Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Jégkorong

22 feliratkozó

több mint 1 éve
KeyG Baltimore Ravens 14 673
Hurricanes 6 oroszt draftolt.
Aatos Koivu, Saku Koivu fiát ledraftolta a Canadiens 3/5-ön.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers

We are just the Ravens!
több mint 1 éve
Mikey Cincinnati Bengals 21 827
Viszont ahogy nézem, sajnos Vladislav Bryzgalovot nem draftolta senki. 😕

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 1 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 319 — Így remélem megfelelek nektek.....
Viszont akkor már jött egy másik ex NHL sztár fia bizonyos Aatos Koivu valami bènaság bizonyos Saku Koivu fia. Legalább hasonló pályafutást neki nálunk 🤪😛
dande2
Akkor már vén brokik vagyunk, hogy még a faterokat láttuk fiatalként 20-25 éve játszani?
Amúgy Iginlát is utáltam 😂
warr_b
Csak hogy fokozzuk az érzést, bizonyos Miroslav Satan Jr is most érkezett a liágba, igaz jó későn a 7. körben húzta a Caps. Még jó hogy az Avs által húzott Ilya Nabokovnak elvileg nincs köze bizonyos Evgeni Nabokovhoz 😛 😀 de egyébként ez megy már az NFL-ben is 😀
több mint 1 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 17 091 — Apu ökölbeszorított keze
Kedvenc csapatom 3 kapust draftolt érdekes de remélem ezzel megoldódik hamarosan ez a poszt.

több mint 1 éve
YoungZeeZee 9 845
Szerintem büdöskacsák, mindegy milyen ratyi mezben díszelegnek épp 😂
warr_b
Te figyelj már. Nem valtasz a Utahra? Úgyis drukkoltal már football clubnak így nem lenne új dolog ha egy hockey clubnak drukkolnal …
csebi
Nem kösz. Tudod, nőt, melót, kocsit válthatunk, csapatot nem.
warr_b
Ez akkor fordulhat elő, ha kolléganővel mész félre, lebuksz és asszony szétveri a kocsidat.
A csapat meg vigasztal.
Willie Parker
A sharks biztosan nem.
csebi
Na, most kezdődik csak az ünneplés
warr_b
Azért választottátok Celebrinit, mert ő tudja, hogy kell?
Mikey
Nyugi 3-4 év és elcserelik majd keletre
csebi
Hátha alulmúljuk a Karlson trade-et?
warr_b
amugy sztem se jo ez a logo, de az original szin is fuuuu, de ezt mar irtam
több mint 1 éve
warr_b Washington Commanders 30 383 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Szerintem büdöskacsák, mindegy milyen ratyi mezben díszelegnek épp 😂
warr_b
Te figyelj már. Nem valtasz a Utahra? Úgyis drukkoltal már football clubnak így nem lenne új dolog ha egy hockey clubnak drukkolnal …
csebi
Nem kösz. Tudod, nőt, melót, kocsit válthatunk, csapatot nem.
warr_b
Ez akkor fordulhat elő, ha kolléganővel mész félre, lebuksz és asszony szétveri a kocsidat.
A csapat meg vigasztal.
Willie Parker
A sharks biztosan nem.
csebi
Na, most kezdődik csak az ünneplés
warr_b
Azért választottátok Celebrinit, mert ő tudja, hogy kell?
Mikey
Nyugi 3-4 év és elcserelik majd keletre
csebi
Hátha alulmúljuk a Karlson trade-et?


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 1 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 965 — Lucas Scott
Szerintem büdöskacsák, mindegy milyen ratyi mezben díszelegnek épp 😂
warr_b
Te figyelj már. Nem valtasz a Utahra? Úgyis drukkoltal már football clubnak így nem lenne új dolog ha egy hockey clubnak drukkolnal …
csebi
Nem kösz. Tudod, nőt, melót, kocsit válthatunk, csapatot nem.
warr_b
Ez akkor fordulhat elő, ha kolléganővel mész félre, lebuksz és asszony szétveri a kocsidat.
A csapat meg vigasztal.
Willie Parker
A sharks biztosan nem.
csebi
Na, most kezdődik csak az ünneplés
warr_b
Azért választottátok Celebrinit, mert ő tudja, hogy kell?
Mikey
Nyugi 3-4 év és elcserelik majd keletre

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 1 éve
Mikey Cincinnati Bengals 21 827
Szerintem büdöskacsák, mindegy milyen ratyi mezben díszelegnek épp 😂
warr_b
Te figyelj már. Nem valtasz a Utahra? Úgyis drukkoltal már football clubnak így nem lenne új dolog ha egy hockey clubnak drukkolnal …
csebi
Nem kösz. Tudod, nőt, melót, kocsit válthatunk, csapatot nem.
warr_b
Ez akkor fordulhat elő, ha kolléganővel mész félre, lebuksz és asszony szétveri a kocsidat.
A csapat meg vigasztal.
Willie Parker
A sharks biztosan nem.
csebi
Na, most kezdődik csak az ünneplés
warr_b
Azért választottátok Celebrinit, mert ő tudja, hogy kell?

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 1 éve
warr_b Washington Commanders 30 383 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Szerintem büdöskacsák, mindegy milyen ratyi mezben díszelegnek épp 😂
warr_b
Te figyelj már. Nem valtasz a Utahra? Úgyis drukkoltal már football clubnak így nem lenne új dolog ha egy hockey clubnak drukkolnal …
csebi
Nem kösz. Tudod, nőt, melót, kocsit válthatunk, csapatot nem.
warr_b
Ez akkor fordulhat elő, ha kolléganővel mész félre, lebuksz és asszony szétveri a kocsidat.
A csapat meg vigasztal.
Willie Parker
A sharks biztosan nem.
csebi
Na, most kezdődik csak az ünneplés


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 1 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 17 699
Szerintem büdöskacsák, mindegy milyen ratyi mezben díszelegnek épp 😂
warr_b
Te figyelj már. Nem valtasz a Utahra? Úgyis drukkoltal már football clubnak így nem lenne új dolog ha egy hockey clubnak drukkolnal …
csebi
Nem kösz. Tudod, nőt, melót, kocsit válthatunk, csapatot nem.
warr_b
Ez akkor fordulhat elő, ha kolléganővel mész félre, lebuksz és asszony szétveri a kocsidat.
A csapat meg vigasztal.
Willie Parker
A sharks biztosan nem.
csebi
Az öngyilkosság is egyfajta megoldás, de nem javaslom senkinek
több mint 1 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 651 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
Szerintem büdöskacsák, mindegy milyen ratyi mezben díszelegnek épp 😂
warr_b
Te figyelj már. Nem valtasz a Utahra? Úgyis drukkoltal már football clubnak így nem lenne új dolog ha egy hockey clubnak drukkolnal …
csebi
Nem kösz. Tudod, nőt, melót, kocsit válthatunk, csapatot nem.
warr_b
Ez akkor fordulhat elő, ha kolléganővel mész félre, lebuksz és asszony szétveri a kocsidat.
A csapat meg vigasztal.
Willie Parker
Kivéve ha a Vasas az
Ott még Miki is felbasz
több mint 1 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 965 — Lucas Scott
Szerintem büdöskacsák, mindegy milyen ratyi mezben díszelegnek épp 😂
warr_b
Te figyelj már. Nem valtasz a Utahra? Úgyis drukkoltal már football clubnak így nem lenne új dolog ha egy hockey clubnak drukkolnal …
csebi
Nem kösz. Tudod, nőt, melót, kocsit válthatunk, csapatot nem.
warr_b
Ez akkor fordulhat elő, ha kolléganővel mész félre, lebuksz és asszony szétveri a kocsidat.
A csapat meg vigasztal.
Willie Parker
A sharks biztosan nem.

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 1 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 17 699
Szerintem büdöskacsák, mindegy milyen ratyi mezben díszelegnek épp 😂
warr_b
Te figyelj már. Nem valtasz a Utahra? Úgyis drukkoltal már football clubnak így nem lenne új dolog ha egy hockey clubnak drukkolnal …
csebi
Nem kösz. Tudod, nőt, melót, kocsit válthatunk, csapatot nem.
warr_b
Ez akkor fordulhat elő, ha kolléganővel mész félre, lebuksz és asszony szétveri a kocsidat.
A csapat meg vigasztal.
több mint 1 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 965 — Lucas Scott
Szerintem büdöskacsák, mindegy milyen ratyi mezben díszelegnek épp 😂
warr_b
Te figyelj már. Nem valtasz a Utahra? Úgyis drukkoltal már football clubnak így nem lenne új dolog ha egy hockey clubnak drukkolnal …
csebi
Nem kösz. Tudod, nőt, melót, kocsit válthatunk, csapatot nem.
warr_b
Hat de club - club …

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 1 éve
warr_b Washington Commanders 30 383 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Szerintem büdöskacsák, mindegy milyen ratyi mezben díszelegnek épp 😂
warr_b
Te figyelj már. Nem valtasz a Utahra? Úgyis drukkoltal már football clubnak így nem lenne új dolog ha egy hockey clubnak drukkolnal …
csebi
Nem kösz. Tudod, nőt, melót, kocsit válthatunk, csapatot nem.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 1 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 965 — Lucas Scott
Szerintem büdöskacsák, mindegy milyen ratyi mezben díszelegnek épp 😂
warr_b
Te figyelj már. Nem valtasz a Utahra? Úgyis drukkoltal már football clubnak így nem lenne új dolog ha egy hockey clubnak drukkolnal …

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 1 éve
warr_b Washington Commanders 30 383 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Viszont akkor már jött egy másik ex NHL sztár fia bizonyos Aatos Koivu valami bènaság bizonyos Saku Koivu fia. Legalább hasonló pályafutást neki nálunk 🤪😛
dande2
Akkor már vén brokik vagyunk, hogy még a faterokat láttuk fiatalként 20-25 éve játszani?
Amúgy Iginlát is utáltam 😂


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 1 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 319 — Így remélem megfelelek nektek.....
Közben nèzem,.Celien Dion jelentette be a Demidov picket. Nagyon komoly. Egyébként elèggè dícsèrik ezt a húzást. Remèljük tènyleg beválik.
több mint 1 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 319 — Így remélem megfelelek nektek.....
Viszont akkor már jött egy másik ex NHL sztár fia bizonyos Aatos Koivu valami bènaság bizonyos Saku Koivu fia. Legalább hasonló pályafutást neki nálunk 🤪😛
több mint 1 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 8 675 — Bla, bla, bla
Na @warrb kihúzták a Celebet... Innen már sínen vannak!
Jah, várjunk ez a Sharks, akkor majd két év múlva, vagy 3, vagy 4, vagy ...
nagir
Majd döntőzünk egymás ellen 2347-ben.
warr_b
NHL videójátékban? 😀
zacknorb
Ha egészségben megérjük mindannyian, már mindegy lesz!😁🤣



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods, Jan-Ove Waldner FAN!!!
több mint 1 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 651 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
Na @warrb kihúzták a Celebet... Innen már sínen vannak!
Jah, várjunk ez a Sharks, akkor majd két év múlva, vagy 3, vagy 4, vagy ...
nagir
Majd döntőzünk egymás ellen 2347-ben.
warr_b
NHL videójátékban? 😀
több mint 1 éve
warr_b Washington Commanders 30 383 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Na @warrb kihúzták a Celebet... Innen már sínen vannak!
Jah, várjunk ez a Sharks, akkor majd két év múlva, vagy 3, vagy 4, vagy ...
nagir
Majd döntőzünk egymás ellen 2347-ben.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 1 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 8 675 — Bla, bla, bla
Na @warrb kihúzták a Celebet... Innen már sínen vannak!
Jah, várjunk ez a Sharks, akkor majd két év múlva, vagy 3, vagy 4, vagy ...

Szerkesztette: nagir



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods, Jan-Ove Waldner FAN!!!
több mint 1 éve
KeyG Baltimore Ravens 14 673
Fehérorosz és norvég az első körben, mellé svéd 1 db se.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers

We are just the Ravens!
több mint 1 éve
Mikey Cincinnati Bengals 21 827
Az érzés, amikor direkt felkelsz azért, hogy megnézd a követett csapatod első körös választását élőben, majd olvasod hogy kicseréltek az első körből, és így csak a másodikban húznak, az valami felbecsülhetetlen. 😀

Mondjuk ezzel van három 2. körös pickje a Canesnek, ők meg azzal jól szoktak választani. Lásd pl. Aho, Kochetkov, Drury, Luostarinen, vagy majd nemsoká' remélhetőleg érkezik Morrow (ő mondjuk jó eséllyel már idén), Unger Sörum, Trikozov.

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May