Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Jégkorong

22 feliratkozó

több mint 2 éve
NB2 New England Patriots 29 047 — nabege2@yahoo.com
basszus kitöröltem, hogy Kanada-Cseh döntő lesz délután 😊
pedig épp akartam jönni mekkora jinx volt 😊
több mint 2 éve
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító New England Patriots 19 263 — !SuPeR6BoWL!Vrabel.......
Cseh-Svájc döntő....ez van ha csak a kanadai "zs" válogatott van itt....

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 2 éve
warr_b Washington Commanders 30 384 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Jó túmenimen 😂


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 2 éve
warr_b Washington Commanders 30 384 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Kanada szépen megkapja a fórokat


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 2 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 32 501
Csehország-Svájc döntő, ahogy mindenki várta? 😁
warr_b
Hánykor lesz? Remélem a Vasas meccs után csak
zacknorb
20:20
több mint 2 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 651 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
Itt a kanadai esély
több mint 2 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 651 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
Csehország-Svájc döntő, ahogy mindenki várta? 😁
warr_b
Hánykor lesz? Remélem a Vasas meccs után csak
több mint 2 éve
warr_b Washington Commanders 30 384 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Csehország-Svájc döntő, ahogy mindenki várta? 😁


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 2 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 159 — Cowboys fan
csehek sz...a nyúltak és hát ez a VB playoff, egy meccsen bármi lehet
félek, hogy a döntő lesz sima sajna 😕
NB2
A csehek nagyon komolyan gondolják ezt a vb-t. Lehet azért, mert otthoni vb, de simán berántották a Conference SF-ban kiesett játékosokat. Senki más nem csinálta ezt meg, pedig lettek volna máshova is emberek.
több mint 2 éve
NB2 New England Patriots 29 047 — nabege2@yahoo.com
csehek sz...a nyúltak és hát ez a VB playoff, egy meccsen bármi lehet
félek, hogy a döntő lesz sima sajna 😕
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 320 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ez szomorú (nekem 😏😔)
több mint 2 éve
warr_b Washington Commanders 30 384 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Ez így azért már elég ronda


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 2 éve
warr_b Washington Commanders 30 384 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Íjj, ezt kijátszották... eldőlt?


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 2 éve
warr_b Washington Commanders 30 384 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Rutta nyomott egy Troubát...


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 320 — Így remélem megfelelek nektek.....
Francba ezt csehek csak behúzzák 😡😡😔
több mint 2 éve
warr_b Washington Commanders 30 384 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Hopp és hopp


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 2 éve
warr_b Washington Commanders 30 384 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Hogy lehet ilyen pöcsöm időpontra tenni egy vb elődöntőt?


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 2 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 32 501
A svéd-cseh elődöntő eddig epicnek ígérkezik.
több mint 2 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 32 501
Nem tudom, hogy itt látják-e többen, de nem igazán működik a net4+ vagy micsoda felületén a Rangers-Panthers meccs élő közvetítése. Ha rákattintok, nem történik semmi, hiányzik az "ÉLŐ" felirat is alóla. A trashsportok közvetítései, mint a pankráció meg a körbe-körbe vezetgetős NASCAR persze működnek
Kampman
Írtam e-mailt és meg is oldódott 😊
több mint 2 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 32 501
Nem tudom, hogy itt látják-e többen, de nem igazán működik a net4+ vagy micsoda felületén a Rangers-Panthers meccs élő közvetítése. Ha rákattintok, nem történik semmi, hiányzik az "ÉLŐ" felirat is alóla. A trashsportok közvetítései, mint a pankráció meg a körbe-körbe vezetgetős NASCAR persze működnek
több mint 2 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 651 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
14:20 Svédország-Csehország
18:20 Kanada-Svájc

Plusz ez a 2 OT-s Edmonton estéről elég komolynak hangzik, meló után valami hoszabb összefoglaló/condenced game sztem nézős lesz
több mint 2 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 32 501
Svéddk csak behúzták OT-ban, emberelőnyben...

Akkor cseh-svájci és kanadai-svéd elődöntők?
warr_b
ember, miért játszana egymással a 2 csoportelső? 😊

Svéd-Cseh, Kanada-Svájc
NB2
Furcsálltam is, a riporter mondta a cseh meccsen, hogy a győztes Svájccal játszik...
warr_b
Itt van leírva a párosítási logika

 en.wikipedia.org/wiki/2024_IIHF_World_Championship_playoff_round#Qualified_teams'_seedings
több mint 2 éve
warr_b Washington Commanders 30 384 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Svéddk csak behúzták OT-ban, emberelőnyben...

Akkor cseh-svájci és kanadai-svéd elődöntők?
warr_b
ember, miért játszana egymással a 2 csoportelső? 😊

Svéd-Cseh, Kanada-Svájc
NB2
Furcsálltam is, a riporter mondta a cseh meccsen, hogy a győztes Svájccal játszik...


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 2 éve
NB2 New England Patriots 29 047 — nabege2@yahoo.com
Svéddk csak behúzták OT-ban, emberelőnyben...

Akkor cseh-svájci és kanadai-svéd elődöntők?
warr_b
ember, miért játszana egymással a 2 csoportelső? 😊

Svéd-Cseh, Kanada-Svájc
több mint 2 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 159 — Cowboys fan
ezt most csúnyán megfújták a hazai csapatnak.
a gól természetesen szerintem sem ér, viszont az ott középen tankönyvi hooking volt, leesett a képernyőről, vagy vaknak kell lenni, hogy ne ítéljék meg, vagy hülyének.
slowmotion
Van hazai pálya, de az amerikaiak mindent IS kihagynak.
warr_b
mondjuk látszik, hogy a két országban mennyire másképp állnak a dolgokhoz, hogy a csehekhez hazament Necas, Paszternák meg Zacha is, az amerikaiak nem is tudom, hoztak-e valakit utólag
slowmotion
Carolinaból jöttek, nem?
Közben svédek 4a3 megnyerik az OT-t
zacknorb
meg a Broonsból. de észak-amerikaiak nem kaptak erősítést.