Jégkorong
22 feliratkozó
több mint 2 éve
Svéddk csak behúzták OT-ban, emberelőnyben...Akkor cseh-svájci és kanadai-svéd elődöntők?

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 2 éve
Carolinaból jöttek, nem?mondjuk látszik, hogy a két országban mennyire másképp állnak a dolgokhoz, hogy a csehekhez hazament Necas, Paszternák meg Zacha is, az amerikaiak nem is tudom, hoztak-e valakit utólagezt most csúnyán megfújták a hazai csapatnak.Van hazai pálya, de az amerikaiak mindent IS kihagynak.
a gól természetesen szerintem sem ér, viszont az ott középen tankönyvi hooking volt, leesett a képernyőről, vagy vaknak kell lenni, hogy ne ítéljék meg, vagy hülyének.
slowmotion
warr_b
slowmotion
Közben svédek 4a3 megnyerik az OT-t
több mint 2 éve
mondjuk látszik, hogy a két országban mennyire másképp állnak a dolgokhoz, hogy a csehekhez hazament Necas, Paszternák meg Zacha is, az amerikaiak nem is tudom, hoztak-e valakit utólagezt most csúnyán megfújták a hazai csapatnak.Van hazai pálya, de az amerikaiak mindent IS kihagynak.
a gól természetesen szerintem sem ér, viszont az ott középen tankönyvi hooking volt, leesett a képernyőről, vagy vaknak kell lenni, hogy ne ítéljék meg, vagy hülyének.
slowmotion
warr_b
több mint 2 éve
Mekkora vas üreskapura...

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 2 éve
Finnek 58 mp-cel a vége előtt egyenlítenek

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 2 éve
ezt most csúnyán megfújták a hazai csapatnak.Van hazai pálya, de az amerikaiak mindent IS kihagynak.
a gól természetesen szerintem sem ér, viszont az ott középen tankönyvi hooking volt, leesett a képernyőről, vagy vaknak kell lenni, hogy ne ítéljék meg, vagy hülyének.
slowmotion

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 2 éve
ezt most csúnyán megfújták a hazai csapatnak.a gól természetesen szerintem sem ér, viszont az ott középen tankönyvi hooking volt, leesett a képernyőről, vagy vaknak kell lenni, hogy ne ítéljék meg, vagy hülyének.
több mint 2 éve
Gudas ❤ Tkachuk

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 2 éve
ilyenkor szokott az lenni, hogy a finnek találnak egy gólt, pedig kapura is alig lőttek eddig
több mint 2 éve
Nyugodtan lehetne hét meccses mind a három sorozat innentől.Igen ha az a Montreal lenne 😏 ó az a "szent" irígysèg 🤪 ebből a bandából akkor már a Dallas, anno Morrowt vagy Guerint nagyon bírtam.
Aztán nyerjen az Oilers, jó lenne végre egy kanadai bajnok.
🤘 gaben 🤘
több mint 2 éve
Nyugodtan lehetne hét meccses mind a három sorozat innentől.Aztán nyerjen az Oilers, jó lenne végre egy kanadai bajnok.
" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 2 éve
Hát akkor a sok undi közül nyerje a Panthers, ők legalább még nem voltak.

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 2 éve
Kicsit meglep, hogy az Edmontont tartják a legesélyesebbnek, nekem pont ők lennének az utolsók a sorban, de majd meglátjuk.
több mint 2 éve
több mint 2 éve
Gec, sorsolás közben derült ki, hogy nem lehet 3 cseh idegenbeli meccsÍgy Skelleftea, Pardubice, Sparta Praha idegen
Servette (címvédő), Farjestad, Lausanne (Bartalis Balázs az assistant HC) itthon
több mint 2 éve
Közben ma 17-től CHL sorsolásTetszene:
Lahti idegen, Vaxjö hazai,
Pardubice idegen, Bremenhaven hazai
Zürich idegen, Berlin hazai
De mindenféleképpen durva és érdekes lesz
több mint 2 éve
Este ezen agyaltam, hogy mit írjak, erre közben leírtátok 😊Szóval mivel ez egy meccs itt bármi lehet. Az északi rangadó különösen pikáns lesz, simán lehet, hogy a finnek kivédekezik a svédeket. A kanadaiakat is láttam már fejre állni, nagy pofával kimentek negyeddöntőzni, aztán ki is zúgtak. Az amikra meg jellemző, hogy egy meccsre rohadtul felszívják magukat, ami után persze röhögve kikapnak majd az elődöntőt, de ellenük sem mehetsz biztosra. Egyébként az A csoport 4-ese nekem durván erősebb mint a másik. A finnek simán 2.ak is lehettek volna abban a csoportban!
Megjegyzem nekem innen hiányoznak a ruszkik, ha itt van az orosz/belorusz kettős lehet, hogy se szlovák, se német nincs a 4-ben. Ráadásul nekünk is jó ez, olyan csapatok lehetnek az A-ba, akiknek amúgy nem igazán lenne itt helyük.
több mint 2 éve
Mivel ő síugró, a hokipályán nem is volt 😀😀Meg a kraftból...vagy inkább kifogytak a mázliból.Az osztrákok amúgy tutira nem juthattak volna tovább vagy mi számít holtversenyben, nem az egymás elleni?Én úgy tudom az egymás elleni.
Ha igen, ez hatalmas chokerkedés volt az osztrákoktól!
NB2
So igen, elkúrták. Nem kicsit, nagyon
zacknorb
slowmotion
ThundersNFL a Paraszt
több mint 2 éve
Meg a kraftból...vagy inkább kifogytak a mázliból.Az osztrákok amúgy tutira nem juthattak volna tovább vagy mi számít holtversenyben, nem az egymás elleni?Én úgy tudom az egymás elleni.
Ha igen, ez hatalmas chokerkedés volt az osztrákoktól!
NB2
So igen, elkúrták. Nem kicsit, nagyon
zacknorb
slowmotion
Draft

2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 2 éve
Ilyenkor szoktak valami igazi agyfasz meccsen kiesni a negyeddöntőben a tok esélytelennek gondolt másik ágról beevickelo csapat ellen.Svédek hamar lerendezikTökéletes alapszakasz, minden meccset rendes játékidőben nyernek.
warr_b
Kampman
több mint 2 éve
a csehek elég hullámzó teljesítményt nyújtanak, kérdés, a meccs napján éppen mi jön ki belőlük.Ja, így már igen, én még svájci X-nél írtamKanada, Svédország, Csehország nálam fix elődöntő, az USA-Svájc érdekes lesz.most én vagyok a hülye, de nem Svájc-Német és Usa-Cseh lesz?
zacknorb
NB2
Az USA-Csehország talán még durvább, de a németek sztem így is kiesnek legjobb 8
zacknorb
de pl a svédek is hiába bivaly csapat, ilyenkor szokott befigyelni pár hülyén megpattanó lövés, főleg az északi rangadón. tavaly pont nekik sikerült úgy kiesni a litvánok ellen, hogy a 41:15-ös kapuralövési és a 13p:4p kiállítási arányt egy erős 1:3-ra tudták beváltani.
több mint 2 éve
vagy inkább kifogytak a mázliból.Az osztrákok amúgy tutira nem juthattak volna tovább vagy mi számít holtversenyben, nem az egymás elleni?Én úgy tudom az egymás elleni.
Ha igen, ez hatalmas chokerkedés volt az osztrákoktól!
NB2
So igen, elkúrták. Nem kicsit, nagyon
zacknorb
több mint 2 éve
Ja, így már igen, én még svájci X-nél írtamKanada, Svédország, Csehország nálam fix elődöntő, az USA-Svájc érdekes lesz.most én vagyok a hülye, de nem Svájc-Német és Usa-Cseh lesz?
zacknorb
NB2
Az USA-Csehország talán még durvább, de a németek sztem így is kiesnek legjobb 8
több mint 2 éve
Kanada, Svédország, Csehország nálam fix elődöntő, az USA-Svájc érdekes lesz.most én vagyok a hülye, de nem Svájc-Német és Usa-Cseh lesz?
zacknorb
több mint 2 éve
Svédek hamar lerendezikTökéletes alapszakasz, minden meccset rendes játékidőben nyernek.
warr_b