Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Jégkorong

22 feliratkozó

több mint 1 éve
warr_b Washington Commanders 30 382 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
A meccs felénél vezettünk 5-1-re a Preds ellen, aztán kaptunk zsinórban hatot 😀

Megyünk megint az 1/1-re...


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 1 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 318 — Így remélem megfelelek nektek.....
Közben csendben jegyzem meg, hogy mèg a vègèn lehet nálunk is alakul valami 😏🤣 egy általunk 5. körben draftolt cseh fiú Dobes aki shotouttal kezdett, eddig 4/4 illetve az idei rookiek között az a 2 körben draftolt vèdő!!! Hartman vezeti a pontlistát 38 ponttal. Akit 5. helyen draftoltunk ő egyelőre a KHLben pallèrozódik Illetve az 1/1-s Slafskovsky is ha nagyon lassan, de alakul. Jelenleg 12-2-1-es futásban vagyunk S muszáj lenne hasonló hogy legyen esèly bármire. Kár az elejèèrt...😏 Go Habs go!
több mint 1 éve
Mikey Cincinnati Bengals 21 827
Alex Nedeljkovic a Sabres ellen: 40/42, gól, assziszt.


Mikey
16. NHL kapus, aki gólt tud lőni.
Az első!!!, aki G+A-t tol egy meccsen.
zacknorb
Szintén az első, aki az ECHL és az AHL után az NHL-ben is gólt szerzett.

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 1 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 649 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
Alex Nedeljkovic a Sabres ellen: 40/42, gól, assziszt.


Mikey
16. NHL kapus, aki gólt tud lőni.
Az első!!!, aki G+A-t tol egy meccsen.
több mint 1 éve
Mikey Cincinnati Bengals 21 827
Alex Nedeljkovic a Sabres ellen: 40/42, gól, assziszt.


Mikey
a kapus, aki a Dead Wingzbe sem volt elég jó 😮
slowmotion
Azaz csak oda nem volt elég jó. Ez sokat mond. ;P
Mikey
nézd, ő hozta a legrosszabb számokat a kapusok közül. az meg ugye valamilyen szinten objektív mérőszám, mert a többi kapus előtt is ugyanaz a csapat játszott.
slowmotion
Ja hát persze. Valamiért nem ment ott neki, van ilyen. Annyira nem bánom hogy nincs már ott. 😊

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 1 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 159 — Cowboys fan
Alex Nedeljkovic a Sabres ellen: 40/42, gól, assziszt.


Mikey
a kapus, aki a Dead Wingzbe sem volt elég jó 😮
slowmotion
Azaz csak oda nem volt elég jó. Ez sokat mond. ;P
Mikey
nézd, ő hozta a legrosszabb számokat a kapusok közül. az meg ugye valamilyen szinten objektív mérőszám, mert a többi kapus előtt is ugyanaz a csapat játszott.
több mint 1 éve
Mikey Cincinnati Bengals 21 827
Alex Nedeljkovic a Sabres ellen: 40/42, gól, assziszt.


Mikey
a kapus, aki a Dead Wingzbe sem volt elég jó 😮
slowmotion
Azaz csak oda nem volt elég jó. Ez sokat mond. ;P

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 1 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 159 — Cowboys fan
Alex Nedeljkovic a Sabres ellen: 40/42, gól, assziszt.


Mikey
a kapus, aki a Dead Wingzbe sem volt elég jó 😮
több mint 1 éve
Mikey Cincinnati Bengals 21 827
Alex Nedeljkovic a Sabres ellen: 40/42, gól, assziszt.


KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 1 éve
zavi27 Seattle Seahawks Oregon Ducks 5 728 — Amerikai sportok rajongója
Wild-Oilers
Először is. Mi a fene volt ez McDavid-től? Nem néztem ki belőle efféle görénységet. Ráadásul úgy, hogy jó passzban van a csapattal egyetemben.
Amúgy ennyi védekezéssel nem sok keresnivalója lesz egyik brigádnak sem a rájátszásban.
🤘 gaben 🤘
Wildnál a fél védelem hiányzik azért egy ideje, Oilersnek meg nem is kell, eddig se volt ,kis túlzással. Igaz, nekik tavaly kellett volna megnyerni a bajnokságot, még egyszer ilyen közel nem lesznek hozzá szerintem mostanában.
több mint 1 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Duke Blue Devils 9 040 — If you ain't cheatin', you ain't tryin'
Wild-Oilers
Először is. Mi a fene volt ez McDavid-től? Nem néztem ki belőle efféle görénységet. Ráadásul úgy, hogy jó passzban van a csapattal egyetemben.
Amúgy ennyi védekezéssel nem sok keresnivalója lesz egyik brigádnak sem a rájátszásban.

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 1 éve
YoungZeeZee 9 845
na. a kedvenc online oldalam karacsony ota nem frissult😑
több mint 1 éve
zavi27 Seattle Seahawks Oregon Ducks 5 728 — Amerikai sportok rajongója
Komoly kis végjáték volt ezen a szombati Florida-Boston meccsen.😊
zavi27
Persze nem sikerül emberi időben megismételni
🤘 gaben 🤘
Net4+😛
több mint 1 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Duke Blue Devils 9 040 — If you ain't cheatin', you ain't tryin'
Komoly kis végjáték volt ezen a szombati Florida-Boston meccsen.😊
zavi27
Persze nem sikerül emberi időben megismételni

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 1 éve
zavi27 Seattle Seahawks Oregon Ducks 5 728 — Amerikai sportok rajongója
Komoly kis végjáték volt ezen a szombati Florida-Boston meccsen.😊
több mint 1 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 159 — Cowboys fan
Folytatódott a Detroit nagyszerű sorozata, sorozatban hetedik meccsét nyert meg, erre pedig már 12 éve, 2012 januárja ót nem volt példa. Amióta Todd McLellan lett a Red Wings edzője a csapat 7-1-0-val áll. Legutóbb Mike Babcock még 2005-06-os szezonban kezdte nyolc meccsből hét győzelemmel az edzői karrierjét a kispadon hasonló módon, ő 12-1-0-val abszolválta első tizenhárom találkozóját.
zacknorb
amit kapura ütött a Detroit, az kb bement, aztán 0:5-nél már annyira unalmas volt a meccs, hogy a teljesen egyértelmű magas botot sem fújták be, nehogy a hatodikat is bepakolja a Wings, pedig azt kellett nézni, hogy nem tört-e el a detroiti játékos orra. aztán később persze így is meglett.

meg az utolsó gól előtt csak egy trippinget és egy slashinget néztek el annak a köcsög Kakkonak, aztán mivel a csípőre ütéssel nem sikerült Larkint bunyóba ugrasztania, ezért megpróbálta levadászni, és beleállítani fejjel előre a palánkba, csak Larkin a szeme sarkából látta, és ellentartott az ütközésnek. csak amíg erre figyelt, addig a neki visszajátszott korong elcsúszott mellette pont Kakeszhoz, és onnan két passzból gól lett.

biztos Troubától tanulta, rohaggyonmeg
több mint 1 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 649 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
Folytatódott a Detroit nagyszerű sorozata, sorozatban hetedik meccsét nyert meg, erre pedig már 12 éve, 2012 januárja ót nem volt példa. Amióta Todd McLellan lett a Red Wings edzője a csapat 7-1-0-val áll. Legutóbb Mike Babcock még 2005-06-os szezonban kezdte nyolc meccsből hét győzelemmel az edzői karrierjét a kispadon hasonló módon, ő 12-1-0-val abszolválta első tizenhárom találkozóját.
több mint 1 éve
Mikey Cincinnati Bengals 21 827
Erste Ligában mi meccsek voltak ma gec 😀😀
zacknorb
Az UTE-Gyergyó valami parádé volt, és amúgy nagyon jó hangulat volt a csarnokban.

Az már csak extra, hogy a kedvenc játékosom aláírta a mezemet. 😊
Mikey
Megkérdezhetem ki a kedvenced?
Stoki
James Shearer 😀
Matthew99
Trouba 😀
warr_b
Ne hergelj! 😛

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 1 éve
Mikey Cincinnati Bengals 21 827
Erste Ligában mi meccsek voltak ma gec 😀😀
zacknorb
Az UTE-Gyergyó valami parádé volt, és amúgy nagyon jó hangulat volt a csarnokban.

Az már csak extra, hogy a kedvenc játékosom aláírta a mezemet. 😊
Mikey
Megkérdezhetem ki a kedvenced?
Stoki
Keegan Dansereau. Még az első MAC-os időkből.

Szerkesztette: Mikey

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 1 éve
warr_b Washington Commanders 30 382 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Erste Ligában mi meccsek voltak ma gec 😀😀
zacknorb
Az UTE-Gyergyó valami parádé volt, és amúgy nagyon jó hangulat volt a csarnokban.

Az már csak extra, hogy a kedvenc játékosom aláírta a mezemet. 😊
Mikey
Megkérdezhetem ki a kedvenced?
Stoki
James Shearer 😀
Matthew99
Trouba 😀


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 1 éve
Matthew99 New Orleans Saints 10 488 — Invisible man
Erste Ligában mi meccsek voltak ma gec 😀😀
zacknorb
Az UTE-Gyergyó valami parádé volt, és amúgy nagyon jó hangulat volt a csarnokban.

Az már csak extra, hogy a kedvenc játékosom aláírta a mezemet. 😊
Mikey
Megkérdezhetem ki a kedvenced?
Stoki
James Shearer 😀


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 1 éve
Stoki Jacksonville Jaguars Nebraska Cornhuskers 3 133 — Einhorn és Finkle...Finkle és Einhorn
Erste Ligában mi meccsek voltak ma gec 😀😀
zacknorb
Az UTE-Gyergyó valami parádé volt, és amúgy nagyon jó hangulat volt a csarnokban.

Az már csak extra, hogy a kedvenc játékosom aláírta a mezemet. 😊
Mikey
Megkérdezhetem ki a kedvenced?
több mint 1 éve
Mikey Cincinnati Bengals 21 827
Erste Ligában mi meccsek voltak ma gec 😀😀
zacknorb
Az UTE-Gyergyó valami parádé volt, és amúgy nagyon jó hangulat volt a csarnokban.

Az már csak extra, hogy a kedvenc játékosom aláírta a mezemet. 😊

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 1 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 159 — Cowboys fan
egészen belekezdett a Dead Wingz, 3:22-nél lőtték az első gólt, 3:33-nél már kettővel vezettek.
most PP, hét másodperc alatt azt is gólra váltották. lement 6:15 a meccsből, és 3:0.

sz1: le is ment a kapus, 4 lövés után, 1/4-es védési mutatóval 😮
sz2: 7:53, 4:0, óvodás gólt is sikerült lőni, a seattle-i védelem azt sem tudja, melyik meccsen van

Szerkesztette: slowmotion
több mint 1 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 649 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
Erste Ligában mi meccsek voltak ma gec 😀😀