Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Kézilabda

18 feliratkozó

5 hónapja
zavi27 Seattle Seahawks Oregon Ducks 5 725 — Amerikai sportok rajongója
Ez egy nagyon szép, jó védekezéssel, elit Palasiccsal lehozott győzelem volt.
5 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 962 — The Mathematician
Na sehol senki? Eddig nyögvenyelős a lengyelek ellen a biztos vezetés ellenére, innen még kellene felfele vagy két fokozat.
Szokol
gondolom mivel ez ilyen totál érdektelen eb, a lelkesedés is kisebb
peach
engem a válogatott kézilabda teljesen elvesztett, a nagyot mondásokkal
a fő bűnösök következménynélküliségével és úgy az egész posványnal

Szeged BL meccseit még nézem, meg a bajnoki döntőt de kb ennyi

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
5 hónapja
NB2 New England Patriots 29 033 — nabege2@yahoo.com
Na sehol senki? Eddig nyögvenyelős a lengyelek ellen a biztos vezetés ellenére, innen még kellene felfele vagy két fokozat.
Szokol
úgy néz ki sikerült
5 hónapja
NB2 New England Patriots 29 033 — nabege2@yahoo.com
Na sehol senki? Eddig nyögvenyelős a lengyelek ellen a biztos vezetés ellenére, innen még kellene felfele vagy két fokozat.
Szokol
én is pont kerestem a topicot...
EB amúgy sajnos tényleg kb érdektelen, 3 év az olimpiáig, simán lehet, hogy egész jó eredményt érünk el
5 hónapja
peach Atlanta Falcons 15 973 — a new hope (again)
Na sehol senki? Eddig nyögvenyelős a lengyelek ellen a biztos vezetés ellenére, innen még kellene felfele vagy két fokozat.
Szokol
gondolom mivel ez ilyen totál érdektelen eb, a lelkesedés is kisebb



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
5 hónapja
Szokol Pittsburgh Steelers 7 420 — Steelers fan
Na sehol senki? Eddig nyögvenyelős a lengyelek ellen a biztos vezetés ellenére, innen még kellene felfele vagy két fokozat.
6 hónapja
szaba Los Angeles Chargers 12 899
 24.hu/sport/2025/12/20/noi-kezilabda-nb-i-dunaujvarosi-kohasz-anyagi-gondok-maureen-daphne-luchies-is-tavozott/
warr_b
pedig mekkora powerhouse volt a Kohász amíg volt pénz.
petey
A kétezres évek elején vagy hogy Dunaferrként jók voltak.
warr_b
nők rohadt jók voltak, a fiúk sem voltak rosszak
NB2
Férfiak is nyertek NB1-t, meg egy nemzetközi kupát is. Gyerekkoromban nagyon éltük, mikor a nagy meccseket a jégcsarnokban rendezték.
Jó volt a focicsapat, jégkorong, röplabda, kézilabda is. Aztán elfogyott a pénz.
6 hónapja
NB2 New England Patriots 29 033 — nabege2@yahoo.com
 24.hu/sport/2025/12/20/noi-kezilabda-nb-i-dunaujvarosi-kohasz-anyagi-gondok-maureen-daphne-luchies-is-tavozott/
warr_b
pedig mekkora powerhouse volt a Kohász amíg volt pénz.
petey
A kétezres évek elején vagy hogy Dunaferrként jók voltak.
warr_b
nők rohadt jók voltak, a fiúk sem voltak rosszak
6 hónapja
warr_b Washington Commanders 30 350 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
 24.hu/sport/2025/12/20/noi-kezilabda-nb-i-dunaujvarosi-kohasz-anyagi-gondok-maureen-daphne-luchies-is-tavozott/
warr_b
pedig mekkora powerhouse volt a Kohász amíg volt pénz.
petey
A kétezres évek elején vagy hogy Dunaferrként jók voltak.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
6 hónapja
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 21 710 — Csodabogár
 24.hu/sport/2025/12/20/noi-kezilabda-nb-i-dunaujvarosi-kohasz-anyagi-gondok-maureen-daphne-luchies-is-tavozott/
warr_b
pedig mekkora powerhouse volt a Kohász amíg volt pénz.

6 hónapja
warr_b Washington Commanders 30 350 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
 24.hu/sport/2025/12/20/noi-kezilabda-nb-i-dunaujvarosi-kohasz-anyagi-gondok-maureen-daphne-luchies-is-tavozott/


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
6 hónapja
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító New England Patriots 19 257 — !SuPeR6BoWL!Vrabel.......
Norvégia világbajnok.... Az ég kék a fű zöld....
2018 ifi VB Debrecen.... Reistad.... Ők kineveltek onnan egy világklasszist... Mi meg a bírózasban vagyunk világklasszisok.....

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
6 hónapja
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító New England Patriots 19 257 — !SuPeR6BoWL!Vrabel.......
Francia bronz.... És mi ezeket tavaly vertük az EB-n bronzmeccsen..... Hát na

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
6 hónapja
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 343 — #NoStress
a dánok megelőztek minket, akiket röhögve vertek a franciák, akiket röhögve vertek a németek
a hollandok kivertek bennünket akiket meg röhögve nyertek a norvégok
NB2
Vagyis norvég-német döntő lesz. Full papírforma.

6 hónapja
NB2 New England Patriots 29 033 — nabege2@yahoo.com
a dánok megelőztek minket, akiket röhögve vertek a franciák, akiket röhögve vertek a németek
a hollandok kivertek bennünket akiket meg röhögve nyertek a norvégok
6 hónapja
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító New England Patriots 19 257 — !SuPeR6BoWL!Vrabel.......
Ez a Lunde hány éves?
Megnéztem... 45....

Szerkesztette: ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
6 hónapja
remontada San Francisco 49ers 1 585
na, így kellett volna lehozni a dán meccset, ahogy a franciák.
petey
Komolyan egy francia válogatotthoz akarjuk hasonlítani magunkat?
remontada
Ezen én is röhögök, fociban is úgy kellett volna EB-t nyerni, mint a spanyolok, nem is értem, miért nem sikerült.
gabokocka
Akkor nézzétek meg, hol tartott a francia női kézilabda még a nyolcvanas években és a kilencvenes évek nagy részében is. Hátha még jobban fogtok röhögni.
 hu.wikipedia.org/wiki/Francia_n%C5%91i_k%C3%A9zilabda-v%C3%A1logatott
nagylaza, főpohárnok
Nagyobb ország, több tehetség, több pénzt raknak bele. Nem csak a falábú focistáikat nyomják pénzzel. Nem 1,5 csapatos a női és nem 2 csapatos a férfi bajnokságuk. Amíg itthon egy sportágat tolnak ahol ennek ellenére szintén ugyanezek a problémák vannak addig lehet itt azt mondani ha bezzeg ezt vagy azt csináljuk. Ez mind felkészültség, tapasztalat, edzőképzés és társai hogyan kell nyerni. Amíg olyan ligában játszanak a játékosaink ahol 30 gólokkal nyernek.. csak hát az alapoktól kellene egyszer valamit normálisan csinálni amit vélhetően ők megtettek
remontada
Ennél erősebb bajnokságba nem tudsz menni. Az nb1 ezzel a "másfél csapattal" a világ legerősebb bajnoksága már több mint egy évtizede. Itt játszanak a világ legjobb játékosai. Csak ezek döntő többsége nem magyar, mert pont ők szorítják ki a magyarokat.
Assurbanapli
Igen és amíg magyarok zöme játszott ebben a két csapatban nem volt semmi eredmény szinte. Nincs is több kérdés ezekután
6 hónapja
Assurbanapli Denver Broncos 2 007
na, így kellett volna lehozni a dán meccset, ahogy a franciák.
petey
Komolyan egy francia válogatotthoz akarjuk hasonlítani magunkat?
remontada
Ezen én is röhögök, fociban is úgy kellett volna EB-t nyerni, mint a spanyolok, nem is értem, miért nem sikerült.
gabokocka
Akkor nézzétek meg, hol tartott a francia női kézilabda még a nyolcvanas években és a kilencvenes évek nagy részében is. Hátha még jobban fogtok röhögni.
 hu.wikipedia.org/wiki/Francia_n%C5%91i_k%C3%A9zilabda-v%C3%A1logatott
nagylaza, főpohárnok
Nagyobb ország, több tehetség, több pénzt raknak bele. Nem csak a falábú focistáikat nyomják pénzzel. Nem 1,5 csapatos a női és nem 2 csapatos a férfi bajnokságuk. Amíg itthon egy sportágat tolnak ahol ennek ellenére szintén ugyanezek a problémák vannak addig lehet itt azt mondani ha bezzeg ezt vagy azt csináljuk. Ez mind felkészültség, tapasztalat, edzőképzés és társai hogyan kell nyerni. Amíg olyan ligában játszanak a játékosaink ahol 30 gólokkal nyernek.. csak hát az alapoktól kellene egyszer valamit normálisan csinálni amit vélhetően ők megtettek
remontada
Ennél erősebb bajnokságba nem tudsz menni. Az nb1 ezzel a "másfél csapattal" a világ legerősebb bajnoksága már több mint egy évtizede. Itt játszanak a világ legjobb játékosai. Csak ezek döntő többsége nem magyar, mert pont ők szorítják ki a magyarokat.

Szerkesztette: Assurbanapli
6 hónapja
NB2 New England Patriots 29 033 — nabege2@yahoo.com
Szlovénia
6 hónapja
remontada San Francisco 49ers 1 585
na, így kellett volna lehozni a dán meccset, ahogy a franciák.
petey
Komolyan egy francia válogatotthoz akarjuk hasonlítani magunkat?
remontada
Ezen én is röhögök, fociban is úgy kellett volna EB-t nyerni, mint a spanyolok, nem is értem, miért nem sikerült.
gabokocka
Akkor nézzétek meg, hol tartott a francia női kézilabda még a nyolcvanas években és a kilencvenes évek nagy részében is. Hátha még jobban fogtok röhögni.
 hu.wikipedia.org/wiki/Francia_n%C5%91i_k%C3%A9zilabda-v%C3%A1logatott
nagylaza, főpohárnok
Nagyobb ország, több tehetség, több pénzt raknak bele. Nem csak a falábú focistáikat nyomják pénzzel. Nem 1,5 csapatos a női és nem 2 csapatos a férfi bajnokságuk. Amíg itthon egy sportágat tolnak ahol ennek ellenére szintén ugyanezek a problémák vannak addig lehet itt azt mondani ha bezzeg ezt vagy azt csináljuk. Ez mind felkészültség, tapasztalat, edzőképzés és társai hogyan kell nyerni. Amíg olyan ligában játszanak a játékosaink ahol 30 gólokkal nyernek.. csak hát az alapoktól kellene egyszer valamit normálisan csinálni amit vélhetően ők megtettek

Szerkesztette: remontada
6 hónapja
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 17 804 — beers & Packers
na, így kellett volna lehozni a dán meccset, ahogy a franciák.
petey
Komolyan egy francia válogatotthoz akarjuk hasonlítani magunkat?
remontada
Ezen én is röhögök, fociban is úgy kellett volna EB-t nyerni, mint a spanyolok, nem is értem, miért nem sikerült.
gabokocka
Akkor nézzétek meg, hol tartott a francia női kézilabda még a nyolcvanas években és a kilencvenes évek nagy részében is. Hátha még jobban fogtok röhögni.
 hu.wikipedia.org/wiki/Francia_n%C5%91i_k%C3%A9zilabda-v%C3%A1logatott
6 hónapja
remontada San Francisco 49ers 1 585
na, így kellett volna lehozni a dán meccset, ahogy a franciák.
petey
Komolyan egy francia válogatotthoz akarjuk hasonlítani magunkat?
remontada
nem tudtuk őket megfaltolni, széttörni a játékukat, amikor mentünk 4-5 góllal.
nem hasonlít senki, de kurva jól játszottunk akkor. csak elfogyott a lendület.
petey
Fej, felkészültség, rutin ennyi. Ezért vagyunk mi ott ahol
6 hónapja
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 21 710 — Csodabogár
na, így kellett volna lehozni a dán meccset, ahogy a franciák.
petey
Komolyan egy francia válogatotthoz akarjuk hasonlítani magunkat?
remontada
nem tudtuk őket megfaltolni, széttörni a játékukat, amikor mentünk 4-5 góllal.
nem hasonlít senki, de kurva jól játszottunk akkor. csak elfogyott a lendület. ne forgasd már ki a szavaimat.

Szerkesztette: petey

6 hónapja
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 27 397 — Keep pounding
na, így kellett volna lehozni a dán meccset, ahogy a franciák.
petey
Komolyan egy francia válogatotthoz akarjuk hasonlítani magunkat?
remontada
Ezen én is röhögök, fociban is úgy kellett volna EB-t nyerni, mint a spanyolok, nem is értem, miért nem sikerült.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
6 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 962 — The Mathematician
Szeretem ezt a "megerdemeltuk volna" dolgot indokkent. Mintha csak a magyarok dolgoznanak, keszulnenek, a tobbi valogatott meg amugy semmit sem csinal, meg sem erdemlik, csak mazlival meg biroi segitseggel, netan egyeb dolgok miatt az olukbe pottyannak az eredmenyek.

Stez
"balsors akit régen tép" ...

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!