Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Jégkorong

22 feliratkozó

több mint 2 éve
warr_b Washington Commanders 30 388 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Svédek hamar lerendezik


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 2 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 653 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
Kanada, Svédország, Csehország nálam fix elődöntő, az USA-Svájc érdekes lesz.
több mint 2 éve
warr_b Washington Commanders 30 388 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Az hogy fért be? 😄


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 2 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 28 022 — "Montoya por favor!"
Ezzel a kazah csapattal nagy eséllyel játszani kell jövőre, holnap este majd hozok egy táblát az eddig tudunkkal.
zacknorb
Ha jól számolom a kazahokkal a dánokkal és az osztrákokkal leszünk egy csoportban, a szlovénoknak meg jutnak, a franciák a norvégok és a lettek.
gabokocka
Akkor szopacs, a lengyelek ellen lett volna nèmi sansz de így be is szállhatunk a liftbe 😏
dande2
Megb*szunk mindenkit.
warr_b
Kanadát négyszer is! | Y, Z, Zs és öregfiú csapatokat |
Heisman nádor
Az öregfiúkkal én vigyáznék, lehet hogy már nem annyira mobilisak, de technikával simán kompenzálják
slowmotion
75+-os korcsoportot 😉

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 2 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 8 675 — Bla, bla, bla
Engyel Pista humor még mindig a régi! 🙃



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods, Jan-Ove Waldner FAN!!!
több mint 2 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 653 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
Az osztrákok amúgy tutira nem juthattak volna tovább vagy mi számít holtversenyben, nem az egymás elleni?
Ha igen, ez hatalmas chokerkedés volt az osztrákoktól!
NB2
Én úgy tudom az egymás elleni.
So igen, elkúrták. Nem kicsit, nagyon
több mint 2 éve
NB2 New England Patriots 29 047 — nabege2@yahoo.com
Az osztrákok amúgy tutira nem juthattak volna tovább vagy mi számít holtversenyben, nem az egymás elleni?
Ha igen, ez hatalmas chokerkedés volt az osztrákoktól!
több mint 2 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 653 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
Jelenleg ahogy számolom kazah, norvég és dán lehet a csoportellenfél, ez az utóbbi rendező statusza miatt változhat.
Másik oldalon szlovák, lett, osztrák, francia, szlovén

Szerkesztette: zacknorb
több mint 2 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 159 — Cowboys fan
Ezzel a kazah csapattal nagy eséllyel játszani kell jövőre, holnap este majd hozok egy táblát az eddig tudunkkal.
zacknorb
Ha jól számolom a kazahokkal a dánokkal és az osztrákokkal leszünk egy csoportban, a szlovénoknak meg jutnak, a franciák a norvégok és a lettek.
gabokocka
Akkor szopacs, a lengyelek ellen lett volna nèmi sansz de így be is szállhatunk a liftbe 😏
dande2
Megb*szunk mindenkit.
warr_b
Kanadát négyszer is! | Y, Z, Zs és öregfiú csapatokat |
Heisman nádor
Az öregfiúkkal én vigyáznék, lehet hogy már nem annyira mobilisak, de technikával simán kompenzálják
több mint 2 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 28 022 — "Montoya por favor!"
Ezzel a kazah csapattal nagy eséllyel játszani kell jövőre, holnap este majd hozok egy táblát az eddig tudunkkal.
zacknorb
Ha jól számolom a kazahokkal a dánokkal és az osztrákokkal leszünk egy csoportban, a szlovénoknak meg jutnak, a franciák a norvégok és a lettek.
gabokocka
Akkor szopacs, a lengyelek ellen lett volna nèmi sansz de így be is szállhatunk a liftbe 😏
dande2
Megb*szunk mindenkit.
warr_b
Kanadát négyszer is! | Y, Z, Zs és öregfiú csapatokat |

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 2 éve
warr_b Washington Commanders 30 388 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Ezzel a kazah csapattal nagy eséllyel játszani kell jövőre, holnap este majd hozok egy táblát az eddig tudunkkal.
zacknorb
Ha jól számolom a kazahokkal a dánokkal és az osztrákokkal leszünk egy csoportban, a szlovénoknak meg jutnak, a franciák a norvégok és a lettek.
gabokocka
Akkor szopacs, a lengyelek ellen lett volna nèmi sansz de így be is szállhatunk a liftbe 😏
dande2
Megb*szunk mindenkit.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 320 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ezzel a kazah csapattal nagy eséllyel játszani kell jövőre, holnap este majd hozok egy táblát az eddig tudunkkal.
zacknorb
Ha jól számolom a kazahokkal a dánokkal és az osztrákokkal leszünk egy csoportban, a szlovénoknak meg jutnak, a franciák a norvégok és a lettek.
gabokocka
Akkor szopacs, a lengyelek ellen lett volna nèmi sansz de így be is szállhatunk a liftbe 😏
több mint 2 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 27 397 — Keep pounding
Ezzel a kazah csapattal nagy eséllyel játszani kell jövőre, holnap este majd hozok egy táblát az eddig tudunkkal.
zacknorb
Ha jól számolom a kazahokkal a dánokkal és az osztrákokkal leszünk egy csoportban, a szlovénoknak meg jutnak, a franciák a norvégok és a lettek.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 2 éve
KeyG Baltimore Ravens 14 674
Majdnem visszajött a Canucks de sajnos amit az első harmadban csináltak, nem érdemelték volna meg. Kifulladtak, de morálisan egy 7. meccsbe úgy kellett volna belemenni ahogy kimentek a 3. harmadra.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers

We are just the Ravens!
több mint 2 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 653 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
Ezzel a kazah csapattal nagy eséllyel játszani kell jövőre, holnap este majd hozok egy táblát az eddig tudunkkal.
több mint 2 éve
NB2 New England Patriots 29 047 — nabege2@yahoo.com
nagy lúzer ez a lengyel csapat, lövés helyett rávezetéses kazah gól
több mint 2 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 653 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
lengyel elhagyja a pakkot jó lövés előtt, kazah meg rá 2 percre bevágja
több mint 2 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 653 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
Na, hajrá polákok!
zacknorb
Jobb nekünk, ha a polákok maradnak bent?
warr_b
Akkor fix lenne egy szlovén vagy egy polák meccs (sztem előbbi)
több mint 2 éve
warr_b Washington Commanders 30 388 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Na, hajrá polákok!
zacknorb
Jobb nekünk, ha a polákok maradnak bent?


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 2 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 32 501
Na, hajrá polákok!
zacknorb
vezetnek is az orosz B ellen
több mint 2 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 653 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
Polska!🇵🇱
több mint 2 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 653 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
Na, hajrá polákok!
több mint 2 éve
warr_b Washington Commanders 30 388 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
A britek estek ki először
zacknorb
Este a kazah-lengyel eldönti a másikat


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 2 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 653 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
A britek estek ki először
több mint 2 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Duke Blue Devils 9 040 — If you ain't cheatin', you ain't tryin'
Jó lesz ez a 7. Canucks-Oilers

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "