Gyűlölködjünk

36 feliratkozó

több mint 13 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 800 — Saturday Night Lights
én most ezen haltam be.

"Az együttérzés és az aggodalom időszerű, a pánik viszont csak hibákat eredményez. A Kárpátok géniusza már meg is mondta, hogy az alumíniumgyártást, ahogy van, be kellene tiltani. Nincs gyár, nincs iszap, nincs katasztrófa. Huszáros megoldás. Ha lenne Amerikának Széles Gábora, 2001 óta nem szállt volna fel egy repülőgép sem. "

széles gábor bazmeg. MO egyetlen iparága az alugyártás ami működik. valóban szüntessük meg. akkor biztos mindenki echo TV-t fog nézni és magyar hírlapot fog olvasni és te kurvára jól jársz...haromt
Tudjuk, az iszappal az a baj, hogy vörös. Ha majd narancs lesz, katasztrófa sem lesz.Dzsokijuing
Kedvenc pártod színeiben Jávor Benedek is 10 perce kérte, hogy zárják be a gyárat, míg pont a narancsosok mondták, hogy olyan megoldás kell, amely alapján a munkahelyek megmaradnak.atapapa
Kedvenc pártom (néha az, néha nem) ökonáciként hülye is tud lenni, mint a segg. Idővel persze újra kell indítani a gyártást a megfelelő biztonsági feltételek megteremtésével.

És Jávor legalább nem fogja átvenni a gyárat szőröstül-bőröstül, Szélesből simán kinézem.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 13 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
A legutóbbi verzió szerint, ha elfogadják a törvénytervezetet, akkor állami ellenőrzés alá vonják a gyárat.
több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 013 — #neverpunt
én most ezen haltam be.

"Az együttérzés és az aggodalom időszerű, a pánik viszont csak hibákat eredményez. A Kárpátok géniusza már meg is mondta, hogy az alumíniumgyártást, ahogy van, be kellene tiltani. Nincs gyár, nincs iszap, nincs katasztrófa. Huszáros megoldás. Ha lenne Amerikának Széles Gábora, 2001 óta nem szállt volna fel egy repülőgép sem. "

széles gábor bazmeg. MO egyetlen iparága az alugyártás ami működik. valóban szüntessük meg. akkor biztos mindenki echo TV-t fog nézni és magyar hírlapot fog olvasni és te kurvára jól jársz...haromt
Tudjuk, az iszappal az a baj, hogy vörös. Ha majd narancs lesz, katasztrófa sem lesz.Dzsokijuing
Kedvenc pártod színeiben Jávor Benedek is 10 perce kérte, hogy zárják be a gyárat, míg pont a narancsosok mondták, hogy olyan megoldás kell, amely alapján a munkahelyek megmaradnak.

több mint 13 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 800 — Saturday Night Lights
én most ezen haltam be.

"Az együttérzés és az aggodalom időszerű, a pánik viszont csak hibákat eredményez. A Kárpátok géniusza már meg is mondta, hogy az alumíniumgyártást, ahogy van, be kellene tiltani. Nincs gyár, nincs iszap, nincs katasztrófa. Huszáros megoldás. Ha lenne Amerikának Széles Gábora, 2001 óta nem szállt volna fel egy repülőgép sem. "

széles gábor bazmeg. MO egyetlen iparága az alugyártás ami működik. valóban szüntessük meg. akkor biztos mindenki echo TV-t fog nézni és magyar hírlapot fog olvasni és te kurvára jól jársz...haromt
Tudjuk, az iszappal az a baj, hogy vörös. Ha majd narancs lesz, katasztrófa sem lesz.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
én most ezen haltam be.

"Az együttérzés és az aggodalom időszerű, a pánik viszont csak hibákat eredményez. A Kárpátok géniusza már meg is mondta, hogy az alumíniumgyártást, ahogy van, be kellene tiltani. Nincs gyár, nincs iszap, nincs katasztrófa. Huszáros megoldás. Ha lenne Amerikának Széles Gábora, 2001 óta nem szállt volna fel egy repülőgép sem. "

széles gábor bazmeg. MO egyetlen iparága az alugyártás ami működik. valóban szüntessük meg. akkor biztos mindenki echo TV-t fog nézni és magyar hírlapot fog olvasni és te kurvára jól jársz...
több mint 13 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 574 — Invisible man
Vicc...

http://index.hu/belfold/2010/10/10/soros_tamogatja_a_romatelepek_felzarkoztatasat/?rnd=365Matthew99
miért gondolod? legyünk reálisak: ilyenek nélkül soha nem lesz megoldva ez a kérdés, márpedig elég fontos kérdésnek tartom. nem mondom, hogy így minden szuper lesz, de hátha egy fokkal jobbSzobi22
Azért mert nem gondolnám, hogy azokat a két kezükkel építették fel. Tisztelet a kivételnek. És most újra.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 13 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Vicc...

http://index.hu/belfold/2010/10/10/soros_tamogatja_a_romatelepek_felzarkoztatasat/?rnd=365Matthew99
miért gondolod? legyünk reálisak: ilyenek nélkül soha nem lesz megoldva ez a kérdés, márpedig elég fontos kérdésnek tartom. nem mondom, hogy így minden szuper lesz, de hátha egy fokkal jobb

több mint 13 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
Kibaszott GB. Megint úszott a fogadásom
több mint 13 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 574 — Invisible man
Vicc...

http://index.hu/belfold/2010/10/10/soros_tamogatja_a_romatelepek_felzarkoztatasat/?rnd=365


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Nem gondoltam volna, hogy egy xfaktor szintű szarság fog felbaszni, de nagyferó elmehet a faszomba. Ilyen buzi megjátszott szart továbbnyomni......F.Schleck
Most jön még csak a zsepiáradat. És az tetszik, hogy senki nem tudja mi lesz vele ha nem jut be az élő műsorba, meg hogy kiskora óta erről álmodik. Arra nem gondoltak, hogy elmennek dolgozni?Matthew99
Nekem speciel a 20 éves Muri Enikőtől tetszett leginkább a "Mi lesz, ha nem jutsz tovább?" kérdésre adott, "Akkor azt hiszem többé nem foglalkozom a zenével, ez az utolsó esélyem." válasza.. 😀😀 Na ott kurvára felröhögtem 😀

Egyébként én bírom az ilyet, mert egész jó produkciók is tudnak lenni, és már kezdem megszokni a "jézusom, ez a hang istenből jön" szintű reakciókat is. Mondjuk megasztárban jobban szeretem, hogy azért igyekeznek reális szinten tartani az ámulatokat. Az meg persze már szokásos, hogy a legjobbakat kiejtik, szarokat meg átnyomnak.. 😊
több mint 13 éve
Pocs Los Angeles Chargers 863 — All hail the king
Steve Crosby takarodj! Szanalmas ez a ST :mad:

több mint 13 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 676 — no es importante
Nem gondoltam volna, hogy egy xfaktor szintű szarság fog felbaszni, de nagyferó elmehet a faszomba. Ilyen buzi megjátszott szart továbbnyomni......F.Schleck
miért nézed?briareos
Az a baj, hogy én sem tudom. 😀
Általában szeretek énekléseket hallgatni, meg mindenféle versenyt is szeretek nézni, de inkább keresek szerintem valami izgalmas nfl-t.F.Schleck
ezért kell előfizetni espn3-ra, az összes közvetített college meccs utólag is megnézhető 😉 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Nem gondoltam volna, hogy egy xfaktor szintű szarság fog felbaszni, de nagyferó elmehet a faszomba. Ilyen buzi megjátszott szart továbbnyomni......F.Schleck
miért nézed?briareos
Az a baj, hogy én sem tudom. 😀
Általában szeretek énekléseket hallgatni, meg mindenféle versenyt is szeretek nézni, de inkább keresek szerintem valami izgalmas nfl-t.

több mint 13 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 574 — Invisible man
Nem gondoltam volna, hogy egy xfaktor szintű szarság fog felbaszni, de nagyferó elmehet a faszomba. Ilyen buzi megjátszott szart továbbnyomni......F.Schleck
Most jön még csak a zsepiáradat. És az tetszik, hogy senki nem tudja mi lesz vele ha nem jut be az élő műsorba, meg hogy kiskora óta erről álmodik. Arra nem gondoltak, hogy elmennek dolgozni?


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 490 — StuG Life
Nem gondoltam volna, hogy egy xfaktor szintű szarság fog felbaszni, de nagyferó elmehet a faszomba. Ilyen buzi megjátszott szart továbbnyomni......F.Schleck
miért nézed?

több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Nem gondoltam volna, hogy egy xfaktor szintű szarság fog felbaszni, de nagyferó elmehet a faszomba. Ilyen buzi megjátszott szart továbbnyomni......

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
megint elbaszottul szarul vagyok 2 napja. HAsogat a fejem. És még ehhez jön a florida meccs idegbaja, nem is beszélve a denverről. +4 óra extra szenvedés
szar az egész.
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
A retkes fasszopó kurva életbe, hogy a faszomba lehet így elbaszni valamit? Takarodjon a gecibe adazzio és az egész O-Line. Pounceyval az élen.haromt
Megdumálták a tesók, hogy szar lesz Mike, így be tudjuk húzni a 4. körben is 😀
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
A retkes fasszopó kurva életbe, hogy a faszomba lehet így elbaszni valamit? Takarodjon a gecibe adazzio és az egész O-Line. Pounceyval az élen.
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 553
Köszi a nagyszerű ötletet, megfontolom.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Gyűlölöm, hogy így másfél hét elteltével is fáj a meghúzódott (?) combom.
Bár az elmúlt két napban már szinte nem is fájt, erre ma egy leguggolásnál megint megrándult az izmom, és azóta megint fáj.
Kezdem unni. 😐Mikey
vágasd le mind a két lábad és nem kell többé leguggolnod
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 553
Gyűlölöm, hogy így másfél hét elteltével is fáj a meghúzódott (?) combom.
Bár az elmúlt két napban már szinte nem is fájt, erre ma egy leguggolásnál megint megrándult az izmom, és azóta megint fáj.
Kezdem unni. 😐
több mint 13 éve
Zsoca Atlanta Falcons 769 — next time, maybe...
alig van mostanában szabadidőm, és azt is szarul osztom be 😕kristof
lájk

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
alig van mostanában szabadidőm, és azt is szarul osztom be 😕
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Kurva szarul vagyok...