Gyűlölködjünk

36 feliratkozó

több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
Már el is kezdődött a mosdatás akkora hülyeségekkel, mi szerint "a vörösiszap nem mérgező" by MAL igazgató Bakonyi Zoltán. És persze szokásosan nem érzik magukat felelősnek a katasztrófáért.

Az már csak egy apró érdekesség, hogy Gyurcsány is benne van az alumíniumiparban rendesen.
F.Schleck
Ne álljunk meg itt. Pápa nagyon közel van Ajkához. Ergo egyértelmű, hogy a pápai gyúrcsány ásta ki a gátat.

haromt
természetesen, bár mondjuk Gyurcsány sztem évek óta nem tette be ide a lábát, de nyílván 😀
több mint 13 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
Azért az eső nem mos el olyan könnyen egy ekkora betongátat. Itt már jóval korábban kezdődhettek a bajok, amiről az üzemeltetőknek tudni kellett. Több helyi lakos szerint hetek óta szivárgot a cucc a gáton át.
Éremes megnézni a képet, hogy mekkora "létesítményről" van szó.
http://galeria.index.hu/belfold/2010/10/05/legifelvetelek_az_atszakadt_gatrol/?current_image_num=8&image_size=ml#
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Már el is kezdődött a mosdatás akkora hülyeségekkel, mi szerint "a vörösiszap nem mérgező" by MAL igazgató Bakonyi Zoltán. És persze szokásosan nem érzik magukat felelősnek a katasztrófáért.

Az már csak egy apró érdekesség, hogy Gyurcsány is benne van az alumíniumiparban rendesen.
F.Schleck
Ne álljunk meg itt. Pápa nagyon közel van Ajkához. Ergo egyértelmű, hogy a pápai gyúrcsány ásta ki a gátat.

Ez egy katasztrófa. Nem kell politikát, meg nagy fejesek keresni mögötte. Valószínűleg, akinek a tározó felügyelete lett volna a feladata, nagyívben szart rá, az eső meg szétmosta. A rendes magyar munkamorál tehet róla valószínüleg, meg a nagymennyiségű elfogyasztott kevert. A tulajdonost meg megbüntetik majd x száz millióra. Nem lehet ezzel mit kezdeni. Bárhol megtörténehetett volna.
több mint 13 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 797 — Saturday Night Lights
Pofázhatunk mi a románoknak Nagybányáról, meg Verespatakról, ha ugyanazt csináljuk mi is... Kíváncsi leszek hogy fogják eltusolni az ügyet, de abban száz százalékig biztos vagyok, hogy valahogy elfogják, mi közben ez egy nagyon nagy környezeti katasztrófa. Hirtelen nem is tudok visszaemlékezni ekkora környezeti tragédiára, amit mi okoztunk volna.

Már el is kezdődött a mosdatás akkora hülyeségekkel, mi szerint "a vörösiszap nem mérgező" by MAL igazgató Bakonyi Zoltán. És persze szokásosan nem érzik magukat felelősnek a katasztrófáért.

Az már csak egy apró érdekesség, hogy Gyurcsány is benne van az alumíniumiparban rendesen.F.Schleck
A MAL igazgatót vörösiszappal kéne leszigetelni.

Devecseri kollegina mondta, hogy hetek óta szivárgott a tározó, no komment. Az a benzinkutas pedig plecsnit érdemel, aki visszarohant áramtalanítani a töltőállomást. Ha az berobbant volna, most nem négy halottat gyászolnának a helyiek.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Pofázhatunk mi a románoknak Nagybányáról, meg Verespatakról, ha ugyanazt csináljuk mi is... Kíváncsi leszek hogy fogják eltusolni az ügyet, de abban száz százalékig biztos vagyok, hogy valahogy elfogják, mi közben ez egy nagyon nagy környezeti katasztrófa. Hirtelen nem is tudok visszaemlékezni ekkora környezeti tragédiára, amit mi okoztunk volna.

Már el is kezdődött a mosdatás akkora hülyeségekkel, mi szerint "a vörösiszap nem mérgező" by MAL igazgató Bakonyi Zoltán. És persze szokásosan nem érzik magukat felelősnek a katasztrófáért.

Az már csak egy apró érdekesség, hogy Gyurcsány is benne van az alumíniumiparban rendesen.

szerk: Itt érdemes megnézni a képeket, elég durva: http://vg.hu/vallalatok/ipar/ajkai-katasztrofa-negy-halott-tizmilliardos-kar-fotok-329359

több mint 13 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 573 — Invisible man
Utálom, hogy olyankor van az Amcsi motorok amikor nem tudom nézni. Helyette állandóan ezt a gusztustalankodós Beart kell nézni.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Kezdem nagyon unni, hogy minden éjjel, ha véletlen alszok 2-3 órát, egyből hülyeségeket álmodok. Rendszeresen előfordul, hogy nézek egy meccset lefekvés előtt, aztán ez jön elő álmomban, más végeredmény történik, és aztán alig tudom eldönteni, hogy melyik a valóság, és még rossz érzést is okoz a tanácstalanság. A legkomolyabb, amikor egyszerre több sportág meccseit követem, pl pár napja egy ilyen menet után azt álmodtam, hogy a hokicsapatunk tagjai football pályán socceroztak, és közben mentek a bázisrablások a partvonalak mellett, de hasonlók gyakran előfordulnak, és még szórakoztatónak is tartom.
Na, de ma az a rémálom verte ki a biztosítékot, hogy elcseréltük Ortont a Pats-hez. Ezen a ponton untam meg az elmúlt hetek szenvedéseit. 😀TheMileHighCity
Egyrészt kurvára egészségtelen, hogy 5 éve seggdenielsz függő vagy😛, és ne zabálj este😊 Nálam ez jól működik, mivel én is mindig baromságot űálmodok, vagy horrort, de én legalább egy évben kb. 5x emlékszem az álmomra😀😀😀

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Kezdem nagyon unni, hogy minden éjjel, ha véletlen alszok 2-3 órát, egyből hülyeségeket álmodok. Rendszeresen előfordul, hogy nézek egy meccset lefekvés előtt, aztán ez jön elő álmomban, más végeredmény történik, és aztán alig tudom eldönteni, hogy melyik a valóság, és még rossz érzést is okoz a tanácstalanság. A legkomolyabb, amikor egyszerre több sportág meccseit követem, pl pár napja egy ilyen menet után azt álmodtam, hogy a hokicsapatunk tagjai football pályán socceroztak, és közben mentek a bázisrablások a partvonalak mellett, de hasonlók gyakran előfordulnak, és még szórakoztatónak is tartom.
Na, de ma az a rémálom verte ki a biztosítékot, hogy elcseréltük Ortont a Pats-hez. Ezen a ponton untam meg az elmúlt hetek szenvedéseit. 😀


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
jó az a 8 órási órakezdés.
miután vége az éjjeli meccsnek, pont oda lehet érni, aztán mire vége, úgy is lefekvésidő van.

nyugati parti idő szerint.

ON
utálom bryan danielsont

több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Mi a rákért kell egyetemen reggel 10 előtt órát tartani?Tomeee
Mi a rákért kell bárhol reggel 10 előtt órát tartani?kristof
Gyulolom a sok lustadiszno egyetemistat.. 😛 (jo hogy elvettetek a minuszokat, ez a valasz, kapna rogton negyven-otven dislike-ot)
ilyenkor felotlik bennem, hogy mi a rakert kell meg este 10-kor is dolgoznom? :mad:
Addig oruljetek, amig egyetemre jartok.. 😕 neha nagy kedvem lenne posztgradot csinalni.. de mostmar 1 honapja megy a focsiszezon szoval keso 😛Igor
Este 10kor simán jó melózni, sokkal inkább mint reggel 10kor...

több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
Mi a rákért kell egyetemen reggel 10 előtt órát tartani?Tomeee
Mi a rákért kell bárhol reggel 10 előtt órát tartani?kristof
Gyulolom a sok lustadiszno egyetemistat.. 😛 (jo hogy elvettetek a minuszokat, ez a valasz, kapna rogton negyven-otven dislike-ot)
ilyenkor felotlik bennem, hogy mi a rakert kell meg este 10-kor is dolgoznom? :mad:
Addig oruljetek, amig egyetemre jartok.. 😕 neha nagy kedvem lenne posztgradot csinalni.. de mostmar 1 honapja megy a focsiszezon szoval keso 😛

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 675 — no es importante
Mi a rákért kell egyetemen reggel 10 előtt órát tartani?Tomeee
már írtam korábban, de az én négy sulinapomból három 8:30-tól, egy 8:15-től kezdődik... már most érzem, hogy ennek így nem lesz jó vége


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 490 — StuG Life
sem tanulni, sem dolgozni nem kötelező
norvég lifestyle

több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Mi a rákért kell egyetemen reggel 10 előtt órát tartani?Tomeee
Mi a rákért kell bárhol reggel 10 előtt órát tartani?kristof
Mi a rákért kell egyáltalán bármit tartani reggel 10 előtt?
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Mi a rákért kell egyetemen reggel 10 előtt órát tartani?Tomeee
Mi a rákért kell bárhol reggel 10 előtt órát tartani?
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 331 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Mi a rákért kell egyetemen reggel 10 előtt órát tartani?Tomeee
én úgy raktam össze az órarendem, hogy Kedden 8,00ra megyek, többi nap 11.20, illetve hétfőn 13.00 😛

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
konqueror 2 491 — ...
Mi a rákért kell egyetemen reggel 10 előtt órát tartani?Tomeee
nálunk volt, hogy 6:30kor volt ZH, mert 8:00tól óra volt ugyanabból a tárgyból, és hát órán nem lehet írni mert haladni kell. beat this

persze puncsos geciként akkor nekem már abszolválva volt a kurzus
több mint 13 éve
Tomeee 753
Mi a rákért kell egyetemen reggel 10 előtt órát tartani?

twitter | last.fm | mixcloud
több mint 13 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 675 — no es importante
imádom az ilyen korlátokat:
"a kép mérete 1800x1600 képpontos legyen de a a fájl mérete ne legyen nagyobb 300 kb-nél"...

hol élnek ezek?


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Rohadjon le az első emeleti nénike, hogy nem tudja használni a szappant, és tőle bűzlik az egész lépcsőház...Asbee
Nálunk van egy nyanya aki irgalmatlan büdöseket főz és természetesen a lépcsőházba szellőztet.
Legjobb amikor vasárnap reggel megyek le,nála meg már kész a dögszagú ebéd.
Éhgyomorra kurvajó szagulni.Bazzani
Ez is volt...Másik nénike aki a helyén lakott, reggel 6-kor kinyitotta ajtót, majd a szembeszomszéddal ordibáltak főzés közben, közben meg jöttek az "illatok".

Más: Talma 21-dik, Bayern kikap, csaj elbukva...Mi jöhet még? Már előre látom a 3 Eli INT-t, és a 2 Bradshaw fumble-t...


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Rohadjon le az első emeleti nénike, hogy nem tudja használni a szappant, és tőle bűzlik az egész lépcsőház...Asbee
Nálunk van egy nyanya aki irgalmatlan büdöseket főz és természetesen a lépcsőházba szellőztet.
Legjobb amikor vasárnap reggel megyek le,nála meg már kész a dögszagú ebéd.
Éhgyomorra kurvajó szagulni.

több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 451
Rohadjon le az első emeleti nénike, hogy nem tudja használni a szappant, és tőle bűzlik az egész lépcsőház...Asbee
Sztem épp azon van 😛
több mint 13 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Rohadjon le az első emeleti nénike, hogy nem tudja használni a szappant, és tőle bűzlik az egész lépcsőház...


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
A rohadt szemét Tesco romlott sört tukmált rám... Akciósan vettem 2** forintért strapapalackos borsodit, most nyitottam meg, és erőteljesen "romlottser" íze van. Megnéztem, elvileg 2010.11.04-én járna le, de ezek a rohadékok tuti tűző napon tartották, így hamarabb megpimpókosodott... Szerencsére már rádolgoztam előtte pár 7+ %-os serrel, így kevésbé érdekel az íze - és az is lehet hogy az extra erjedésnek köszönhetően nőtt az alkoholtartalom 😀Rataccess
Mi voltunk borkóstolni a corvinusos szőlész borászoknál, és mondták, hogy vigyünk sajtot. Mivel a Spar elég közel van ott vettünk, viszont ott csak ilyen bio volt. Na megbeszéltük jó lesz ez. Felbontjuk, és olyan rohadt büdös lábszaga volt, hogy ilyet én még nem is éreztem. Aztán valaki megnézte a csomagolást, és 3! hete le volt járva.... Nyilván a mi hibánk, mert nem néztük meg, de ez akkor is vérlázító.tenorx
attól hogy egy sajt gecibüdös még nem feltétlen járt le 😛
Haverom hozott régebben ausztriából ilyen extrabüdös sajtokat. Kőrészegen azzal sokkoltuk a népet valami partiban, hogy belenyomtuk a bögrébe a sajtot, be a mikróba, hogy fondüt csinálunk. Az egész lakásban olyan szag lett mint valami vágóhíd szeméttárolójában, de mi ott tunkoltuk az olvasztott büdössajtba a kenyeret és geci finom volt 😊haromt
Ennek ilyen büdös rohadt lábszaga volt, és elméletileg nem kellett volna, hogy legyen. De lehet, hogy van akinek ez ízlik 😀
Jah és az íze is rohadt szar volt.
több mint 13 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
De gyűlölöm, hogy a kibaszott kis 12-14 éves taknyosok vedelik a Monster energiaitalt és azt hiszik, hogy valakik ettől! Pedig attól leszel valaki, ha kakaót iszol zacskóból!catattack
Majd 30-35 évesen meg mehetnek kórhátba első szívrohammal...
Én is rühellem őket, olyan felsőbbrendűségi tudat árad belőlük, hogy viszket a tenyerem néha...Vrijbloed
Életkori sajátosság,még nem tudják és el sem tudják képzelni,hogy elbukhatnak , el fognak botlani és onnan fel kell állni,szerényebben. 😊


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related