Gyűlölködjünk

36 feliratkozó

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
A rohadt szemét Tesco romlott sört tukmált rám... Akciósan vettem 2** forintért strapapalackos borsodit, most nyitottam meg, és erőteljesen "romlottser" íze van. Megnéztem, elvileg 2010.11.04-én járna le, de ezek a rohadékok tuti tűző napon tartották, így hamarabb megpimpókosodott... Szerencsére már rádolgoztam előtte pár 7+ %-os serrel, így kevésbé érdekel az íze - és az is lehet hogy az extra erjedésnek köszönhetően nőtt az alkoholtartalom 😀Rataccess
Mi voltunk borkóstolni a corvinusos szőlész borászoknál, és mondták, hogy vigyünk sajtot. Mivel a Spar elég közel van ott vettünk, viszont ott csak ilyen bio volt. Na megbeszéltük jó lesz ez. Felbontjuk, és olyan rohadt büdös lábszaga volt, hogy ilyet én még nem is éreztem. Aztán valaki megnézte a csomagolást, és 3! hete le volt járva.... Nyilván a mi hibánk, mert nem néztük meg, de ez akkor is vérlázító.tenorx
attól hogy egy sajt gecibüdös még nem feltétlen járt le 😛
Haverom hozott régebben ausztriából ilyen extrabüdös sajtokat. Kőrészegen azzal sokkoltuk a népet valami partiban, hogy belenyomtuk a bögrébe a sajtot, be a mikróba, hogy fondüt csinálunk. Az egész lakásban olyan szag lett mint valami vágóhíd szeméttárolójában, de mi ott tunkoltuk az olvasztott büdössajtba a kenyeret és geci finom volt 😊
több mint 13 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 675 — no es importante
Az kétségtelen, hogy ön(magyar)fikázásban nagyok vagyunk.atapapa
mondjuk most leginkább a koreai f1-es pálya elnemkészültéről társalognék el az idióta szkeptikusokkal, akik ugye tavaly pl. nagyban hangoztatták a sávolyi ügyben, hogy "ilyen is csak itthon történhet meg"...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 013 — #neverpunt
Az kétségtelen, hogy ön(magyar)fikázásban nagyok vagyunk.

több mint 13 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 675 — no es importante
én ezzel csak csúnya sztereotíp megjegyzéseket szándékoztam tenni az egyes népek helyéről a világban...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 013 — #neverpunt
ennyit az ír csodáról 😊
http://www.origo.hu/uzletinegyed/hirek/20101002-irorszag-bankmentes-veget-erhet-az-alacsony-adok-korszaka.html

és hogy ezen miért nem tudok meglepődni?
"...Írország nincs egyedül a fenti gondokkal, a befektetők szemében Portugália és Spanyolország is egyre inkább a veszélyzónához tartozik"

a hihetetlen kishitűségünket kellene legyőzni, és egyszer talán rájönnénk arra - amit a gyűlöltellenségeink blog is sulykol belénk, helyesen - hogy még Európában sem egy nagyobb szenny ország van nálunkJJ Tiller
Azért az íreknek van honnan visszafejlődniük. Nagyon felkészületlenül érte őket a válság, minden pörgött, annál nagyobb volt a koppanás. Mi a világválság előtti évben - Ferenc csomagjának hála - 1%-os növekedést értünk el, ők 5,6t.

Szóval én még így is szívesen cserélnék az írekkel.
Erről egy cikk jut eszembe, az izlandi válság után egy ott dolgozó magyar bébicsősz nyilatkozta benne, hogy most az izlandiak nem a világ másik felére mennek egy hónapra nyaralni, hanem csak Spanyolországba (vagy valami ilyesmi). És a válság idején összeomlást hozó miniszterelnököt ráadásul jogi felelősségre is vonják, pedig szerintem feleannyi rosszat nem tett, mint itt Gyurcsány.

több mint 13 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 675 — no es importante
ennyit az ír csodáról 😊
http://www.origo.hu/uzletinegyed/hirek/20101002-irorszag-bankmentes-veget-erhet-az-alacsony-adok-korszaka.html

és hogy ezen miért nem tudok meglepődni?
"...Írország nincs egyedül a fenti gondokkal, a befektetők szemében Portugália és Spanyolország is egyre inkább a veszélyzónához tartozik"

a hihetetlen kishitűségünket kellene legyőzni, és egyszer talán rájönnénk arra - amit a gyűlöltellenségeink blog is sulykol belénk, helyesen - hogy még Európában sem egy nagyobb szenny ország van nálunk


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
A rohadt szemét Tesco romlott sört tukmált rám... Akciósan vettem 2** forintért strapapalackos borsodit, most nyitottam meg, és erőteljesen "romlottser" íze van. Megnéztem, elvileg 2010.11.04-én járna le, de ezek a rohadékok tuti tűző napon tartották, így hamarabb megpimpókosodott... Szerencsére már rádolgoztam előtte pár 7+ %-os serrel, így kevésbé érdekel az íze - és az is lehet hogy az extra erjedésnek köszönhetően nőtt az alkoholtartalom 😀Rataccess
Mi voltunk borkóstolni a corvinusos szőlész borászoknál, és mondták, hogy vigyünk sajtot. Mivel a Spar elég közel van ott vettünk, viszont ott csak ilyen bio volt. Na megbeszéltük jó lesz ez. Felbontjuk, és olyan rohadt büdös lábszaga volt, hogy ilyet én még nem is éreztem. Aztán valaki megnézte a csomagolást, és 3! hete le volt járva.... Nyilván a mi hibánk, mert nem néztük meg, de ez akkor is vérlázító.
több mint 13 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
A rohadt szemét Tesco romlott sört tukmált rám... Akciósan vettem 2** forintért strapapalackos borsodit, most nyitottam meg, és erőteljesen "romlottser" íze van. Megnéztem, elvileg 2010.11.04-én járna le, de ezek a rohadékok tuti tűző napon tartották, így hamarabb megpimpókosodott... Szerencsére már rádolgoztam előtte pár 7+ %-os serrel, így kevésbé érdekel az íze - és az is lehet hogy az extra erjedésnek köszönhetően nőtt az alkoholtartalom 😀

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 13 éve
pc_x 943 — Red Fist
De gyűlölöm, hogy a kibaszott kis 12-14 éves taknyosok vedelik a Monster energiaitalt és azt hiszik, hogy valakik ettől! catattack
Ráadásul kurva szar is!gamerkr
booo, ilyenkor kéne a thumbdown 😀😀😀


több mint 13 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
De gyűlölöm, hogy a kibaszott kis 12-14 éves taknyosok vedelik a Monster energiaitalt és azt hiszik, hogy valakik ettől! Pedig attól leszel valaki, ha kakaót iszol zacskóból!catattack
Majd 30-35 évesen meg mehetnek kórhátba első szívrohammal...
Én is rühellem őket, olyan felsőbbrendűségi tudat árad belőlük, hogy viszket a tenyerem néha...
több mint 13 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 516 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
De gyűlölöm, hogy a kibaszott kis 12-14 éves taknyosok vedelik a Monster energiaitalt és azt hiszik, hogy valakik ettől! catattack
Ráadásul kurva szar is!

több mint 13 éve
catattack 3 520
De gyűlölöm, hogy a kibaszott kis 12-14 éves taknyosok vedelik a Monster energiaitalt és azt hiszik, hogy valakik ettől! Pedig attól leszel valaki, ha kakaót iszol zacskóból!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
A Boci csokit mióta csinálják Csehországban? :o Faszom nincsenek is már magyar termékekDelete
majd JC6 megmondja, hogy Csehország is még Magyarország része.Höri
Szerinte mi vagyunk szlovákia része.
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
A Boci csokit mióta csinálják Csehországban? :o Faszom nincsenek is már magyar termékekDelete
majd JC6 megmondja, hogy Csehország is még Magyarország része.

több mint 13 éve
Delete Chicago Bears 1 573 — :^)
A Boci csokit mióta csinálják Csehországban? :o Faszom nincsenek is már magyar termékek


több mint 13 éve
Törölt felhasználó
h szopjon lovat az a kibaszott kocsog aki megtorte a yahoo accountomat
/ mert ugy nez ki h ez tortent csak azt tudnam h mikor es hogyan /
miert nem bassza telibe a kurva anyjat az ilyen rosszindulatu satu fasz aki szo szerint semmit nem talal abban a fiokban amivel valoban megkarosithatna kizarolag a priv levelezesemet meg kb 40 tonnanyi regisztraciovisszaigazolast es tippjatek eredmenyeket + igy vsz csinalhatok uj accountot fantasyhoz is
remelem ezeket mind feldugta a seggebe miutan jol megpakolta egy talicskanyi nagyfaszu apromajom
a kurvaedes anyjaba rohadt vna bele a faszszopo inkubatorszokeveny

huu
több mint 13 éve
Hall Of Green Green Bay Packers 1 813 — R-E-L-A-X
a sulimban új csengő van..elég ha annyit mondok hogy egy moslék szar az egész. amikor csengetnek ilyen nintendo szintű zenét nyomatnak, de valami istentelen fost. olyan érzésem van mintha egy kurva tetrisben lennék..szánalom 😒'Hall Of Green
Voltam egy suliban, ahol ez volt a kicsongo: http://www.youtube.com/watch?v=t6N8ImFCQYs Legjobb 😀barney
mondjuk picit elkeserít hogy egy csomó suliban normális megoldások vannak itt meg elvan baszva minden..
azért ilyen nintendós-tetriszes a csengőnk amúgy mert az alap csengő elromlott és nincs pénz kicserélni...nevetni sem tudok már rajta sajnos

több mint 13 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 573 — Invisible man
A rohadt kurva élet bassza meg, hogy egyik orvos se tudja mi a bajom csak passzolgatnak egymásnak 4 hónapja. Erre a mai kijelenti, hogy békéljek meg hogy kicsit fáj, mindenkinek fáj valami. Hát a faszom fog megbékélni azzal, hogy 28 évesen nem tudom használni a kezem...


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 13 éve
Pocs Los Angeles Chargers 863 — All hail the king
Nekem is nehez dolgom van hetente haromszor aterni a Ch-bol a K-ba 😀

több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
A K meg a CH szerintem kozelebb van a 6-os Budafoki uti megallojatol, mint a Petofi hidfotol 😛barney
Nekem csak a Kban, Rben, Eben, Qban, Iben meg Tben van órám kb 😛 Ha K akkor 47, 49 a Móricztól a Gellértig, ha a többi akkor 6os a Móricztól a hídfőig. Amúgy tele lesz már az ember fasza a sétálással, ha naponta 1-2szer kell elsétálnia az Iből a Kba 15 perc alatt (vagy lightosabb esetből az Iből csak az Rig)tenorx
Volt olyam órarendem, h: i-k-i, csak a 15 perces szünetekkel. Sokszor mondjuk nem mentem be azokra az órákra 😊Black_Adder
Akkor neked nem volt mágneskártyás ellenőrzés 😛
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 918 — we almost always almost win
K, CH 😛
off{
Azok mekkorát szívtak, akik az első héten a Q-ban azt a üzenetet találták, h az óra a CH-ban lesz... 😀
}Black_Adder
A K meg a CH szerintem kozelebb van a 6-os Budafoki uti megallojatol, mint a Petofi hidfotol 😛barney
Nekem csak a Kban, Rben, Eben, Qban, Iben meg Tben van órám kb 😛 Ha K akkor 47, 49 a Móricztól a Gellértig, ha a többi akkor 6os a Móricztól a hídfőig. Amúgy tele lesz már az ember fasza a sétálással, ha naponta 1-2szer kell elsétálnia az Iből a Kba 15 perc alatt (vagy lightosabb esetből az Iből csak az Rig)tenorx
Volt olyam órarendem, h: i-k-i, csak a 15 perces szünetekkel. Sokszor mondjuk nem mentem be azokra az órákra 😊

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Kiveve, ha a Q-ba, vagy az I-be ment.barney
K, CH 😛
off{
Azok mekkorát szívtak, akik az első héten a Q-ban azt a üzenetet találták, h az óra a CH-ban lesz... 😀
}Black_Adder
A K meg a CH szerintem kozelebb van a 6-os Budafoki uti megallojatol, mint a Petofi hidfotol 😛barney
Nekem csak a Kban, Rben, Eben, Qban, Iben meg Tben van órám kb 😛 Ha K akkor 47, 49 a Móricztól a Gellértig, ha a többi akkor 6os a Móricztól a hídfőig. Amúgy tele lesz már az ember fasza a sétálással, ha naponta 1-2szer kell elsétálnia az Iből a Kba 15 perc alatt (vagy lightosabb esetből az Iből csak az Rig)
több mint 13 éve
konqueror 2 491 — ...
idézzük fel a magyar fordítást is ezen a jeles napon

ha csajproblémáid vannak sajnállak fiam
nekem 99 problémámból egyik sem ribanc

Herczeg Ádám
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Csak nekem van olyan érzésem, hogy mindketten félreértelmezitek az "ihlető" fogalmát? 😀F.Schleck
aszittem az oldalon értette, de ha maga a szám ihletése, akkor de igen én ihlettem 😀fetomy
igen arra gondoltam.

neked is van 99 problémád, de az mind bitch 😛
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 553
Gyűlölök soccerolni és gyűlölöm magam. Ill. gyűlölöm, hogy hagytam rábeszélni magam a soccerra, és hogy egy rosszul kivitelezett szerelési kisérlet miatt úgy meghúzodott a combom, hogy alig tudok ráállni a lábamra. :mad:

Pedig ha belegondolok, hogy egy jó kis amfocinak indult a dolog, csak aztán ilyen-olyan okokból váltani kellett soccerra... 😕Mikey
elindultatok focizni és mire leértetek mindenki buzivá vált?haromt
Csak a haverom. 😛