Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Jégkorong

22 feliratkozó

7 hónapja
warr_b Washington Commanders 30 375 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
A tizenegyedik meccsen összejött az első rendes játékidős győzelem, wooooo


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
7 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 645 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
És ki is baszták Dudut, persze ez sem lesz megoldás.
Hétvégi túra fix 0 pont, Gaunce pont Tylert bohócozta le, a fél keret rühelli.
Ezért is mondtam tegnap, hogy Kiss Dávid vigye el még a hétvégét, mert vele még talán egy Vorarlberg ellen lehetne is pont.

Szerkesztette: zacknorb
7 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 645 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
Na, ma megyünk mi is idén először Volán meccsre. (Kollégáim meg elv ezzel párhuzamosan majd a Tüskében nézik a Fradi-Ljubljanat, az előzetesen jobbnak tűnik 😀.)
zacknorb
hogy tetszett? és a lefújás után a parádé? 😀
petey
Kb. ezt vártuk. Bennünk volt, hogy Kiss Dávid utolsó hazai meccse lesz ez.
Olyan, mintha az 5-6 évvel ezelőtti Volánt néztem volna.

Fel is vetődött, hogy a frontoffice valamit szépen elbaszott. Nem hinném, hogy a Ljubljana meg a Pustertal annyival gazdagabbak, azt olyan játékosokat igazoltak...
De még a Fradi is, ha a Volán bejelentett egy igazolást, a Fradi egy jobbat.

Mind1, Fradi ellen fix megyünk nov14
7 hónapja
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 21 710 — Csodabogár
Na, ma megyünk mi is idén először Volán meccsre. (Kollégáim meg elv ezzel párhuzamosan majd a Tüskében nézik a Fradi-Ljubljanat, az előzetesen jobbnak tűnik 😀.)
zacknorb
hogy tetszett? és a lefújás után a parádé? 😀

7 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 645 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
Na, ma megyünk mi is idén először Volán meccsre. (Kollégáim meg elv ezzel párhuzamosan majd a Tüskében nézik a Fradi-Ljubljanat, az előzetesen jobbnak tűnik 😀.)
7 hónapja
KeyG Baltimore Ravens 14 655
Van újra Cross Check podcast. Valaki kérdezte nemrég van-e magyar nyelven valami.
zavi27
Én, köszi.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers

We are just the Ravens!
7 hónapja
zavi27 Seattle Seahawks Oregon Ducks 5 728 — Amerikai sportok rajongója
Van újra Cross Check podcast. Valaki kérdezte nemrég van-e magyar nyelven valami.
7 hónapja
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 21 710 — Csodabogár
Lassan irány Fehérvár, a KAC mez és sál már előkészítve, a hangulatom pedig fokozódik.
Mikey
Pffff hazátlan labanc

7 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 645 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
Bedard megszerezte az első tripláját az Ottawa ellen hajnalban.
8 hónapja
slowmotion Dallas Cowboys 28 155 — Cowboys fan
Dead Wings-Blues

Hát ez vicces meccs lehetett, az Islanders 2:7 után sikerült 0:4-gyel kezdeni, de otthon... aztán hat gólt felpakolni.

Vajon hány néző maradt az utolsó gólra?

Szerkesztette: slowmotion
8 hónapja
KeyG Baltimore Ravens 14 655
Islanders-Flyers

Úgy gondolom mindkét csapat messze van az első 16 helytől, érdekes meccs volt 5 emberrel a Flyers volt a jobb 3 emberrel az Islanders.
A Zegras gyerek nagyon ügyes, technikás a no look asszisztját érdemes megnézni.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers

We are just the Ravens!
8 hónapja
warr_b Washington Commanders 30 375 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Uhh, ez nagyon bitang 😍


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
8 hónapja
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Duke Blue Devils 9 040 — If you ain't cheatin', you ain't tryin'

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
8 hónapja
Mikey Cincinnati Bengals 21 826
Lassan irány Fehérvár, a KAC mez és sál már előkészítve, a hangulatom pedig fokozódik.

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
8 hónapja
Mikey Cincinnati Bengals 21 826
Raleigh-ban remélem nyitnak egy új kórházat, ahol jégkorongos sérülésekre specializálódtak, lassan a csapat harmada sérült.

Tegnap három újonc játszott a védelemben, Nikishin, Legault és Nyström.

Erre tegnap lesérült két szélső is.

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
8 hónapja
Gabesz92 Los Angeles Chargers 1 489
Nagy lelkesen előfizettem a DAZN-re, de szerintem többet nem fogok. Mindegy milyen böngészőn, mindegy milyen készüléken nézem, szaggat mint a fene.

Hihetetlen hogy ez is évről évre csak egyre rosszabb tud lenni.
Mikey
Az fura mert nekem tökéletesen megy minden készüléken amin próbáltam (Samsung TV, ipad, iphone és safari böngésző laptopon).

8 hónapja
Mikey Cincinnati Bengals 21 826
Nagy lelkesen előfizettem a DAZN-re, de szerintem többet nem fogok. Mindegy milyen böngészőn, mindegy milyen készüléken nézem, szaggat mint a fene.

Hihetetlen hogy ez is évről évre csak egyre rosszabb tud lenni.

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
8 hónapja
zavi27 Seattle Seahawks Oregon Ducks 5 728 — Amerikai sportok rajongója
Jégkorong NHL podcast van itthon, mint az NBA szinten a Keleten-Nyugaton?
KeyG
Nem nagyon, vagy legalábbis én nem tudok róla. Az Aréna 4-es kommentátorok próbálkoztak korábban, ahol minden epizódban szabadkozva elmondták hogy megpróbálnak gyakrabban összeülni, így a szezonbeharangozó adásokat a playoff beharangozó követte általában. 😀
Ezen felül a hangminőség és minden egyéb olyan botrányos volt, hogy jobb is, hogy abbahagyták.
Gabesz92
Kerek István vitte ezeket meg a közvetítéseket itthon elég jól szerintem, nem tudom őt miért vették ki a hoki vonalról.
8 hónapja
Gabesz92 Los Angeles Chargers 1 489
Jégkorong NHL podcast van itthon, mint az NBA szinten a Keleten-Nyugaton?
KeyG
Nem nagyon, vagy legalábbis én nem tudok róla. Az Aréna 4-es kommentátorok próbálkoztak korábban, ahol minden epizódban szabadkozva elmondták hogy megpróbálnak gyakrabban összeülni, így a szezonbeharangozó adásokat a playoff beharangozó követte általában. 😀
Ezen felül a hangminőség és minden egyéb olyan botrányos volt, hogy jobb is, hogy abbahagyták.

8 hónapja
KeyG Baltimore Ravens 14 655
Jégkorong NHL podcast van itthon, mint az NBA szinten a Keleten-Nyugaton?

Szerkesztette: KeyG

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers

We are just the Ravens!
8 hónapja
slowmotion Dallas Cowboys 28 155 — Cowboys fan
Larkin már 2 gólnál tart, harmadikra lőtt egy vasat, de egy drukker kicsit gyorsan reagált és bedobta a sapkáját 😊
Kampman
6 meccs, 10 pont, szürreális kezdés. Finnie karrierjének első NHL-gólja, aztán ha már belejött, akkor ütött egy üres kapusat is.
8 hónapja
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 32 493
Larkin már 2 gólnál tart, harmadikra lőtt egy vasat, de egy drukker kicsit gyorsan reagált és bedobta a sapkáját 😊
8 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 645 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
A Fradi ma 59:59-nél bukta el a W-t.
Ráadásul ősellenségem, Hancock miatt. Már a Dornbirn óta utálom a csávót.
8 hónapja
Gergőke Pittsburgh Steelers Ohio State Buckeyes 3 020 — Pittsburgh Pirates,Chicago Bulls, Aston Villa és AC Milan fa
Ez a Senators-Islanders meccs jó volt, a végig gyengébbnek látszó csapat természetesen nyert.
A Senators érdekes csapat számomra, fogom nézni őket.
Akik érdekelnek még és versenyben vannak Nálam.
San José, Utah, Edmonton, Ottawa, Columbus, New Jersey, Minnesota
KeyG
Ha már a Sharks említve lett, pont a meccs előtt gondolkodtam, hogy Silovs mellé lehet inkább Nedet tartottam volna meg, erre Jarry csinál egy shutoutot. Crosby meg gól és gólpassz. Geno is gólt lőtt. Letang meg gólpassz. Szóval a legendás trió mindhárom tagja kivette a részét a győzelemből.

8 hónapja
KeyG Baltimore Ravens 14 655
Ez a Senators-Islanders meccs jó volt, a végig gyengébbnek látszó csapat természetesen nyert.
A Senators érdekes csapat számomra, fogom nézni őket.
Akik érdekelnek még és versenyben vannak Nálam.
San José, Utah, Edmonton, Ottawa, Columbus, New Jersey, Minnesota

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers

We are just the Ravens!