Jégkorong
22 feliratkozó
7 hónapja
Szép volt ez a 7-3 a kacsákoktóles b2b-n a Winnipeget is vertuk.
🤘 gaben 🤘
Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
7 hónapja
Jó kis hajtós, izgalmas meccs volt ez a Devils-Penguins.Rossz végeredménnyel. Silovsot nem értem, alapvetően tök jól véd, viszont, ha szétlövésre kerül sor... eddig 3-ból semmi. Talán egy védése, ha volt eddig 3 párbaj alatt.
zavi27
Ma meg Murashov debütált a Kings ellen. Nem rajta ment el a meccs. Ha Rust 2:1-es vezetésnél beveri a helyzetét minden más...Go Pens
Szerkesztette: Gergőke
7 hónapja

Sajnos a Toronto meccs elment, de így is nyertem, mert 4/6-os kombinációban tettem meg. Kicsit bosszús vagyok, de azért jól sikerült a fogadás.
A Montreal kellemes meglepetés, egész jó kis csapat benyomását kelti. PO meglesz.
San Jose-ban biztos voltam, hogy nyer, mert a Florida iszonyat lejtmenetben van (persze rengeteg alapember sérült). Szerintem PO-ba sem jut a Panthers (3.25-ös odds volt ár múlt héten). Persze sok van még hátra, és tuti cserélenk valakiért (vagy vesznek), de akkor is. Még Celebrini góljára akartam tippelni, de inkább választottam ezt az opciót. A srác nagyon jó, szinte egyedül viszi a hátán a Sharks-t. Milyen jó kis csapat volt anno amikor döntőztek.
A Torontóban bíztam, de sajnos azon az egy meccsen elment a tökéletes szelvény. 😕
A Colorado meg kivégezte az Oilers-t. Otthon. Nagyon brutális.
A Rangers meg azt hiszem a 4. olyan meccsét játssza otthon, amikor 0 (!) gólt lő, és úgy emlékszem, még az idei alapszakaszban nem nyert otthon. Nagyon durva, pedig egy jól összerakott csapatnak gondoltam a Rangers-t az idény előtt. Szerintem itt edző váltás lesz idény közben.
Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
7 hónapja
Pedig az Ottawa is mindig úgy van,hogy na idén jól mehetnek, most berobbannak majd, aztán ...Jó kis hajtós, izgalmas meccs volt ez a Devils-Penguins.Én tegnap este a Senators-Flyerst néztem. A Senators nekem nagyon szimpi a Stützle gyerek nagyon jó, de messze van a csapat tehetségszintje attól amikor Heatley, Alfredsson és Spezza játszott itt egyszerre.
zavi27
KeyG
Szerkesztette: zavi27
7 hónapja
Jó kis hajtós, izgalmas meccs volt ez a Devils-Penguins.Én tegnap este a Senators-Flyerst néztem. A Senators nekem nagyon szimpi a Stützle gyerek nagyon jó, de messze van a csapat tehetségszintje attól amikor Heatley, Alfredsson és Spezza játszott itt egyszerre.
zavi27
Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
We are just the Ravens!
7 hónapja
Jó kis hajtós, izgalmas meccs volt ez a Devils-Penguins.
7 hónapja
YoungZeeZee
9 843
visszanezni ittJó szarul írtam le a kérdést (bocsánat). NHL-re kérdeztem, hogy hol érdemes nézni v. hol lehet előfizetni értelmes áron? Vagy esetleg letölteni a meccseket. Köszi.Dazn?
danyly
Janek
m.vk.com/nhl_full_match
eloben dofustream mobil app
7 hónapja
Jó szarul írtam le a kérdést (bocsánat). NHL-re kérdeztem, hogy hol érdemes nézni v. hol lehet előfizetni értelmes áron? Vagy esetleg letölteni a meccseket. Köszi.Dazn?
danyly
7 hónapja
Jó szarul írtam le a kérdést (bocsánat). NHL-re kérdeztem, hogy hol érdemes nézni v. hol lehet előfizetni értelmes áron? Vagy esetleg letölteni a meccseket. Köszi.
Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
7 hónapja
Honnan érdemes és megéri követni a meccseket élőben (vagy akár felvételről) a meccseket?
Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
7 hónapja
Mi is beindultunk, csak szólni kellett, az utolsó öt meccsből négy győzelem.Szóval most jó eséllyel jön majd vagy öt vereség...

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
7 hónapja
Kiteszem, ügysem tart sokáig
" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
7 hónapja
Szép volt ez a 7-3 a kacsákoktól
" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
7 hónapja
Na Jarry IR. Jön fel Murashov, aki a hónap legjobb AHL kapusa volt. Jó lenne, ha elkapná a fonalat Murashov és ő meg Silovs védene. Brazeau és Acciari is IR. Pickeringet megkiraktuk, nagyon helyesen.
Szerkesztette: Gergőke
7 hónapja
Aki erti magyaraza el pls mi is tortent a Nashville vs Minnesota utolso golnal.Tipmix
beltazor
Az első lövést adták meg, gondolom szándékosság miatt. Amúgy már a Stamkos gól is őrületes volt.
" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
7 hónapja
Aki erti magyaraza el pls mi is tortent a Nashville vs Minnesota utolso golnal.

7 hónapja
Remélem Muse elfelejti a Pickering - Brunicke hátvédpárost, mert nagyon nem működik. Besült a Winnipeg ellen és most a Toronto ellen is.
7 hónapja
Azt már átnevezték Oracle Park-raJUST ANNOUNCED: The NHL Stadium Series is coming to AT&T Stadium in 2027! 🏒már most ez az Arlington, TX vagy a San Francisco, CA-beli AT&T?
zacknorb
slowmotion
" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
7 hónapja
JUST ANNOUNCED: The NHL Stadium Series is coming to AT&T Stadium in 2027! 🏒Nézőszám lesz, hangulat már kevésbé
zacknorb
A januári Winter Classic szerintem szintén gyenge eresztés lesz (bár egyik csapatot sem bírom az igaz)
" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
7 hónapja
JUST ANNOUNCED: The NHL Stadium Series is coming to AT&T Stadium in 2027! 🏒már most ez az Arlington, TX vagy a San Francisco, CA-beli AT&T?
zacknorb
7 hónapja
JUST ANNOUNCED: The NHL Stadium Series is coming to AT&T Stadium in 2027! 🏒
7 hónapja
Szombaton 19 órától a Senators-Flyers az ingyenes meccs a DAZN-on.
Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
We are just the Ravens!
7 hónapja
Édes jó Istenem, így kikapni Torontoban...
7 hónapja
Végre emberi időben játszottunk, ki is kaptunk Jetstől.... most jön majd Toronto, Washington, Devils, Kings, majd 2szer a Predators, melyből az utolsó Predators elleni Stockholmban. Ha már így kezdtük a szezont jó lenne értelmesen is folytatni. Go Pens!
Szerkesztette: Gergőke
7 hónapja
Stars-Panthers ingyenesen nézhető a DAZN-on ma este. Remélem megőrzik jó szokásuk és európai idő szerinti jobb meccseket fognak oda rakni ingyenesen. De most berakom Tippmixpro és Airplay használatával a Bruins-Hurricanest.
Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
We are just the Ravens!