Jégkorong
22 feliratkozó
több mint 2 éve
Holnap lesz egy brit-norvég, és egy kazah-lengyel meccs, azokon dől el majd nagy eséllyel a kiesés.
több mint 2 éve
Sweet baby Jesus, ezek közül*szerkaz egyika Florida Stanley-t fog nyerni...
warr_b
több mint 2 éve
Nem volt akkora buli a boston kiesése mint tavaly, de azért jól esett.Majdnem annyira mint a capitals kisöprése. 😁
" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 2 éve
Mi lenne, utálom mindegyik csapatot, pusztuljanak, ne kupát nyerjenek 😄Rangers-Panthers, Stars-Canucks/Oilers, hát ennél retekebb felhozatalt max a büdöskacsákkal lehetett volna prezentálni, vagy a buzivájddal...Mi bajod ezekkel, szerintem nagyon nagy párharcok lesznek, jó párosítások.
Sweet baby Jesus, ezek közül az egyik Stanley-t fog nyerni...
warr_b
zavi27

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 2 éve
Rangers-Panthers, Stars-Canucks/Oilers, hát ennél retekebb felhozatalt max a büdöskacsákkal lehetett volna prezentálni, vagy a buzivájddal...Mi bajod ezekkel, szerintem nagyon nagy párharcok lesznek, jó párosítások.
Sweet baby Jesus, ezek közül az egyik Stanley-t fog nyerni...
warr_b
több mint 2 éve
Rangers-Panthers, Stars-Canucks/Oilers, hát ennél retekebb felhozatalt max a büdöskacsákkal lehetett volna prezentálni, vagy a buzivájddal... Sweet baby Jesus, ezek közül az egyik Stanley-t fog nyerni...

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 2 éve
Svédek 26 mp alatt vertek 3at...
http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 2 éve
Sajna a stars jobb volt. Érdekes lesz kit talál Sakic Val helyett és megmarad e a lendulet
több mint 2 éve
Ez nálam gól.
Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
We are just the Ravens!
több mint 2 éve
Durva fordítást mutatott a Rangers.
" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 2 éve
Gyönyörű choke job, Freddie minden meccsen benyelt két potyát.Mondjuk ennyi helyzetet kihagyni, kapufák nem lehet büntetlenül emellett.
Jakehomer
több mint 2 éve
Brind'Amour az új Boudreau. 😕
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 2 éve
Gyönyörű choke job, Freddie minden meccsen benyelt két potyát.
Tepper takarodj!
több mint 2 éve
4 perccel a második harmad vége előtt 20-0 a kapuralövés Kanadának 😊
több mint 2 éve
Ausztria megint agyeldobósHöhh... nem akarnak ezek kiesni 😊
zacknorb
Vagy csak a finnek keresni akartak egy kis zsebpénzt?
Aztán a végén Argentína megnyerheti az EB-t!

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 2 éve
Ausztria megint agyeldobós
több mint 2 éve
www.jegkorongblog.hu/2024/05/16/pucks-not-dead-nyilas-mihaly-orok/#post-420513Nyilas Mihály követve Jézus példáját, feltámadott.
több mint 2 éve
Jó látni, hogy a sportfogadás még dübörög.Kereset kiegészítés ... 🥴😉😁
🤘 gaben 🤘

ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods, Jan-Ove Waldner FAN!!!
több mint 2 éve
Jó látni, hogy a sportfogadás még dübörög.
" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 2 éve
Vétek lett volna ha véget ér ez a Florida-Boston 4-1el,még nézni kell ezt a párharcot.
több mint 2 éve
Aztán 15 másodperc alatt megnyerik a hosszabbítást.Ha komolyan veszik, kb. bárkit bárhogy megvernek.
Jól átaludtak egy komplett harmadot.
több mint 2 éve
Tavarest felb.szta ez a szégyen 😊
több mint 2 éve
Kanada hazament 6-1-nél, vagy mi a tosz?Ugyanezen ámélkodok én is....
Bálesz
Draft

2001-2003-2004-2014-2016-2018
