Jégkorong

21 feliratkozó

több mint 2 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 714
a Columbus alázta a Carolinát
nygaben
Elég wtf kategória volt a meccs...
több mint 2 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 203 — Colts Fan
Érdemes Florida meccseket is nézni, egyes raperek új szintre emelték a Halftime-Showt! 😀
több mint 2 éve
warr_b Washington Commanders 21 042 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Csak a Sharks!😊
zavi27
Azért újoncnak nem ajánlott kategória szerintem, ez már a haladó/mazochista szint 😀


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 2 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 702 — Amerikai sportok rajongója
Csak a Sharks!😊
több mint 2 éve
nygaben 6
köszönöm a válaszokat mindenkinek 😊. Szétnézek majd a másik fórumon is. Van már néhány kedvenc, akik nagyokat játszottak a Kingsen kívül: a Columbus alázta a Carolinát, de eszelős a Panthers is. Az Arizona kapusa, Vejmelka szintén észbontó teljesítményt nyújtott. Eléggé behúzott a sport! És úgy látom, izgalmasan alakul a szezon!
több mint 2 éve
warr_b Washington Commanders 21 042 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Jéééézusom ez a kanadai keret NAGYON elborult gecc!!!!!IMÁDOM!! 😀



Tony Adams
Bazmeg, Cheechoo nem került be, faszom.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 2 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 203 — Colts Fan
Jéééézusom ez a kanadai keret NAGYON elborult gecc!!!!!IMÁDOM!! 😀


több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 617 — Így remélem megfelelek nektek.....
Sziasztok! Nagyon új vagyok az NHL-ben, pár meccset láttam eddig. Kicsit el tudnátok igazítani, hogy mik most a legérdekesebb sztorik a szezonban, kikre érdemes figyelni? És kik játszanak offenzívebb, támadóbb játékot, amit izgalmas lesz nézni? Épp most ment le a Pittsburgh -- LA Kings találkozó, és a harmadik harmadban másfél perc alatt hármat vágott be a Kings, mattolta az ellenfélt! Nagyon tetszik a játék eddig!
nygaben
Én csak reménykedni tudok, hogy meghoztad a szerencsét a csapatomnak (L.A. Kings), mert amit ma műveltek (főleg a 3.harmadban) az simán PO forma! Mi 10 éve nyertük az első, 8 éve a 2. Stanley kupánkat, azóta erős hanyatlásnak indultak a fiúk, bár most mintha valami fényt látnék az alagút végén! 😊
Stoki
Pláne, hogy Bergevin is nálatok kötött ki 😛 😀 csak GM pozíció közelébe ne engedjétek 😊
több mint 2 éve
Stoki Jacksonville Jaguars 2 464 — Einhorn és Finkle...Finkle és Einhorn
Sziasztok! Nagyon új vagyok az NHL-ben, pár meccset láttam eddig. Kicsit el tudnátok igazítani, hogy mik most a legérdekesebb sztorik a szezonban, kikre érdemes figyelni? És kik játszanak offenzívebb, támadóbb játékot, amit izgalmas lesz nézni? Épp most ment le a Pittsburgh -- LA Kings találkozó, és a harmadik harmadban másfél perc alatt hármat vágott be a Kings, mattolta az ellenfélt! Nagyon tetszik a játék eddig!
nygaben
Én csak reménykedni tudok, hogy meghoztad a szerencsét a csapatomnak (L.A. Kings), mert amit ma műveltek (főleg a 3.harmadban) az simán PO forma! Mi 10 éve nyertük az első, 8 éve a 2. Stanley kupánkat, azóta erős hanyatlásnak indultak a fiúk, bár most mintha valami fényt látnék az alagút végén! 😊
több mint 2 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 729 — Scream and scout
Sziasztok! Nagyon új vagyok az NHL-ben, pár meccset láttam eddig. Kicsit el tudnátok igazítani, hogy mik most a legérdekesebb sztorik a szezonban, kikre érdemes figyelni? És kik játszanak offenzívebb, támadóbb játékot, amit izgalmas lesz nézni? Épp most ment le a Pittsburgh -- LA Kings találkozó, és a harmadik harmadban másfél perc alatt hármat vágott be a Kings, mattolta az ellenfélt! Nagyon tetszik a játék eddig!
nygaben
Meccsenkénti átlagban most az alábbi csapatok lövik a legtöbb gólt:
1. Colorado Avalanche
2. Florida Panthers
3. Minnesota Wild
4. Vegas Golden Knights
5. St. Louis Blues
6. Carolina Hurricanes
7. Tampa Bay Lightning
8. Washington Capitals
9. Toronto Maple Leafs
10. Edmonton Oilers


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 617 — Így remélem megfelelek nektek.....
Sziasztok! Nagyon új vagyok az NHL-ben, pár meccset láttam eddig. Kicsit el tudnátok igazítani, hogy mik most a legérdekesebb sztorik a szezonban, kikre érdemes figyelni? És kik játszanak offenzívebb, támadóbb játékot, amit izgalmas lesz nézni? Épp most ment le a Pittsburgh -- LA Kings találkozó, és a harmadik harmadban másfél perc alatt hármat vágott be a Kings, mattolta az ellenfélt! Nagyon tetszik a játék eddig!
nygaben
Üdv! Biztos szívesen segítenek majd, de itt van egy bowl.hu hoz hasonló szakfórum kevesebb intenzitással, nèhányan vannak onnan itt is 😉

Próbálkozz ott mèg

 www.centerice.hu/topik.php?topik=NHL

Èn Montreal Canadiens (Habs) drukker vagyok (kb 33 ève) mely az NHL legeredmènyesebb csapata, de 30 ève nem nyert Stanleyt 😛🙂 tavaly a covid helyzetnek köszönhetően kicsúszott egy döntő, de most már a "helyünkön" vagyunk. Szóval csapatnak más ajánlok 😉😏

Szerkesztette: dande2
több mint 2 éve
nygaben 6
Sziasztok! Nagyon új vagyok az NHL-ben, pár meccset láttam eddig. Kicsit el tudnátok igazítani, hogy mik most a legérdekesebb sztorik a szezonban, kikre érdemes figyelni? És kik játszanak offenzívebb, támadóbb játékot, amit izgalmas lesz nézni? Épp most ment le a Pittsburgh -- LA Kings találkozó, és a harmadik harmadban másfél perc alatt hármat vágott be a Kings, mattolta az ellenfélt! Nagyon tetszik a játék eddig!
több mint 2 éve
warr_b Washington Commanders 21 042 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.


empty taxi
Remélem, tisztviselőként is nyer legalább annyi serleget, mint játékosként
slowmotion
Nagyon kéne a ligának egy jó Wings!!!
nagir
ja. mint szar a zsebbe.
csebi
😉🤣
MacPhiston és Bazzani ezt most nem like-olja...

Monnyjuk egy jobb Ducks sem ártana!
Na, minnyá jön Bálint, hogy Büdös Kacsák.
nagir
Nem kell jönnöm, tudjátok ti azt 😄

Wings, persze, kit érdekel mit csinálnak, szarkelet 🤣


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 2 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 714


empty taxi
Remélem, tisztviselőként is nyer legalább annyi serleget, mint játékosként
slowmotion
Nagyon kéne a ligának egy jó Wings!!!
nagir
Nem.
több mint 2 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 632 — Bla, bla, bla


empty taxi
Remélem, tisztviselőként is nyer legalább annyi serleget, mint játékosként
slowmotion
Nagyon kéne a ligának egy jó Wings!!!
nagir
ja. mint szar a zsebbe.
csebi
😉🤣
MacPhiston és Bazzani ezt most nem like-olja...

Monnyjuk egy jobb Ducks sem ártana!
Na, minnyá jön Bálint, hogy Büdös Kacsák.



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 2 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 166 — Lucas Scott


empty taxi
Remélem, tisztviselőként is nyer legalább annyi serleget, mint játékosként
slowmotion
Nagyon kéne a ligának egy jó Wings!!!
nagir
ja. mint szar a zsebbe.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 2 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 632 — Bla, bla, bla


empty taxi
Remélem, tisztviselőként is nyer legalább annyi serleget, mint játékosként
slowmotion
Nagyon kéne a ligának egy jó Wings!!!



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 2 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 931 — Cowboys fan


empty taxi
Remélem, tisztviselőként is nyer legalább annyi serleget, mint játékosként
több mint 2 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 729 — Scream and scout



Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 2 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 714
Hihi. Még most is mókás, Stefan elég előkelő helyen állhat az all time bust listán.

 index.hu/sport/jegkorong/powerplay/2022/01/05/patrik-stefan-ures-kapu-ales-hemsky-edmonton-oilers-dallas-stars/
warr_b
Ahh micsoda nevek. Hemsky, Smyth, Turco, Sykora...
több mint 2 éve
warr_b Washington Commanders 21 042 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Hihi. Még most is mókás, Stefan elég előkelő helyen állhat az all time bust listán.

 index.hu/sport/jegkorong/powerplay/2022/01/05/patrik-stefan-ures-kapu-ales-hemsky-edmonton-oilers-dallas-stars/


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 2 éve
RedFive Baltimore Ravens Georgia Bulldogs 6 349 — maci faszán vitézkötés
 telex.hu/sport/2022/01/02/szurkolo-utotte-a-palankot-hogy-jelezze-rakos

Igen a ma-ma-dar, a madar az asz, igen a ma-ma-dar a madar az asz! A ma-ma-dar, igen a madar az asz!!!!!!!!!!!
több mint 2 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 944 — No es importante
15:15-től az Arena4 ismétli a tv-ben is a winter classicot, jó kis program az nfl előtt


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 2 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 729 — Scream and scout
 telex.hu/sport/2022/01/01/winter-classic-nhl-futes-jeg


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 2 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 714
Kemény meccs volt a tegnapi Blue Jackets - Hurricanes. A meccs felénél 4-0, a végén 4-7. 😄