Jégkorong
22 feliratkozó
több mint 1 éve
Az NHL draft is most van bizonyos Celebrini ünnepelhet 🤪 hogy 1/1 lett. Ami èrdekes hogy bizonyos Tij Iginla lett az új nèven futó fr választottja 1/6-n. Ha nèv ismerős az nem vèletlen, bizonyos Jarome Iginla fia 😛 akit mi 1/5-n kihúzhattunk volna de neeeem, ahogy az apja úgy ő sem kellett, mert mièrt is.Helyette egy ruszki....valami Demidov. Aki persze ha jó lesz nincs gond..csak hát a gènek 😏 Iginla az egyik kedvenc valaha... legalább a fia lehetett volna nálunk ha már az öreg nem.
Szerkesztette: dande2
több mint 1 éve
😀Szerintem büdöskacsák, mindegy milyen ratyi mezben díszelegnek épp 😂
warr_b
🤘 gaben 🤘
Sajnos ez jogos 😊

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 1 éve
Szerintem büdöskacsák, mindegy milyen ratyi mezben díszelegnek épp 😂
warr_b
" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 1 éve
Szerintem büdöskacsák, mindegy milyen ratyi mezben díszelegnek épp 😂

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 1 éve
Annak idején nem is értettem, hogy amikor a dizájnváltás volt, miért fekete lett a hazai mez, és nem narancs...Ezt most domesztikálták, tele van naranccsal, mert hogy Orange CountyNekem a régi színösszeállítás sokkal jobban tetszett, visszahozhatták volna azt is.Meg is van mellé az új igazolás is. 😊n ehhez hasonlitsd hanem ahhoz ami 2006 es 2024 kozott voltEgész jó lett.Huuu, de durván megváltoztatták 🤣🤣
Mikey
Stoki
na ahhoz kepest hatalmas vatlozas.
csebi
Amúgy jó lett, de az eredetit úgysem tudják felülmúlni. Az színtiszta 90-es évek volt, minden szempontból. És remélem végre a csapatfejlesztés következik.
🤘 gaben 🤘
zavi27
slowmotion
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 1 éve
Nathan MacKinnon - Hart trophy, Ted Lindsay awardConnor Bedard - Calder trophy
Quin Hughes - Norris trophy
Connor Hellebuyck - Vezina trophy
" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 1 éve
Ezt most domesztikálták, tele van naranccsal, mert hogy Orange CountyNekem a régi színösszeállítás sokkal jobban tetszett, visszahozhatták volna azt is.Meg is van mellé az új igazolás is. 😊n ehhez hasonlitsd hanem ahhoz ami 2006 es 2024 kozott voltEgész jó lett.Huuu, de durván megváltoztatták 🤣🤣
Mikey
Stoki
na ahhoz kepest hatalmas vatlozas.
csebi
Amúgy jó lett, de az eredetit úgysem tudják felülmúlni. Az színtiszta 90-es évek volt, minden szempontból. És remélem végre a csapatfejlesztés következik.
🤘 gaben 🤘
zavi27
több mint 1 éve
Az egyik legnagyobb is megkapta. Jó ötlet volt ez az osztogatósdi.The Finnish Flash approves.
— Anaheim Ducks (@AnaheimDucks) June 27, 2024
🧡 @TeemuSel8nne pic.twitter.com/ExrKZ99RMN

A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 1 éve
Nekem a régi színösszeállítás sokkal jobban tetszett, visszahozhatták volna azt is.Meg is van mellé az új igazolás is. 😊n ehhez hasonlitsd hanem ahhoz ami 2006 es 2024 kozott voltEgész jó lett.Huuu, de durván megváltoztatták 🤣🤣
Mikey
Stoki
na ahhoz kepest hatalmas vatlozas.
csebi
Amúgy jó lett, de az eredetit úgysem tudják felülmúlni. Az színtiszta 90-es évek volt, minden szempontból. És remélem végre a csapatfejlesztés következik.
🤘 gaben 🤘
több mint 1 éve
Apropó, Mighty Ducks mez. Zoli haverom nagyon nagy Paul Kariya fan, egyszer találtam neki marketplace-en Hokis mez nevű hirdetésként egy mezt 8-9k-ért, est már ment is érte Pestszentimrére 😀Meg is van mellé az új igazolás is. 😊n ehhez hasonlitsd hanem ahhoz ami 2006 es 2024 kozott voltEgész jó lett.Huuu, de durván megváltoztatták 🤣🤣
Mikey
Stoki
na ahhoz kepest hatalmas vatlozas.
csebi
Amúgy jó lett, de az eredetit úgysem tudják felülmúlni. Az színtiszta 90-es évek volt, minden szempontból. És remélem végre a csapatfejlesztés következik.
🤘 gaben 🤘
több mint 1 éve
Meg is van mellé az új igazolás is. 😊n ehhez hasonlitsd hanem ahhoz ami 2006 es 2024 kozott voltEgész jó lett.Huuu, de durván megváltoztatták 🤣🤣
Mikey
Stoki
na ahhoz kepest hatalmas vatlozas.
csebi

Amúgy jó lett, de az eredetit úgysem tudják felülmúlni. Az színtiszta 90-es évek volt, minden szempontból. És remélem végre a csapatfejlesztés következik.
" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 1 éve
Amikor a jó adottságok egy agyatlan lotyónak jutnak.zacknorbNo meg a Pamelát is valami sportmeccsen fedezték fel, mondjuk ő valszeg nem villantott.
slowmotion
" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 1 éve
n ehhez hasonlitsd hanem ahhoz ami 2006 es 2024 kozott voltEgész jó lett.Huuu, de durván megváltoztatták 🤣🤣
Mikey
Stoki
na ahhoz kepest hatalmas vatlozas.
Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 1 éve
No meg a Pamelát is valami sportmeccsen fedezték fel, mondjuk ő valszeg nem villantott.
zacknorb
Szerkesztette: slowmotion
több mint 1 éve
Minek változtatni azon ami jó? Nekem az egyik kedvenc sport logóm. És itt nem az történt mint a Kingsnél, hogy egy gyenge logón semmit nem csináltak. Modernebb lett, én simán vennék ilyen mezet.Mivel az volt a cél, hogy visszahozzák a régit, csak az új színekkel, miért változtatták volna meg nagyon?Egész jó lett.Huuu, de durván megváltoztatták 🤣🤣
Mikey
Stoki
Mikey
Orange runs within the fabric of our DNA. pic.twitter.com/wlfCZGKrEn
— Anaheim Ducks (@AnaheimDucks) June 26, 2024

A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 1 éve
Mivel az volt a cél, hogy visszahozzák a régit, csak az új színekkel, miért változtatták volna meg nagyon?Egész jó lett.Huuu, de durván megváltoztatták 🤣🤣
Mikey
Stoki
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 1 éve
Egész jó lett.Huuu, de durván megváltoztatták 🤣🤣
Mikey
több mint 1 éve
Egész jó lett.
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 1 éve
Finneknek külön örültem (Lundell, Mikkola, Luostarinen), Barkov csk-ként pedig nagyon megérdemelte,. 😊


A lényeg továbbra is Hajrá Pats és Hajrá Kometa-KVGY Kaposvári KK!
több mint 2 éve
A döntő legjobb meccse volt ez nem kérdés. Viszont a kanadai kluboknak ideje lenne összekapni magukat. Lehetne már ősz.
" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 2 éve
Na, a sok sima, gyenge meccs után ez méltó 7. meccs és zárása volt a döntőnek! Mindkét csapatnak örültem volna valamiért, talán Kanada és McDavidnek egy picit jobban, de a Panthers is nagyon szépen épült fel az évek alatt.
több mint 2 éve
sztem ha ez egy panthers in 4/5 ugy h Bobby az osszes meccsen ugy tolja mint az elso harmon akkor talan o kapta volna meg. de igy, hogy volt egy hullamvolgye a kozepen 3 meccsen ezert nem kerult be.hát ha nem ő nyerte volna (nyilván ekkora output mellett nem kérdés, még ha ebből sok jött úgy, hogy már overkill volt), akkor sorba állt Bobrovsky meg Verhaeghe is, vagy Barkov (nyolc gól, de abból négy győztes, meg 14 assziszt)néztem az összefoglalót, azért elég durva swing volt az a tíz másodperc, amíg eljutott a Florida a saját kapujuk előtti kétségbeesett mentéstől a győztes góligjaja kemeny volt.
slowmotion
meg az utolso igazi nagy lehetoseg mikor McJesus volt a kapu elott 7 perccel, ott is jott egy ketsegbeesett panthers jatekos megzavarni.
amugy a donto Draisaitlen ment el. 3 v 4 assist a 7 meccs alatt, es asszem a 4 vesztes meccs egyiken sem szerzett pontot.
McJesus teljesen megerdemelten nyerte a playoff MVPt.
csebi
slowmotion
igen, Barkov nagyon durvan 2way is volt, es nagyon kellett o ahhoz, hogy McJesust vmennyire meg tudjak fogni, de azert a 40+ pont az nagyon kemeny.
Szerkesztette: csebi
Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 2 éve
hát ha nem ő nyerte volna (nyilván ekkora output mellett nem kérdés, még ha ebből sok jött úgy, hogy már overkill volt), akkor sorba állt Bobrovsky meg Verhaeghe is, vagy Barkov (nyolc gól, de abból négy győztes, meg 14 assziszt)néztem az összefoglalót, azért elég durva swing volt az a tíz másodperc, amíg eljutott a Florida a saját kapujuk előtti kétségbeesett mentéstől a győztes góligjaja kemeny volt.
slowmotion
meg az utolso igazi nagy lehetoseg mikor McJesus volt a kapu elott 7 perccel, ott is jott egy ketsegbeesett panthers jatekos megzavarni.
amugy a donto Draisaitlen ment el. 3 v 4 assist a 7 meccs alatt, es asszem a 4 vesztes meccs egyiken sem szerzett pontot.
McJesus teljesen megerdemelten nyerte a playoff MVPt.
csebi
több mint 2 éve
néztem az összefoglalót, azért elég durva swing volt az a tíz másodperc, amíg eljutott a Florida a saját kapujuk előtti kétségbeesett mentéstől a győztes góligjaja kemeny volt.
slowmotion
meg az utolso igazi nagy lehetoseg mikor McJesus volt a kapu elott 7 perccel, ott is jott egy ketsegbeesett panthers jatekos megzavarni.
amugy a donto Draisaitlen ment el. 3 v 4 assist a 7 meccs alatt, es asszem a 4 vesztes meccs egyiken sem szerzett pontot.
McJesus teljesen megerdemelten nyerte a playoff MVPt.
Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
