Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Kézilabda

18 feliratkozó

több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 8 032 — Nega Scott
Sokadik elvesztett selejtező/döntő/tétmeccs sem elég ahhoz, hogy a magyar sportdiplomácia rájöjjön: változtatni kell, sokkal komolyabban kellene ezekhez a kérdésekhez hozzáállni. Csak ugye jön a mantra a pénzről és társairól. Nem akarok bírózni, nem mondom, hogy rajtuk ment el kizárólag, de tény, ha kapunk annyi hazai pályát, mint a Kiel odahaza, akkor meg lehetett volna a továbbjutás. Nem kaptunk, ez van.

A Kiel jobb csapat idén, ahogy Rajna is írta, de szerintem egyértelmű, hogy hol kell erősíteni, és ha Veszprém akar valamit, akkor majd meg is teszi a szükséges lépéseket.Gyurma Pappa
Bár alapvetően egyetértek, azért ma a bírók nem igazán segíthettek volna. A Kiel azért kapott akkora hazai pályát, mert éppen úgy álltak, hogy tönkre lesznek verve, ilyenkor könnyebb szívvel adják meg a bírók, amit nem szégyellnek. A Veszprém viszont továbbjutsra állt 45 percig, az utolsó 8 percben pedig meg is kapták a fújásokat, csak már késő volt. Nincs az a bíró és az a sportdiplomácia, ami veszprémi előnynél megfújja a hazai pályát.

több mint 13 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 16 056 — zászló zászló szív
Sokadik elvesztett selejtező/döntő/tétmeccs sem elég ahhoz, hogy a magyar sportdiplomácia rájöjjön: változtatni kell, sokkal komolyabban kellene ezekhez a kérdésekhez hozzáállni. Csak ugye jön a mantra a pénzről és társairól. Nem akarok bírózni, nem mondom, hogy rajtuk ment el kizárólag, de tény, ha kapunk annyi hazai pályát, mint a Kiel odahaza, akkor meg lehetett volna a továbbjutás. Nem kaptunk, ez van.

A Kiel jobb csapat idén, ahogy Rajna is írta, de szerintem egyértelmű, hogy hol kell erősíteni, és ha Veszprém akar valamit, akkor majd meg is teszi a szükséges lépéseket.

több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 8 032 — Nega Scott
Szeretném kérni hogy az EHF-et és a bírói testületet , valamint a színészgárdát Kielből tajarodjon a mocskos életbe. Köszönöm
Ez a Veszprém nem tudom mit kéne hogy letegyen hogy ne ugyanúgy szopassák őket mint 4 éve kb folyamatosan. 😕Toca
A Kielt is szopatják, ha a sorsolásra érted, nekik talán még durvább a helyzetük, mint a Veszprémnek, csak olyan nagyon nem számít náluk.

Amúgy ez abszolút nem gáz, két góllal kikapni összessítésben a Kieltől heroikus dolog. Nem szabad elfelejteni, hogy bár tényleg jó ez a Veszprém, három olyan poszt van, ahol a kieli csere nem lenne kezdő náluk: kapus, balszélső, jobbátlövő. És ezekn a posztokon sem jobb a Veszprém. El lehet mondani, hogy idén a BLben egyedül a Kiel tudott nyerni a Veszprém ellen, ezt senki más nem fogja tudni elmondani magáról.

több mint 13 éve
Toca Minnesota Vikings 20 723 — Vikings fan
Szeretném kérni hogy az EHF-et és a bírói testületet , valamint a színészgárdát Kielből tajarodjon a mocskos életbe. Köszönöm
Ez a Veszprém nem tudom mit kéne hogy letegyen hogy ne ugyanúgy szopassák őket mint 4 éve kb folyamatosan. 😕
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Császárnak ma egyébként egyszer sem jutott eszébe, hogy neki bármit is kell tenni ezért a győzelemért. Ahogy megállt most itt az utolsó támadásnál az egészen nevetséges volt.

több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Azért Egri Viktornak sem kell mindent elhinni, neki is el tud szállni könnyen az agya, onnantól pedig kb. semmit nem ítél meg reálisan.
Az tény, hogy amikor kellett, a bírók megfújták a Kielt, ezzel pont kizökkentve a Veszprémet. Ezen és a szerencsén múlott ez a vereség szerintem, amúgy nagyjából egyszintű a két csapat.

több mint 13 éve
davemayer Chicago Bears 15 641 — "Grammar maci"
én nem értek annyira a kézilabdához és a szabálytalanságok megítéléséhez, de úgy látom ez a 2 sárgában sem vágja a dolgokatHabi
"érdekes felfogásban vezetik a találkozót"

ez elment sztem 😕

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 13 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
én nem értek annyira a kézilabdához és a szabálytalanságok megítéléséhez, de úgy látom ez a 2 sárgában sem vágja a dolgokat


JT Daniels fan
több mint 13 éve
davemayer Chicago Bears 15 641 — "Grammar maci"
5-1-el kezdeni, szép!
na már 5-4, szép...

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 8 032 — Nega Scott
Nem volt ezzel baj, azért nem volt reális a 6 gólos előny. -1 az semmi, jó lesz ez itthon.

több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 930 — Salus populi suprema lex esto
Azért az egy gólos hátrány nem olyan rossz, bár a második félidő eleje miatt kicsit rossz a szám íze.
Tényleg ennyi hazai pályát kaphatunk mi is...
A szélsőink nem voltak jók és ez is probléma volt, valamint a hülye lufi kiállítások.
több mint 13 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 350 — dart@freestart.hu
Sportszerű leszek. Ne kapjunk nagyobb hazai pályát a visszavágón, csak amennyit a Kiel kapott.
Grat a Veszprémnek óriásit harcoltak.

Do your job
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Tudják a bírók, hogy mivel lehet elcsalni a meccset. Ki kell küldeni NL-t...

több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 8 032 — Nega Scott
Nagy Laci brutálisan nagyot játszik. 😊Schleck
Ht az elején szerintem elég gyengus volt támadásban, de most már belejött 😊

több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Nagy Laci brutálisan nagyot játszik. 😊

több mint 13 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 323 — Így remélem megfelelek nektek.....
Látszik, hogy nem tudjátok milyen jó érzés amikor a kisfiatok teljes szeretetből a hátatokat masszírozza 😀 (s most hessegessünk el ha lehet minden pedofíliára meg stb-re utaló gondolatot, ami megszületik ha írtam volna ezt a felhívást ha nem 😉)
több mint 13 éve
ender1112 Kansas City Chiefs 2 851 — Víí veeer dö cseempjönsz.
Fajin meccs volt ez. Fekve néztem majdnem végig és amikor 10 perccel a vége előtt 6 volt az előnyük, akkor ültem fel, ekkor kezdtünk el feljönni, onnantól nem mertem más helyzetbe tenni magam, hátha én okoztam a feltámadást! 😀

Szép volt lányok! Hajrá a döntőben is! 😊Bruce
😀
Amúgy meg hogy lehet egy ilyen meccset fekve nézni ? 😊ender1112
Úgy hogy baszogatott egy kisgyerek és ha ültem volna, akkor beül az ölembe és minél jobban elhessegettem volna, annál jobban jött volna vissza, így a hátamon volt és legkevésbé így zavarta a kilátást 😀Bruce
Miért nem zártad be a szekrénybe? 😉ender1112
oltári nagy poén (Y)peach
Fajin meccs volt ez. Fekve néztem majdnem végig és amikor 10 perccel a vége előtt 6 volt az előnyük, akkor ültem fel, ekkor kezdtünk el feljönni, onnantól nem mertem más helyzetbe tenni magam, hátha én okoztam a feltámadást! 😀

Szép volt lányok! Hajrá a döntőben is! 😊Bruce
😀
Amúgy meg hogy lehet egy ilyen meccset fekve nézni ? 😊ender1112
Úgy hogy baszogatott egy kisgyerek és ha ültem volna, akkor beül az ölembe és minél jobban elhessegettem volna, annál jobban jött volna vissza, így a hátamon volt és legkevésbé így zavarta a kilátást 😀Bruce
Miért nem zártad be a szekrénybe? 😉ender1112
oltári nagy poén (Y)peach
Csak nem történt veled ilyesmi kiskorodban? Mert akkor tényleg nem poén 😉
több mint 13 éve
peach Atlanta Falcons 15 974 — a new hope (again)
Fajin meccs volt ez. Fekve néztem majdnem végig és amikor 10 perccel a vége előtt 6 volt az előnyük, akkor ültem fel, ekkor kezdtünk el feljönni, onnantól nem mertem más helyzetbe tenni magam, hátha én okoztam a feltámadást! 😀

Szép volt lányok! Hajrá a döntőben is! 😊Bruce
😀
Amúgy meg hogy lehet egy ilyen meccset fekve nézni ? 😊ender1112
Úgy hogy baszogatott egy kisgyerek és ha ültem volna, akkor beül az ölembe és minél jobban elhessegettem volna, annál jobban jött volna vissza, így a hátamon volt és legkevésbé így zavarta a kilátást 😀Bruce
Miért nem zártad be a szekrénybe? 😉ender1112
oltári nagy poén (Y)



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 13 éve
ender1112 Kansas City Chiefs 2 851 — Víí veeer dö cseempjönsz.
Fajin meccs volt ez. Fekve néztem majdnem végig és amikor 10 perccel a vége előtt 6 volt az előnyük, akkor ültem fel, ekkor kezdtünk el feljönni, onnantól nem mertem más helyzetbe tenni magam, hátha én okoztam a feltámadást! 😀

Szép volt lányok! Hajrá a döntőben is! 😊Bruce
😀
Amúgy meg hogy lehet egy ilyen meccset fekve nézni ? 😊ender1112
Úgy hogy baszogatott egy kisgyerek és ha ültem volna, akkor beül az ölembe és minél jobban elhessegettem volna, annál jobban jött volna vissza, így a hátamon volt és legkevésbé így zavarta a kilátást 😀Bruce
Miért nem zártad be a szekrénybe? 😉
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 930 — Salus populi suprema lex esto
Fajin meccs volt ez. Fekve néztem majdnem végig és amikor 10 perccel a vége előtt 6 volt az előnyük, akkor ültem fel, ekkor kezdtünk el feljönni, onnantól nem mertem más helyzetbe tenni magam, hátha én okoztam a feltámadást! 😀

Szép volt lányok! Hajrá a döntőben is! 😊Bruce
😀
Amúgy meg hogy lehet egy ilyen meccset fekve nézni ? 😊ender1112
Úgy hogy baszogatott egy kisgyerek és ha ültem volna, akkor beül az ölembe és minél jobban elhessegettem volna, annál jobban jött volna vissza, így a hátamon volt és legkevésbé így zavarta a kilátást 😀
több mint 13 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 323 — Így remélem megfelelek nektek.....
Fajin meccs volt ez. Fekve néztem majdnem végig és amikor 10 perccel a vége előtt 6 volt az előnyük, akkor ültem fel, ekkor kezdtünk el feljönni, onnantól nem mertem más helyzetbe tenni magam, hátha én okoztam a feltámadást! 😀

Szép volt lányok! Hajrá a döntőben is! 😊Bruce
😀
Amúgy meg hogy lehet egy ilyen meccset fekve nézni ? 😊ender1112
Lefekszel az ágyra és nézed 😉 😀 Sorry 😀
több mint 13 éve
ender1112 Kansas City Chiefs 2 851 — Víí veeer dö cseempjönsz.
Fajin meccs volt ez. Fekve néztem majdnem végig és amikor 10 perccel a vége előtt 6 volt az előnyük, akkor ültem fel, ekkor kezdtünk el feljönni, onnantól nem mertem más helyzetbe tenni magam, hátha én okoztam a feltámadást! 😀

Szép volt lányok! Hajrá a döntőben is! 😊Bruce
😀
Amúgy meg hogy lehet egy ilyen meccset fekve nézni ? 😊
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 930 — Salus populi suprema lex esto
Fajin meccs volt ez. Fekve néztem majdnem végig és amikor 10 perccel a vége előtt 6 volt az előnyük, akkor ültem fel, ekkor kezdtünk el feljönni, onnantól nem mertem más helyzetbe tenni magam, hátha én okoztam a feltámadást! 😀

Szép volt lányok! Hajrá a döntőben is! 😊
több mint 13 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 323 — Így remélem megfelelek nektek.....
Muszáj minden csapatnak szívbajt okozva továbbjutnia akinek drukkolok tegnap a Barca ma a Győr még a Spurs most rátehet egy lapáttal 😛 Nem baj szép volt lányok lényeg a továbbjutás.
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 055 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Az ilyen meccsek a szívproblémák fő okozói. 😀 Remélem a döntő és a végső siker ennél már simább lesz a csajoknak!