Kézilabda

19 feliratkozó

több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 832 — Nega Scott
Pech hogy az egyetlen balkezesünk (ennél bármelyik jobbkezes lövőnk is jobb ott), nehéz lenne Mocsainál rosszabb játékost megemlíteni. Ilyenkor rebeghet el egy imát, hogy Katzirz még mindig valahogy felhúzhatja a válogatott mezt. Nem tud támadni, védekezni, cserébe roppant szerény sportintelligenciával rendelkezik. Jó neki.Escalade
Katzirz a válogatottban tényleg értékelhetetlen, de a Szegedben elég nagyot küzd, főleg védekezésben. nem igen értem, ilyenkor miért vált át puhapöccsé.

több mint 13 éve
Bruschi85 New England Patriots 1 705 — Patriots és Kaposvári KK fan
Az a baj, hogy amit előzetesen vártam, hogy majd harcosan, küzdve megdöglünk a pályán azt se láttam. A -6 gól a 2. félidő alapján ránk nézve hízelgő.
Ezzel a mutatott játékkal a norvégok ellen se lesz esélyünk és ha nem lesz bravúr akkor az olimpiára való kijutás is ködbe vész...
Az osztrákokkal megküzdhetünk a 3. helyért, de kérdés mi lesz a brazilok ellen.
Az a baj, akiktől vártuk, hogy teljesítsenek azok leszerepeltek ma.
Az pedig, hogy Mocsai nyilatkozata a meccs után vicc volt hogy nem voltunk frissek mert tegnap érkeztünk, konkrétan..Mi lesz a 3. meccs után, hogy mindenki holt fáradt???

Holnap jobb és eredményesebb folytatást!



A lényeg továbbra is Hajrá Pats és Hajrá Kometa Kaposvári KK!
több mint 13 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Pech hogy az egyetlen balkezesünk (ennél bármelyik jobbkezes lövőnk is jobb ott), nehéz lenne Mocsainál rosszabb játékost megemlíteni. Ilyenkor rebeghet el egy imát, hogy Katzirz még mindig valahogy felhúzhatja a válogatott mezt. Nem tud támadni, védekezni, cserébe roppant szerény sportintelligenciával rendelkezik. Jó neki.

több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 882 — StuG Life
Kubában nincs balkezes. Roggisch sem az. Tovább 😛Rajna
The Rogg bármilyen poszton eljátszik, méghozzá világszínvonalon. 😛briareos
szted hány 2 percese lesz a VB-n? én 13-at mondokHurka
sztem olyan 15-16.

több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 095 — 28-14
Kubában nincs balkezes. Roggisch sem az. Tovább 😛Rajna
The Rogg bármilyen poszton eljátszik, méghozzá világszínvonalon. 😛briareos
szted hány 2 percese lesz a VB-n? én 13-at mondok
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 882 — StuG Life
Kubában nincs balkezes. Roggisch sem az. Tovább 😛Rajna
The Rogg bármilyen poszton eljátszik, méghozzá világszínvonalon. 😛

több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Én nem tudom, de nekem sok bajom nincs Mocsaival. A heteseit felhozni pedig végképp értelmetlen. Évek óra nem tudunk hetest lőni, ehhez képest most nem is volt rossz.
Tény, hogy nem egy világklasszis, de az is, hogy nincs jobb.

több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 832 — Nega Scott
Kubában nincs balkezes. Roggisch sem az. Tovább 😛

több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 095 — 28-14
Mondj alternatívát.Rajna
akárkiHurka
vmi random kubait 😛briareos
vagy Roggischt 😀 😀
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 882 — StuG Life
MocsaiTompit nem akarom a válogatottnál látni! Látta valaha, valaki jól játszani címeres mezben? Miért ő lövi a hetest? Miért nem más? Mindegy, nem vagyunk egy szinten Izlanddal, ez eddig is tény volt, de legalább ha valami fogalma lett volna a csapatnak, mit kellett volna csinálni, annak azért tudnék örülni. Izland évek óta ugyanezt a játékot játsza, nem volt titok, minket mégis meglepetésként ért...Geronimo
Mondj alternatívát.Rajna
akárkiHurka
vmi random kubait 😛

több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 095 — 28-14
MocsaiTompit nem akarom a válogatottnál látni! Látta valaha, valaki jól játszani címeres mezben? Miért ő lövi a hetest? Miért nem más? Mindegy, nem vagyunk egy szinten Izlanddal, ez eddig is tény volt, de legalább ha valami fogalma lett volna a csapatnak, mit kellett volna csinálni, annak azért tudnék örülni. Izland évek óta ugyanezt a játékot játsza, nem volt titok, minket mégis meglepetésként ért...Geronimo
Mondj alternatívát.Rajna
akárki
több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 832 — Nega Scott
MocsaiTompit nem akarom a válogatottnál látni! Látta valaha, valaki jól játszani címeres mezben? Miért ő lövi a hetest? Miért nem más? Mindegy, nem vagyunk egy szinten Izlanddal, ez eddig is tény volt, de legalább ha valami fogalma lett volna a csapatnak, mit kellett volna csinálni, annak azért tudnék örülni. Izland évek óta ugyanezt a játékot játsza, nem volt titok, minket mégis meglepetésként ért...Geronimo
Mondj alternatívát.

több mint 13 éve
Geronimo 151 — Kickoff
MocsaiTompit nem akarom a válogatottnál látni! Látta valaha, valaki jól játszani címeres mezben? Miért ő lövi a hetest? Miért nem más? Mindegy, nem vagyunk egy szinten Izlanddal, ez eddig is tény volt, de legalább ha valami fogalma lett volna a csapatnak, mit kellett volna csinálni, annak azért tudnék örülni. Izland évek óta ugyanezt a játékot játsza, nem volt titok, minket mégis meglepetésként ért...

több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 832 — Nega Scott
Tökmindegy. Az osztrákok, brazilok, japánok ellen kell produkálni. Se Izlanddal, se Norvégiával nem vagyunk egy szinten ezzel a csapattal, Eklemovics, Perez (és Laci) nélkül. Lassan hozzászokhatunk a durva underdog szerephez, ha nem jön pár igen jó fiatal gyorsan a semmiből, akkor most ez jön évekig.Rajna
Vagyis a magyar kézilabda is a magyar foci szintjére fog süllyedni...JC6
Azért oda nem, legalábbis egy ideig biztosan nem, kijutni illene a legtöbb világversenyre, csak ott minden győzelem ajándék.

több mint 13 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 600 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Tökmindegy. Az osztrákok, brazilok, japánok ellen kell produkálni. Se Izlanddal, se Norvégiával nem vagyunk egy szinten ezzel a csapattal, Eklemovics, Perez (és Laci) nélkül. Lassan hozzászokhatunk a durva underdog szerephez, ha nem jön pár igen jó fiatal gyorsan a semmiből, akkor most ez jön évekig.Rajna
Nyugi 5 év múlva jönnek az ex csapattársaim :cool: 😀
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Tökmindegy. Az osztrákok, brazilok, japánok ellen kell produkálni. Se Izlanddal, se Norvégiával nem vagyunk egy szinten ezzel a csapattal, Eklemovics, Perez (és Laci) nélkül. Lassan hozzászokhatunk a durva underdog szerephez, ha nem jön pár igen jó fiatal gyorsan a semmiből, akkor most ez jön évekig.Rajna
Vagyis a magyar kézilabda is a magyar foci szintjére fog süllyedni...
több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 832 — Nega Scott
Mocsai még nagyobb szar de balkezes szar 😀Rajna
Azé maradjunk már 10 alatt 😐Hanni
Tökmindegy. Az osztrákok, brazilok, japánok ellen kell produkálni. Se Izlanddal, se Norvégiával nem vagyunk egy szinten ezzel a csapattal, Eklemovics, Perez (és Laci) nélkül. Lassan hozzászokhatunk a durva underdog szerephez, ha nem jön pár igen jó fiatal gyorsan a semmiből, akkor most ez jön évekig.

több mint 13 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 600 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Mocsai még nagyobb szar de balkezes szar 😀Rajna
Azé maradjunk már 10 alatt 😐
több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 832 — Nega Scott
Mocsai még nagyobb szar de balkezes szar 😀

több mint 13 éve
Bruschi85 New England Patriots 1 705 — Patriots és Kaposvári KK fan
Nagy Kornélt miért nem tudjuk pályára küldeni????
A másik Ti biztos jobban tudjátok, de mi van Putics Barnával sérült??, mert ő nem volt rossz amikor láttam játszani. Mert a Mocsait én a padra ültetném.

Hajrá Magyarok!!!Bruschi85
Putics egy szar. Nagy Kornél is. Röviden és tömören ennyi 😀Rajna
Akkor junior Mocsai egy híg széklet 😀
De köszi a választ bár lehetett volna picit hosszabb 😛

Egyébként látva a félelmetes átlövőjátékunkat és beállósainkat, plusz, hogy a szélsőink csak lerohanásból tudnak gólt dobni kicsit a Mátéfi féle női válogatott jut eszembe..Remélem ez a VB nem lesz akkora kínszenvedés mint amikor őket láttam..

Lékai jól nyomja!



A lényeg továbbra is Hajrá Pats és Hajrá Kometa Kaposvári KK!
több mint 13 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 600 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Putics egy szar. Nagy Kornél is. Röviden és tömören ennyi 😀Rajna
Cserébe viszont még a válla is szar 😀
több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 832 — Nega Scott
Nagy Kornélt miért nem tudjuk pályára küldeni????
A másik Ti biztos jobban tudjátok, de mi van Putics Barnával sérült??, mert ő nem volt rossz amikor láttam játszani. Mert a Mocsait én a padra ültetném.

Hajrá Magyarok!!!Bruschi85
Putics egy szar. Nagy Kornél is. Röviden és tömören ennyi 😀

több mint 13 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
lukas kezű beállósok...
Lékai viszont igen jól nyomja

|
több mint 13 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 600 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Roli meddig bírja ezt vajon? :rolleyes:

szerk: Lékai :cool:
több mint 13 éve
Bruschi85 New England Patriots 1 705 — Patriots és Kaposvári KK fan
Nagy Kornélt miért nem tudjuk pályára küldeni????
A másik Ti biztos jobban tudjátok, de mi van Putics Barnával sérült??, mert ő nem volt rossz amikor láttam játszani. Mert a Mocsait én a padra ültetném.

Hajrá Magyarok!!!



A lényeg továbbra is Hajrá Pats és Hajrá Kometa Kaposvári KK!