és a többiek" néven maradt fenn az utókornak. de hát karmában is beértél, látszik ki a népszerű fiú és kiből lesz végül gonosz ellenpólus 😉konqueror
csak a 2001-es draft class. soldival, gaboval, igorral meg velem 😊
Látod akkor még csak hírből hallottam az internetről 😛
több mint 13 éve
konqueror 2 491 — ...
nem szerintem még csak Junior volt ventura amikor hoztam. Vagy talán höriék érettségiztek.haromt
Akit megvágnak ezen a VICCen azt kibannolom 1 évre 😛 😛 😛haromt
ez volt a hsz-ed Tibi. 2007. nevezetes class: Höri, Esc, Ork, jómagamkonqueror
Peach is elhasalt, de szóbelin javított.

a 3 Colt mellé Smash hugát is felemlegetném, nem véletlen '07 volt a csikók éve 😀 Lehet ha beszervezel az érettségimezőnybe akkor néhány további Bears fant, lehet tiétek a Super Bowl 😛Höri
még említsük meg az azóta feledésbe merült Benkit. az szomorít csak el, hogy a nevezetes draft class csupán "Höri és a többiek" néven maradt fenn az utókornak. de hát karmában is beértél, látszik ki a népszerű fiú és kiből lesz végül gonosz ellenpólus 😉
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
van valami ventura rule amiről nem tudok?briareos
nem szerintem még csak Junior volt ventura amikor hoztam. Vagy talán höriék érettségiztek.haromt
Akit megvágnak ezen a VICCen azt kibannolom 1 évre 😛 😛 😛haromt
ez volt a hsz-ed Tibi. 2007. nevezetes class: Höri, Esc, Ork, jómagamkonqueror
Peach is elhasalt, de szóbelin javított.

a 3 Colt mellé Smash hugát is felemlegetném, nem véletlen '07 volt a csikók éve 😀 Lehet ha beszervezel az érettségimezőnybe akkor néhány további Bears fant, lehet tiétek a Super Bowl 😛

több mint 13 éve
konqueror 2 491 — ...
Melelsleg én még eddig két zhmon összesen fél pontot veszítettem szóval nem tudom mire megy a sírás 😛Rajna
tőled ez az elvárt 😛
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
14:00kor földrajz érettségi. kevésbé faszashawnka
várom tenorxet, aki mindjárt idejön, és kifakad, hogy egy érettségi lófasz, ezerszer inkább csinálná azt, mint a BME szopatást (BME = bazdmeg, megint egyes)

de igaza van. ha megbuknál, akkor egy év ban, ez a szabály 2007 óta van, haromt hozta 😛konqueror
Ez továbbra is amrhaság. Egyetemen valóban több a vizsga amelyek egyenként kb fél-érettségi szint (mert azért valljuk be, ha nems zigorlatról van szó akkor nincs benne 2-3 könyvnél több, vagy én tudom rosszul), de rohadtul nem az van, hogy minden százalék számít, hanem a kettes is jó azt csókolom. Érettségin egy picit neccesebb dolog egy gyenge ötös is, ha olyan szakra mész meg számít az a tárgy, szóval érettségi>>>egyetemi vizsga (tudom, ne pofázzak a lószar T-Karommal, ami nyilván kamu, de a bátyám orvosis, szóval van kis rálátásom a BMEnél keményebb schedulera is 😛 ). Melelsleg én még eddig két zhmon összesen fél pontot veszítettem szóval nem tudom mire megy a sírás 😛Rajna
inkább azt mondanám, hogy a 0 egyetemi vizsgáddal fogd be a szád 😛
több mint 13 éve
konqueror 2 491 — ...
várom tenorxet, aki mindjárt idejön, és kifakad, hogy egy érettségi lófasz, ezerszer inkább csinálná azt, mint a BME szopatást (BME = bazdmeg, megint egyes)

de igaza van. ha megbuknál, akkor egy év ban, ez a szabály 2007 óta van, haromt hozta 😛konqueror
van valami ventura rule amiről nem tudok?briareos
nem szerintem még csak Junior volt ventura amikor hoztam. Vagy talán höriék érettségiztek.haromt
Akit megvágnak ezen a VICCen azt kibannolom 1 évre 😛 😛 😛haromt
ez volt a hsz-ed Tibi. 2007. nevezetes class: Höri, Esc, Ork, jómagam
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 490 — StuG Life
várom tenorxet, aki mindjárt idejön, és kifakad, hogy egy érettségi lófasz, ezerszer inkább csinálná azt, mint a BME szopatást (BME = bazdmeg, megint egyes)

de igaza van. ha megbuknál, akkor egy év ban, ez a szabály 2007 óta van, haromt hozta 😛konqueror
van valami ventura rule amiről nem tudok?briareos
nem szerintem még csak Junior volt ventura amikor hoztam. Vagy talán höriék érettségiztek.haromt
arra gondoltam h ventura sosem lett pihenőre küldve.
ergó vannak kivételek
alias ventura rule

több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
14:00kor földrajz érettségi. kevésbé faszashawnka
várom tenorxet, aki mindjárt idejön, és kifakad, hogy egy érettségi lófasz, ezerszer inkább csinálná azt, mint a BME szopatást (BME = bazdmeg, megint egyes)

de igaza van. ha megbuknál, akkor egy év ban, ez a szabály 2007 óta van, haromt hozta 😛konqueror
Ez továbbra is amrhaság. Egyetemen valóban több a vizsga amelyek egyenként kb fél-érettségi szint (mert azért valljuk be, ha nems zigorlatról van szó akkor nincs benne 2-3 könyvnél több, vagy én tudom rosszul), de rohadtul nem az van, hogy minden százalék számít, hanem a kettes is jó azt csókolom. Érettségin egy picit neccesebb dolog egy gyenge ötös is, ha olyan szakra mész meg számít az a tárgy, szóval érettségi>>>egyetemi vizsga (tudom, ne pofázzak a lószar T-Karommal, ami nyilván kamu, de a bátyám orvosis, szóval van kis rálátásom a BMEnél keményebb schedulera is 😛 ). Melelsleg én még eddig két zhmon összesen fél pontot veszítettem szóval nem tudom mire megy a sírás 😛

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
14:00kor földrajz érettségi. kevésbé faszashawnka
várom tenorxet, aki mindjárt idejön, és kifakad, hogy egy érettségi lófasz, ezerszer inkább csinálná azt, mint a BME szopatást (BME = bazdmeg, megint egyes)

de igaza van. ha megbuknál, akkor egy év ban, ez a szabály 2007 óta van, haromt hozta 😛konqueror
van valami ventura rule amiről nem tudok?briareos
nem szerintem még csak Junior volt ventura amikor hoztam. Vagy talán höriék érettségiztek.
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 335 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
14:00kor földrajz érettségi. kevésbé faszashawnka
várom tenorxet, aki mindjárt idejön, és kifakad, hogy egy érettségi lófasz, ezerszer inkább csinálná azt, mint a BME szopatást (BME = bazdmeg, megint egyes)
konqueror
Beszarsz Mire Elvégzed

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 248 — Tyrone Creek
...ha megbuknál...konqueror
ez soha nem fordulhat elő 😀
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 490 — StuG Life
14:00kor földrajz érettségi. kevésbé faszashawnka
várom tenorxet, aki mindjárt idejön, és kifakad, hogy egy érettségi lófasz, ezerszer inkább csinálná azt, mint a BME szopatást (BME = bazdmeg, megint egyes)

de igaza van. ha megbuknál, akkor egy év ban, ez a szabály 2007 óta van, haromt hozta 😛konqueror
van valami ventura rule amiről nem tudok?

több mint 13 éve
konqueror 2 491 — ...
14:00kor földrajz érettségi. kevésbé faszashawnka
várom tenorxet, aki mindjárt idejön, és kifakad, hogy egy érettségi lófasz, ezerszer inkább csinálná azt, mint a BME szopatást (BME = bazdmeg, megint egyes)

de igaza van. ha megbuknál, akkor egy év ban, ez a szabály 2007 óta van, haromt hozta 😛
több mint 13 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 248 — Tyrone Creek
14:00kor földrajz érettségi. kevésbé fasza
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 490 — StuG Life
Nem, ez csak sima két bukott ZH egymásután, illetve elbaszott hétvége, meg rohadtul orvoshoz kellene mennem a Crohnommal, de nincs rá időm.
És szar kedvem is van.tenorx
Uhh Crohnod van...? Az szopó/gyűlölködőbevaló... Én kissé hipohonder vagyok, ha valamilyen betegség-tünetet észlelek magamon meg kell néznem a neten (a lázamat már nem is mérem, mert tudom hogy kis hőemelkedésre beparáznék és utána hetekig óránként kéne mérnem 😀 ), egy ilyen keresgélés közben találtam infókat erről a betegségről. Hát nem lehet kellemes.Rataccess
Anya is hamarabb megtalálta Googleval, hogy mi bajom van, mint mire az orvosok kimutatták szkópiákkal 😀 Amúgy akkor nincs gond vele, ha nem aktív.tenorx
akkor olyan mint szaba a fórumon

több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
99? 😕

nekem is tanulnom kéne de egyfolytában egyvalaki jár az eszemben... még csoda hogy nincs izomláza 😀eaglesmcnabb
Nem, ez csak sima két bukott ZH egymásután, illetve elbaszott hétvége, meg rohadtul orvoshoz kellene mennem a Crohnommal, de nincs rá időm.
És szar kedvem is van.tenorx
Uhh Crohnod van...? Az szopó/gyűlölködőbevaló... Én kissé hipohonder vagyok, ha valamilyen betegség-tünetet észlelek magamon meg kell néznem a neten (a lázamat már nem is mérem, mert tudom hogy kis hőemelkedésre beparáznék és utána hetekig óránként kéne mérnem 😀 ), egy ilyen keresgélés közben találtam infókat erről a betegségről. Hát nem lehet kellemes.Rataccess
Anya is hamarabb megtalálta Googleval, hogy mi bajom van, mint mire az orvosok kimutatták szkópiákkal 😀 Amúgy akkor nincs gond vele, ha nem aktív.
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 555
4000

Le kéne szoknom az eredménykövetésről, úgy lassabban nőne ez a szám.

Bár ha a jégkorongos fórumon írt 14 000+ hsz-emet nézem, itt még egész jól állok.

:rolleyes:Mikey
nem meglepő az arány.
16 meccs < 82 meccs 😛

( ha a Seminoles beleszámít akkor 29 < 82 )Höri
Ott 9,68 hsz naponta, itt 5,2. Ezért írtam, hogy itt még egész jól állok. 😛
több mint 13 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Kurva életbe már...tenorx
99? 😕

nekem is tanulnom kéne de egyfolytában egyvalaki jár az eszemben... még csoda hogy nincs izomláza 😀eaglesmcnabb
Nem, ez csak sima két bukott ZH egymásután, illetve elbaszott hétvége, meg rohadtul orvoshoz kellene mennem a Crohnommal, de nincs rá időm.
És szar kedvem is van.tenorx
Uhh Crohnod van...? Az szopó/gyűlölködőbevaló... Én kissé hipohonder vagyok, ha valamilyen betegség-tünetet észlelek magamon meg kell néznem a neten (a lázamat már nem is mérem, mert tudom hogy kis hőemelkedésre beparáznék és utána hetekig óránként kéne mérnem 😀 ), egy ilyen keresgélés közben találtam infókat erről a betegségről. Hát nem lehet kellemes.

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
fizika (L)
(azt hiszem a holnapi óra után még lesz folytatása)
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
4000

Le kéne szoknom az eredménykövetésről, úgy lassabban nőne ez a szám.

Bár ha a jégkorongos fórumon írt 14 000+ hsz-emet nézem, itt még egész jól állok.

:rolleyes:Mikey
nem meglepő az arány.
16 meccs < 82 meccs 😛

( ha a Seminoles beleszámít akkor 29 < 82 )

több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Kurva életbe már...tenorx
99? 😕

nekem is tanulnom kéne de egyfolytában egyvalaki jár az eszemben... még csoda hogy nincs izomláza 😀eaglesmcnabb
Nem, ez csak sima két bukott ZH egymásután, illetve elbaszott hétvége, meg rohadtul orvoshoz kellene mennem a Crohnommal, de nincs rá időm.
És szar kedvem is van.
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 335 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Kurva életbe már...tenorx
99? 😕

nekem is tanulnom kéne de egyfolytában egyvalaki jár az eszemben... még csoda hogy nincs izomláza 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Kurva életbe már...
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 555
4000

Le kéne szoknom az eredménykövetésről, úgy lassabban nőne ez a szám.

Bár ha a jégkorongos fórumon írt 14 000+ hsz-emet nézem, itt még egész jól állok.

:rolleyes:
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Ja éshogy gyűlölködjek is.
Marhára gyűlölöm,hogy a Tesco-ban a pénztárnál nekem szegezik a kérdést:
"Akar e adakozni az iszapkatasztrófa áldozatainak?"
Ha nemmel válaszol az ember akkor fintorog a pénztáros,meg a sorban mögötte álló vásárló,hogy milyen szemét vagyok.
Rakjanak ki egy urnát,vagy legyen egy pénzgyűjtő hely.Bazzani
szimpatikus alibi válasz, ami után nem vagy köcsög:

- Megint?