Jégkorong

21 feliratkozó

több mint 12 éve
Gabesz92 Los Angeles Chargers 1 446
Remélem ma már befejezzük otthon a Penguins elleni szenvedést. Egy vicc az egész párharc. A következő körben valószínű, hogy úgyis kiesünk, akárki is legyen az ellenfél. Persze ha lenne védő meg néha kapus akkor más lenne a helyzet. Mindegy, úgy kb 8-7-et jósolok végeredménynek ma estére. 😀

több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 842 — No es importante
HOssa meg megérdemelte a 25 meccset.petey
Torres talán 😛


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 671 — Amerikai sportok rajongója
😊 😊

10 év után ment tovább az első körön a csapat - oké a lockout óta nem is playoffoltunk csak egyszer, előtte meg chokerkedtünk két és fél évtizedig zsinórban. Joe jól játszott amúgy a Sharksban, talán egyedül ő (ezért külön öröm a Perron féle győztes gól az utolsó meccsen), ezt ki kell emelni ha már mindig szidják a rájátszások miatt, meg még Burns tetszett tőletek. Várjuk a következőt, aki nagy valószínűséggel a Kings lesz.Rammer
Gratulálok a Bluesnak amúgy, domináltátok a párharcot! Elképesztő kapusteljesítmény végig, jóvédekezés, és Berglund vezette hatékony offense.zavi27
Grat a BLuesnak, megérdemelték. A védelem és a kapusteljesítmény vitte őket tovább. Az hogy hatékony az offense vitatkoznék 😊 beütnek egyet és bekkelnek 1000-el, ha meg megugranak és beütnek mégegyet akkor nyertek is gyakorlatilag.

Sharksnak meg itt az ideje újraépítkezni. Elsőnek mehetne Doug Wilson :/ aztán Marleau. Ideje valami ütős védelmet építeni mert ez fos már évek óta..

HOssa meg megérdemelte a 25 meccset.petey
Hát a hatékonyt így értettem igen, hogy 2 helyzetből, 2 gól kb. aztán semmi. Annyi mindent próbált már a San jose, és nem jött ösze nem tudom mit lehetne még, de teljes rebuilding talán nem kéne azért. 😊
több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 876 — Csodabogár
Nem igaz hogy ez a színtelen szagtalan Blues már 3-1re vezet! 😐 Végignyomtuk a 4 meccset is, de kimaradtak a helyzetek, kapusuk mindent védett. Innen már nagyon nehéz lesz sajna.zavi27
😊 😊

10 év után ment tovább az első körön a csapat - oké a lockout óta nem is playoffoltunk csak egyszer, előtte meg chokerkedtünk két és fél évtizedig zsinórban. Joe jól játszott amúgy a Sharksban, talán egyedül ő (ezért külön öröm a Perron féle győztes gól az utolsó meccsen), ezt ki kell emelni ha már mindig szidják a rájátszások miatt, meg még Burns tetszett tőletek. Várjuk a következőt, aki nagy valószínűséggel a Kings lesz.Rammer
Gratulálok a Bluesnak amúgy, domináltátok a párharcot! Elképesztő kapusteljesítmény végig, jóvédekezés, és Berglund vezette hatékony offense.zavi27
Grat a BLuesnak, megérdemelték. A védelem és a kapusteljesítmény vitte őket tovább. Az hogy hatékony az offense vitatkoznék 😊 beütnek egyet és bekkelnek 1000-el, ha meg megugranak és beütnek mégegyet akkor nyertek is gyakorlatilag.

Sharksnak meg itt az ideje újraépítkezni. Elsőnek mehetne Doug Wilson :/ aztán Marleau. Ideje valami ütős védelmet építeni mert ez fos már évek óta..

HOssa meg megérdemelte a 25 meccset.

több mint 12 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 671 — Amerikai sportok rajongója
Nem igaz hogy ez a színtelen szagtalan Blues már 3-1re vezet! 😐 Végignyomtuk a 4 meccset is, de kimaradtak a helyzetek, kapusuk mindent védett. Innen már nagyon nehéz lesz sajna.zavi27
😊 😊

10 év után ment tovább az első körön a csapat - oké a lockout óta nem is playoffoltunk csak egyszer, előtte meg chokerkedtünk két és fél évtizedig zsinórban. Joe jól játszott amúgy a Sharksban, talán egyedül ő (ezért külön öröm a Perron féle győztes gól az utolsó meccsen), ezt ki kell emelni ha már mindig szidják a rájátszások miatt, meg még Burns tetszett tőletek. Várjuk a következőt, aki nagy valószínűséggel a Kings lesz.Rammer
Gratulálok a Bluesnak amúgy, domináltátok a párharcot! Elképesztő kapusteljesítmény végig, jóvédekezés, és Berglund vezette hatékony offense.
több mint 12 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 671 — Amerikai sportok rajongója
Nem igaz hogy ez a színtelen szagtalan Blues már 3-1re vezet! 😐 Végignyomtuk a 4 meccset is, de kimaradtak a helyzetek, kapusuk mindent védett. Innen már nagyon nehéz lesz sajna.zavi27
Nyugaton másmilyen a PO, mint Keleten.
Detroit után a San Jose is kiesettHabi
Hát igen, elég durva az PO idén nyugaton, Innentől Kingsnek és Phoenixnek drukkolok itt. Pedig most itt lehetett volna az esély egy nagydöntőre, hogyha a Vancouver is simán kiesik a Detroit után. Úgy látszik akármit csinálunk, sose jön már össze. 😐
több mint 12 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Nem igaz hogy ez a színtelen szagtalan Blues már 3-1re vezet! 😐 Végignyomtuk a 4 meccset is, de kimaradtak a helyzetek, kapusuk mindent védett. Innen már nagyon nehéz lesz sajna.zavi27
Nyugaton másmilyen a PO, mint Keleten.
Detroit után a San Jose is kiesett


JT Daniels fan
több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 842 — No es importante
az a komoly, hogy a Chicago-Phoenix párharc úgy áll 2-3-ra, hogy mind az öt meccs OT-ben dőlt el, és ez volt a Hawks sorozatban hetedik hosszabbításos playoff meccse... kezdem unni, de még bőven meglehet a továbbjutás

most haza Chicago-ba, aztán győzelem esetén vissza Phoenix-be...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Rammer 194 — Rams fan
Nem igaz hogy ez a színtelen szagtalan Blues már 3-1re vezet! 😐 Végignyomtuk a 4 meccset is, de kimaradtak a helyzetek, kapusuk mindent védett. Innen már nagyon nehéz lesz sajna.zavi27
😊 😊

10 év után ment tovább az első körön a csapat - oké a lockout óta nem is playoffoltunk csak egyszer, előtte meg chokerkedtünk két és fél évtizedig zsinórban. Joe jól játszott amúgy a Sharksban, talán egyedül ő (ezért külön öröm a Perron féle győztes gól az utolsó meccsen), ezt ki kell emelni ha már mindig szidják a rájátszások miatt, meg még Burns tetszett tőletek. Várjuk a következőt, aki nagy valószínűséggel a Kings lesz.


I know the human being and fish can coexist peacefully
több mint 12 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 671 — Amerikai sportok rajongója
Nem igaz hogy ez a színtelen szagtalan Blues már 3-1re vezet! 😐 Végignyomtuk a 4 meccset is, de kimaradtak a helyzetek, kapusuk mindent védett. Innen már nagyon nehéz lesz sajna.
több mint 12 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
habi en elismerem h lids korszakos jatekos de azert vitatkoznek azzal a top2vel. szegenyes nhltortenelem tudasommal csak annyi, h bourque es coffey szamomra szinten elorebb van lidstromnel nem csak orr. de sajnalnam en is, ha egy ilyen szeria utan akasztana szogre a korit. ezzel egyetertek.Fake
persze nyilván voltak mások is akik a top2be bekerülhetnek. Sajnos csak olvasni lehet az ilyen nagyszerű játékosokról, mint Orr vagy Bourque. Nekem mindig is Nick Lidström lesz a legjobb. Nem is tagadom, elfogult vagyok vele szemben, hiszen van is mire, plusz gyakorlatilag amióta nézem az nhl-t (pontosan 10 éve) én rajta nőttem fel, láttam Norrist nyerni elég sokszor, Stanleyt is hála égnek sokszor. Nekem Ő lesz mindig is a legnagyobb 😊

Torres közben 25! meccses eltiltást kapott a Hossa elleni hit miatt


JT Daniels fan
több mint 12 éve
Rajna Tennessee Titans 7 823 — Nega Scott
nem rosszak a britek, nem azt mondom, csak látszott, hogy nem nagyon hajtunk. tegyük hozzá, hogy csak a harmadik harmadot láttam. ritkán unok jégkorong meccset, de ezt untam. persze az is közrejátszott, hogy számunkra nem volt már tétje, a britek meg hajtottak a bentmaradásért. amolyan unalmas délutáni meccs hangulata volt.
talán jövőre, én drukkolok a srácoknak. nem rossz csapat, de túl sokszor figyeltem fel arra, hogy mintha elfogyna az önbizalmuk és nem mernek támadni, csak előretolják a korongot, aztán beállnak újra védekezni.
nem vagyok szakértő persze, csak így képernyőn keresztül ez jött le.
azért persze voltan nagyon szép játékok. bálizs például rendkívül jó kapus.winston
A harmadik harmad más volt, ott lealacsonyodtunk a britek szintjére, az tényleg fájdalmas volt picit. De előtt két harmadon keresztül inkább takaréklángon toltuk a saját (magasabb szintű) játékunkat, az kifejezetten tetszetős volt, látszott, hogy ezt ha egy picit megpörgetjük, nyerünk. Nem hiszem egyébként, hogy direkt szoptunk volna, ahhoz az egál is elég lett volna egyébként. Jövőre megint neki lehet menni.

több mint 12 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
nem rosszak a britek, nem azt mondom, csak látszott, hogy nem nagyon hajtunk. tegyük hozzá, hogy csak a harmadik harmadot láttam. ritkán unok jégkorong meccset, de ezt untam. persze az is közrejátszott, hogy számunkra nem volt már tétje, a britek meg hajtottak a bentmaradásért. amolyan unalmas délutáni meccs hangulata volt.
talán jövőre, én drukkolok a srácoknak. nem rossz csapat, de túl sokszor figyeltem fel arra, hogy mintha elfogyna az önbizalmuk és nem mernek támadni, csak előretolják a korongot, aztán beállnak újra védekezni.
nem vagyok szakértő persze, csak így képernyőn keresztül ez jött le.
azért persze voltan nagyon szép játékok. bálizs például rendkívül jó kapus.
több mint 12 éve
Rajna Tennessee Titans 7 823 — Nega Scott
hat azert a britek megiscsak levertek az ukranokat, tehat annyira szarok nem lehetnek, masreszt nekunk eredmenyszeruen ez a meccs pont nem jelent semmit. 3. hely is nagyon szep szerintem ebben az uj csoportbeosztasban. csak szurkoljuk ki, hogy nehogy vmi bikabb csapat essen ki, es jovore ugyanugy meglesz az esely, a fiatalok +1 ev tapasztalataval plane.Fake
A brit-ukrán egy bohózat volt, Balaban kurva szar, és bebánázott két gólt, egyet a védők adtak ajándékba, meg volt egy szóló+bünti kombó. Egyébként végig az ukránok nyomtak, csak szerencsétleneknek nem kis pechjük volt idén egész végig. Kicsit sajnálom azért őket. De ezekkel a britekkel téthelyzetben sosem lesz gond, ez haláltuti, egy soruk van és ennyi.

több mint 12 éve
Rajna Tennessee Titans 7 823 — Nega Scott
nagyon rossz ez a meccs 😕 pedig szép lett volna a végére egy szép győzelem, a britek ellen illene, hisz elvileg jóval gyengébbek. csak már gondolom elfogyott a lendület meg az erő. még azért nem adtam fel, de szép győzelem már nem nagyon lesz.winston
Én nem látom a meccset, de az nso-féle online-közvetítésből az jött le("Szélig tenyerelt rá a korongra a kék zónában. Büntető."), hogy leadtuk a meccset, kiejtve ezzel az ukránokat.valaki2
5 a 3nál kapu előtti kavarodásban történt, miközben a britek kalimpáltak össze-vissza, és testreütésért simán ki kellett volna vinni a bulit 😊

Egyébként tök mindegy volt ez, kb 4-5 percig pörgette a dolgot a csapat, Krinó szar volt, nekik meg sok volt a mák, de ez most belefért. Legalább jövőre nem lesz Ukrajna.

A székelyek viszont verték Ausztráliát, és 4. helyen bennmaradtak, grat nekik!

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
hat azert a britek megiscsak levertek az ukranokat, tehat annyira szarok nem lehetnek, masreszt nekunk eredmenyszeruen ez a meccs pont nem jelent semmit. 3. hely is nagyon szep szerintem ebben az uj csoportbeosztasban. csak szurkoljuk ki, hogy nehogy vmi bikabb csapat essen ki, es jovore ugyanugy meglesz az esely, a fiatalok +1 ev tapasztalataval plane.
több mint 12 éve
valaki2 453 — Saints fan
nagyon rossz ez a meccs 😕 pedig szép lett volna a végére egy szép győzelem, a britek ellen illene, hisz elvileg jóval gyengébbek. csak már gondolom elfogyott a lendület meg az erő. még azért nem adtam fel, de szép győzelem már nem nagyon lesz.winston
Én nem látom a meccset, de az nso-féle online-közvetítésből az jött le("Szélig tenyerelt rá a korongra a kék zónában. Büntető."), hogy leadtuk a meccset, kiejtve ezzel az ukránokat.

több mint 12 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
nagyon rossz ez a meccs 😕 pedig szép lett volna a végére egy szép győzelem, a britek ellen illene, hisz elvileg jóval gyengébbek. csak már gondolom elfogyott a lendület meg az erő. még azért nem adtam fel, de szép győzelem már nem nagyon lesz.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
budai csak akkor bir normalisan vedeni ha 40 lovest kap legalabb ... sajnos latszik h a koncentracio foka nagyjabol a labancok elleni utolso perceket verdesi. nem irigylem a sracokat h meg lekell jatsszak ezt a meccset miutan az almuk megint szertefoszlott 😕
több mint 12 éve
valaki2 453 — Saints fan
Stream?valaki2
Minek? 😀szaba
A magyar-brit vicceskedésnek.

több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Stream?valaki2
Minek? 😀
több mint 12 éve
valaki2 453 — Saints fan
Stream?

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
habi en elismerem h lids korszakos jatekos de azert vitatkoznek azzal a top2vel. szegenyes nhltortenelem tudasommal csak annyi, h bourque es coffey szamomra szinten elorebb van lidstromnel nem csak orr. de sajnalnam en is, ha egy ilyen szeria utan akasztana szogre a korit. ezzel egyetertek.
több mint 12 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Q hogy baszódnál meg!
a párharc eddigi 4 meccsén az nyert, aki megszerezte a vezetést. Ma megveheti mindenki a golfjegyeket...csak Lids maradjon még jövőre isHabi
A mairól inkább nem írok semmit. Remélem, hogy nem láttad.gdavid
sajnos kínoztam magam. nagyon remélem, hogy nem egy ilyen meccsen/szérián búcsúzik minden idők top2 (Orr+Lids) védője


JT Daniels fan
több mint 12 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Ma már tét nélkül...de nyerjük meg!

HAJRÁ MAGYAROK!