Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Jégkorong

22 feliratkozó

8 hónapja
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 17 091 — Apu ökölbeszorított keze
Nekem az elején még a friss orosz vonal miatt a red wings volt a kedvenc.
Aztán volt szerencsém denverben egy avs meccsre kijutni és látni előben milyen is a tempo…
Azóta nekik drukkolok főleg Makar miatt.
Ő egy igen nagy tehetség a szememben valódi példakép…
Igaz ma már elől játszom de a kezdetekkor balbunkó voltam 😊

8 hónapja
Gabesz92 Los Angeles Chargers 1 489
Amúgy az Edmonton meddig gondolja úgy, hogy Skinnerrel lehet nyerni Stanleyt?
zacknorb
elég közel álltak hozzá azért az utóbbi kér évben vele is.😊
zavi27
Állítólag fogyott az offseasonben és most mobilisabbnak érzi magát. Persze ehhez képest tegnap a Flames ellen is volt egy fejvakarós bekapott gólja meg az előszezonban is kapott 13-ból 3-at.
Bár amúgy .896 volt tavaly a mutatója, az nem rossz végülis. A ligaátlag .900 volt.

8 hónapja
zavi27 Seattle Seahawks Oregon Ducks 5 728 — Amerikai sportok rajongója
Amúgy az Edmonton meddig gondolja úgy, hogy Skinnerrel lehet nyerni Stanleyt?
zacknorb
elég közel álltak hozzá azért az utóbbi kér évben vele is.😊
8 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 645 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
Amúgy az Edmonton meddig gondolja úgy, hogy Skinnerrel lehet nyerni Stanleyt?
8 hónapja
warr_b Washington Commanders 30 376 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Én az NHL94 miatt vagyok Blackhawks "fan", bár a 04-gyel is sokat játszottam, ott a Forsberg és Sakic fémjelezte Colorado-t szerettem nagyon. Mondjuk major sportokban mindig azoknak a franchise-oknak drukkolok igazán, melyek a legtöbb ideje várnak a nagy sikerekre, szóval hajrá Buffalo Sabres!
r.baggio
Mondjuk ha így nèzzük akkor a torontói "szárazfalevelek" is lehetnènek 😉(tudom a Buffalo csak 70 óta lètezik ès mègsose nem nyertek)
dande2
A longest playoff drought is a Sabres-é (nagy versenyben az örökrekordért a NY Jets-cel)
r.baggio
14 ev jelenleg a sorozat, es nem hiszem, hogy iden torik meg ...
csebi
Most a Sabres-re vagy a Jetsre gondolsz? 😀
warr_b
igen.
slowmotion
bmeg es tenyleg. en csak a Sabresre gondoltam, mert epp tegnap olvastam ezt roluk, de hat ez igy gyonyoru.
csebi
ja, pedig csak vicceltem
slowmotion
A Sabres és Jets fanok nem röhögnek 😊


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
8 hónapja
slowmotion Dallas Cowboys 28 155 — Cowboys fan
Én az NHL94 miatt vagyok Blackhawks "fan", bár a 04-gyel is sokat játszottam, ott a Forsberg és Sakic fémjelezte Colorado-t szerettem nagyon. Mondjuk major sportokban mindig azoknak a franchise-oknak drukkolok igazán, melyek a legtöbb ideje várnak a nagy sikerekre, szóval hajrá Buffalo Sabres!
r.baggio
Mondjuk ha így nèzzük akkor a torontói "szárazfalevelek" is lehetnènek 😉(tudom a Buffalo csak 70 óta lètezik ès mègsose nem nyertek)
dande2
A longest playoff drought is a Sabres-é (nagy versenyben az örökrekordért a NY Jets-cel)
r.baggio
14 ev jelenleg a sorozat, es nem hiszem, hogy iden torik meg ...
csebi
Most a Sabres-re vagy a Jetsre gondolsz? 😀
warr_b
igen.
slowmotion
bmeg es tenyleg. en csak a Sabresre gondoltam, mert epp tegnap olvastam ezt roluk, de hat ez igy gyonyoru.
csebi
ja, pedig csak vicceltem
8 hónapja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 946 — Lucas Scott
Én az NHL94 miatt vagyok Blackhawks "fan", bár a 04-gyel is sokat játszottam, ott a Forsberg és Sakic fémjelezte Colorado-t szerettem nagyon. Mondjuk major sportokban mindig azoknak a franchise-oknak drukkolok igazán, melyek a legtöbb ideje várnak a nagy sikerekre, szóval hajrá Buffalo Sabres!
r.baggio
Mondjuk ha így nèzzük akkor a torontói "szárazfalevelek" is lehetnènek 😉(tudom a Buffalo csak 70 óta lètezik ès mègsose nem nyertek)
dande2
A longest playoff drought is a Sabres-é (nagy versenyben az örökrekordért a NY Jets-cel)
r.baggio
14 ev jelenleg a sorozat, es nem hiszem, hogy iden torik meg ...
csebi
Most a Sabres-re vagy a Jetsre gondolsz? 😀
warr_b
igen.
slowmotion
bmeg es tenyleg. en csak a Sabresre gondoltam, mert epp tegnap olvastam ezt roluk, de hat ez igy gyonyoru.

Szerkesztette: csebi

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
8 hónapja
slowmotion Dallas Cowboys 28 155 — Cowboys fan
Én az NHL94 miatt vagyok Blackhawks "fan", bár a 04-gyel is sokat játszottam, ott a Forsberg és Sakic fémjelezte Colorado-t szerettem nagyon. Mondjuk major sportokban mindig azoknak a franchise-oknak drukkolok igazán, melyek a legtöbb ideje várnak a nagy sikerekre, szóval hajrá Buffalo Sabres!
r.baggio
Mondjuk ha így nèzzük akkor a torontói "szárazfalevelek" is lehetnènek 😉(tudom a Buffalo csak 70 óta lètezik ès mègsose nem nyertek)
dande2
A longest playoff drought is a Sabres-é (nagy versenyben az örökrekordért a NY Jets-cel)
r.baggio
14 ev jelenleg a sorozat, es nem hiszem, hogy iden torik meg ...
csebi
Most a Sabres-re vagy a Jetsre gondolsz? 😀
warr_b
igen.
8 hónapja
warr_b Washington Commanders 30 376 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Én az NHL94 miatt vagyok Blackhawks "fan", bár a 04-gyel is sokat játszottam, ott a Forsberg és Sakic fémjelezte Colorado-t szerettem nagyon. Mondjuk major sportokban mindig azoknak a franchise-oknak drukkolok igazán, melyek a legtöbb ideje várnak a nagy sikerekre, szóval hajrá Buffalo Sabres!
r.baggio
Mondjuk ha így nèzzük akkor a torontói "szárazfalevelek" is lehetnènek 😉(tudom a Buffalo csak 70 óta lètezik ès mègsose nem nyertek)
dande2
A longest playoff drought is a Sabres-é (nagy versenyben az örökrekordért a NY Jets-cel)
r.baggio
14 ev jelenleg a sorozat, es nem hiszem, hogy iden torik meg ...
csebi
Most a Sabres-re vagy a Jetsre gondolsz? 😀


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
8 hónapja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 946 — Lucas Scott
Én az NHL94 miatt vagyok Blackhawks "fan", bár a 04-gyel is sokat játszottam, ott a Forsberg és Sakic fémjelezte Colorado-t szerettem nagyon. Mondjuk major sportokban mindig azoknak a franchise-oknak drukkolok igazán, melyek a legtöbb ideje várnak a nagy sikerekre, szóval hajrá Buffalo Sabres!
r.baggio
Mondjuk ha így nèzzük akkor a torontói "szárazfalevelek" is lehetnènek 😉(tudom a Buffalo csak 70 óta lètezik ès mègsose nem nyertek)
dande2
A longest playoff drought is a Sabres-é (nagy versenyben az örökrekordért a NY Jets-cel)
r.baggio
14 ev jelenleg a sorozat, es nem hiszem, hogy iden torik meg ...

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
8 hónapja
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 317 — Így remélem megfelelek nektek.....
Nem jött össze a jó kezdés pedig SH góllal kezdtünk ès az első harmadban domináltunk....
8 hónapja
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Duke Blue Devils 9 040 — If you ain't cheatin', you ain't tryin'
Panthers-Blackhawks az arena4-en

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
8 hónapja
slowmotion Dallas Cowboys 28 155 — Cowboys fan
80-as évek vége, Eurosport, Paul Ferguson and Richard Boprey
én még ilyen csapatokat láttam, hogy Hartford Whalers, Minnesota North Stars, Quebec Nordics
NB2
Inkább Nordiques, de ja. Aztán az egyikből Hurricanes lett és bajnokságot nyert, a másikból Stars és bajnokságot nyert, a harmadikból meg Avalanche és bajnokságot nyert.
8 hónapja
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Duke Blue Devils 9 040 — If you ain't cheatin', you ain't tryin'
Első NHL közeli élmény a Sharks pufidzseki a 90-es évek zsibogóiban.

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
8 hónapja
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 119 — no es importante
Én az NHL94 miatt vagyok Blackhawks "fan", bár a 04-gyel is sokat játszottam, ott a Forsberg és Sakic fémjelezte Colorado-t szerettem nagyon. Mondjuk major sportokban mindig azoknak a franchise-oknak drukkolok igazán, melyek a legtöbb ideje várnak a nagy sikerekre, szóval hajrá Buffalo Sabres!
r.baggio
Mondjuk ha így nèzzük akkor a torontói "szárazfalevelek" is lehetnènek 😉(tudom a Buffalo csak 70 óta lètezik ès mègsose nem nyertek)
dande2
A longest playoff drought is a Sabres-é (nagy versenyben az örökrekordért a NY Jets-cel)

Szerkesztette: r.baggio


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
8 hónapja
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 317 — Így remélem megfelelek nektek.....
Én az NHL94 miatt vagyok Blackhawks "fan", bár a 04-gyel is sokat játszottam, ott a Forsberg és Sakic fémjelezte Colorado-t szerettem nagyon. Mondjuk major sportokban mindig azoknak a franchise-oknak drukkolok igazán, melyek a legtöbb ideje várnak a nagy sikerekre, szóval hajrá Buffalo Sabres!
r.baggio
Mondjuk ha így nèzzük akkor a torontói "szárazfalevelek" is lehetnènek 😉(tudom a Buffalo csak 70 óta lètezik ès mègsose nem nyertek)

Szerkesztette: dande2
8 hónapja
NB2 New England Patriots 29 037 — nabege2@yahoo.com
80-as évek vége, Eurosport, Paul Ferguson and Richard Boprey
én még ilyen csapatokat láttam, hogy Hartford Whalers, Minnesota North Stars, Quebec Nordics

Szerkesztette: NB2
8 hónapja
warr_b Washington Commanders 30 376 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Én az NHL94 miatt vagyok Blackhawks "fan", bár a 04-gyel is sokat játszottam, ott a Forsberg és Sakic fémjelezte Colorado-t szerettem nagyon. Mondjuk major sportokban mindig azoknak a franchise-oknak drukkolok igazán, melyek a legtöbb ideje várnak a nagy sikerekre, szóval hajrá Buffalo Sabres!
r.baggio
en Lillehammer miatt lettem Kariya fan, es emiatt kergekacsa szurkolo. de azota visszakergultunk igy mar csak szimplan kacsak vagyunk | kiveve warrnak, mert neki budoskacsak |
csebi
❤️
Kariyát mondjuk még pont bírtam is
Aztán Stevens hazavágta.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
8 hónapja
nagir New York Giants Michigan Wolverines 8 675 — Bla, bla, bla
2001 1/1. - Ilja Valerjevics Kovalcsuk => Atlanta Trashers, majd azóta ugye Jets fan lettem!

Ebből kiindulva nagyon örülök, hogy Kyle Connor aláírt:
8y/12M$ 🤘
Ennyiért is nagyon megérte...



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods, Jan-Ove Waldner FAN!!!
8 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 645 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
en Lillehammer miatt lettem Kariya fan, es emiatt kergekacsa szurkolo.
csebi
Nekem spanom valamelyik videójáték miatt lett Kariya fan, mert egy napon születtek.
Anno találtam neki marketplace-en 10k-ért Kariya jerseyt, "hokis mez" címszó alatt, azonnal ment le a 17-18-ba és megvette, bekeretezve ott van a lakásában.
8 hónapja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 946 — Lucas Scott
Én az NHL94 miatt vagyok Blackhawks "fan", bár a 04-gyel is sokat játszottam, ott a Forsberg és Sakic fémjelezte Colorado-t szerettem nagyon. Mondjuk major sportokban mindig azoknak a franchise-oknak drukkolok igazán, melyek a legtöbb ideje várnak a nagy sikerekre, szóval hajrá Buffalo Sabres!
r.baggio
en Lillehammer miatt lettem Kariya fan, es emiatt kergekacsa szurkolo. de azota visszakergultunk igy mar csak szimplan kacsak vagyunk | kiveve warrnak, mert neki budoskacsak |

Szerkesztette: csebi

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
8 hónapja
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 119 — no es importante
Én az NHL94 miatt vagyok Blackhawks "fan", bár a 04-gyel is sokat játszottam, ott a Forsberg és Sakic fémjelezte Colorado-t szerettem nagyon. Mondjuk major sportokban mindig azoknak a franchise-oknak drukkolok igazán, melyek a legtöbb ideje várnak a nagy sikerekre, szóval hajrá Buffalo Sabres!


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
8 hónapja
Willie Parker Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 17 699
Én is kb a 90-es évek elejétől szurkolok, és valahogy úgy alakult (Jagr-Lemieux miatt), hogy Keleten Penguins, Nyugaton meg Dead Wings.
8 hónapja
Gergőke Pittsburgh Steelers Ohio State Buckeyes 3 020 — Pittsburgh Pirates,Chicago Bulls, Aston Villa és AC Milan fa
Én még nagyapámmal láttam anno Lemieux-t és Jagrt, azóta Penguins. Szóval ma nagyon örültem a Silovs parádénak. 🙂

8 hónapja
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 317 — Így remélem megfelelek nektek.....
Azèrt most nèzem milyen fiatal csapatunk van tele saját draftolttal. A hátvèdsorban egy 25 èv feletti van Mathehson, mindenki más az alatt illetve egy pont 25. Azèrt ha ezek a srácok így együtt valóban bevállnának az komoly lenne. Go Habs go (kb 1990-től 😊)