Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Jégkorong

22 feliratkozó

6 hónapja
KeyG Baltimore Ravens 14 655
Maple Leafs-Penguins holnap 22-től az ingyenes meccs a DAZN-on.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers

We are just the Ravens!
6 hónapja
zavi27 Seattle Seahawks Oregon Ducks 5 728 — Amerikai sportok rajongója
Na, megjöttem, ma este Poprád meccs élőben újra másfél év után.🙂
zavi27
A szánkópálya meg a lanovka megvan még Poprádon? Valamikor '90 körül voltam ott, fasza volt 😄
warr_b
Persze, oda megyünk holnap.
6 hónapja
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 361 — #NoStress
Na, megjöttem, ma este Poprád meccs élőben újra másfél év után.🙂
zavi27
A szánkópálya meg a lanovka megvan még Poprádon? Valamikor '90 körül voltam ott, fasza volt 😄
warr_b
Én 88-ban egy hetet szüleimmel.
Még minigolfpálya is volt. 😊

6 hónapja
warr_b Washington Commanders 30 362 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Na, megjöttem, ma este Poprád meccs élőben újra másfél év után.🙂
zavi27
A szánkópálya meg a lanovka megvan még Poprádon? Valamikor '90 körül voltam ott, fasza volt 😄


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
6 hónapja
zavi27 Seattle Seahawks Oregon Ducks 5 728 — Amerikai sportok rajongója
Na, megjöttem, ma este Poprád meccs élőben újra másfél év után.🙂
6 hónapja
warr_b Washington Commanders 30 362 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Basszus, Celebrini minden meccsen tol ezentúl valami zseniálisat?
zacknorb
Helyes, gyere csak te is cápadrukkernek



Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
6 hónapja
slowmotion Dallas Cowboys 28 154 — Cowboys fan
Basszus, Celebrini minden meccsen tol ezentúl valami zseniálisat?
zacknorb
Lehet rosszul anyakönyvezték, és igazából Cerebrini a neve?
6 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 644 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
Basszus, Celebrini minden meccsen tol ezentúl valami zseniálisat?
6 hónapja
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 10 206 — Jó ötletnek tűnt!
Hopp

Report: Hoffmanns to buy Penguins for $1.7B
 thescore.com/nhl/news/3430247
dande2
Ebben nekem az a meglepő, hogy a tavaly a Lightning 1.8-ért ment el.

Lesz ez még így se!
6 hónapja
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 317 — Így remélem megfelelek nektek.....
Hopp

Report: Hoffmanns to buy Penguins for $1.7B
 thescore.com/nhl/news/3430247
6 hónapja
warr_b Washington Commanders 30 362 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Celebrini elég nagyot ment, az első gólja a zseni kategória.
zacknorb
Hamarosan megbaszunk mindenkit. A büdöskacsákat többször is.
warr_b
nekünk dudálsz kisautó?
csebi
Mivanmivanmivaaan?


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
6 hónapja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 946 — Lucas Scott
Celebrini elég nagyot ment, az első gólja a zseni kategória.
zacknorb
Hamarosan megbaszunk mindenkit. A büdöskacsákat többször is.
warr_b
nekünk dudálsz kisautó?

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
6 hónapja
warr_b Washington Commanders 30 362 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Celebrini elég nagyot ment, az első gólja a zseni kategória.
zacknorb
Hamarosan megbaszunk mindenkit. A büdöskacsákat többször is.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
6 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 644 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
Celebrini elég nagyot ment, az első gólja a zseni kategória.
6 hónapja
warr_b Washington Commanders 30 362 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
hopp a leafs 0-2 rol forditott
YoungZeeZee
Legveszélyesebb eredmény


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
6 hónapja
YoungZeeZee 9 843
hopp a leafs 0-2 rol forditott
6 hónapja
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 618 — Dolphins fan
A Vaterán megy árverés a Hydro Fehérvár AV19 csapat tagjainak a mezeire. Én csak most találkoztam vele. Tudom, hogy jótékonysági árverés, de ritka randa mez.
Pl.: Tim Campbell (51) és Trevor Cheek (39) meze már 56.000 Ft-nál jár.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
6 hónapja
kishaszi Pittsburgh Steelers 6 194 — Steelers fan
Rip Penguins fanok, 47 perc után 5-1-re vezettek, aztán hosszabbításban kikaptak. Lehet tényleg alakul valami a Cápáknál? 😁
warr_b
Silovs tragikus volt, meg a védelem is "kitett magáért".
Gergőke
Mit mindhat az ember fia 2 ilyen meccs után...😞😞😞
Gergőke
Lényeg, hogy még időben kezdjük el a balfaszkodást, így nyugis lesz a PO. 😉

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
6 hónapja
Bazsinho Buffalo Bills 1 279
Végre repült a Gm a Sabres tol.
Felkeszul Beane 🤔
6 hónapja
Gergőke Pittsburgh Steelers Ohio State Buckeyes 3 020 — Pittsburgh Pirates,Chicago Bulls, Aston Villa és AC Milan fa
Rip Penguins fanok, 47 perc után 5-1-re vezettek, aztán hosszabbításban kikaptak. Lehet tényleg alakul valami a Cápáknál? 😁
warr_b
Silovs tragikus volt, meg a védelem is "kitett magáért".
Gergőke
Mit mindhat az ember fia 2 ilyen meccs után...😞😞😞

6 hónapja
Gergőke Pittsburgh Steelers Ohio State Buckeyes 3 020 — Pittsburgh Pirates,Chicago Bulls, Aston Villa és AC Milan fa
Rip Penguins fanok, 47 perc után 5-1-re vezettek, aztán hosszabbításban kikaptak. Lehet tényleg alakul valami a Cápáknál? 😁
warr_b
Silovs tragikus volt, meg a védelem is "kitett magáért".

6 hónapja
warr_b Washington Commanders 30 362 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Rip Penguins fanok, 47 perc után 5-1-re vezettek, aztán hosszabbításban kikaptak. Lehet tényleg alakul valami a Cápáknál? 😁


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
6 hónapja
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 618 — Dolphins fan
Nem elég, hogy az összes döntőnket elveszítjük, de még egy normális építési alap sincs. Vannak próbálkozások (Quinn, Tocchet), de nem jöttek be, az előzetes nyerő szériák ellenére sem.
Foote egyelőre csak játékosként kiemelkedő, de nincs beleszólása a dolgokba.
Én nem bízom a kövezkező évi draftban, nem is nekünk fog kedvezni a lottó + szerencsétlenek vagyunk.

Ez az idény innentől elengedve. Így is utolsók vagyunk a konferenciában. Gondolom erre bazíroztak, hogy ennek az idénynek annyi, adjuk el a legjobb játékosunkat "jó" áron. Gratulálok.

A 2011-es Stanley 7. meccsét sosem felejtem el. Sosem néztem meg...

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
6 hónapja
slowmotion Dallas Cowboys 28 154 — Cowboys fan
Ezer éve Canucks szurkoló vagyok, de ez most kiakasztott.
A legjobb játékosunkat eltradel-jük sz.. hú...ért.
Fel kellene építeni a csapatot, erre ez a megoldás???
Amikor eladtuk Bo Horvat-ot és JT Miller-t is, akkor hol a tendencia?
Persze voltak öltözői viták, játékos fújások, de rendezni kellene ezt.
Nagy baj van a fejekben ott fenn.

Elindultunk egy irányba, 3-4 éve, de most visszafejlődés van.
Szomorú vagyok.
danyly
Canucks ilyet még sohasem csinált.

Oh wait...
6 hónapja
KeyG Baltimore Ravens 14 655
Ezer éve Canucks szurkoló vagyok, de ez most kiakasztott.
A legjobb játékosunkat eltradel-jük sz.. hú...ért.
Fel kellene építeni a csapatot, erre ez a megoldás???
Amikor eladtuk Bo Horvat-ot és JT Miller-t is, akkor hol a tendencia?
Persze voltak öltözői viták, játékos fújások, de rendezni kellene ezt.
Nagy baj van a fejekben ott fenn.

Elindultunk egy irányba, 3-4 éve, de most visszafejlődés van.
Szomorú vagyok.
danyly
Gavin McKenna a cél.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers

We are just the Ravens!