Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Jégkorong

22 feliratkozó

6 hónapja
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 618 — Dolphins fan
Ezer éve Canucks szurkoló vagyok, de ez most kiakasztott.
A legjobb játékosunkat eltradel-jük sz.. hú...ért.
Fel kellene építeni a csapatot, erre ez a megoldás???
Amikor eladtuk Bo Horvat-ot és JT Miller-t is, akkor hol a tendencia?
Persze voltak öltözői viták, játékos fújások, de rendezni kellene ezt.
Nagy baj van a fejekben ott fenn.

Elindultunk egy irányba, 3-4 éve, de most visszafejlődés van.
Szomorú vagyok.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
6 hónapja
KeyG Baltimore Ravens 14 655
The Vancouver Canucks have traded captain Quinn Hughes to the Minnesota Wild, Sportsnet's Elliotte Friedman reports. The Canucks will receive centre Marco Rossi, defenceman Zeev Buium, forward prospect Liam Ohgren and a 2026 first-round pick from the Wild.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers

We are just the Ravens!
6 hónapja
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 17 091 — Apu ökölbeszorított keze
Jarryt elboltoltuk Edmontonba, Skinner jött helyette.
Gergőke
Az htolsó cross chek-ben téma volt a kapusmozgás Szuper Levi volt a vendég…

6 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 645 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
Jarryt elboltoltuk Edmontonba, Skinner jött helyette.
Gergőke
Az Edmonton próbálja megoldani a kapus gondjait.
Azzal a kapussal akin röhögnek az emberek, hogy flop a playoffban.
6 hónapja
Gergőke Pittsburgh Steelers Ohio State Buckeyes 3 020 — Pittsburgh Pirates,Chicago Bulls, Aston Villa és AC Milan fa
Jarryt elboltoltuk Edmontonba, Skinner jött helyette.

6 hónapja
KeyG Baltimore Ravens 14 655
Sharks-Penguins lesz a holnapi free meccs.
Sokáig agyaltak rajta.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers

We are just the Ravens!
6 hónapja
zavi27 Seattle Seahawks Oregon Ducks 5 728 — Amerikai sportok rajongója
Nagyon jó kis meccs volt ez a Utah-Florida, jó magyar kommentálással.
6 hónapja
Gergőke Pittsburgh Steelers Ohio State Buckeyes 3 020 — Pittsburgh Pirates,Chicago Bulls, Aston Villa és AC Milan fa
Ez hihetetlen. 1 mp nem bírtunk ki. Utána meg jött a szomásos SO L. Remélem egszer fordul a kocka és majd jól is kijövünk az ilyen szituációkból.
Gergőke
0,2...szép volt...a szokásos
Klaci79
7 mpvel a vege elott meg Hussonal van a korong amugy 😀
elkepeszto tartasa van a Ducksnak, hihetetlen.
november 20-n neztem meg, hogy addig 10 olyan meccsunk volt mikor az utolso 5 percben iksz volt vagy egy gollal egtunk. ebbol 6 alkalommal szereztunk golt, amivel vagy nyertunk vagy jott az OT. Maradek 4 meccsbol meg ketszer OT-ban nyertunk vegul.
azert ez nagyon kemeny stat volt.
csebi
Bár Hussonál maradt volna a korong.😃

6 hónapja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 946 — Lucas Scott
Ez hihetetlen. 1 mp nem bírtunk ki. Utána meg jött a szomásos SO L. Remélem egszer fordul a kocka és majd jól is kijövünk az ilyen szituációkból.
Gergőke
0,2...szép volt...a szokásos
Klaci79
7 mpvel a vege elott meg Hussonal van a korong amugy 😀
elkepeszto tartasa van a Ducksnak, hihetetlen.
november 20-n neztem meg, hogy addig 10 olyan meccsunk volt mikor az utolso 5 percben iksz volt vagy egy gollal egtunk. ebbol 6 alkalommal szereztunk golt, amivel vagy nyertunk vagy jott az OT. Maradek 4 meccsbol meg ketszer OT-ban nyertunk vegul.
azert ez nagyon kemeny stat volt.

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
6 hónapja
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Duke Blue Devils 9 040 — If you ain't cheatin', you ain't tryin'
Ez hihetetlen. 1 mp nem bírtunk ki. Utána meg jött a szomásos SO L. Remélem egszer fordul a kocka és majd jól is kijövünk az ilyen szituációkból.
Gergőke
0,2...szép volt...a szokásos
Klaci79
Fasza kis ki-ki meccs volt.

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
6 hónapja
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
Ez hihetetlen. 1 mp nem bírtunk ki. Utána meg jött a szomásos SO L. Remélem egszer fordul a kocka és majd jól is kijövünk az ilyen szituációkból.
Gergőke
0,2...szép volt...a szokásos
6 hónapja
Gergőke Pittsburgh Steelers Ohio State Buckeyes 3 020 — Pittsburgh Pirates,Chicago Bulls, Aston Villa és AC Milan fa
Ez hihetetlen. 1 mp nem bírtunk ki. Utána meg jött a szomásos SO L. Remélem egszer fordul a kocka és majd jól is kijövünk az ilyen szituációkból.

6 hónapja
Gergőke Pittsburgh Steelers Ohio State Buckeyes 3 020 — Pittsburgh Pirates,Chicago Bulls, Aston Villa és AC Milan fa
Röhej, hogy megint nem bírtuk kihúzni, meg az is, hogy hosszabításban képtelenek vagyunk nyerni. Jarry viszont jól védett, sőt mostanság egész elfogadható teljesítményt nyújt. Minden esetre lehet majd javítani a Ducks ellen. Go Pens!

6 hónapja
zavi27 Seattle Seahawks Oregon Ducks 5 728 — Amerikai sportok rajongója
Örülök persze a Sharks győzelemnek mindig, de mikor ez az egy meccs viszi el végül a mixem, hogy idegenben lesimázzuk a Carolina-t, akkor azért kevésbé kicsit.😊
6 hónapja
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 317 — Így remélem megfelelek nektek.....
Na akkor ennyit a konzisztenciáról 18 lövèsből 4 kapott....😯
6 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 645 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
És ugye Vay Ádám volt akkor a kapusuk, és talán még most is.
zavi27
Sajna nem, nem is értettem, miért nem marasztalták a tavalyi jó szezonja után.
Most a cseh2-t nézi meg védi.
6 hónapja
zavi27 Seattle Seahawks Oregon Ducks 5 728 — Amerikai sportok rajongója
A szlovák hokiligával képben van valaki? Ki akarok ugrani egy meccsre csak a hangulat miatt, hova érdemes inkább?
Szokol
Én Poprád meccsen voltam márciusban másfél éve, az nagyon jó volt. Remélem idén is összejön dec 19én. És ugye Vay Ádám volt akkor a kapusuk, és talán még most is.
zavi27
Milyen volt a hamgulat, hányan voltak kb? Full laikusként élvezhető lehet?
Szokol
az már egy playoff meccs volt, telt ház, pár ezer néző, jó hangulat. Laikus alatt mit értesz?😊
6 hónapja
Szokol Pittsburgh Steelers 7 420 — Steelers fan
A szlovák hokiligával képben van valaki? Ki akarok ugrani egy meccsre csak a hangulat miatt, hova érdemes inkább?
Szokol
Én Poprád meccsen voltam márciusban másfél éve, az nagyon jó volt. Remélem idén is összejön dec 19én. És ugye Vay Ádám volt akkor a kapusuk, és talán még most is.
zavi27
Milyen volt a hamgulat, hányan voltak kb? Full laikusként élvezhető lehet?
6 hónapja
zavi27 Seattle Seahawks Oregon Ducks 5 728 — Amerikai sportok rajongója
A szlovák hokiligával képben van valaki? Ki akarok ugrani egy meccsre csak a hangulat miatt, hova érdemes inkább?
Szokol
Én Poprád meccsen voltam márciusban másfél éve, az nagyon jó volt. Remélem idén is összejön dec 19én. És ugye Vay Ádám volt akkor a kapusuk, és talán még most is.
6 hónapja
Szokol Pittsburgh Steelers 7 420 — Steelers fan
A szlovák hokiligával képben van valaki? Ki akarok ugrani egy meccsre csak a hangulat miatt, hova érdemes inkább?
6 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 645 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
Who's ready for outdoor hockey in Winnipeg?! ❄️

The 2026 Tim Hortons NHL #HeritageClassic will take place on October 25, 2026, and will feature the Canadiens de Montréal and Winnipeg Jets!
6 hónapja
YoungZeeZee 9 843
A Habs fiatal cseh kapusának aki kezd egyre inkább a kezdő lenni, egy kis jellemzèse🙂



Bár mèg tovabbra sem teljesen stabil, de biztató
dande2
a leafs vmi 3 meccses streakben volt🫣
6 hónapja
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 317 — Így remélem megfelelek nektek.....
A Habs fiatal cseh kapusának aki kezd egyre inkább a kezdő lenni, egy kis jellemzèse🙂



Bár mèg tovabbra sem teljesen stabil, de biztató
6 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 645 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
Mihalik Bandi basszus milyen játékos lett.
Ma 4et lőtt a Pustertalnak
6 hónapja
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Duke Blue Devils 9 040 — If you ain't cheatin', you ain't tryin'
Eltelt az alapszakasz több, mint negyede, és az Edmonton a legtöbb kapott góllal a Sharks mögött áll 😮
zacknorb
Ráadásul kettővel több meccset játszottak 😀

Jövünk fel, mint a kib*szott higany!
warr_b
azert a nagy oromkodes kozben nezd meg h mely csapat vezeti a Pacificet 😉
csebi
Nem is értem, de azért örömteli

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "