Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Jégkorong

22 feliratkozó

több mint 2 éve
warr_b Washington Commanders 30 388 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Svéddk csak behúzták OT-ban, emberelőnyben...

Akkor cseh-svájci és kanadai-svéd elődöntők?


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 2 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 653 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
ezt most csúnyán megfújták a hazai csapatnak.
a gól természetesen szerintem sem ér, viszont az ott középen tankönyvi hooking volt, leesett a képernyőről, vagy vaknak kell lenni, hogy ne ítéljék meg, vagy hülyének.
slowmotion
Van hazai pálya, de az amerikaiak mindent IS kihagynak.
warr_b
mondjuk látszik, hogy a két országban mennyire másképp állnak a dolgokhoz, hogy a csehekhez hazament Necas, Paszternák meg Zacha is, az amerikaiak nem is tudom, hoztak-e valakit utólag
slowmotion
Carolinaból jöttek, nem?
Közben svédek 4a3 megnyerik az OT-t
több mint 2 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 159 — Cowboys fan
ezt most csúnyán megfújták a hazai csapatnak.
a gól természetesen szerintem sem ér, viszont az ott középen tankönyvi hooking volt, leesett a képernyőről, vagy vaknak kell lenni, hogy ne ítéljék meg, vagy hülyének.
slowmotion
Van hazai pálya, de az amerikaiak mindent IS kihagynak.
warr_b
mondjuk látszik, hogy a két országban mennyire másképp állnak a dolgokhoz, hogy a csehekhez hazament Necas, Paszternák meg Zacha is, az amerikaiak nem is tudom, hoztak-e valakit utólag
több mint 2 éve
warr_b Washington Commanders 30 388 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Mekkora vas üreskapura...


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 2 éve
warr_b Washington Commanders 30 388 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Finnek 58 mp-cel a vége előtt egyenlítenek


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 2 éve
warr_b Washington Commanders 30 388 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
ezt most csúnyán megfújták a hazai csapatnak.
a gól természetesen szerintem sem ér, viszont az ott középen tankönyvi hooking volt, leesett a képernyőről, vagy vaknak kell lenni, hogy ne ítéljék meg, vagy hülyének.
slowmotion
Van hazai pálya, de az amerikaiak mindent IS kihagynak.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 2 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 159 — Cowboys fan
ezt most csúnyán megfújták a hazai csapatnak.
a gól természetesen szerintem sem ér, viszont az ott középen tankönyvi hooking volt, leesett a képernyőről, vagy vaknak kell lenni, hogy ne ítéljék meg, vagy hülyének.
több mint 2 éve
warr_b Washington Commanders 30 388 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Gudas ❤ Tkachuk


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 2 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 159 — Cowboys fan
ilyenkor szokott az lenni, hogy a finnek találnak egy gólt, pedig kapura is alig lőttek eddig
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 320 — Így remélem megfelelek nektek.....
Nyugodtan lehetne hét meccses mind a három sorozat innentől.
Aztán nyerjen az Oilers, jó lenne végre egy kanadai bajnok.
🤘 gaben 🤘
Igen ha az a Montreal lenne 😏 ó az a "szent" irígysèg 🤪 ebből a bandából akkor már a Dallas, anno Morrowt vagy Guerint nagyon bírtam.
több mint 2 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Duke Blue Devils 9 040 — If you ain't cheatin', you ain't tryin'
Nyugodtan lehetne hét meccses mind a három sorozat innentől.
Aztán nyerjen az Oilers, jó lenne végre egy kanadai bajnok.

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 2 éve
warr_b Washington Commanders 30 388 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Hát akkor a sok undi közül nyerje a Panthers, ők legalább még nem voltak.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 2 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 32 501
Kicsit meglep, hogy az Edmontont tartják a legesélyesebbnek, nekem pont ők lennének az utolsók a sorban, de majd meglátjuk.
több mint 2 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 653 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
több mint 2 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 653 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
Gec, sorsolás közben derült ki, hogy nem lehet 3 cseh idegenbeli meccs
Így Skelleftea, Pardubice, Sparta Praha idegen
Servette (címvédő), Farjestad, Lausanne (Bartalis Balázs az assistant HC) itthon
több mint 2 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 653 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
Közben ma 17-től CHL sorsolás

Tetszene:
Lahti idegen, Vaxjö hazai,
Pardubice idegen, Bremenhaven hazai
Zürich idegen, Berlin hazai

De mindenféleképpen durva és érdekes lesz
több mint 2 éve
NB2 New England Patriots 29 047 — nabege2@yahoo.com
Este ezen agyaltam, hogy mit írjak, erre közben leírtátok 😊
Szóval mivel ez egy meccs itt bármi lehet. Az északi rangadó különösen pikáns lesz, simán lehet, hogy a finnek kivédekezik a svédeket. A kanadaiakat is láttam már fejre állni, nagy pofával kimentek negyeddöntőzni, aztán ki is zúgtak. Az amikra meg jellemző, hogy egy meccsre rohadtul felszívják magukat, ami után persze röhögve kikapnak majd az elődöntőt, de ellenük sem mehetsz biztosra. Egyébként az A csoport 4-ese nekem durván erősebb mint a másik. A finnek simán 2.ak is lehettek volna abban a csoportban!

Megjegyzem nekem innen hiányoznak a ruszkik, ha itt van az orosz/belorusz kettős lehet, hogy se szlovák, se német nincs a 4-ben. Ráadásul nekünk is jó ez, olyan csapatok lehetnek az A-ba, akiknek amúgy nem igazán lenne itt helyük.
több mint 2 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 653 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
Az osztrákok amúgy tutira nem juthattak volna tovább vagy mi számít holtversenyben, nem az egymás elleni?
Ha igen, ez hatalmas chokerkedés volt az osztrákoktól!
NB2
Én úgy tudom az egymás elleni.
So igen, elkúrták. Nem kicsit, nagyon
zacknorb
vagy inkább kifogytak a mázliból.
slowmotion
Meg a kraftból...
ThundersNFL a Paraszt
Mivel ő síugró, a hokipályán nem is volt 😀😀
több mint 2 éve
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító New England Patriots 19 263 — !SuPeR6BoWL!Vrabel.......
Az osztrákok amúgy tutira nem juthattak volna tovább vagy mi számít holtversenyben, nem az egymás elleni?
Ha igen, ez hatalmas chokerkedés volt az osztrákoktól!
NB2
Én úgy tudom az egymás elleni.
So igen, elkúrták. Nem kicsit, nagyon
zacknorb
vagy inkább kifogytak a mázliból.
slowmotion
Meg a kraftból...

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 2 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 12 569 — Chiefs GM
Svédek hamar lerendezik
warr_b
Tökéletes alapszakasz, minden meccset rendes játékidőben nyernek.
Kampman
Ilyenkor szoktak valami igazi agyfasz meccsen kiesni a negyeddöntőben a tok esélytelennek gondolt másik ágról beevickelo csapat ellen.

több mint 2 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 159 — Cowboys fan
Kanada, Svédország, Csehország nálam fix elődöntő, az USA-Svájc érdekes lesz.
zacknorb
most én vagyok a hülye, de nem Svájc-Német és Usa-Cseh lesz?
NB2
Ja, így már igen, én még svájci X-nél írtam
Az USA-Csehország talán még durvább, de a németek sztem így is kiesnek legjobb 8
zacknorb
a csehek elég hullámzó teljesítményt nyújtanak, kérdés, a meccs napján éppen mi jön ki belőlük.
de pl a svédek is hiába bivaly csapat, ilyenkor szokott befigyelni pár hülyén megpattanó lövés, főleg az északi rangadón. tavaly pont nekik sikerült úgy kiesni a litvánok ellen, hogy a 41:15-ös kapuralövési és a 13p:4p kiállítási arányt egy erős 1:3-ra tudták beváltani.
több mint 2 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 159 — Cowboys fan
Az osztrákok amúgy tutira nem juthattak volna tovább vagy mi számít holtversenyben, nem az egymás elleni?
Ha igen, ez hatalmas chokerkedés volt az osztrákoktól!
NB2
Én úgy tudom az egymás elleni.
So igen, elkúrták. Nem kicsit, nagyon
zacknorb
vagy inkább kifogytak a mázliból.
több mint 2 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 653 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
Kanada, Svédország, Csehország nálam fix elődöntő, az USA-Svájc érdekes lesz.
zacknorb
most én vagyok a hülye, de nem Svájc-Német és Usa-Cseh lesz?
NB2
Ja, így már igen, én még svájci X-nél írtam
Az USA-Csehország talán még durvább, de a németek sztem így is kiesnek legjobb 8
több mint 2 éve
NB2 New England Patriots 29 047 — nabege2@yahoo.com
Kanada, Svédország, Csehország nálam fix elődöntő, az USA-Svájc érdekes lesz.
zacknorb
most én vagyok a hülye, de nem Svájc-Német és Usa-Cseh lesz?
több mint 2 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 32 501
Svédek hamar lerendezik
warr_b
Tökéletes alapszakasz, minden meccset rendes játékidőben nyernek.