Jégkorong

21 feliratkozó

több mint 2 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 711
Mi ez a Digi közvetítés bazdki?
Hogy kehet ennyire kedvtelen, búvalbaszott kommentálást nyomni.
3-1 a Fehérvárnak jelenleg a Capitals ellen, és az egész hangulat olyan mintha valami 6-0ás Bécsi vezetés lenne…
Coolearie
Ez is több mint amit a Fehérvár érdemel. 😊
több mint 2 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 344 — . . .
Mi ez a Digi közvetítés bazdki?
Hogy kehet ennyire kedvtelen, búvalbaszott kommentálást nyomni.
3-1 a Fehérvárnak jelenleg a Capitals ellen, és az egész hangulat olyan mintha valami 6-0ás Bécsi vezetés lenne…

több mint 2 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 711
A junior vb-t viszont, amit Edmontonban és Red Deerben rendeztek, félbeszakították, és nem is fejezik be, nagyon jó. 😏
több mint 2 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 165 — Lucas Scott
Mostantól az NHL-ben is 5 nap karantén van csak pozitív teszt után, utána negatív teszttel visszatérhetnek a játékosok.

Alakul ez, hogy szépen lassan elengedik a dolgot, mert a pénz sport fontosabb.
Mikey
Nemcsak az hanem a gazdaság. Máltán is most általánosságban le rövidítették a karantént azoknak akiknek van három oltasuk.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 2 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 711
Mostantól az NHL-ben is 5 nap karantén van csak pozitív teszt után, utána negatív teszttel visszatérhetnek a játékosok.

Alakul ez, hogy szépen lassan elengedik a dolgot, mert a pénz sport fontosabb.
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 617 — Így remélem megfelelek nektek.....
'When Goalies Were Weird' - Episode 6: Brodeur, Rhodes, and more 🎧
 www.thescore.com/nhl/news/2225373
több mint 2 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 831 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
már az indexen is kint van hogy az NHL-esek nem lesznek az olimpián

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 2 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 420 — #NoStress
#NHL Covid-19 (as of Dec. 21, 1pm ET)

131 players reported in active protocol (18% of rosters)
⬆️ 12 players over 24 hrs, incl. 7 players cleared
24 teams w/ at least 1 player in protocol
50 games postponed (45 in last 8 days)
1 game scheduled until Dec. 27 (TBL/VGK in jeopardy)@frank_seravalli
18%, nagyon kemény, mindezt úgy hogy mindenki min. 2x oltva van.
Mikey
Azért az nem tudjuk, hogy ez a 18% produkált egy pozitív covid-tesztet, de tünetmentesen, vagy náthaszerű tünetekkel üldögél otthon, vagy szinte haldoklik egy korházban.
És a 2 (3) oltás nem arra garancia, hogy az ember ne fertőződhessen meg ugyanúgy, mint egy oltatlan, hanem arra, hogy enyhébbek legyenek a tünetek, kevésbbé veszélyes a lefolyás.
Vagy tudjuk, hogy ez a 18% milyen állapotban van?
Sobri Jóska
Közülük hétről tudom, hogy tünetek nélkül, és egy pedig két napig tartó kisebb lázzal esett/esik át rajta.
És nem az oltás kritizálása volt a célom ezzel, mivel alapesetben én is támogatom, szóval nem kell védőügyvédet játszani.
Mikey
Tudom, nem azért írtam, csak szerintem nem durva a 18%, hisz az oltás se attól véd, hogy ne kapjuk el, hanem a súlyos következményektől. És fiatal, nyüzsis életet élő sportolóknál ha az ötöde megfertőződik, az "normális".

több mint 2 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 711
#NHL Covid-19 (as of Dec. 21, 1pm ET)

131 players reported in active protocol (18% of rosters)
⬆️ 12 players over 24 hrs, incl. 7 players cleared
24 teams w/ at least 1 player in protocol
50 games postponed (45 in last 8 days)
1 game scheduled until Dec. 27 (TBL/VGK in jeopardy)@frank_seravalli
18%, nagyon kemény, mindezt úgy hogy mindenki min. 2x oltva van.
Mikey
Azért az nem tudjuk, hogy ez a 18% produkált egy pozitív covid-tesztet, de tünetmentesen, vagy náthaszerű tünetekkel üldögél otthon, vagy szinte haldoklik egy korházban.
És a 2 (3) oltás nem arra garancia, hogy az ember ne fertőződhessen meg ugyanúgy, mint egy oltatlan, hanem arra, hogy enyhébbek legyenek a tünetek, kevésbbé veszélyes a lefolyás.
Vagy tudjuk, hogy ez a 18% milyen állapotban van?
Sobri Jóska
Közülük hétről tudom, hogy tünetek nélkül, és egy pedig két napig tartó kisebb lázzal esett/esik át rajta.
És nem az oltás kritizálása volt a célom ezzel, mivel alapesetben én is támogatom, szóval nem kell védőügyvédet játszani.
több mint 2 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 420 — #NoStress
#NHL Covid-19 (as of Dec. 21, 1pm ET)

131 players reported in active protocol (18% of rosters)
⬆️ 12 players over 24 hrs, incl. 7 players cleared
24 teams w/ at least 1 player in protocol
50 games postponed (45 in last 8 days)
1 game scheduled until Dec. 27 (TBL/VGK in jeopardy)@frank_seravalli
18%, nagyon kemény, mindezt úgy hogy mindenki min. 2x oltva van.
Mikey
Azért az nem tudjuk, hogy ez a 18% produkált egy pozitív covid-tesztet, de tünetmentesen, vagy náthaszerű tünetekkel üldögél otthon, vagy szinte haldoklik egy korházban.
És a 2 (3) oltás nem arra garancia, hogy az ember ne fertőződhessen meg ugyanúgy, mint egy oltatlan, hanem arra, hogy enyhébbek legyenek a tünetek, kevésbbé veszélyes a lefolyás.
Vagy tudjuk, hogy ez a 18% milyen állapotban van?

több mint 2 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 711
#NHL Covid-19 (as of Dec. 21, 1pm ET)

131 players reported in active protocol (18% of rosters)
⬆️ 12 players over 24 hrs, incl. 7 players cleared
24 teams w/ at least 1 player in protocol
50 games postponed (45 in last 8 days)
1 game scheduled until Dec. 27 (TBL/VGK in jeopardy)@frank_seravalli
18%, nagyon kemény, mindezt úgy hogy mindenki min. 2x oltva van.
több mint 2 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 711
Az egész liga befejezte Karácsony utánig, ezzel már majdnem 50 meccs lett elhalasztva. Nem tudom, hogy fogják megoldani ezeknek a pótlását, de remélem sikerül.

Egyébként a Spengler Kupától is visszaléptek a kanadaiak.
Mikey
2 hetes olimpiai szunetet sztem eleve ezert tettek bele.
csebi
Azzal számoltak, hogy úgyis visszamondják a játékosok a részvételt?
Mikey
megallapodasban benne volt h COVIDra hivatkozva az nhl visszamondhatja a reszvetelt ha jol emlekszem.
csebi
Igen, van benne ilyen.
A menetrendet meg alapból úgy csinálták hogy három hét szünet.

Nekem változatlanul azért problémás ez, mert azért gondolom sok csarnokban szerveztek más programokat erre a három hétre, szóval érdekes lesz megoldani a pótlásokat, ha nem mennek végül olimpiára.
több mint 2 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 165 — Lucas Scott
Az egész liga befejezte Karácsony utánig, ezzel már majdnem 50 meccs lett elhalasztva. Nem tudom, hogy fogják megoldani ezeknek a pótlását, de remélem sikerül.

Egyébként a Spengler Kupától is visszaléptek a kanadaiak.
Mikey
2 hetes olimpiai szunetet sztem eleve ezert tettek bele.
csebi
Azzal számoltak, hogy úgyis visszamondják a játékosok a részvételt?
Mikey
megallapodasban benne volt h COVIDra hivatkozva az nhl visszamondhatja a reszvetelt ha jol emlekszem.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 2 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 711
Az egész liga befejezte Karácsony utánig, ezzel már majdnem 50 meccs lett elhalasztva. Nem tudom, hogy fogják megoldani ezeknek a pótlását, de remélem sikerül.

Egyébként a Spengler Kupától is visszaléptek a kanadaiak.
Mikey
2 hetes olimpiai szunetet sztem eleve ezert tettek bele.
csebi
Azzal számoltak, hogy úgyis visszamondják a játékosok a részvételt?
több mint 2 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 165 — Lucas Scott
Az egész liga befejezte Karácsony utánig, ezzel már majdnem 50 meccs lett elhalasztva. Nem tudom, hogy fogják megoldani ezeknek a pótlását, de remélem sikerül.

Egyébként a Spengler Kupától is visszaléptek a kanadaiak.
Mikey
2 hetes olimpiai szunetet sztem eleve ezert tettek bele.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 2 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 711
Az egész liga befejezte Karácsony utánig, ezzel már majdnem 50 meccs lett elhalasztva. Nem tudom, hogy fogják megoldani ezeknek a pótlását, de remélem sikerül.

Egyébként a Spengler Kupától is visszaléptek a kanadaiak.
több mint 2 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 711
Preds befejezte a karácsonyi szünetig, a Leafs befejezte a karácsonyi szünetig, szinte biztosan a Bruins is be fogja. Ez ha jól számolom hat csapat eddig.

szerk.: a Bruins meccsei is elmaradnak Karácsony utánig.

Szerkesztette: Mikey
több mint 2 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 711
Visszaszámolás indul, 3, 2, 1...

Mikey
Izgi ez. Ugye NHL-ben van karácsonyi szünet szal most csak néhány nap schedule-jét kell megvariálni.
empty taxi
Hát három nap szünet van, az sokat nem könnyít a döntés meghozatalán szerintem.
több mint 2 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 729 — Scream and scout
Visszaszámolás indul, 3, 2, 1...

Mikey
Izgi ez. Ugye NHL-ben van karácsonyi szünet szal most csak néhány nap schedule-jét kell megvariálni.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 2 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 711
Visszaszámolás indul, 3, 2, 1...
több mint 2 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 711
Az a baj, hogy ebből nem lesz így Olimpia
Wester
Kivételesen sajnálnám én is, ha nem mennének az NHL-esek, de ilyen helyzetben az egész olimpiát megtartani hülyeség szerintem.

Szerkesztette: Mikey
több mint 2 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 073 — Jó ötletnek tűnt!
Az a baj, hogy ebből nem lesz így Olimpia

Lesz ez még így se!
több mint 2 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 711
A legokosabb a rövidebb alapszakasz lenne, esetleg a tavalyi rend issza hozatala, hátha mè lehetne PO 🥳🥳🥳🥳 kár hogy a fèl csapat már nincs meg 😜
dande
Igazából csak a nyomorult szabályokon kellene változtatni, mert az vicc hogy 16 meg 17 játékossal kell kiállniuk csapatoknak játszani, mert az elcseszett szabályok miatt nem tudnak felhívni az AHL-ből senkit.

A menetrenddel nem lesz variálás, legfeljebb annyi, hogy ha leáll a liga mondjuk két hétre, akkor azokat a meccseket törlik, és utána folytatják az eredeti tervek szerint. Ne feledjük, hogy a csarnokok programja telített minden mással is, nem csak jégkorong van.
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 617 — Így remélem megfelelek nektek.....
A legokosabb a rövidebb alapszakasz lenne, esetleg a tavalyi rend issza hozatala, hátha mè lehetne PO 🥳🥳🥳🥳 kár hogy a fèl csapat már nincs meg 😜
több mint 2 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 711
Alakul hogy teljes leállás lesz.

 twitter.com/PR_NHL/status/1471919572928413704?t=Fms04o2mGUXe_WgBE2z_DQ&s=09

 twitter.com/PierreVLeBrun/status/1471922932972670992?t=P-rYGPyZErTxJX8P1gk1Eg&s=09