Kézilabda
18 feliratkozó
több mint 13 éve
Sokadik elvesztett selejtező/döntő/tétmeccs sem elég ahhoz, hogy a magyar sportdiplomácia rájöjjön: változtatni kell, sokkal komolyabban kellene ezekhez a kérdésekhez hozzáállni. Csak ugye jön a mantra a pénzről és társairól. Nem akarok bírózni, nem mondom, hogy rajtuk ment el kizárólag, de tény, ha kapunk annyi hazai pályát, mint a Kiel odahaza, akkor meg lehetett volna a továbbjutás. Nem kaptunk, ez van.Bár alapvetően egyetértek, azért ma a bírók nem igazán segíthettek volna. A Kiel azért kapott akkora hazai pályát, mert éppen úgy álltak, hogy tönkre lesznek verve, ilyenkor könnyebb szívvel adják meg a bírók, amit nem szégyellnek. A Veszprém viszont továbbjutsra állt 45 percig, az utolsó 8 percben pedig meg is kapták a fújásokat, csak már késő volt. Nincs az a bíró és az a sportdiplomácia, ami veszprémi előnynél megfújja a hazai pályát.
A Kiel jobb csapat idén, ahogy Rajna is írta, de szerintem egyértelmű, hogy hol kell erősíteni, és ha Veszprém akar valamit, akkor majd meg is teszi a szükséges lépéseket.Gyurma Pappa
több mint 13 éve
Sokadik elvesztett selejtező/döntő/tétmeccs sem elég ahhoz, hogy a magyar sportdiplomácia rájöjjön: változtatni kell, sokkal komolyabban kellene ezekhez a kérdésekhez hozzáállni. Csak ugye jön a mantra a pénzről és társairól. Nem akarok bírózni, nem mondom, hogy rajtuk ment el kizárólag, de tény, ha kapunk annyi hazai pályát, mint a Kiel odahaza, akkor meg lehetett volna a továbbjutás. Nem kaptunk, ez van.A Kiel jobb csapat idén, ahogy Rajna is írta, de szerintem egyértelmű, hogy hol kell erősíteni, és ha Veszprém akar valamit, akkor majd meg is teszi a szükséges lépéseket.

több mint 13 éve
Szeretném kérni hogy az EHF-et és a bírói testületet , valamint a színészgárdát Kielből tajarodjon a mocskos életbe. KöszönömA Kielt is szopatják, ha a sorsolásra érted, nekik talán még durvább a helyzetük, mint a Veszprémnek, csak olyan nagyon nem számít náluk.
Ez a Veszprém nem tudom mit kéne hogy letegyen hogy ne ugyanúgy szopassák őket mint 4 éve kb folyamatosan. 😕Toca
Amúgy ez abszolút nem gáz, két góllal kikapni összessítésben a Kieltől heroikus dolog. Nem szabad elfelejteni, hogy bár tényleg jó ez a Veszprém, három olyan poszt van, ahol a kieli csere nem lenne kezdő náluk: kapus, balszélső, jobbátlövő. És ezekn a posztokon sem jobb a Veszprém. El lehet mondani, hogy idén a BLben egyedül a Kiel tudott nyerni a Veszprém ellen, ezt senki más nem fogja tudni elmondani magáról.
több mint 13 éve
Szeretném kérni hogy az EHF-et és a bírói testületet , valamint a színészgárdát Kielből tajarodjon a mocskos életbe. KöszönömEz a Veszprém nem tudom mit kéne hogy letegyen hogy ne ugyanúgy szopassák őket mint 4 éve kb folyamatosan. 😕
több mint 13 éve
Császárnak ma egyébként egyszer sem jutott eszébe, hogy neki bármit is kell tenni ezért a győzelemért. Ahogy megállt most itt az utolsó támadásnál az egészen nevetséges volt.
több mint 13 éve
Azért Egri Viktornak sem kell mindent elhinni, neki is el tud szállni könnyen az agya, onnantól pedig kb. semmit nem ítél meg reálisan.Az tény, hogy amikor kellett, a bírók megfújták a Kielt, ezzel pont kizökkentve a Veszprémet. Ezen és a szerencsén múlott ez a vereség szerintem, amúgy nagyjából egyszintű a két csapat.
több mint 13 éve
én nem értek annyira a kézilabdához és a szabálytalanságok megítéléséhez, de úgy látom ez a 2 sárgában sem vágja a dolgokatHabi"érdekes felfogásban vezetik a találkozót"
ez elment sztem 😕
BEARS BABY!
Sir Alex immortal
több mint 13 éve
én nem értek annyira a kézilabdához és a szabálytalanságok megítéléséhez, de úgy látom ez a 2 sárgában sem vágja a dolgokat


JT Daniels fan
több mint 13 éve
5-1-el kezdeni, szép!na már 5-4, szép...
BEARS BABY!
Sir Alex immortal
több mint 13 éve
Nem volt ezzel baj, azért nem volt reális a 6 gólos előny. -1 az semmi, jó lesz ez itthon.
több mint 13 éve
Azért az egy gólos hátrány nem olyan rossz, bár a második félidő eleje miatt kicsit rossz a szám íze. Tényleg ennyi hazai pályát kaphatunk mi is...
A szélsőink nem voltak jók és ez is probléma volt, valamint a hülye lufi kiállítások.
több mint 13 éve
Sportszerű leszek. Ne kapjunk nagyobb hazai pályát a visszavágón, csak amennyit a Kiel kapott.Grat a Veszprémnek óriásit harcoltak.
Do your job
több mint 13 éve
Tudják a bírók, hogy mivel lehet elcsalni a meccset. Ki kell küldeni NL-t...
több mint 13 éve
Nagy Laci brutálisan nagyot játszik. 😊SchleckHt az elején szerintem elég gyengus volt támadásban, de most már belejött 😊
több mint 13 éve
Látszik, hogy nem tudjátok milyen jó érzés amikor a kisfiatok teljes szeretetből a hátatokat masszírozza 😀 (s most hessegessünk el ha lehet minden pedofíliára meg stb-re utaló gondolatot, ami megszületik ha írtam volna ezt a felhívást ha nem 😉)
több mint 13 éve
oltári nagy poén (Y)peachMiért nem zártad be a szekrénybe? 😉ender1112Úgy hogy baszogatott egy kisgyerek és ha ültem volna, akkor beül az ölembe és minél jobban elhessegettem volna, annál jobban jött volna vissza, így a hátamon volt és legkevésbé így zavarta a kilátást 😀BruceFajin meccs volt ez. Fekve néztem majdnem végig és amikor 10 perccel a vége előtt 6 volt az előnyük, akkor ültem fel, ekkor kezdtünk el feljönni, onnantól nem mertem más helyzetbe tenni magam, hátha én okoztam a feltámadást! 😀😀
Szép volt lányok! Hajrá a döntőben is! 😊Bruce
Amúgy meg hogy lehet egy ilyen meccset fekve nézni ? 😊ender1112
Csak nem történt veled ilyesmi kiskorodban? Mert akkor tényleg nem poén 😉oltári nagy poén (Y)peachMiért nem zártad be a szekrénybe? 😉ender1112Úgy hogy baszogatott egy kisgyerek és ha ültem volna, akkor beül az ölembe és minél jobban elhessegettem volna, annál jobban jött volna vissza, így a hátamon volt és legkevésbé így zavarta a kilátást 😀BruceFajin meccs volt ez. Fekve néztem majdnem végig és amikor 10 perccel a vége előtt 6 volt az előnyük, akkor ültem fel, ekkor kezdtünk el feljönni, onnantól nem mertem más helyzetbe tenni magam, hátha én okoztam a feltámadást! 😀😀
Szép volt lányok! Hajrá a döntőben is! 😊Bruce
Amúgy meg hogy lehet egy ilyen meccset fekve nézni ? 😊ender1112
több mint 13 éve
oltári nagy poén (Y)Miért nem zártad be a szekrénybe? 😉ender1112Úgy hogy baszogatott egy kisgyerek és ha ültem volna, akkor beül az ölembe és minél jobban elhessegettem volna, annál jobban jött volna vissza, így a hátamon volt és legkevésbé így zavarta a kilátást 😀BruceFajin meccs volt ez. Fekve néztem majdnem végig és amikor 10 perccel a vége előtt 6 volt az előnyük, akkor ültem fel, ekkor kezdtünk el feljönni, onnantól nem mertem más helyzetbe tenni magam, hátha én okoztam a feltámadást! 😀😀
Szép volt lányok! Hajrá a döntőben is! 😊Bruce
Amúgy meg hogy lehet egy ilyen meccset fekve nézni ? 😊ender1112
...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 13 éve
Miért nem zártad be a szekrénybe? 😉Úgy hogy baszogatott egy kisgyerek és ha ültem volna, akkor beül az ölembe és minél jobban elhessegettem volna, annál jobban jött volna vissza, így a hátamon volt és legkevésbé így zavarta a kilátást 😀BruceFajin meccs volt ez. Fekve néztem majdnem végig és amikor 10 perccel a vége előtt 6 volt az előnyük, akkor ültem fel, ekkor kezdtünk el feljönni, onnantól nem mertem más helyzetbe tenni magam, hátha én okoztam a feltámadást! 😀😀
Szép volt lányok! Hajrá a döntőben is! 😊Bruce
Amúgy meg hogy lehet egy ilyen meccset fekve nézni ? 😊ender1112
több mint 13 éve
Úgy hogy baszogatott egy kisgyerek és ha ültem volna, akkor beül az ölembe és minél jobban elhessegettem volna, annál jobban jött volna vissza, így a hátamon volt és legkevésbé így zavarta a kilátást 😀Fajin meccs volt ez. Fekve néztem majdnem végig és amikor 10 perccel a vége előtt 6 volt az előnyük, akkor ültem fel, ekkor kezdtünk el feljönni, onnantól nem mertem más helyzetbe tenni magam, hátha én okoztam a feltámadást! 😀😀
Szép volt lányok! Hajrá a döntőben is! 😊Bruce
Amúgy meg hogy lehet egy ilyen meccset fekve nézni ? 😊ender1112
több mint 13 éve
Lefekszel az ágyra és nézed 😉 😀 Sorry 😀Fajin meccs volt ez. Fekve néztem majdnem végig és amikor 10 perccel a vége előtt 6 volt az előnyük, akkor ültem fel, ekkor kezdtünk el feljönni, onnantól nem mertem más helyzetbe tenni magam, hátha én okoztam a feltámadást! 😀😀
Szép volt lányok! Hajrá a döntőben is! 😊Bruce
Amúgy meg hogy lehet egy ilyen meccset fekve nézni ? 😊ender1112
több mint 13 éve
Fajin meccs volt ez. Fekve néztem majdnem végig és amikor 10 perccel a vége előtt 6 volt az előnyük, akkor ültem fel, ekkor kezdtünk el feljönni, onnantól nem mertem más helyzetbe tenni magam, hátha én okoztam a feltámadást! 😀😀
Szép volt lányok! Hajrá a döntőben is! 😊Bruce
Amúgy meg hogy lehet egy ilyen meccset fekve nézni ? 😊
több mint 13 éve
Fajin meccs volt ez. Fekve néztem majdnem végig és amikor 10 perccel a vége előtt 6 volt az előnyük, akkor ültem fel, ekkor kezdtünk el feljönni, onnantól nem mertem más helyzetbe tenni magam, hátha én okoztam a feltámadást! 😀Szép volt lányok! Hajrá a döntőben is! 😊
több mint 13 éve
Muszáj minden csapatnak szívbajt okozva továbbjutnia akinek drukkolok tegnap a Barca ma a Győr még a Spurs most rátehet egy lapáttal 😛 Nem baj szép volt lányok lényeg a továbbjutás.
több mint 13 éve
Az ilyen meccsek a szívproblémák fő okozói. 😀 Remélem a döntő és a végső siker ennél már simább lesz a csajoknak!
