Jégkorong
22 feliratkozó
több mint 2 éve
Nagyon otthon akarja befejezni ezt a döntőt a Florida 😛
Tepper takarodj!
több mint 2 éve
NHL-ben volt már 0-3-ról nyertes Stanley?1942 Leafs-Red Wings
zacknorb

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 2 éve
NHL-ben volt már 0-3-ról nyertes Stanley?
több mint 2 éve
Most remélem csak viccelsz, hogy nem veszed észre milyen mértékű márkafejlődés és logóépítés állt be a csapat életében.Ezen vajon sokat gondolkodtak?Én komolyan háromszor néztem meg a videót, hogy mit kellene látni.
Past. Present. Future. Forever.
— LA Kings (@LAKings) June 20, 2024
📲 https://t.co/0vaApVA21I#GoKingsGo pic.twitter.com/y963LI6opi
Matthew99
Mikey

A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 2 éve
Ezen vajon sokat gondolkodtak?Én komolyan háromszor néztem meg a videót, hogy mit kellene látni.
Past. Present. Future. Forever.
— LA Kings (@LAKings) June 20, 2024
📲 https://t.co/0vaApVA21I#GoKingsGo pic.twitter.com/y963LI6opi
Matthew99
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 2 éve
Ezen vajon sokat gondolkodtak?Past. Present. Future. Forever.
— LA Kings (@LAKings) June 20, 2024
📲 https://t.co/0vaApVA21I#GoKingsGo pic.twitter.com/y963LI6opi

A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 2 éve
McDavid fellépett s meg is van az eredménye.S bár drukkolok nekik, meg kell hagyni kapnak egy kis hátszelet a bíróktól is.
Viszont talán összejön a hét meccs ami király lenne.
" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 2 éve
Na, végre egy jó meccs volt, és szerencsére lesz folytatás is még.😊
több mint 2 éve
de hogy bazmeg nem tudnak mér egy szájbatekert hosszabítást játszani...
több mint 2 éve
Milyen jót pihent a Panthers (és a Celtics) a 4.meccsen, hogy mindkettő otthon ünnepeljen, borítékolható volt, hogy így lesz. Èn írni is akartam, csak elfelejtettem 😊A Celticsnek bejött, a Panthersnek nem.
Stoki
több mint 2 éve
Megint logo változás a levegőbenDe ez most viszont kibaszott jó lesz. A régi logó lesz az alapja, csak az új színekkel.
🤘 gaben 🤘
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 2 éve
😄miért, Neked nem mindenről az jut az eszedbe? 😉Te milyen pinákat láttál eddig? 😬Megint logo változás a levegőbenKinek lesz pina?
🤘 gaben 🤘
slowmotion
warr_b
slowmotion
De. Meg a csöcs.

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 2 éve
miért, Neked nem mindenről az jut az eszedbe? 😉Te milyen pinákat láttál eddig? 😬Megint logo változás a levegőbenKinek lesz pina?
🤘 gaben 🤘
slowmotion
warr_b
több mint 2 éve
Te milyen pinákat láttál eddig? 😬Megint logo változás a levegőbenKinek lesz pina?
🤘 gaben 🤘
slowmotion

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 2 éve
Megint logo változás a levegőbenKinek lesz pina?
🤘 gaben 🤘
több mint 2 éve
Megint logo változás a levegőben
" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 2 éve
Milyen jót pihent a Panthers (és a Celtics) a 4.meccsen, hogy mindkettő otthon ünnepeljen, borítékolható volt, hogy így lesz. Èn írni is akartam, csak elfelejtettem 😊majd akkor ha mindkettő megnyeri, még várjunk ezzel 😊
Stoki
több mint 2 éve
Milyen jót pihent a Panthers (és a Celtics) a 4.meccsen, hogy mindkettő otthon ünnepeljen, borítékolható volt, hogy így lesz. Èn írni is akartam, csak elfelejtettem 😊
több mint 2 éve
Floridának nagyon jót tett a tavalyi vereségTalán az Oilers is csak egy lépésre van
" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 2 éve
YoungZeeZee
9 845
meg szar a szinuk.nem szep arany.Talán csak a Vegas Knights kivétel valamelyest, az összes új major club vérszegény ilyen szempontból.A Vegas baromi jól csinál gyakorlatilag mindent.
És még így is fantázia dúsabbak mint csóró erőszakkal átnevezett csapatok.
🤘 gaben 🤘
Nekem egyedül az nem tetszik hogy kihagyták a csapat nevéből a "Las"-t. 😄
Mikey
több mint 2 éve
Idegen az angolszász lovagi életérzés től. Majd ha feltűnik valami latino LMBQP fasznak hozzácsapják. 😏Talán csak a Vegas Knights kivétel valamelyest, az összes új major club vérszegény ilyen szempontból.A Vegas baromi jól csinál gyakorlatilag mindent.
És még így is fantázia dúsabbak mint csóró erőszakkal átnevezett csapatok.
🤘 gaben 🤘
Nekem egyedül az nem tetszik hogy kihagyták a csapat nevéből a "Las"-t. 😄
Mikey
" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 2 éve
Talán csak a Vegas Knights kivétel valamelyest, az összes új major club vérszegény ilyen szempontból.A Vegas baromi jól csinál gyakorlatilag mindent.
És még így is fantázia dúsabbak mint csóró erőszakkal átnevezett csapatok.
🤘 gaben 🤘
Nekem egyedül az nem tetszik hogy kihagyták a csapat nevéből a "Las"-t. 😄
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 2 éve
Talán csak a Vegas Knights kivétel valamelyest, az összes új major club vérszegény ilyen szempontból.És még így is fantázia dúsabbak mint csóró erőszakkal átnevezett csapatok.
" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 2 éve
Állítom, hogy még a Balaton FC Diósgyőr is.Utah Hockey Club.Ennél még a Miskolci Vasutas Sport Club is jobb.
Se rendes név, se rendes logó az első szezonban. Ez pont annyira szánalmas, mint amennyire a Salt Lake Citybe költöző Coyotes volt.
Mikey
KeyG