Jégkorong
22 feliratkozó
8 hónapja
Nekem az elején még a friss orosz vonal miatt a red wings volt a kedvenc.Aztán volt szerencsém denverben egy avs meccsre kijutni és látni előben milyen is a tempo…
Azóta nekik drukkolok főleg Makar miatt.
Ő egy igen nagy tehetség a szememben valódi példakép…
Igaz ma már elől játszom de a kezdetekkor balbunkó voltam 😊
8 hónapja
Állítólag fogyott az offseasonben és most mobilisabbnak érzi magát. Persze ehhez képest tegnap a Flames ellen is volt egy fejvakarós bekapott gólja meg az előszezonban is kapott 13-ból 3-at.Amúgy az Edmonton meddig gondolja úgy, hogy Skinnerrel lehet nyerni Stanleyt?elég közel álltak hozzá azért az utóbbi kér évben vele is.😊
zacknorb
zavi27
Bár amúgy .896 volt tavaly a mutatója, az nem rossz végülis. A ligaátlag .900 volt.
8 hónapja
Amúgy az Edmonton meddig gondolja úgy, hogy Skinnerrel lehet nyerni Stanleyt?elég közel álltak hozzá azért az utóbbi kér évben vele is.😊
zacknorb
8 hónapja
Amúgy az Edmonton meddig gondolja úgy, hogy Skinnerrel lehet nyerni Stanleyt?
8 hónapja
A Sabres és Jets fanok nem röhögnek 😊ja, pedig csak vicceltembmeg es tenyleg. en csak a Sabresre gondoltam, mert epp tegnap olvastam ezt roluk, de hat ez igy gyonyoru.igen.Most a Sabres-re vagy a Jetsre gondolsz? 😀14 ev jelenleg a sorozat, es nem hiszem, hogy iden torik meg ...A longest playoff drought is a Sabres-é (nagy versenyben az örökrekordért a NY Jets-cel)Én az NHL94 miatt vagyok Blackhawks "fan", bár a 04-gyel is sokat játszottam, ott a Forsberg és Sakic fémjelezte Colorado-t szerettem nagyon. Mondjuk major sportokban mindig azoknak a franchise-oknak drukkolok igazán, melyek a legtöbb ideje várnak a nagy sikerekre, szóval hajrá Buffalo Sabres!Mondjuk ha így nèzzük akkor a torontói "szárazfalevelek" is lehetnènek 😉(tudom a Buffalo csak 70 óta lètezik ès mègsose nem nyertek)
r.baggio
dande2
r.baggio
csebi
warr_b
slowmotion
csebi
slowmotion

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
8 hónapja
ja, pedig csak vicceltembmeg es tenyleg. en csak a Sabresre gondoltam, mert epp tegnap olvastam ezt roluk, de hat ez igy gyonyoru.igen.Most a Sabres-re vagy a Jetsre gondolsz? 😀14 ev jelenleg a sorozat, es nem hiszem, hogy iden torik meg ...A longest playoff drought is a Sabres-é (nagy versenyben az örökrekordért a NY Jets-cel)Én az NHL94 miatt vagyok Blackhawks "fan", bár a 04-gyel is sokat játszottam, ott a Forsberg és Sakic fémjelezte Colorado-t szerettem nagyon. Mondjuk major sportokban mindig azoknak a franchise-oknak drukkolok igazán, melyek a legtöbb ideje várnak a nagy sikerekre, szóval hajrá Buffalo Sabres!Mondjuk ha így nèzzük akkor a torontói "szárazfalevelek" is lehetnènek 😉(tudom a Buffalo csak 70 óta lètezik ès mègsose nem nyertek)
r.baggio
dande2
r.baggio
csebi
warr_b
slowmotion
csebi
8 hónapja
bmeg es tenyleg. en csak a Sabresre gondoltam, mert epp tegnap olvastam ezt roluk, de hat ez igy gyonyoru.igen.Most a Sabres-re vagy a Jetsre gondolsz? 😀14 ev jelenleg a sorozat, es nem hiszem, hogy iden torik meg ...A longest playoff drought is a Sabres-é (nagy versenyben az örökrekordért a NY Jets-cel)Én az NHL94 miatt vagyok Blackhawks "fan", bár a 04-gyel is sokat játszottam, ott a Forsberg és Sakic fémjelezte Colorado-t szerettem nagyon. Mondjuk major sportokban mindig azoknak a franchise-oknak drukkolok igazán, melyek a legtöbb ideje várnak a nagy sikerekre, szóval hajrá Buffalo Sabres!Mondjuk ha így nèzzük akkor a torontói "szárazfalevelek" is lehetnènek 😉(tudom a Buffalo csak 70 óta lètezik ès mègsose nem nyertek)
r.baggio
dande2
r.baggio
csebi
warr_b
slowmotion
Szerkesztette: csebi
Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
8 hónapja
igen.Most a Sabres-re vagy a Jetsre gondolsz? 😀14 ev jelenleg a sorozat, es nem hiszem, hogy iden torik meg ...A longest playoff drought is a Sabres-é (nagy versenyben az örökrekordért a NY Jets-cel)Én az NHL94 miatt vagyok Blackhawks "fan", bár a 04-gyel is sokat játszottam, ott a Forsberg és Sakic fémjelezte Colorado-t szerettem nagyon. Mondjuk major sportokban mindig azoknak a franchise-oknak drukkolok igazán, melyek a legtöbb ideje várnak a nagy sikerekre, szóval hajrá Buffalo Sabres!Mondjuk ha így nèzzük akkor a torontói "szárazfalevelek" is lehetnènek 😉(tudom a Buffalo csak 70 óta lètezik ès mègsose nem nyertek)
r.baggio
dande2
r.baggio
csebi
warr_b
8 hónapja
Most a Sabres-re vagy a Jetsre gondolsz? 😀14 ev jelenleg a sorozat, es nem hiszem, hogy iden torik meg ...A longest playoff drought is a Sabres-é (nagy versenyben az örökrekordért a NY Jets-cel)Én az NHL94 miatt vagyok Blackhawks "fan", bár a 04-gyel is sokat játszottam, ott a Forsberg és Sakic fémjelezte Colorado-t szerettem nagyon. Mondjuk major sportokban mindig azoknak a franchise-oknak drukkolok igazán, melyek a legtöbb ideje várnak a nagy sikerekre, szóval hajrá Buffalo Sabres!Mondjuk ha így nèzzük akkor a torontói "szárazfalevelek" is lehetnènek 😉(tudom a Buffalo csak 70 óta lètezik ès mègsose nem nyertek)
r.baggio
dande2
r.baggio
csebi

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
8 hónapja
14 ev jelenleg a sorozat, es nem hiszem, hogy iden torik meg ...A longest playoff drought is a Sabres-é (nagy versenyben az örökrekordért a NY Jets-cel)Én az NHL94 miatt vagyok Blackhawks "fan", bár a 04-gyel is sokat játszottam, ott a Forsberg és Sakic fémjelezte Colorado-t szerettem nagyon. Mondjuk major sportokban mindig azoknak a franchise-oknak drukkolok igazán, melyek a legtöbb ideje várnak a nagy sikerekre, szóval hajrá Buffalo Sabres!Mondjuk ha így nèzzük akkor a torontói "szárazfalevelek" is lehetnènek 😉(tudom a Buffalo csak 70 óta lètezik ès mègsose nem nyertek)
r.baggio
dande2
r.baggio
Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
8 hónapja
Nem jött össze a jó kezdés pedig SH góllal kezdtünk ès az első harmadban domináltunk....
8 hónapja
Panthers-Blackhawks az arena4-en
" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
8 hónapja
80-as évek vége, Eurosport, Paul Ferguson and Richard BopreyInkább Nordiques, de ja. Aztán az egyikből Hurricanes lett és bajnokságot nyert, a másikból Stars és bajnokságot nyert, a harmadikból meg Avalanche és bajnokságot nyert.
én még ilyen csapatokat láttam, hogy Hartford Whalers, Minnesota North Stars, Quebec Nordics
NB2
8 hónapja
Első NHL közeli élmény a Sharks pufidzseki a 90-es évek zsibogóiban.
" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
8 hónapja
A longest playoff drought is a Sabres-é (nagy versenyben az örökrekordért a NY Jets-cel)Én az NHL94 miatt vagyok Blackhawks "fan", bár a 04-gyel is sokat játszottam, ott a Forsberg és Sakic fémjelezte Colorado-t szerettem nagyon. Mondjuk major sportokban mindig azoknak a franchise-oknak drukkolok igazán, melyek a legtöbb ideje várnak a nagy sikerekre, szóval hajrá Buffalo Sabres!Mondjuk ha így nèzzük akkor a torontói "szárazfalevelek" is lehetnènek 😉(tudom a Buffalo csak 70 óta lètezik ès mègsose nem nyertek)
r.baggio
dande2
Szerkesztette: r.baggio

---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
8 hónapja
Én az NHL94 miatt vagyok Blackhawks "fan", bár a 04-gyel is sokat játszottam, ott a Forsberg és Sakic fémjelezte Colorado-t szerettem nagyon. Mondjuk major sportokban mindig azoknak a franchise-oknak drukkolok igazán, melyek a legtöbb ideje várnak a nagy sikerekre, szóval hajrá Buffalo Sabres!Mondjuk ha így nèzzük akkor a torontói "szárazfalevelek" is lehetnènek 😉(tudom a Buffalo csak 70 óta lètezik ès mègsose nem nyertek)
r.baggio
Szerkesztette: dande2
8 hónapja
❤️Én az NHL94 miatt vagyok Blackhawks "fan", bár a 04-gyel is sokat játszottam, ott a Forsberg és Sakic fémjelezte Colorado-t szerettem nagyon. Mondjuk major sportokban mindig azoknak a franchise-oknak drukkolok igazán, melyek a legtöbb ideje várnak a nagy sikerekre, szóval hajrá Buffalo Sabres!en Lillehammer miatt lettem Kariya fan, es emiatt kergekacsa szurkolo. de azota visszakergultunk igy mar csak szimplan kacsak vagyunk | kiveve warrnak, mert neki budoskacsak |
r.baggio
csebi
Kariyát mondjuk még pont bírtam is
Aztán Stevens hazavágta.

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
8 hónapja
2001 1/1. - Ilja Valerjevics Kovalcsuk => Atlanta Trashers, majd azóta ugye Jets fan lettem!Ebből kiindulva nagyon örülök, hogy Kyle Connor aláírt:
8y/12M$ 🤘
Ennyiért is nagyon megérte...

ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods, Jan-Ove Waldner FAN!!!
8 hónapja
en Lillehammer miatt lettem Kariya fan, es emiatt kergekacsa szurkolo.Nekem spanom valamelyik videójáték miatt lett Kariya fan, mert egy napon születtek.
csebi
Anno találtam neki marketplace-en 10k-ért Kariya jerseyt, "hokis mez" címszó alatt, azonnal ment le a 17-18-ba és megvette, bekeretezve ott van a lakásában.
8 hónapja
Én az NHL94 miatt vagyok Blackhawks "fan", bár a 04-gyel is sokat játszottam, ott a Forsberg és Sakic fémjelezte Colorado-t szerettem nagyon. Mondjuk major sportokban mindig azoknak a franchise-oknak drukkolok igazán, melyek a legtöbb ideje várnak a nagy sikerekre, szóval hajrá Buffalo Sabres!en Lillehammer miatt lettem Kariya fan, es emiatt kergekacsa szurkolo. de azota visszakergultunk igy mar csak szimplan kacsak vagyunk | kiveve warrnak, mert neki budoskacsak |
r.baggio
Szerkesztette: csebi
Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
8 hónapja
Én az NHL94 miatt vagyok Blackhawks "fan", bár a 04-gyel is sokat játszottam, ott a Forsberg és Sakic fémjelezte Colorado-t szerettem nagyon. Mondjuk major sportokban mindig azoknak a franchise-oknak drukkolok igazán, melyek a legtöbb ideje várnak a nagy sikerekre, szóval hajrá Buffalo Sabres!

---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
8 hónapja
Én is kb a 90-es évek elejétől szurkolok, és valahogy úgy alakult (Jagr-Lemieux miatt), hogy Keleten Penguins, Nyugaton meg Dead Wings.
8 hónapja
Én még nagyapámmal láttam anno Lemieux-t és Jagrt, azóta Penguins. Szóval ma nagyon örültem a Silovs parádénak. 🙂
8 hónapja
Azèrt most nèzem milyen fiatal csapatunk van tele saját draftolttal. A hátvèdsorban egy 25 èv feletti van Mathehson, mindenki más az alatt illetve egy pont 25. Azèrt ha ezek a srácok így együtt valóban bevállnának az komoly lenne. Go Habs go (kb 1990-től 😊)