Gyűlölködjünk

36 feliratkozó

több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 013 — #neverpunt
Istvánfi Sándor nem hiszem, hogy ludas lenne, mert már több mint 20 éve jegyzősködik nálunk.
szolgált már SZDSZ-, FiDESZ-, MSZP-párti polgármesterek alatt is.vadibandi
"Már több mint húsz éve", azaz Kádár alatt kezdte 😀
Nehezen megy ez a demokrácia, na.Dzsokijuing
Városban a jegyzők olyanok, mint az RB-k, azaz általában nagyon gyorsan kopnak.vadibandi
éppen ezért gyanús az, aki nem kopik 😉

több mint 13 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
Még jó hogy nem semmisítették meg idő előtt őket. Tuti véletlen volt.
http://index.hu/belfold/2010/okvalasztas/elokerultek_a_kispesti_szavazolapok/GRAFI
Istvánfi Sándor nem hiszem, hogy ludas lenne, mert már több mint 20 éve jegyzősködik nálunk.
szolgált már SZDSZ-, FiDESZ-, MSZP-párti polgármesterek alatt is.vadibandi
"Már több mint húsz éve", azaz Kádár alatt kezdte 😀
Nehezen megy ez a demokrácia, na.Dzsokijuing
Városban a jegyzők olyanok, mint az RB-k, azaz általában nagyon gyorsan kopnak.




több mint 13 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 800 — Saturday Night Lights
Még jó hogy nem semmisítették meg idő előtt őket. Tuti véletlen volt.
http://index.hu/belfold/2010/okvalasztas/elokerultek_a_kispesti_szavazolapok/GRAFI
Istvánfi Sándor nem hiszem, hogy ludas lenne, mert már több mint 20 éve jegyzősködik nálunk.
szolgált már SZDSZ-, FiDESZ-, MSZP-párti polgármesterek alatt is.vadibandi
"Már több mint húsz éve", azaz Kádár alatt kezdte 😀
Nehezen megy ez a demokrácia, na.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
a fiával meg egy iskolába jártam 😊

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
Még jó hogy nem semmisítették meg idő előtt őket. Tuti véletlen volt.
http://index.hu/belfold/2010/okvalasztas/elokerultek_a_kispesti_szavazolapok/GRAFI
Istvánfi Sándor nem hiszem, hogy ludas lenne, mert már több mint 20 éve jegyzősködik nálunk.
szolgált már SZDSZ-, FiDESZ-, MSZP-párti polgármesterek alatt is.




több mint 13 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
Még jó hogy nem semmisítették meg idő előtt őket. Tuti véletlen volt.
http://index.hu/belfold/2010/okvalasztas/elokerultek_a_kispesti_szavazolapok/
több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
Igyál többször kis, életben tartó mennyiségű adagokat. 😊
Én pl melóhelyre vittem vodkát, és kicsit megbutítottam vele a kávét, gyümölcslevet.TheMileHighCity
Ti mit melóztok srácok?? :rolleyes:catattack
Gondolom, kocsmárosok.Dzsokijuing
Buszsofor + agysebesz? 😊

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
Igyál többször kis, életben tartó mennyiségű adagokat. 😊
Én pl melóhelyre vittem vodkát, és kicsit megbutítottam vele a kávét, gyümölcslevet.TheMileHighCity
Na igen, csak mondjuk akkora alkoholistává tényleg nem akarok válni, hogy még meló közben is igyak. 😊Stez
Ne sértegess... 😀TheMileHighCity
Nem rossz ötlet egyébként amit mondtál, szerintem kipróbálom. 😂

több mint 13 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
egész Ukrajna elmehet a picsába (meló felhúzott kicsit)

több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Gyűlölöm, hogy nem bírok ki pia nélkül 24 órát. Még ma hajnalban is ittam, de most hazaérve a melóból már ismét a kocsmán gondolkodom. :rolleyes:
Mondjuk ez meló miatt is van, kikészít néha, aztán ki kell kapcsolnom valahogy.Stez
Igyál többször kis, életben tartó mennyiségű adagokat. 😊
Én pl melóhelyre vittem vodkát, és kicsit megbutítottam vele a kávét, gyümölcslevet.TheMileHighCity
Na igen, csak mondjuk akkora alkoholistává tényleg nem akarok válni, hogy még meló közben is igyak. 😊Stez
Ne sértegess... 😀


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 800 — Saturday Night Lights
Gyűlölöm, hogy nem bírok ki pia nélkül 24 órát. Még ma hajnalban is ittam, de most hazaérve a melóból már ismét a kocsmán gondolkodom. :rolleyes:
Mondjuk ez meló miatt is van, kikészít néha, aztán ki kell kapcsolnom valahogy.Stez
Igyál többször kis, életben tartó mennyiségű adagokat. 😊
Én pl melóhelyre vittem vodkát, és kicsit megbutítottam vele a kávét, gyümölcslevet.TheMileHighCity
Ti mit melóztok srácok?? :rolleyes:catattack
Gondolom, kocsmárosok.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 13 éve
catattack 3 520
Gyűlölöm, hogy nem bírok ki pia nélkül 24 órát. Még ma hajnalban is ittam, de most hazaérve a melóból már ismét a kocsmán gondolkodom. :rolleyes:
Mondjuk ez meló miatt is van, kikészít néha, aztán ki kell kapcsolnom valahogy.Stez
Igyál többször kis, életben tartó mennyiségű adagokat. 😊
Én pl melóhelyre vittem vodkát, és kicsit megbutítottam vele a kávét, gyümölcslevet.TheMileHighCity
Ti mit melóztok srácok?? :rolleyes:
több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Na igen, csak mondjuk akkora alkoholistává tényleg nem akarok válni, hogy még meló közben is igyak. 😊Stez
Akkora? 😊
Lényeg, hogy aki nem bírja ki a napját a szokásos felese nélkül pl. az már alkoholistának minősül. Nem a mennyiség számít.kishaszi
Nekem anno valami hozzáértő olyat is mondott, hogy még az is alkoholistának minősül, aki csak minden hétvégén, de rendszeresen minden hétvégén iszik.
És én nem hétvégén iszom, hanem napvégén. 😀Stez
Igen. A hangsúly a függőségen van.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
Igyál többször kis, életben tartó mennyiségű adagokat. 😊
Én pl melóhelyre vittem vodkát, és kicsit megbutítottam vele a kávét, gyümölcslevet.TheMileHighCity
Na igen, csak mondjuk akkora alkoholistává tényleg nem akarok válni, hogy még meló közben is igyak. 😊Stez
Akkora? 😊
Lényeg, hogy aki nem bírja ki a napját a szokásos felese nélkül pl. az már alkoholistának minősül. Nem a mennyiség számít.kishaszi
Nekem anno valami hozzáértő olyat is mondott, hogy még az is alkoholistának minősül, aki csak minden hétvégén, de rendszeresen minden hétvégén iszik.
És én nem hétvégén iszom, hanem napvégén. 😀

több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Gyűlölöm, hogy nem bírok ki pia nélkül 24 órát. Még ma hajnalban is ittam, de most hazaérve a melóból már ismét a kocsmán gondolkodom. :rolleyes:
Mondjuk ez meló miatt is van, kikészít néha, aztán ki kell kapcsolnom valahogy.Stez
Igyál többször kis, életben tartó mennyiségű adagokat. 😊
Én pl melóhelyre vittem vodkát, és kicsit megbutítottam vele a kávét, gyümölcslevet.TheMileHighCity
Na igen, csak mondjuk akkora alkoholistává tényleg nem akarok válni, hogy még meló közben is igyak. 😊Stez
Akkora? 😊
Lényeg, hogy aki nem bírja ki a napját a szokásos felese nélkül pl. az már alkoholistának minősül. Nem a mennyiség számít.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
Gyűlölöm, hogy nem bírok ki pia nélkül 24 órát. Még ma hajnalban is ittam, de most hazaérve a melóból már ismét a kocsmán gondolkodom. :rolleyes:
Mondjuk ez meló miatt is van, kikészít néha, aztán ki kell kapcsolnom valahogy.Stez
Igyál többször kis, életben tartó mennyiségű adagokat. 😊
Én pl melóhelyre vittem vodkát, és kicsit megbutítottam vele a kávét, gyümölcslevet.TheMileHighCity
Na igen, csak mondjuk akkora alkoholistává tényleg nem akarok válni, hogy még meló közben is igyak. 😊

több mint 13 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
Óh ennél van durvább. Múltkor 30 percet kellett várni a 6osra a Petőfi híd budai hídfőénél, és volt aki végigvárta a 30 percet, ahelyett, hogy elgyalogolt volna az 5-6 perc sétára lévő Budafoki úthoz :ptenorx
én azt szoktam rühellni, amikor meló után várom a 4-6ot a hídfőnél, és minden 2. megy a kocsiszínbe, így a Boráros tértől mocsok nagy tömeg van...

több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Ha egy embernek az a hobbija, hogy mindennap megiszik egy üveg gecidrága konyakot, de már nem bírja fizetni akkor nem az a megoldás hogy napi 23 órát dolgozom hogy legyen pénzem a Le Corvusier-re, hanem hogy átszokom a Lánchíd brandyre...haromt
Jah persze. Lehet, hogy a VSOP brandy drága, de lehet, hogy nem hal bele x időn belül😛 Ez baromira nem megoldás, amit írsz, hanem az a preferencia, amit te elvárnál.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Azt viszont tényleg nem értem hogy a nem rég lezajlott vizsgálatot lefolytató és mindent rendben találó hatóság felelőségét miért nem vizsgálják?
A bíróság előtt a MAL védheti magát azzal, hogy tessék, megvizsgálták nemrég, és minden rendben volt.
Ja hogy lefizették az ellenőrt? A korrupcióban nem csak a pénzt adó, hanem a kapó is bűnös. Ergó fejeknek kéne hullania a környezetvédelmi hatóságnál is. Persze ez elképzelhetetlen.
A MAL fizessen. Sokat. Illés és bandája meg takarodjon a sunyiba.haromt
jó kérdés, hogy ha egy ellenőrt (akit lehet hogy Gyurcsány alatt vettek fel, de ez csak mellékszál) folyamatosan lefizetnek, akkor a miatta keletkező kár felelősségének milyen magas szintig kell terjednie. főleg akkor, ha a rendszer amúgy megfelelően betöltötte volna a rendeltetését.

De az ellenőrzéssel kapcsolatban is voltak egymásnak ellentmondó nyilatkozatok, amit egy vizsgálatnak kellene feloldania, bár nincsenek illúzióim.atapapa
3 hete volt ellenőrzés. Amire már nem gyúrcsány utasította az ellenőrt, hanem mrs.illés. A főnök pedig azért főnök, mert a beosztottjai munkájáért neki kell felelőséget vállalnia.
Ha hibázott/lefizették az ellenőrt akkor ő sitt. Viszont az ellenőr felettese illés búbosbanka, neki felmondás azonnal, az ő felettese az államtitkár, neki pedig lemondás. Tisztességes országokban ennek így kéne mennie egy ilyen horderejű ügynék.
Persze ez nem normális ország. Itt államosítjuk a vállalatot, mert kiürült a 2 választás alatt a pártkassza... Főleg azért vonzó mert egy jövedelmező iparágról van szó, talán az egyetlen amiben a világ élvonalába tartozunk, főképp az ország méretéhez képest.haromt
Még mindig ez. Szóval környezetvédelmi ellenőrzés volt. A talaj állapotát kellett vizsgálniuk. Környezetvédelmi vizsgálaton ne várd, hogy a gát statikai állapotát vizsgálják, mert ez olyan, mintha te vizsgálnád az én gázórámat.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Mi a francért nem lehet felgyalogolni a másodikra, miért kell lifttel menni oda is???Asbee
A világ egyik megválaszolhatatlan kérdése, de van rosszabb nála, amikor az egészséges huszonéves egyetemisták az 1. emeletről lifttel mennek le, pedig arra még várni is kell. Hova fog így jutni a világ?Black_Adder
Óh ennél van durvább. Múltkor 30 percet kellett várni a 6osra a Petőfi híd budai hídfőénél, és volt aki végigvárta a 30 percet, ahelyett, hogy elgyalogolt volna az 5-6 perc sétára lévő Budafoki úthoz :ptenorx
Én még május közepén Bl döntő után zp-től vártam 1-2 percet, hogy átvillamosozzam Petőfi hidat, és beleakadjak újra többiekbe... 😀 Azonban ez közel sem volt tudatos. Az viszont, hogy max. 2 emeletet mennek lifttel, az igencsak kiakaszt. Főleg, hogy ránézésre elsőévesek voltak, akik alapból nem mennek boltnál tovább, max vasútállomásig, esetleg buszvégig mennek el, ha hétvégén mennek haza. Tróger banda!


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 013 — #neverpunt
Az inflációba pedig akkor el megy az a pénz amit amúgy nyernek az állampolgárok az adócsökkentésselneuw
Nem hiszem. A bérek az infláció felett is emelkedni fognak.
Inkább arra megy ki a játék, amit egyszer már Bokros is előadott, Orbán is élvezte a hatását, de Medgyessynek már beletört a bicskája: el kell inflálni a szociális kiadásokat és a családi pótlékot.
Orbán már rég kijelentette, hogy nem fogja emelni a szociális segélyeket, a családi pótlékot se emelték már az előző ciklusukban sem, hanem adókedvezményeket adtak a gyerek után.
Ennek annyi pozitív hozadéka lesz, hogy a munka nélküli életre berendezkedőknek, gyereket pénzforrásként csinálóknak egyre kevésbé fogja megérni a megszokott életmódjukat folytatni.

több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 013 — #neverpunt
ez speciel hülyeség. Csak a bevezetés után befizetett cuccod megy az állambácsinak. amit eddig befizettél ahhoz nem nyulhatnak. Mondjuk azt már elvitte a válság...haromt
Én az elkövetkező 14 havi befizetésemet gyászolom...
Amúgy tavaly egész jó hozam volt, a tavalyelőtti bukót visszahozta nekem. Még +5%-ba át is fordultkzol
Nem kezdek bele a dolgokba, de itt komoly elkúrás forog fenn szerintem. Mármint nem nálad, hanem az egész most bejelentett gazdasági cuccal kapcsolatban. De nem kezdem el mert jön atapapa és megállapítja hogy kommer vagyok 😛haromt
mer' az vagy 😉

Orbán eljátssza a nép barátját, és az emberek nem a kormányt, hanem majd a Tescot és a Trémobilt szidják helyette (már az egyszerűbbje).

Abból a szempontból megértem ezt a különadósdit, hogy az elmúlt években sok állami támogatást benyelő, a válságot annyira nem megszívó ágazatok transzparensen működő cégeit szipolyozzák. Ezek a cégek nem tudják úgy szürkíteni a gazdaságot, mint ha a kormány generálisan próbálná elsimítani mindenfelé a bevételnövelés terheit. Aztán nem is biztos, hogy mindent áttolnak majd a fogyasztókra, pl. az energiaárakat most tették hatósági árassá, aztán ezeket az adókat elvileg 3 évig szedik csak, a kevésbé áthárító cégek akár versenyelőnybe is kerülhetnek, növelhetik a piaci részesedéseiket.

Azonban személy szerint annak örültem volna, ha a kiadásokat faragják inkább (igaz a közszférából így is elvihetnek vagy 300 milliárdot jövőre)

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Nem kezdek bele a dolgokba, de itt komoly elkúrás forog fenn szerintem. Mármint nem nálad, hanem az egész most bejelentett gazdasági cuccal kapcsolatban. De nem kezdem el mert jön atapapa és megállapítja hogy kommer vagyok 😛haromt
szerintem igazából ott van elcseszve a dolog, hogy a most megadóztatott cégek nyilván (jó esetben csak egy részét) át fogják hárítani a plusz költségeiket a fogyasztókra az áraikon keresztül. Amivel az a nagyon para, hogy az energetikai cégek áremelése mindenbe beépül, aminek az előállításához áram kell/szállítani kell és ráadásul a kereskedelmi láncok áremelései szintén hajták majd fel a fogyasztói árakat. Emiatt pedig lehetetlen lesz korrekt, normális inflációs célt tartani.
Az inflációba pedig akkor el megy az a pénz amit amúgy nyernek az állampolgárok az adócsökkentésselneuw
nekem nem ez a bajom. EZ is nagy szopás lesz, de inkább azért mert ez nem vezet semmire. Nem a bevételt kéne már növelni, hanem a kurva kiadásokat csökkenteni. Ahhoz a kibaszott vízfejhez most sem mernek hozzányúlni. Szociális ellátórendszer pl.
Pedig most megtehetnék mert csak 4 év múlva lesznek választások. De nemmm inkább a populizmus most is.

Ha egy embernek az a hobbija, hogy mindennap megiszik egy üveg gecidrága konyakot, de már nem bírja fizetni akkor nem az a megoldás hogy napi 23 órát dolgozom hogy legyen pénzem a Le Corvusier-re, hanem hogy átszokom a Lánchíd brandyre...
több mint 13 éve
neuw 271 — Patriots fan
Nem kezdek bele a dolgokba, de itt komoly elkúrás forog fenn szerintem. Mármint nem nálad, hanem az egész most bejelentett gazdasági cuccal kapcsolatban. De nem kezdem el mert jön atapapa és megállapítja hogy kommer vagyok 😛haromt
szerintem igazából ott van elcseszve a dolog, hogy a most megadóztatott cégek nyilván (jó esetben csak egy részét) át fogják hárítani a plusz költségeiket a fogyasztókra az áraikon keresztül. Amivel az a nagyon para, hogy az energetikai cégek áremelése mindenbe beépül, aminek az előállításához áram kell/szállítani kell és ráadásul a kereskedelmi láncok áremelései szintén hajták majd fel a fogyasztói árakat. Emiatt pedig lehetetlen lesz korrekt, normális inflációs célt tartani.
Az inflációba pedig akkor el megy az a pénz amit amúgy nyernek az állampolgárok az adócsökkentéssel

--------------------------------------------------
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Gyűlölöm, hogy 14 havi nyugdijmegtakaritasom odavész a fenébe 😕 (ha nem szabad a politikával kapcsolatban utálkozni pls modoljatok)kzol
ez speciel hülyeség. Csak a bevezetés után befizetett cuccod megy az állambácsinak. amit eddig befizettél ahhoz nem nyulhatnak. Mondjuk azt már elvitte a válság...haromt
Én az elkövetkező 14 havi befizetésemet gyászolom...
Amúgy tavaly egész jó hozam volt, a tavalyelőtti bukót visszahozta nekem. Még +5%-ba át is fordultkzol
Nem kezdek bele a dolgokba, de itt komoly elkúrás forog fenn szerintem. Mármint nem nálad, hanem az egész most bejelentett gazdasági cuccal kapcsolatban. De nem kezdem el mert jön atapapa és megállapítja hogy kommer vagyok 😛