Jégkorong
22 feliratkozó
több mint 2 éve
Két sima Oilers siker, innen már valszeg behúzzák. McDavid megérdemelne már egy kupát.
több mint 2 éve
10 percig tudott dominálni a Dallas aztán jött az úthenger ahogy kell.Szép feltámadás.
" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 2 éve
Jó nagy marhaság...Ki a második a világranglistán, a ruszkik? Ha igen, hogy a csába másodikok, mikor nem tudom mióta nem játszhattak értelmezhető meccset?Russia and Belarus were expelled from competing in the 2022 and 2023 World Championships because of their invasion of Ukraine. They were, however, granted the points of the positions they would have been seeded based on their 2021 ranking: in 2022, Russia in third place received 1120 points, and Belarus in 14th place received 860 points.
warr_b
A harmadik volt eddig Oroszország, azt a pontszámot kapta meg, amivel előzték a finneket, mert kiesett a 2019-es vb.
zacknorb

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 2 éve
Ki a második a világranglistán, a ruszkik? Ha igen, hogy a csába másodikok, mikor nem tudom mióta nem játszhattak értelmezhető meccset?Russia and Belarus were expelled from competing in the 2022 and 2023 World Championships because of their invasion of Ukraine. They were, however, granted the points of the positions they would have been seeded based on their 2021 ranking: in 2022, Russia in third place received 1120 points, and Belarus in 14th place received 860 points.
warr_b
A harmadik volt eddig Oroszország, azt a pontszámot kapta meg, amivel előzték a finneket, mert kiesett a 2019-es vb.
több mint 2 éve
Ki a második a világranglistán, a ruszkik? Ha igen, hogy a csába másodikok, mikor nem tudom mióta nem játszhattak értelmezhető meccset?

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 2 éve
A vb csoportbeosztása (zárójelben az aktuális világranglista-helyezés):A csoport (Stockholm): Kanada (1.), Finnország (3.), Svédország (7.), Szlovákia (9.), Lettország (10.), Ausztria (13.), Franciaország (14.), Szlovénia (19.)
B csoport (Herning): Csehország (4.), Svájc (5.), Egyesült Államok (6.), Németország (8.), Dánia (11.), Norvégia (12.), Kazahsztán (15.), Magyarország (18.)
több mint 2 éve
Az Oilers védekezése most gyalázatosra sikerült
" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 2 éve
www.jegkorongszovetseg.hu/such-gyorgy-kozlemenye👏
zacknorb

ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods, Jan-Ove Waldner FAN!!!
több mint 2 éve
www.jegkorongszovetseg.hu/such-gyorgy-kozlemenye
több mint 2 éve
Trouba 5.000 dolcsis csekket kapott, ami gyakorlatilag az eset szembeköpése.Ha valaki én bírom a kemény játékot, de megint látszik kit akarnak a döntőbe nyomni.
" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 2 éve
Megérte a hazai rendezés, szépen behúzták a csehek.
" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 2 éve
Dostal for president!!!
Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 2 éve
Szép volt Cselákok, Prágában behúzva!


A lényeg továbbra is Hajrá Pats és Hajrá Kometa-KVGY Kaposvári KK!
több mint 2 éve
Régen mindig a cseheknek drukkoltam a VB-ken, olimpiákon, kb. 98as Nagano óta, így nagy öröm látni ezt a hazai VB győzelmet főleg.
több mint 2 éve
Pedig jól nyomta Svájc

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 2 éve
Csehország világbajnok hazai jégen!
több mint 2 éve
AZTAQRVA
több mint 2 éve
Na, jöhet a plexycsere az utolsó harmadban 0-0-nál?
több mint 2 éve
Svédeké a bronz

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 2 éve
Noha a magyar válogatottat nem érinti, a jövő évi Div1/A vb Sepsiszentgyörgyben lesz.
több mint 2 éve
Annyira nem hatja meg őket gondolom....Cseh-Svájc döntő....ez van ha csak a kanadai "zs" válogatott van itt....Vb-n sosem lesz a B-C válogatottnál jobb.
ThundersNFL a Paraszt
Kampman
Draft

2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 2 éve
😔
több mint 2 éve
Cseh-Svájc döntő....ez van ha csak a kanadai "zs" válogatott van itt....Vb-n sosem lesz a B-C válogatottnál jobb.
ThundersNFL a Paraszt