Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Jégkorong

22 feliratkozó

több mint 2 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
az amcsi meccs se rossz, de a cseh-norvég az nagyon komoly, tele indulattal, emberhátrányos góllal stb...youtube adja őket
Klaci79
bármit is szeretnének elérni a csehek, a 7 lövésből benyelt 3 góllal sokáig nem fognak eljutni, pláne hogy nem is a usák-kanadai-finn-svéd négyes közül valakitől kapták.
slowmotion
Hogy akkor a PP játékukról ne is beszéljünk.
több mint 2 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 159 — Cowboys fan
az amcsi meccs se rossz, de a cseh-norvég az nagyon komoly, tele indulattal, emberhátrányos góllal stb...youtube adja őket
Klaci79
bármit is szeretnének elérni a csehek, a 7 lövésből benyelt 3 góllal sokáig nem fognak eljutni, pláne hogy nem is a usák-kanadai-finn-svéd négyes közül valakitől kapták.
több mint 2 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
az amcsi meccs se rossz, de a cseh-norvég az nagyon komoly, tele indulattal, emberhátrányos góllal stb...youtube adja őket
több mint 2 éve
davemayer Chicago Bears 15 641 — "Grammar maci"
Lett srác bunyó után a szétválasztó sporinak behúzott egy hatalmasat 🤣🤣🤣

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 2 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 159 — Cowboys fan
Nemrég volt a div.1A vb, így össze lehet hasonlítani a mostani vb-vel, a britek az egyik kieső esélyesek, és úgy korcsolyáznak, játszák a PP-t, hogy csak nézek...hú, de nehéz lesz bennmaradni!
Stoki
hát az biztos, hogy olyan baromságot, amit mi játszottunk PP-ben, azt értelmes csapat nem, vagy nem úgy old meg. remélem, ezt a részét rendbe rakják.

de a korcsolyázáshoz annyit, hogy ez az első meccs, itt még van erőnlét, a briteknek a necces a holnapi finnek elleni meccs lesz, meg a csehek elleni, mert az egy nappal lesz a dánok elleni meccs után.

nyitómeccsen a legkönnyebb meglepetést okozni. mert akkor még nem elég élesek a nagyok, viszont frissek a kicsik.
több mint 2 éve
Stoki Jacksonville Jaguars Nebraska Cornhuskers 3 133 — Einhorn és Finkle...Finkle és Einhorn
Azért a Paul, Hagel, Tavares, Dubois négyessel csibészesebb lett a Team Canada
több mint 2 éve
Stoki Jacksonville Jaguars Nebraska Cornhuskers 3 133 — Einhorn és Finkle...Finkle és Einhorn
Nemrég volt a div.1A vb, így össze lehet hasonlítani a mostani vb-vel, a britek az egyik kieső esélyesek, és úgy korcsolyáznak, játszák a PP-t, hogy csak nézek...hú, de nehéz lesz bennmaradni!
több mint 2 éve
zavi27 Seattle Seahawks Oregon Ducks 5 729 — Amerikai sportok rajongója
Nagyon szórakoztató, király eddig ez a Canucks-Oilers párharc, igaz a kapusok nincsenek a helyzet magaslatán. Mondjuk ez várható is volt valahol.
több mint 2 éve
warr_b Washington Commanders 30 389 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Azt szépen felkúrta Cervenka 😳

Megérdemelték összességében a csehek


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 2 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 653 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
Ment ki innen valaki a vb-re?
warr_b
Nekem barátaim pont kint vannak Prágában szakkolis progin.
Naponta írok nekik hogy menjenek mert kurvajó.
több mint 2 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Duke Blue Devils 9 040 — If you ain't cheatin', you ain't tryin'
a 68-as és egy 28-as 😊
🤘 gaben 🤘
Kedélyesen elpezsgőzget az öreg 😄

Ment ki innen valaki a vb-re?
warr_b
Mire néztem már csak horror árú jegyek voltak.

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 2 éve
warr_b Washington Commanders 30 389 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
a 68-as és egy 28-as 😊
🤘 gaben 🤘
Kedélyesen elpezsgőzget az öreg 😄

Ment ki innen valaki a vb-re?


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 2 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Duke Blue Devils 9 040 — If you ain't cheatin', you ain't tryin'
a 68-as és egy 28-as 😊

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 2 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Duke Blue Devils 9 040 — If you ain't cheatin', you ain't tryin'
Kis érdekesség
 theathletic.com/5475246/2024/05/10/quentin-grimes-tyler-myers-mom-nba-nhl/

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 2 éve
warr_b Washington Commanders 30 389 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Hyvä Suomi! 🇫🇮


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 2 éve
Stoki Jacksonville Jaguars Nebraska Cornhuskers 3 133 — Einhorn és Finkle...Finkle és Einhorn
A svéd roster irgalmatlanul brutális, most nézem.
több mint 2 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 653 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
Mogyi lesz a válogatott vezetőedzője
több mint 2 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Duke Blue Devils 9 040 — If you ain't cheatin', you ain't tryin'
Honnan jött vissza az avs te jó isten!
Janek
Azért akkora világ csodája nem volt😊 Két harmad alatt ledolgoztak három gólt fokozatosan és utána OT win
zavi27
Amikor egy harmad alatt kapsz 3at és te nullát azért más a helyzet. Főleg a dallas ellen.
Janek
Volt is szomorkodás. Én mondjuk örültem. 😁

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 2 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 653 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
 www.jegkorongblog.hu/2024/05/09/nyilas-mihaly-visszavonul/
Az egyik, hanem A legjobb hazai hokis oldal (volt) 😕
több mint 2 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 159 — Cowboys fan
 twitter.com/PeteBlackburn/status/1788030541385675235

😀
warr_b
Nagyon vicces, hogy ez a faszparaszt gyökér le akarta vadászni Necast, akinek amúgy is volt már számtalan agyrázkódása.

Remélem egyszer az élet egyenlít Troubának.
Mikey
azért örültem, hogy a Red Wings nem jutott be (már ha lehetett ennek örülni), mert valszeg Larkinnal is ugyanezt megpróbálták volna, és hát idén vagy tizenhat meccset fejsérülés miatt hagyott ki két részletben.

Franzen is azért hagyta abba, mert elég súlyos agyrázkódásos problémái voltak, kiülte, visszajött, a második meccsig tartott, amíg valamelyik faszparaszt nem állította be fejjel előre a palánkba. nem éri meg.
több mint 2 éve
warr_b Washington Commanders 30 389 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
 twitter.com/PeteBlackburn/status/1788030541385675235

😀
warr_b
Nagyon vicces, hogy ez a faszparaszt gyökér le akarta vadászni Necast, akinek amúgy is volt már számtalan agyrázkódása.

Remélem egyszer az élet egyenlít Troubának.
Mikey
Előbb-utóbb meglesz az is. Most is átrepülhetett volna a plexin mondjuk 😁


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 2 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 17 091 — Apu ökölbeszorított keze
 twitter.com/PeteBlackburn/status/1788030541385675235

😀
warr_b
az aldozat Trouba ...

kozben ujra ti lettetek a liga kedvencei, nem meglepo.
csebi
Troubanál kevés patkányabb hokis van most a ligában!

Bálintékon egy 1/1 nem lesz elég segítség, de talán valami elindul a jó irányba...
nagir
A rangersben van vagy 2 másik 😀😀
Janek
Rempe pipa, ki van még?
slowmotion
Miller se megy a szomszedba

több mint 2 éve
Mikey Cincinnati Bengals 21 827
 twitter.com/PeteBlackburn/status/1788030541385675235

😀
warr_b
Nagyon vicces, hogy ez a faszparaszt gyökér le akarta vadászni Necast, akinek amúgy is volt már számtalan agyrázkódása.

Remélem egyszer az élet egyenlít Troubának.

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 2 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 159 — Cowboys fan
 twitter.com/PeteBlackburn/status/1788030541385675235

😀
warr_b
az aldozat Trouba ...

kozben ujra ti lettetek a liga kedvencei, nem meglepo.
csebi
Troubanál kevés patkányabb hokis van most a ligában!

Bálintékon egy 1/1 nem lesz elég segítség, de talán valami elindul a jó irányba...
nagir
A rangersben van vagy 2 másik 😀😀
Janek
Rempe pipa, ki van még?
több mint 2 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 17 091 — Apu ökölbeszorított keze
 twitter.com/PeteBlackburn/status/1788030541385675235

😀
warr_b
az aldozat Trouba ...

kozben ujra ti lettetek a liga kedvencei, nem meglepo.
csebi
Troubanál kevés patkányabb hokis van most a ligában!

Bálintékon egy 1/1 nem lesz elég segítség, de talán valami elindul a jó irányba...
nagir
A rangersben van vagy 2 másik 😀😀