Jégkorong
22 feliratkozó
több mint 2 éve
basszus kitöröltem, hogy Kanada-Cseh döntő lesz délután 😊pedig épp akartam jönni mekkora jinx volt 😊
több mint 2 éve
Cseh-Svájc döntő....ez van ha csak a kanadai "zs" válogatott van itt....
Draft

2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 2 éve
Jó túmenimen 😂

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 2 éve
Kanada szépen megkapja a fórokat

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 2 éve
20:20Csehország-Svájc döntő, ahogy mindenki várta? 😁Hánykor lesz? Remélem a Vasas meccs után csak
warr_b
zacknorb
több mint 2 éve
Itt a kanadai esély
több mint 2 éve
Csehország-Svájc döntő, ahogy mindenki várta? 😁Hánykor lesz? Remélem a Vasas meccs után csak
warr_b
több mint 2 éve
Csehország-Svájc döntő, ahogy mindenki várta? 😁

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 2 éve
csehek sz...a nyúltak és hát ez a VB playoff, egy meccsen bármi lehetA csehek nagyon komolyan gondolják ezt a vb-t. Lehet azért, mert otthoni vb, de simán berántották a Conference SF-ban kiesett játékosokat. Senki más nem csinálta ezt meg, pedig lettek volna máshova is emberek.
félek, hogy a döntő lesz sima sajna 😕
NB2
több mint 2 éve
csehek sz...a nyúltak és hát ez a VB playoff, egy meccsen bármi lehetfélek, hogy a döntő lesz sima sajna 😕
több mint 2 éve
Ez szomorú (nekem 😏😔)
több mint 2 éve
Ez így azért már elég ronda

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 2 éve
Íjj, ezt kijátszották... eldőlt?

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 2 éve
Rutta nyomott egy Troubát...

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 2 éve
Francba ezt csehek csak behúzzák 😡😡😔
több mint 2 éve
Hopp és hopp

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 2 éve
Hogy lehet ilyen pöcsöm időpontra tenni egy vb elődöntőt?

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 2 éve
A svéd-cseh elődöntő eddig epicnek ígérkezik.
több mint 2 éve
Nem tudom, hogy itt látják-e többen, de nem igazán működik a net4+ vagy micsoda felületén a Rangers-Panthers meccs élő közvetítése. Ha rákattintok, nem történik semmi, hiányzik az "ÉLŐ" felirat is alóla. A trashsportok közvetítései, mint a pankráció meg a körbe-körbe vezetgetős NASCAR persze működnekÍrtam e-mailt és meg is oldódott 😊
Kampman
több mint 2 éve
Nem tudom, hogy itt látják-e többen, de nem igazán működik a net4+ vagy micsoda felületén a Rangers-Panthers meccs élő közvetítése. Ha rákattintok, nem történik semmi, hiányzik az "ÉLŐ" felirat is alóla. A trashsportok közvetítései, mint a pankráció meg a körbe-körbe vezetgetős NASCAR persze működnek
több mint 2 éve
14:20 Svédország-Csehország18:20 Kanada-Svájc
Plusz ez a 2 OT-s Edmonton estéről elég komolynak hangzik, meló után valami hoszabb összefoglaló/condenced game sztem nézős lesz
több mint 2 éve
Itt van leírva a párosítási logikaFurcsálltam is, a riporter mondta a cseh meccsen, hogy a győztes Svájccal játszik...Svéddk csak behúzták OT-ban, emberelőnyben...ember, miért játszana egymással a 2 csoportelső? 😊
Akkor cseh-svájci és kanadai-svéd elődöntők?
warr_b
Svéd-Cseh, Kanada-Svájc
NB2
warr_b
en.wikipedia.org/wiki/2024_IIHF_World_Championship_playoff_round#Qualified_teams'_seedings
több mint 2 éve
Furcsálltam is, a riporter mondta a cseh meccsen, hogy a győztes Svájccal játszik...Svéddk csak behúzták OT-ban, emberelőnyben...ember, miért játszana egymással a 2 csoportelső? 😊
Akkor cseh-svájci és kanadai-svéd elődöntők?
warr_b
Svéd-Cseh, Kanada-Svájc
NB2

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 2 éve
Svéddk csak behúzták OT-ban, emberelőnyben...ember, miért játszana egymással a 2 csoportelső? 😊
Akkor cseh-svájci és kanadai-svéd elődöntők?
warr_b
Svéd-Cseh, Kanada-Svájc
több mint 2 éve
meg a Broonsból. de észak-amerikaiak nem kaptak erősítést.Carolinaból jöttek, nem?mondjuk látszik, hogy a két országban mennyire másképp állnak a dolgokhoz, hogy a csehekhez hazament Necas, Paszternák meg Zacha is, az amerikaiak nem is tudom, hoztak-e valakit utólagezt most csúnyán megfújták a hazai csapatnak.Van hazai pálya, de az amerikaiak mindent IS kihagynak.
a gól természetesen szerintem sem ér, viszont az ott középen tankönyvi hooking volt, leesett a képernyőről, vagy vaknak kell lenni, hogy ne ítéljék meg, vagy hülyének.
slowmotion
warr_b
slowmotion
Közben svédek 4a3 megnyerik az OT-t
zacknorb