Jégkorong
22 feliratkozó
több mint 2 éve
Hogy mi van....Sógik visszajöttek 6-1-ről....Azt ,hogy a faszba?
Draft

2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 2 éve
Utolsó harmad előtt mennyi oddsz volt az ikszre? 😊
több mint 2 éve
Ezt nem gondoltam volna, hogy valaha látom.
több mint 2 éve
Osztrákok mit csinálnak a 3.harmadban? 😊lol
Stoki
több mint 2 éve
Kazah, német ott van még nekik, de főleg a kazahAz utóbbi években 3 ponttal simán kieshetsz, annyira szűk a középmezőny és annyira nem mindegy mikor kivel játszol, hogy simán befigyelhet egy meglepi OT-s győzelem. Jó a lengyelek talán tényleg most kilógnak, de ha verik a kazahokat, lehet bent maradnak. De amúgy azért a B csoport piszok erős, az A-ban jobban lehet pontokat csipegetni, persze oda is kell egy jó csapat aki bírja a sorozatterhelést.
több mint 2 éve
Így a lengyeleknek szerintem Div1/A
több mint 2 éve
Hááát, nekem ez eddig lengyel kiesésnek néz ki
több mint 2 éve
Erre a norvégok is tudnak ma nyerni xdd
több mint 2 éve
www.nemzetisport.hu/jegkorong/2024/05/such-gyorgy-tavaly-is-szivesen-megallapodtunk-volna-majoross-gergellyelFú de rühellem ezt az embert azt a picsa (nyilván Suchot, nem Mogyit, nekem nincs bajom utóbbival)
több mint 2 éve
valahogy éreztem, hogy a csehek elbasszák
több mint 2 éve
Svédek elég erősnek tűnnek, 17-4-es kapuralövesi mutató a németek ellen impresszív. Ilyenkor szoktk kiszopni a 8 között vmi elbaszott mecxsen...Most nincsenek beloruszok 😊
gabokocka

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 2 éve
A B csoportba csak a svédek akik erősnek néznek ki eddig. Az A azért elég jó az első 4
több mint 2 éve
Svédek elég erősnek tűnnek, 17-4-es kapuralövesi mutató a németek ellen impresszív. Ilyenkor szoktk kiszopni a 8 között vmi elbaszott mecxsen...
http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 2 éve
Fiala szépen felragasztotta a korongot. L.A-ben sem rajta múlt a szezon.
több mint 2 éve
2 egyéni villanás máris döntettlen. Innen jó lesz a meccs
több mint 2 éve
Borzasztó gyengék az amcsik, bár a szlovákok is jók, de az amcsik hibáit nehéz már számolni isMindkét csapat olyan szinten hektikusan kiszámíthatatlan
Klaci79
több mint 2 éve
Kapanen mit keres még Európában?
több mint 2 éve
Borzasztó gyengék az amcsik, bár a szlovákok is jók, de az amcsik hibáit nehéz már számolni is
több mint 2 éve
oké. szóval az amerikai keret kapusai Lyon (Red Wings), Nedeljkovic (ex-Red Wings) és Augustine (leendő Red Wings).hahahahahaha
Jimmy Howard korai évei óta nem volt stabil kapusunk, azaz nagyjából... több, mint tíz éve 😮
több mint 2 éve
Svájc-osztrák nagyon jó meccs eddig, 2-0-nal sógorok emberhátrányban voltak 6-an a jégen, jött is a büntetés. De meg mindig vezetnek.
több mint 2 éve
Ugyanakkor a lengyelek már szereztek egy pontotva lettek ellen, a franciák kárára sztem jó eséllyel benn maradhatnak.A franciák is kiharcoltak egy OT-t a lettek ellen, így valszeg egymás elleni fog dönteni.
gabokocka
Mondjuk nem tudom, hogy a letteknek ez + vagy - hogy 2 meccs 4 pont.
A másik csoportban a brit, osztrák harcba amúgy szerintem a norvégok is be fognak szállni (hot take)
több mint 2 éve
Britek bele is néztek egy nyolcasba a finnek ellen. Ugyanakkor a lengyelek már szereztek egy pontotva lettek ellen, a franciák kárára sztem jó eséllyel benn maradhatnak.Nemrég volt a div.1A vb, így össze lehet hasonlítani a mostani vb-vel, a britek az egyik kieső esélyesek, és úgy korcsolyáznak, játszák a PP-t, hogy csak nézek...hú, de nehéz lesz bennmaradni!hát az biztos, hogy olyan baromságot, amit mi játszottunk PP-ben, azt értelmes csapat nem, vagy nem úgy old meg. remélem, ezt a részét rendbe rakják.
Stoki
de a korcsolyázáshoz annyit, hogy ez az első meccs, itt még van erőnlét, a briteknek a necces a holnapi finnek elleni meccs lesz, meg a csehek elleni, mert az egy nappal lesz a dánok elleni meccs után.
nyitómeccsen a legkönnyebb meglepetést okozni. mert akkor még nem elég élesek a nagyok, viszont frissek a kicsik.
slowmotion
http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.