Gyűlölködjünk

36 feliratkozó

több mint 13 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
faszom, 99
egy kurva válasz smst sem tud írni.brk
Dettó. 😉

Bár igazából tényleg nem érdekel. Volt nekem is ilyenekben mér nemegyszer részem, és mindig lepattant. (most ezzel jól megbiztattalak 😀 )
Ilyenek a nők. Ha egyedül vannak, párkapcsolatért nyavalyognak, meg normális fiúért, ha meg párkapcsolatban vannak, akkor meg meg vannak "fojtva", nincs elég mozgásterük, szabadok akarnak lenni, blablabla. 😛

Mindig oda lyukadok ki, hogy igazából egy se tudja igazán, hogy mit akar. Ha nincs velem az a baja, ha velem van, az a baja, mindig baja van. 😂

És én vagyok persze a bunkó. 😂 😂 😂 😂 😂

Á la Good Charlotte: "Girls don't like boys, girls like cars and money."Vrijbloed
http://www.youtube.com/watch?v=86mcFm2-rxE




több mint 13 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
faszom, 99
egy kurva válasz smst sem tud írni.brk
Dettó. 😉

Bár igazából tényleg nem érdekel. Volt nekem is ilyenekben mér nemegyszer részem, és mindig lepattant. (most ezzel jól megbiztattalak 😀 )
Ilyenek a nők. Ha egyedül vannak, párkapcsolatért nyavalyognak, meg normális fiúért, ha meg párkapcsolatban vannak, akkor meg meg vannak "fojtva", nincs elég mozgásterük, szabadok akarnak lenni, blablabla. 😛

Mindig oda lyukadok ki, hogy igazából egy se tudja igazán, hogy mit akar. Ha nincs velem az a baja, ha velem van, az a baja, mindig baja van. 😂

És én vagyok persze a bunkó. 😂 😂 😂 😂 😂

http://www.youtube.com/watch?v=86mcFm2-rxE
Á la Good Charlotte: "Girls don't like boys, girls like cars and money."Vrijbloed




több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 333 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Egyetértek teljesen 😀 Durva ez a 4-5 csaj a 400 fős előadóban.tenorx
én az első héten nem is értettem, hogy egy sport szakon hogyan lehet a hallgatók két harmada lány.Höri
Büfészak.kishaszi
nem feltétlen... nálunk is kb. a hallgatók 2/3-ada lány, attól függetlenül nem nevezném a pénzügy-számvitelt büfészaknak 😊

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
De jó annak aki, olyan karra jár, ahol csajok is vannak...Black_Adder
Egyetértek teljesen 😀 Durva ez a 4-5 csaj a 400 fős előadóban.tenorx
én az első héten nem is értettem, hogy egy sport szakon hogyan lehet a hallgatók két harmada lány.Höri
Büfészak.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
h súgjanak a ZH-n.gabtsi
De jó annak aki, olyan karra jár, ahol csajok is vannak...Black_Adder
Egyetértek teljesen 😀 Durva ez a 4-5 csaj a 400 fős előadóban.tenorx
én az első héten nem is értettem, hogy egy sport szakon hogyan lehet a hallgatók két harmada lány.

több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
h súgjanak a ZH-n.gabtsi
De jó annak aki, olyan karra jár, ahol csajok is vannak...Black_Adder
Egyetértek teljesen 😀 Durva ez a 4-5 csaj a 400 fős előadóban.
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 918 — we almost always almost win
h súgjanak a ZH-n.gabtsi
De jó annak aki, olyan karra jár, ahol csajok is vannak...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 333 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
h súgjanak a ZH-n.gabtsi
nem beszélve arról hogy a szobámban levő állapotot (ami egyébként kísértetiesen hasonlít a Kurkszki tankcsata utáni kaotikus látványra) rendberakni, + a fél méter magas mosatlant elmosogatni kurwára nem kéne nekem címlaplány 😂...

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
faszom, 99
egy kurva válasz smst sem tud írni.brk
Dettó. 😉

Bár igazából tényleg nem érdekel. Volt nekem is ilyenekben mér nemegyszer részem, és mindig lepattant. (most ezzel jól megbiztattalak 😀 )
Ilyenek a nők. Ha egyedül vannak, párkapcsolatért nyavalyognak, meg normális fiúért, ha meg párkapcsolatban vannak, akkor meg meg vannak "fojtva", nincs elég mozgásterük, szabadok akarnak lenni, blablabla. 😛

Mindig oda lyukadok ki, hogy igazából egy se tudja igazán, hogy mit akar. Ha nincs velem az a baja, ha velem van, az a baja, mindig baja van. 😂

És én vagyok persze a bunkó. 😂 😂 😂 😂 😂

Á la Good Charlotte: "Girls don't like boys, girls like cars and money."
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
október 6-án kb 30 szúnyogcsípés van a két lábamon... lehet kéne venni egy sportszárat mer így elégfos
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
h súgjanak a ZH-n.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
konqueror 2 491 — ...
Az a baj, hogy vannak. Asszem be is írtam a zsiviv adatlapomra, hogy szemétgeci Dexter hogy csinálja, hogy neki nincsenek...kishaszi
hát nemtom, én ma akkor bunkógeci voltam az egyetlen csajjal kb, akit érdekel a sorsom, hogy már majdnem szégyellem magam 😀konqueror
ronda mi? az mindig így van 😂Stez
a-a, jóféle 😉 rondákkal szóba se állok, minek? 😛
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
nem kellenek érzelmek, pár hónapja én is megvagyok nélkülük 😀

http://www.youtube.com/watch?v=AkpEfTTWsUA

"az érzelem számomra fontos dolog, érzem például ha éhes vagy"konqueror
Az a baj, hogy vannak. Asszem be is írtam a zsiviv adatlapomra, hogy szemétgeci Dexter hogy csinálja, hogy neki nincsenek...kishaszi
hát nemtom, én ma akkor bunkógeci voltam az egyetlen csajjal kb, akit érdekel a sorsom, hogy már majdnem szégyellem magam 😀konqueror
ronda mi? az mindig így van 😂

több mint 13 éve
konqueror 2 491 — ...
+ pár éve volt egy csaj aki a leginkább 99os volt életemben, akkor azt hittem megedződtem és ez most újra kihozta belőlem az érzelmes énemet 😕.brk
nem kellenek érzelmek, pár hónapja én is megvagyok nélkülük 😀

http://www.youtube.com/watch?v=AkpEfTTWsUA

"az érzelem számomra fontos dolog, érzem például ha éhes vagy"konqueror
Az a baj, hogy vannak. Asszem be is írtam a zsiviv adatlapomra, hogy szemétgeci Dexter hogy csinálja, hogy neki nincsenek...kishaszi
hát nemtom, én ma akkor bunkógeci voltam az egyetlen csajjal kb, akit érdekel a sorsom, hogy már majdnem szégyellem magam 😀
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 451
bills szurkolo vagyok, ennyi 😕Helmut Zimmer
Kedvenc Kaliforniád tárt karokkal vár 😊
több mint 13 éve
Hall Of Green Green Bay Packers 1 813 — R-E-L-A-X
Utálok arra hazaérni hogy már x óra van és még gecisok dolgom van mellesleg mindjárt elalszok állva..

több mint 13 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
+ pár éve volt egy csaj aki a leginkább 99os volt életemben, akkor azt hittem megedződtem és ez most újra kihozta belőlem az érzelmes énemet 😕.brk
nem kellenek érzelmek, pár hónapja én is megvagyok nélkülük 😀

http://www.youtube.com/watch?v=AkpEfTTWsUA

"az érzelem számomra fontos dolog, érzem például ha éhes vagy"konqueror
Az a baj, hogy vannak. Asszem be is írtam a zsiviv adatlapomra, hogy szemétgeci Dexter hogy csinálja, hogy neki nincsenek...

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 13 éve
konqueror 2 491 — ...
+ pár éve volt egy csaj aki a leginkább 99os volt életemben, akkor azt hittem megedződtem és ez most újra kihozta belőlem az érzelmes énemet 😕.brk
nem kellenek érzelmek, pár hónapja én is megvagyok nélkülük 😀

http://www.youtube.com/watch?v=AkpEfTTWsUA

"az érzelem számomra fontos dolog, érzem például ha éhes vagy"
több mint 13 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
megbeszélem vele h most milegyen.brk
biztos ami biztos, utána beszélgess 😉konqueror
jó azért hülye nem vagyok 😀😀😀
több mint 13 éve
konqueror 2 491 — ...
megbeszélem vele h most milegyen.brk
biztos ami biztos, utána beszélgess 😉
több mint 13 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
...konqueror
és lehet h tényleg 😀
az a szar ügy, h simán leszarnám de nem akarom (erre ment a hypotized duma) mert mittomén, de érzem h ez így már régen rossz 😀😀
mind1, vhogy túlteszem magam a dolgokon aztán megbeszélem vele h most milegyen
+ pár éve volt egy csaj aki a leginkább 99os volt életemben, akkor azt hittem megedződtem és ez most újra kihozta belőlem az érzelmes énemet 😕
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
...konqueror
ahhoz képest h macifröccsös vagy... 😀
a probléma azzal van, hogy ő akarta ezt az egészet aztán összejöttünk vagy mi erre meg kvázi leszar. szal h megbeszéljük h találkozunk meg este velem van, erre közli h vmi bnőjének szülinapja van úgyh oda megy 8tól.
a másik fele a dolognak meg h sajna she got me hynotized..brk
kihasznál. csak dugni akar.
make love topikba illő történet.

több mint 13 éve
konqueror 2 491 — ...
...konqueror
ahhoz képest h macifröccsös vagy... 😀
a probléma azzal van, hogy ő akarta ezt az egészet aztán összejöttünk vagy mi erre meg kvázi leszar. szal h megbeszéljük h találkozunk meg este velem van, erre közli h vmi bnőjének szülinapja van úgyh oda megy 8tól.
a másik fele a dolognak meg h sajna she got me hynotized..brk
hynotized? 😛 már írni se tudsz, varázsló a csaj

hát ignorance is her new best friend http://www.youtube.com/watch?v=OH9A6tn_P6g&ob=av2e

lehet csak húzza az agyad ezzel a leszarással, hogy tegye a nehezen megkaphatót. hogy mindig ottvagy tartalékba, amúgy meg kacsintgat errearra. aztán ha te se adnál hírt magadról egykét napig akkor lehet sikongatva borulna lábad elé

nehéz így látatlanba mitmondani, de azért kardodba ne dőlj, egyrészt mert egyik lány sem éri meg, akármekkora hipnotizőr (tudom most azt gondolod, hogy de, ő megér) másrészt meg nem is vagy totál vesztett helyzetben, csak felbaszod az agyad

konqueror szerelmi tanácsadását hallották. ha ráér akkor szerintem a mester, briareos is ellát egykét meglátással (ő lehet még a csajt is ismeri 😀 najó ez gonosz volt)
több mint 13 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
...konqueror
ahhoz képest h macifröccsös vagy... 😀
a probléma azzal van, hogy ő akarta ezt az egészet aztán összejöttünk vagy mi erre meg kvázi leszar. szal h megbeszéljük h találkozunk meg este velem van, erre közli h vmi bnőjének szülinapja van úgyh oda megy 8tól.
a másik fele a dolognak meg h sajna she got me hynotized.
több mint 13 éve
konqueror 2 491 — ...
faszom, 99
egy kurva válasz smst sem tud írni.brk
http://www.youtube.com/watch?v=0FFrCZNNCeU nem a 99 😉 😛

ilyenben amúgy bőven volt részem, sms/msn nemvisszaírásban, a tuti recept: szarni rá (tudom most arra gondolsz, ugyan mit tudhat ez a fasz a gondomról, mit pofázik, ráadásul Bears fan is, ellenség 😛 ) de hidd el, együttérzek veled

hogy a jövőben sikeresebb légy, ajánlom Maka videóját http://www.youtube.com/watch?v=Xe6_KTki_fM 😀 😀 (biztos örül a reklámnak 😛 )

amúgy meg minden nőnél van jobb nő, minden bajnok legyőzhető, minden új nap új ajándék, mert az egész csak játék