Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Gyűlölködjünk

38 feliratkozó

több mint 15 éve
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 118 — no es importante
az én ötletem volt a bowl.hu név, épp ezért, már megbocsáss 😛JJ Tiller
nem értem az összefüggését annak, hogy a korábban pl. általad lenézett emberek, akik akármely ncaa meccs helyett pl. xfaktort néznek, mitől rosszabbak, mint Te, aki meg akármely nfl meccs helyett nézel filmet vagy sorozatot.

De mindegy igazából, normális választ úgysem kapok ilyenkor senkitől 😊fetomy
teljesen jogos a kritika, elismerem, korábban néha elragadott a hév


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 15 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 564
én meg csak azt szoktam nézni mert nem nézek végig 2 számomra érdektelen csapatot 6 óra reklámmal

így legalább látom mindből a lényeget és nincs reklámharomt
hát érdekes,
azért durva mennyire kiábrándultál az nflből 😕braxa88
az a durva, hogy én már inkább nézek sorozatot vagy filmet nfl helyett...JJ Tiller
én ncaavel vagyok igy...nem értem miért, de idén nemnagyon kötött le a collegefoci. szombatonként néztem meg 1-2 meccset max :/
több mint 15 éve
Törölt felhasználó
az nem menő, nekem teljes meccs kell
colts-jags, nyg-eagles, chiefs-rams... ugyis a stream dönt mit nézek :/braxa88
én meg csak azt szoktam nézni mert nem nézek végig 2 számomra érdektelen csapatot 6 óra reklámmal

így legalább látom mindből a lényeget és nincs reklámharomt
hát érdekes,
azért durva mennyire kiábrándultál az nflből 😕braxa88
nem ábrándultam ki belőle, csak nem tudom megnézni ha nem a Broncos játszik. AZ NCAA-hez képest unalmas hogy mindenki ugyan azt a játékot játssza, hangulat meg lapos mint az állat. Főleg azért nem tudok leragadni 1-1 meccs mellett. Max a playoffban
több mint 15 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
az én ötletem volt a bowl.hu név, épp ezért, már megbocsáss 😛JJ Tiller
nem értem az összefüggését annak, hogy a korábban pl. általad lenézett emberek, akik akármely ncaa meccs helyett pl. xfaktort néznek, mitől rosszabbak, mint Te, aki meg akármely nfl meccs helyett nézel filmet vagy sorozatot.

De mindegy igazából, normális választ úgysem kapok ilyenkor senkitől 😊
több mint 15 éve
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 118 — no es importante
hát érdekes,
azért durva mennyire kiábrándultál az nflből 😕braxa88
az a durva, hogy én már inkább nézek sorozatot vagy filmet nfl helyett...JJ Tiller
ugyeugye, mindezt az NFL.hu (jó már bowl.hu) fórumára kiírni, he? 😛😊

Szobi22: Én is így vagyok, de lefosom 😀fetomy
az én ötletem volt a bowl.hu név, épp ezért, már megbocsáss 😛


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 15 éve
JéBé Green Bay Packers 8 121
én meg csak azt szoktam nézni mert nem nézek végig 2 számomra érdektelen csapatot 6 óra reklámmal

így legalább látom mindből a lényeget és nincs reklámharomt
hát érdekes,
azért durva mennyire kiábrándultál az nflből 😕braxa88
az a durva, hogy én már inkább nézek sorozatot vagy filmet nfl helyett...JJ Tiller
Furcsa, pont te aki már rendelkezik akkora NCAA múlttal hogy legalább a profik felét látta játszani egyetemen. Én csak párat ismerek amatőr korszakukból de rájuk duplán kiváncsi vagyok minden héten.
több mint 15 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
én meg csak azt szoktam nézni mert nem nézek végig 2 számomra érdektelen csapatot 6 óra reklámmal

így legalább látom mindből a lényeget és nincs reklámharomt
hát érdekes,
azért durva mennyire kiábrándultál az nflből 😕braxa88
az a durva, hogy én már inkább nézek sorozatot vagy filmet nfl helyett...JJ Tiller
ugyeugye, mindezt az NFL.hu (jó már bowl.hu) fórumára kiírni, he? 😛😊

Szobi22: Én is így vagyok, de lefosom 😀
több mint 15 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
az a durva, hogy én már inkább nézek sorozatot vagy filmet nfl helyett...JJ Tiller
az a baj, hogy MUSZÁJ nfl-t néznem, pedig holnap gazdaságpolitika vizsga 😕

több mint 15 éve
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 118 — no es importante
az nem menő, nekem teljes meccs kell
colts-jags, nyg-eagles, chiefs-rams... ugyis a stream dönt mit nézek :/braxa88
én meg csak azt szoktam nézni mert nem nézek végig 2 számomra érdektelen csapatot 6 óra reklámmal

így legalább látom mindből a lényeget és nincs reklámharomt
hát érdekes,
azért durva mennyire kiábrándultál az nflből 😕braxa88
az a durva, hogy én már inkább nézek sorozatot vagy filmet nfl helyett...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 15 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 564
redzone chanel 😛haromt
az nem menő, nekem teljes meccs kell
colts-jags, nyg-eagles, chiefs-rams... ugyis a stream dönt mit nézek :/braxa88
én meg csak azt szoktam nézni mert nem nézek végig 2 számomra érdektelen csapatot 6 óra reklámmal

így legalább látom mindből a lényeget és nincs reklámharomt
hát érdekes,
azért durva mennyire kiábrándultál az nflből 😕
több mint 15 éve
Törölt felhasználó
faszé van 7től ennyi jó meccs... nemtok dönteni mit nézzek... 😊braxa88
redzone chanel 😛haromt
az nem menő, nekem teljes meccs kell
colts-jags, nyg-eagles, chiefs-rams... ugyis a stream dönt mit nézek :/braxa88
én meg csak azt szoktam nézni mert nem nézek végig 2 számomra érdektelen csapatot 6 óra reklámmal

így legalább látom mindből a lényeget és nincs reklám
több mint 15 éve
Szegecs Las Vegas Raiders 1 114 — Qui Tangit Frangitur
1 órán át kergettem ma a család fehér nyulát a hóban mindezt tök sötétben(el lehet képzelni milyen poén lehetett ez az azonos szinvilág -hó és nyúl- miatt. Közben azt hiszem az összes magyar káromkodást sikerült felhasználnom(remélem a szomszédok nem sokat hallottal belőle...). Végül fülig havasan de sikerült elfognom a kis tökmagot.
Tanulság: Zárd vissza a ketrecet jól; még ha vizet is mész cserélni 8ami 2 perces távollétet igényel).iktriad
Tanulság: a nyúlpörkölt finom.gyeek
Tanulság 2: télen át kell fújni valamilyen más színre (pl kék) a nyulat


The response must be equal to the threat.
több mint 15 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 564
faszé van 7től ennyi jó meccs... nemtok dönteni mit nézzek... 😊braxa88
redzone chanel 😛haromt
az nem menő, nekem teljes meccs kell
colts-jags, nyg-eagles, chiefs-rams... ugyis a stream dönt mit nézek :/
több mint 15 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
faszé van 7től ennyi jó meccs... nemtok dönteni mit nézzek... 😊braxa88
Javaslom a Shanahan kabarét....
több mint 15 éve
Törölt felhasználó
faszé van 7től ennyi jó meccs... nemtok dönteni mit nézzek... 😊braxa88
redzone chanel 😛
több mint 15 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 564
faszé van 7től ennyi jó meccs... nemtok dönteni mit nézzek... 😊
több mint 15 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 506 — #neverpunt
Micsoda skandalum, kitesznek egy volt fideszes parlamenti képviselőt.

Kér érte amúgy, kedvelem, Lánczit meg mindig bírtam, azóta meg különösen, hogy kiderült: anyám személyesen ismeri és kiváló embernek tartja.
Szívesen hallgattam volna őket közös műsorban.atapapa
Lánczi viszont baromi unalmas előadó. Legalábbis 300 embernek végtelenül száraz volt, pedig én is sokat vártam tőle, az írásai általában érdekesek.
Rajna
egyetemi órán nem volt szerencsém hallgatni, az biztos, hogy TV- vagy rádióinterjúkban hogyismondjam, eléggé megfontoltan és kimérten fogalmaz. De nekem bejön ez a stílus, ha közéletről vagy eszmetörténetről beszél.

több mint 15 éve
Rajna Tennessee Titans 8 032 — Nega Scott
Micsoda skandalum, kitesznek egy volt fideszes parlamenti képviselőt.

Kér érte amúgy, kedvelem, Lánczit meg mindig bírtam, azóta meg különösen, hogy kiderült: anyám személyesen ismeri és kiváló embernek tartja.
Szívesen hallgattam volna őket közös műsorban.atapapa
Lánczi viszont baromi unalmas előadó. Legalábbis 300 embernek végtelenül száraz volt, pedig én is sokat vártam tőle, az írásai általában érdekesek.

Viszont ha már eszembejutott a politikatudomány tárgyam, akkor asszem az idei vizsgaidőszakban ennél szebb kérdést már nem fogok kapni, mint a politikatudomány vizsgában volt az egyik (elvileg megaceleb Török Gábor állítja össze).

"Mi jellemző a jobboldali észjárásra? A: haladás B: szeretet C: a rossz tűrése D: felvilágosultság"

Természetesen a C a helyes válasz, elég mókás, hogy a szeretet is már oldalfüggő 😀

több mint 15 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
http://index.hu/kultur/media/2010/12/19/megszunik_tolgyessy_peter_radiomusora/

Sajtószabadság. Ollé.zinedine5
Apa kezdődik.....
több mint 15 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 506 — #neverpunt
Micsoda skandalum, kitesznek egy volt fideszes parlamenti képviselőt.

Kér érte amúgy, kedvelem, Lánczit meg mindig bírtam, azóta meg különösen, hogy kiderült: anyám személyesen ismeri és kiváló embernek tartja.
Szívesen hallgattam volna őket közös műsorban.

több mint 15 éve
gyeek LSU Tigers 8 713 — Grady Judd fan
http://index.hu/kultur/media/2010/12/19/megszunik_tolgyessy_peter_radiomusora/

Sajtószabadság. Ollé.zinedine5
Tölgyessy? Good riddance!

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.


"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 15 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 7 530 — Ajmo Vatreni
http://index.hu/kultur/media/2010/12/19/megszunik_tolgyessy_peter_radiomusora/

Sajtószabadság. Ollé.
több mint 15 éve
Törölt felhasználó
akkor nem frissült a műsorújság, mert nálam fél órával csúszott az adásJJ Tiller
mert az espn america honlapján szar a műsorújság, használd ezt http://kamo.hr/pls/w/tv.channel?i_date=2010-12-19&i_ch=40025&i_xday=5Höri
a saját tévémen néztem...JJ Tiller
azon mindig szar viszont.
több mint 15 éve
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 118 — no es importante
10re volt kiírva eredetileg is 😊Höri
akkor nem frissült a műsorújság, mert nálam fél órával csúszott az adásJJ Tiller
mert az espn america honlapján szar a műsorújság, használd ezt http://kamo.hr/pls/w/tv.channel?i_date=2010-12-19&i_ch=40025&i_xday=5Höri
a saját tévémen néztem...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 15 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
néha azért jó a műsorújság



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter