Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Kézilabda

18 feliratkozó

több mint 12 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 323 — Így remélem megfelelek nektek.....
Én hülye megnéztem a 2. félidőt. Nem nézek női kézit egy ideig. Ennyire lassított felvétel támadást komolyan mondom magyar focimeccsen nem látok.

Nem a bírókon múlt, de ezt a 2 fekete csókát hogy rakták ide? Olyan orbitális hülyeségeket fújtak, hogy ihaj.NB2
én a második félidőt nem láttam de az első alapján szavunk nem lehet rájuk. Ott el kellett volna még dönteni a meccset, a bírók minden esélyt megadtak de eltököltük rendesen.
több mint 12 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 12 569 — Chiefs GM
Vajon Hajdú vagy Mátéfi Eszter az inkompetensebb szövetségi kapitány?Schleck
Utcahosszal Hajdú szerintem, ő évtizedek óta ragozza ezt a sz*rt, amit előad.

Mondjuk ha a 3 belső poszton kívül lenne még 1 darab kiemelkedő játékosunk kapusm szélső vagy beállós posztra, az lehet, hogy nem ártana, mert hiába tudunk két elit sort kipakolni átlövők + irányító triót tekintve, ezt levédekezni nem egy agysebészet, mert máshonnan semmilyen veszélyt nem jelentünk.

több mint 12 éve
NB2 New England Patriots 29 065 — nabege2@yahoo.com
Én hülye megnéztem a 2. félidőt. Nem nézek női kézit egy ideig. Ennyire lassított felvétel támadást komolyan mondom magyar focimeccsen nem látok.

Nem a bírókon múlt, de ezt a 2 fekete csókát hogy rakták ide? Olyan orbitális hülyeségeket fújtak, hogy ihaj.
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Vajon Hajdú vagy Mátéfi Eszter az inkompetensebb szövetségi kapitány?

több mint 12 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 12 569 — Chiefs GM
Hajdu csúnyán végigszurkolta ezt a meccset.... :/peach
Hajdú a magyar kézilabda Mészöly Kálmánja...

Ennyire koncepciótlan, fogalmatlan támadójátékot nem tudom, mikor láttam utoljára magyar csapattól, nem volt elég a felkészülés 5 épkézláb figura begyakorlására?

több mint 12 éve
csrnyei San Francisco 49ers 489
Azt hittem, hogy csak a "szerethető" tudja meggyalázni a nemzeti mezt😕
több mint 12 éve
Tony New Orleans Saints Notre Dame Fighting Irish 885 — 'Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: "Köszönöm, Uram, hogy legalább nem hullámzik!" '
Amikor utoljára láttam kézilabda meccset (elég régen), akkor is ugyanez volt. Vezetünk hárommal és a végén mégis 3-4 góllal bukunk. Most én nézek rossz meccseket, vagy mi sem változott ezen a téren?
több mint 12 éve
peach Atlanta Falcons 15 974 — a new hope (again)
Hajdu csúnyán végigszurkolta ezt a meccset.... :/



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 12 éve
peach Atlanta Falcons 15 974 — a new hope (again)
Na azért ez egy másik sport mint az eddigi 3 meccs, nagyon jól öszzeált a védekezésünk szerencsére



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 20 723 — Vikings fan
ez a francia-montenegro egy mészárszék volt. remélem Bulatovics nem sérült komolyan a végénpetey
Hát, ha ma nyerünk akkor majdnem biztos vagyok benne, hogy ezen válogatottak valamelyike fog kiverni minket a negyeddöntőben.
több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 21 710 — Csodabogár
ez a francia-montenegro egy mészárszék volt. remélem Bulatovics nem sérült komolyan a végén

több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 20 723 — Vikings fan
Úgy tűnik rágyúrunk a szoros meccsekre, hogy legyen benne tapasztalatunk
több mint 12 éve
peach Atlanta Falcons 15 974 — a new hope (again)
Őőő...mégsem fáradtak el... 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 12 éve
Shilkor Pittsburgh Steelers 4 188 — Falcons GM, 2021 Div1 winner
konkrétan sehogy + ami kapura megy az gól. De nem lesz para, el fognak fáradni a tunéziaiak 😊peach
Hát én azért nem vagyok túl nyugodt 😀Toca
Pedig sima volt 😛. A viccet félretéve inkább most játsszunk ilyen szarul, minta románok + a németek ellen.
több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 21 710 — Csodabogár
csak behúztuk. szerencsére a tunéziai válogatott nem egy powerhouse és gyermeteg hibákat vétettek

több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 20 723 — Vikings fan
konkrétan sehogy + ami kapura megy az gól. De nem lesz para, el fognak fáradni a tunéziaiak 😊peach
Hát én azért nem vagyok túl nyugodt 😀
több mint 12 éve
peach Atlanta Falcons 15 974 — a new hope (again)
konkrétan sehogy + ami kapura megy az gól. De nem lesz para, el fognak fáradni a tunéziaiak 😊



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 16 056 — zászló zászló szív
Nagyon szarul védekezünk eddig.

több mint 12 éve
peach Atlanta Falcons 15 974 — a new hope (again)
valaki tudna dobni egy sport tv-s linket a mai meccshez?



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 12 éve
peach Atlanta Falcons 15 974 — a new hope (again)
Igaz, de csak bemelegítünk.... 😉



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 16 056 — zászló zászló szív
Ez így elég sima lett a végére. Azért az előkészületi meccsek/tornák nem tét meccsek, ez a cseh válogatott még messze van a világ élvonalától.

több mint 12 éve
Kenny Atlanta Falcons 11 702 — Omar's Coming Yo!
görbicz kapott egy szép KO-t.
elég gyenge a kapusteljesítményünk.csak be kéne húzni ezt a meccset.

több mint 12 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 166 — Cowboys fan
Szép kis középdöntőcsoport lett.
GYŐRI AUDI ETO KC, Krim Ljubljana, Larvik, Buducsnoszt PodgoricaGabesz92
6-0 😊
több mint 12 éve
Gabesz92 Los Angeles Chargers 1 489
Szép kis középdöntőcsoport lett.
GYŐRI AUDI ETO KC, Krim Ljubljana, Larvik, Buducsnoszt Podgorica

több mint 12 éve
Rajna Tennessee Titans 8 032 — Nega Scott
Hát ez elég rondára siekredett, de szerintem jó volt az elképzelés, mindent egy lapra feltéve menni előre, ami egy ideig ment aztán mindent belelőttek a csajok a kapusba. De igazából sajna ez Dániában ment el, mert most csak a hatgólos vagy nagyobb győzelem ért volna valamit, ígyis-úgyis pontot kell hozni Podgoricából. Ami nem lesz egyszerű.