Jégkorong
22 feliratkozó
8 hónapja
A Canes idén se jut majd messzire a rájátszásban, de az alapszakaszban élmény lesz nézni őket.Ja és a legfontosabb: NIKISHIN time!!
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
8 hónapja
Én olyan '98-'99 óta Sharks.

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
8 hónapja
részemről:Imádtam az NHL 04-et és az a Tampa mez is nagyon jó volt, bár még korábban az NHL 98 demo hatására (ahol csak Flyers vs. Red Wings volt, mivel az volt a 97-es döntő) a Detroitnak kezdtem szurkolni.Na nekem ugyanez volt az NHL04-el csak én a Flyersnek kezdtem el szurkolni.
Kampman
Gabesz92
www.youtube.com/watch?v=icolpCy1PbM
8 hónapja
NHL06 demó miatt lettem Lightning szurkoló és ilyenkor azért áldom az eget, mert a másik csapat ott a Leafs volt. Na az még nem hiányozna a Jets mellé 😀Imádtam az NHL 04-et és az a Tampa mez is nagyon jó volt, bár még korábban az NHL 98 demo hatására (ahol csak Flyers vs. Red Wings volt, mivel az volt a 97-es döntő) a Detroitnak kezdtem szurkolni.Na nekem ugyanez volt az NHL04-el csak én a Flyersnek kezdtem el szurkolni.
Kampman
Gabesz92
Lesz ez még így se!
8 hónapja
Imádtam az NHL 04-et és az a Tampa mez is nagyon jó volt, bár még korábban az NHL 98 demo hatására (ahol csak Flyers vs. Red Wings volt, mivel az volt a 97-es döntő) a Detroitnak kezdtem szurkolni.Na nekem ugyanez volt az NHL04-el csak én a Flyersnek kezdtem el szurkolni.
Kampman
8 hónapja
Ki tudja, talán a friss vérrel most megindul a Wings...Lehet idén megpróbálok az NHL-re is komoly figyelmet szentelni, de jelenleg csapatnélküli vagyok.Imádtam az NHL 04-et és az a Tampa mez is nagyon jó volt, bár még korábban az NHL 98 demo hatására (ahol csak Flyers vs. Red Wings volt, mivel az volt a 97-es döntő) a Detroitnak kezdtem szurkolni.
2000-es években gyerekként a Lightning volt a kedvencem és Vincent Lecavalier. ( Most a mezük nagyon nem tetszik és már se Lecavalier se St. Louis )
Az NHL 04-et rongyosra játszottam vele.
Ha lesz csapatom nem tudom merre lesz de lehet egy kanadai csapat lesz a Senators, Oilers, Canucks trióból. Figyelni egyébként híreket és fontosabb meccseket többnyire követtem és rohadt jó hogy hétvégente szinte mindig adnak 18:30-tól meccset.
Tippem: Panthers-Oilers 3, Oilers W
KeyG
Mostanra a Tampa a Maple Leafs klónja lett kinézetben, a Detroit egy halott franchise és az NHL mint játék is egy lelketlen borzalom lett, mint a legtöbb modern játék úgy általában.
Kampman
8 hónapja
Remélem Sharks tovább épül, egyre több fiatal válik be.
8 hónapja
Ducks is mutathatna végre valamit. Bár ezzel a kerettel megint...
" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
8 hónapja
Lehet idén megpróbálok az NHL-re is komoly figyelmet szentelni, de jelenleg csapatnélküli vagyok.Imádtam az NHL 04-et és az a Tampa mez is nagyon jó volt, bár még korábban az NHL 98 demo hatására (ahol csak Flyers vs. Red Wings volt, mivel az volt a 97-es döntő) a Detroitnak kezdtem szurkolni.
2000-es években gyerekként a Lightning volt a kedvencem és Vincent Lecavalier. ( Most a mezük nagyon nem tetszik és már se Lecavalier se St. Louis )
Az NHL 04-et rongyosra játszottam vele.
Ha lesz csapatom nem tudom merre lesz de lehet egy kanadai csapat lesz a Senators, Oilers, Canucks trióból. Figyelni egyébként híreket és fontosabb meccseket többnyire követtem és rohadt jó hogy hétvégente szinte mindig adnak 18:30-tól meccset.
Tippem: Panthers-Oilers 3, Oilers W
KeyG
Mostanra a Tampa a Maple Leafs klónja lett kinézetben, a Detroit egy halott franchise és az NHL mint játék is egy lelketlen borzalom lett, mint a legtöbb modern játék úgy általában.
Szerkesztette: Kampman
8 hónapja
Lehet idén megpróbálok az NHL-re is komoly figyelmet szentelni, de jelenleg csapatnélküli vagyok. 2000-es években gyerekként a Lightning volt a kedvencem és Vincent Lecavalier. ( Most a mezük nagyon nem tetszik és már se Lecavalier se St. Louis )
Az NHL 04-et rongyosra játszottam vele.
Ha lesz csapatom nem tudom merre lesz de lehet egy kanadai csapat lesz a Senators, Oilers, Canucks trióból. Figyelni egyébként híreket és fontosabb meccseket többnyire követtem és rohadt jó hogy hétvégente szinte mindig adnak 18:30-tól meccset.
Tippem: Panthers-Oilers 3, Oilers W
Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
We are just the Ravens!
8 hónapja
Remèljük mèg egy szintet tudunk fejjebb lèpni, a támadó oldal legalább azt hozza mint tavaly a Calder Trophynk Norris Trophyra váltódik ès megtalálva Price utódját vègre újra kanadai győzetese lehetünk a ligának. Csak ennyit szeretnèk, köszönöm a figyelmet 😎
8 hónapja
Nyilván ennyi ideje maradt az Oilersnek is, hogy megugorja a szintet.Kaprizovnak csak meglett a rekord, hamár egyből visszadobták az évi 16 misit, lett belőle 17:Ehhez képest McDavid csak 2 év, évi 12.5 misi
Kaprizov signs 8-year, $136 million contract to stay with Wild
zacknorb
zacknorb
Ha nem lesz Stanley lelép.
McDavidnek van legalább évi 5-6 millió marketingbevétele is, Kaprizovnak nem találtam infót de szerintem a fele is sok. Az ő legacyje már győztes döntőben mérhető csak és arra is hajt.
Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
We are just the Ravens!
8 hónapja
Ma indul a szezon!!
8 hónapja
Kaprizovnak csak meglett a rekord, hamár egyből visszadobták az évi 16 misit, lett belőle 17:Ehhez képest McDavid csak 2 év, évi 12.5 misi
Kaprizov signs 8-year, $136 million contract to stay with Wild
zacknorb
Szerkesztette: zacknorb
8 hónapja
Vegason nem lehet Erste Ligára fogadni, pedig ma a Gyergyó hendi ingyenpénz lett volna
8 hónapja
The New Jersey Devils have agreed to terms with young defenseman Luke Hughes on a seven-year contract worth $63 million.
Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
We are just the Ravens!
8 hónapja
Kaprizovnak csak meglett a rekord, hamár egyből visszadobták az évi 16 misit, lett belőle 17:Kaprizov signs 8-year, $136 million contract to stay with Wild
9 hónapja
Wow, a Fradi nyert Pustertalban.
9 hónapja
HoppáNa b+
24.hu/sport/2025/09/25/jegkorong-nhl-legmell-eletveszely-jamie-benn-dallas-stars/
slowmotion

ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods, Jan-Ove Waldner FAN!!!
9 hónapja
Megnéztem a DAZN-s számokat közeledve a szezonhoz.A45 k felezve annyira nem vészes
Van egy ultimate meg egy sima előfizetés.
Ultimate (45 000HUF / season vagy 9 000HUF / hónap):
Watch every game including the Stanley Cup Playoffs & Stanley Cup Final
Highlights & full game replays
Stream on 5 devices in 2 locations
Multiview - Up to 4 NHL games on 1 screen
15% off one-time discount code for NHL Shop
Sima (40 000HUF / season vagy 7 000 HUF/ hónap):
Watch every game including the Stanley Cup Playoffs & Stanley Cup Final
Highlights & full game replays
Stream on 2 devices in 1 location
Gabesz92
9 hónapja
YoungZeeZee
9 843
persze h az egyen donti el de amig van mas alternativa...es sztem ki sem lehet hasznalni. mennyi meccset nez meg az ember. talan napi 1 es az is jo ha ket oras.Én egy fokkal egyszerűbben álltam hozzá.Nézőpont kérdése.Megnéztem a DAZN-s számokat közeledve a szezonhoz.ennyit semmi nem er.
Van egy ultimate meg egy sima előfizetés.
Ultimate (45 000HUF / season vagy 9 000HUF / hónap):
Watch every game including the Stanley Cup Playoffs & Stanley Cup Final
Highlights & full game replays
Stream on 5 devices in 2 locations
Multiview - Up to 4 NHL games on 1 screen
15% off one-time discount code for NHL Shop
Sima (40 000HUF / season vagy 7 000 HUF/ hónap):
Watch every game including the Stanley Cup Playoffs & Stanley Cup Final
Highlights & full game replays
Stream on 2 devices in 1 location
Gabesz92
YoungZeeZee
Nekem nem érne, mert nem nézek jéghokit.
De ha meg úgy nézem, hogy két embernek ennyi egy színházi este, vagy egy koncertjegy egy nemzetközi sztár fellépésére, vagy egy jegy egy NFL meccsre a Wembleybe, akkor 20-30 estényi kikapcsolódás, szórakozás simán megér ennyit.
Én sok filmet/sorozatot nézek, és ha lenne egy streamingoldal, ahol integráltan minden tartalom elérhető lenne, és ennyi lenne rá a havi előfizetés, akkor számomra az is megérne ennyit, hogy havi 20-25 alkalommal azt nézzem amit csak akarok.
Őszentsége Sobri Jóska
A fűtés ér évi 40-45k-t, ahogy az áram és az internet is.
Számomra a BKV bérlet is.
zacknorb
en konnyen elegendek dolgokat majd vissza is. anno nfl orult voltam aztab ugy alakult h evekig nem tudtam nezni aztan ujra tudtam nezni most meg ujra nem.
de ez en vagyok.nem vagyok semmiben sem olyan fanatik h ennyit koltsek extrara.
aztan melle spoti,meg 3stream oldal es maris jo messze jarunk penzben
9 hónapja
Én egy fokkal egyszerűbben álltam hozzá.Nézőpont kérdése.Megnéztem a DAZN-s számokat közeledve a szezonhoz.ennyit semmi nem er.
Van egy ultimate meg egy sima előfizetés.
Ultimate (45 000HUF / season vagy 9 000HUF / hónap):
Watch every game including the Stanley Cup Playoffs & Stanley Cup Final
Highlights & full game replays
Stream on 5 devices in 2 locations
Multiview - Up to 4 NHL games on 1 screen
15% off one-time discount code for NHL Shop
Sima (40 000HUF / season vagy 7 000 HUF/ hónap):
Watch every game including the Stanley Cup Playoffs & Stanley Cup Final
Highlights & full game replays
Stream on 2 devices in 1 location
Gabesz92
YoungZeeZee
Nekem nem érne, mert nem nézek jéghokit.
De ha meg úgy nézem, hogy két embernek ennyi egy színházi este, vagy egy koncertjegy egy nemzetközi sztár fellépésére, vagy egy jegy egy NFL meccsre a Wembleybe, akkor 20-30 estényi kikapcsolódás, szórakozás simán megér ennyit.
Én sok filmet/sorozatot nézek, és ha lenne egy streamingoldal, ahol integráltan minden tartalom elérhető lenne, és ennyi lenne rá a havi előfizetés, akkor számomra az is megérne ennyit, hogy havi 20-25 alkalommal azt nézzem amit csak akarok.
Őszentsége Sobri Jóska
A fűtés ér évi 40-45k-t, ahogy az áram és az internet is.
Számomra a BKV bérlet is.
9 hónapja
Nézőpont kérdése.Megnéztem a DAZN-s számokat közeledve a szezonhoz.ennyit semmi nem er.
Van egy ultimate meg egy sima előfizetés.
Ultimate (45 000HUF / season vagy 9 000HUF / hónap):
Watch every game including the Stanley Cup Playoffs & Stanley Cup Final
Highlights & full game replays
Stream on 5 devices in 2 locations
Multiview - Up to 4 NHL games on 1 screen
15% off one-time discount code for NHL Shop
Sima (40 000HUF / season vagy 7 000 HUF/ hónap):
Watch every game including the Stanley Cup Playoffs & Stanley Cup Final
Highlights & full game replays
Stream on 2 devices in 1 location
Gabesz92
YoungZeeZee
Nekem nem érne, mert nem nézek jéghokit.
De ha meg úgy nézem, hogy két embernek ennyi egy színházi este, vagy egy koncertjegy egy nemzetközi sztár fellépésére, vagy egy jegy egy NFL meccsre a Wembleybe, akkor 20-30 estényi kikapcsolódás, szórakozás simán megér ennyit.
Én sok filmet/sorozatot nézek, és ha lenne egy streamingoldal, ahol integráltan minden tartalom elérhető lenne, és ennyi lenne rá a havi előfizetés, akkor számomra az is megérne ennyit, hogy havi 20-25 alkalommal azt nézzem amit csak akarok.
9 hónapja
YoungZeeZee
9 843
Megnéztem a DAZN-s számokat közeledve a szezonhoz.ennyit semmi nem er.
Van egy ultimate meg egy sima előfizetés.
Ultimate (45 000HUF / season vagy 9 000HUF / hónap):
Watch every game including the Stanley Cup Playoffs & Stanley Cup Final
Highlights & full game replays
Stream on 5 devices in 2 locations
Multiview - Up to 4 NHL games on 1 screen
15% off one-time discount code for NHL Shop
Sima (40 000HUF / season vagy 7 000 HUF/ hónap):
Watch every game including the Stanley Cup Playoffs & Stanley Cup Final
Highlights & full game replays
Stream on 2 devices in 1 location
Gabesz92