NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Gyűlölködjünk

36 feliratkozó

több mint 13 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
http://hvg.hu/velemeny/20101017_spiegel_follath_budapestatapapa
Nomen es omen. Nézd meg a cikk íróját.
több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 013 — #neverpunt
http://hvg.hu/velemeny/20101017_spiegel_follath_budapest

több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 490 — StuG Life
tanulság:
hallgassatok rám, vegyétek meg a könyvemetbriareos
mióta várok egy briareos eredettörténetre 😀konqueror
majd megírhatod az előszót 😀

több mint 13 éve
konqueror 2 491 — ...
tanulság:
hallgassatok rám, vegyétek meg a könyvemetbriareos
mióta várok egy briareos eredettörténetre 😀
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 490 — StuG Life
tanulság:
hallgassatok rám, vegyétek meg a könyvemet

több mint 13 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
4 hónapos kapcsolat,vége.Egy pár nap alatt megváltozott minden,nem bírom sem felfogni sem elfogadni,nagyon szeretem.És ezért van igaza Brianák,egy éjszakás kapcsolatok,mi bajod lehet tőle?max kapsz valami jó kis nemi betegséget de az se ilyen szar.Tiszta egyértelmű helyzet egy párórás kefélés és aztán csókolom.Én meg semmit nem tudok tenni,sehova nem tudook menni,semmire nem tudok gondolni hogy ne ő jusson az eszembe.Cowboykarcsi
Most csak ilyen "majd az idő megoldja" dolgokat tudnék írni.
Azért 4hónap az még kiheverhető,de biztos szar.
Nekem volt olyan,hogy 3éves kapcsolat után jelentette be egy csaj,hogy terhes egy másik sráctól. Picit szíven ütött...
Csak ne mutasd neki,hogy szenvedsz,mert az élvezik a legjobban.Bazzani
Nyilván sokkal szarabb volt a Te helyzeted az ember azért egy kicsit jobban hozzánő egy emberhez 3 év alatt mint 4 hónap alatt.Valeszeg túlfogom élni csak egyszerűen most nem birom feldolgozni,főleg hogy így lett vége.Kedden voltunk 4 hónaposak akkor még minden rendbe volt "remélem sokáig együtt leszünk még" stb stb,erre ma azzal fogad hogy már nem szerelmes belém!?Komolyan sokkal jobb lenne ha másba lenne szerelemes(vagy vallja be)mint ez,ezt egyszerűen nem birom felfogni,és elfogadni sem,tegnap este beszéltem legjobb barátommal kérdezte mi van velünk én meg mondom hogy minden fasza,ezóta egy nap nem telt el!....Ez az ami teljesen készre vág,meg az hogy ennek ellenére most rögtön vissza mennék hozzá annak ellenére hogy tudom hogy baromság lenne.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Ja éshogy gyűlölködjek is.
Marhára gyűlölöm,hogy a Tesco-ban a pénztárnál nekem szegezik a kérdést:
"Akar e adakozni az iszapkatasztrófa áldozatainak?"
Ha nemmel válaszol az ember akkor fintorog a pénztáros,meg a sorban mögötte álló vásárló,hogy milyen szemét vagyok.
Rakjanak ki egy urnát,vagy legyen egy pénzgyűjtő hely.

több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
4 hónapos kapcsolat,vége.Egy pár nap alatt megváltozott minden,nem bírom sem felfogni sem elfogadni,nagyon szeretem.És ezért van igaza Brianák,egy éjszakás kapcsolatok,mi bajod lehet tőle?max kapsz valami jó kis nemi betegséget de az se ilyen szar.Tiszta egyértelmű helyzet egy párórás kefélés és aztán csókolom.Én meg semmit nem tudok tenni,sehova nem tudook menni,semmire nem tudok gondolni hogy ne ő jusson az eszembe.Cowboykarcsi
Most csak ilyen "majd az idő megoldja" dolgokat tudnék írni.
Azért 4hónap az még kiheverhető,de biztos szar.
Nekem volt olyan,hogy 3éves kapcsolat után jelentette be egy csaj,hogy terhes egy másik sráctól. Picit szíven ütött...
Csak ne mutasd neki,hogy szenvedsz,mert az élvezik a legjobban.

több mint 13 éve
Bruschi85 New England Patriots 1 725 — Patriots és Kaposvári KK fan
Rohadjon meg a Vidanet! :o
Nincs Espn A, Sportklub napok óta telefonos ügyfélszolgálatos picha majd megjavul és dolgozunk rajta meg kapcsolok valakit duma : :mad: 😮
Ennyit ér az előfizető.........

Persze, pont a Pats - Ravens meccs lenne, jöhet a stream keresés :mad: :mad:



A lényeg továbbra is Hajrá Pats és Hajrá Kometa Kaposvári KK!
több mint 13 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 500 — rabszolga
nájntinájn
mármint Cowboysfan kollégának 😊Hall Of Green
Tőlem már megkapta
http://www.nfl.hu/modules/Forum/viewtopic.php?id=357&p=118
#2342
több mint 13 éve
Hall Of Green Green Bay Packers 1 813 — R-E-L-A-X
nájntinájn
mármint Cowboysfan kollégának 😊

több mint 13 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
4 hónapos kapcsolat,vége.Egy pár nap alatt megváltozott minden,nem bírom sem felfogni sem elfogadni,nagyon szeretem.És ezért van igaza Brianák,egy éjszakás kapcsolatok,mi bajod lehet tőle?max kapsz valami jó kis nemi betegséget de az se ilyen szar.Tiszta egyértelmű helyzet egy párórás kefélés és aztán csókolom.Én meg semmit nem tudok tenni,sehova nem tudook menni,semmire nem tudok gondolni hogy ne ő jusson az eszembe.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
hihetetlen h nem képesek szólni h hawtin workshopot tart budapesten :mad:

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Részvétem Zsoci! 😕
több mint 13 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 574 — Invisible man
Csatlakozom az előttem szólókhoz. Részvétem!


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 13 éve
davemayer Chicago Bears 14 677 — "Grammar maci"
Hihetetlen, tényleg hálát kell adnia az embernek minden nap végén, persze a hétköznapokat nem ilyen mércével mérjük pedig sok minden változna ha megtennénk.
Eszembe jutott amikor megtudtam hogy keresztapám meghalt autóbalesetben... Őszinte részvétem!

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 13 éve
Zsoca Atlanta Falcons 769 — next time, maybe...
és abba rossz belegondolni, hogy ez azért jó néhány embernek még nagyobb tragédia...szomorú dolgok ezek

több mint 13 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 946 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Úristen 😮 Őszinte részvétem 😕

több mint 13 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Borzasztó tragédia,részvétem!

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 13 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 248 — Tyrone Creek
Részvétem...erre nincsenek szavak 😕
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
a tegnap esti öröm és boldogság mára elszállt. egy nagyon kedves haveromat szerdán kórházba vitték 40 fokos lázzal és hányással. ma kiderült, hogy gennyes agyhártyagyulladás. délután elhunyt. nehéz fel nyugodjék békében...
ennyi az emberi élet. :/

jah és vasránap találkoztam vele, emiatt ma el kellett mennem az ÁNTSZ-be megelőző gyógyszerért. picit még én is félek...Zsoca
Áhh szörnyű ilyeneket olvasni 😕
több mint 13 éve
Zsoca Atlanta Falcons 769 — next time, maybe...
a tegnap esti öröm és boldogság mára elszállt. egy nagyon kedves haveromat szerdán kórházba vitték 40 fokos lázzal és hányással. ma kiderült, hogy gennyes agyhártyagyulladás. délután elhunyt. nehéz feldolgozni az ilyet. most lett 22 éves, ereje teljében volt. nyugodjék békében...
ennyi az emberi élet. :/

jah és vasránap találkoztam vele, emiatt ma el kellett mennem az ÁNTSZ-be megelőző gyógyszerért(mivelhogy fertőző betegség). picit még én is félek...

több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
nők.. :mad:

több mint 13 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
Még jó hogy nem semmisítették meg idő előtt őket. Tuti véletlen volt.
http://index.hu/belfold/2010/okvalasztas/elokerultek_a_kispesti_szavazolapok/GRAFI
Istvánfi Sándor nem hiszem, hogy ludas lenne, mert már több mint 20 éve jegyzősködik nálunk.
szolgált már SZDSZ-, FiDESZ-, MSZP-párti polgármesterek alatt is.vadibandi
Az egész történet sántít. Nem mondom, hogy konkrétan ő a hibás. Ő helyesen tette, hogy felajánlotta a lemondását. Ő irányítja a hivatalt. Sok cégvezető példát vehetne erről.
Az egész azért háborít fel, mert annó 4 évvel ezelőtt a váci önk. választásokon volt olyan körzet (közte a mienk is) ahol 2!!! szavazat különbséggel nyert a maszopos öreg kommunista, de mielőtt a bizottság meghozta volna a döntést, már véleltlenül megsemmisítették a szavazatokat, úgyhogy az újraszámlálás elmaradt.
több mint 13 éve
neuw 271 — Patriots fan
Istvánfi Sándor nem hiszem, hogy ludas lenne, mert már több mint 20 éve jegyzősködik nálunk.
szolgált már SZDSZ-, FiDESZ-, MSZP-párti polgármesterek alatt is.vadibandi
"Már több mint húsz éve", azaz Kádár alatt kezdte 😀
Nehezen megy ez a demokrácia, na.Dzsokijuing
Városban a jegyzők olyanok, mint az RB-k, azaz általában nagyon gyorsan kopnak.vadibandi
Bathó Ferencet is most rúgták ki a NemzetGazdasági Minisztériumból. Ő is Fidesz, MSZP, minden kormány alatt dolgozott a PMben

--------------------------------------------------