Kézilabda

19 feliratkozó

több mint 13 éve
peach Atlanta Falcons 14 278 — a new hope (again)
a félidő első felében az izlandiak más sebességen pörögtek , szerencsére lelassultak kicsit mi meg gyorsultunk... kb 4 gólt adtunk nekik ajándékba labdaeladásból ami nagyon nem fér bele...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 832 — Nega Scott
Mikler mekkora eddig! 😊
Egyébként nekem tetszik a játékunk, a velünk egyszintűeket ezzel szerintem megvernénk. Csak Lékai szedje össze magát kicsit, nem nagyon szeretem Császárt.F.Schleck
Hát a bírókra alapozunk sokban, rendes felállt fal elleni gólunk nem volt sok eddig. A védekezés is szar csak a kapustelejsítmény ott van mögötte.

több mint 13 éve
Bruschi85 New England Patriots 1 705 — Patriots és Kaposvári KK fan
Mikler beállítása remek húzás volt eddig 😀
Ha lenne szélsőjátékunk meg átlövésünk akkor hozható meccs lenne

Hajrá Magyarok!!!



A lényeg továbbra is Hajrá Pats és Hajrá Kometa Kaposvári KK!
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Mikler mekkora eddig! 😊
Egyébként nekem tetszik a játékunk, a velünk egyszintűeket ezzel szerintem megvernénk. Csak Lékai szedje össze magát kicsit, nem nagyon szeretem Császárt.

több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 832 — Nega Scott
Mocsai hivatalosan is bejelentkezett a Mehlmann-díjra.Escalade
Remélem végül kijátssza magát a csapatból, mondjuk alternatívája egyelőre nincs.

több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 882 — StuG Life
gál a team?

több mint 13 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Mocsai hivatalosan is bejelentkezett a Mehlmann-díjra.

több mint 13 éve
Gabesz92 Los Angeles Chargers 1 446
Tartsuk az eredményt! 😛

több mint 13 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Ránk fért már egy jó hír: Méhes közvetít kintről.

több mint 13 éve
peach Atlanta Falcons 14 278 — a new hope (again)
szerintem ez a VB boom or bust lesz... mondjuk a tavalyi EB-nél jobban nem tudunk leégni. mondjuk abban csoki keze is bőven benne volt. bár jobb átlövő nélkül nemtudom hogy tervezzük... :/



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 461 — Sic semper tyrannis!
Én sem adok sok esélyt az izlandiak ellen, de egy meccsen bármi megtörténhet, ha Mocsai mester jól fekészítette a srácokat, akkor azért megszorongathatjuk őket. Ha nyernénk az maga lenne a csoda, úgyhogy hajrá Magyarok!! 😊
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 882 — StuG Life
várom a jelentkezőket a világ legtechnikásabb játékosának bandwagonjára 😂

több mint 13 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Izland-Magyarország kezdésnek jó lesz a VB-n.
Sajnos nem sok esélyt látok a győzelemre az előzetesek szerint, de természetesen HAJRÁ MAGYAROK!

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 13 éve
valaki2 453 — Saints fan
Ilyen Chile-féle csapatokkal semmi értelme ezeknek a foci-vb-féle nyitómeccseknek.Egy svéd-korea jó nyitómeccs lett volna, akárcsak két éve az elcsalt horvát-korea.

több mint 13 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
megint kinéz egy váci túra 😀
Magyar Kupa negyeddöntő, nők:

SYMA-Vác – Ferencváros
Dunaújvárosi REK – DVSC-Korvex
Mohács – Alcoa-FKC-RightPhone
Szekszárd – Győri Audi ETO


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 832 — Nega Scott
Laluska védekezésben kell. Ancsin meg fene tudja milyen, ha bármit tud persze jöjjön. A továbbjutás azért meglesz, a sógorokat és a japánokat sztem muszáj verni, de a brazilokat is illene. A norvég-izlandi duó beelőzhet, az reális. Utána meg úgyis kiesünk ezzel a csapattal a vérbe ha nincs extra több embertől.

több mint 13 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 600 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Közben megérkezett a Magyar Kupa sorsolása is.

FTC Sporek - MKB Veszprém KC
Gyöngyösi KK - Tatabánya Carbonex KC
PLER KC - Pajor Pálinka Kecskeméti KSE
Váci KSE - Taxi 2000 Dunaferr SE

Sajna mi itt búcsúzunk 😕
több mint 13 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 729 — Scream and scout
Azért szerintem sok mindent elmond a jelenlegi helyzetről, hogy a majdnem 40 éves Pereztől, meg a fakezű, semmitérő Laluskától várjuk a megváltást... Többek között azt nem értem még, hogy Ancsin-Laluska viszonylatban, hogyan lehet egyáltalán kérdés? LB megmutatta az elmúlt majdnem 10 évben, hogy alkalmatlan, nem válogatott szintű játékos... Ha nem balkezes lenne, fel sem merülne a beválogatása...Geronimo
Szvsz túlzol. Konkrétan az 1ik legjobb magyar védőjátékos. Támadásban meg a keze elég jó ink mozgáskoordinációs gondjai vannak szvsz neki.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 13 éve
Geronimo 151 — Kickoff
Azért szerintem sok mindent elmond a jelenlegi helyzetről, hogy a majdnem 40 éves Pereztől, meg a fakezű, semmitérő Laluskától várjuk a megváltást... Többek között azt nem értem még, hogy Ancsin-Laluska viszonylatban, hogyan lehet egyáltalán kérdés? LB megmutatta az elmúlt majdnem 10 évben, hogy alkalmatlan, nem válogatott szintű játékos... Ha nem balkezes lenne, fel sem merülne a beválogatása...

több mint 13 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Miért, a bal átlövő sor mennyivel jobb? Teljesen kilátástalan ilyen tűzerővel bármit is elérni...

több mint 13 éve
Gabesz92 Los Angeles Chargers 1 446
Nem tudom mi lesz ebből megint. Azért remélem egy továbbjutás beleférhet. Ez az országos balkezes hiány meg már vicc. Nem hiszem el, hogy nincs még egy vagy több vállalható, válogatott szintű (vagy azzá nevelhető) balkezes játékos. :/

több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 832 — Nega Scott
Eklemovics és Laluska nem tud menni a vb-re... meg egyelőre Perez sem. Jó lenne, ha tdnának csatlakozni, mert azért ez így gáz, hogy Mocsai az egyetlen balkezes, Eléemovics és Perez meg más kategóriába repítené a támadást. Tatai helyett Mikler megy, ez kb. mindegy. Bár elvileg ha Éaluska nem tud menni akkor megy Ancsin, és akkor lesz balkezesünk. namindegy, ne ezen múljon.

több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 832 — Nega Scott
Szépen leírtad Rajna, lényegében egyetértek vele. Talán a vb után valamivel okosabbak leszünk, de én is ezt a triót várom az élmezőnybe.
Más: Nem tudom mennyire lenne elképzelhető, vagy volt-e már szó róla, de én szerintem csökkenteni kéne a külföldi játékosok számát a klubokban. Ha megnézzük a két nagy elitet a Picket meg az Mkb-t akkor láthatjuk, hogy tele vannak külföldiekkel. Nem azt mondom, hogy ne játsszon egy sem, hanem, hogy kicsit le kéne csökkenteni a számukat, gondolván így a válogatottra is. Nem tudom ez mennyire lenne lehetséges. (Persze amíg ezek a honosítási mizériák vannak addig ez eléggé megvalósíthatatlan)Gabesz92
A Szegedben alig van légiós. Két éve még Pick Belgrádnak csúfolták őket, mert több volt a szerb meg a montenegrói mint a magyar, de ma már csak Butenko, Beocsanyin (ő ráadásul sérült), Stranovsky és Sulc van meg kiegészítő felvidéki magyarok. Ez szerintem tisztességes szám, nem lehet mindenki Csehov, hogy az amúgy nem rossz válogatottjával induljon. A Veszprém pedig azt csinálja amit lehet. Jó magyar beálló nincs, Gál már nem a régi és a Zágráb többet fizetett érte. Kifejezetten védő posztra is kevés világszinten Schuch. Nagy Laci ugyebár elérhetetlen így kell balkezes gólvágó is. Kapusunk sincs igazán jó.

A magyar csapat erejét pedig ne dimenzionáljuk túl. Fazekas nem rossz, de egy cserekapus, annak jó, többnek nemigen. Tatai minden évben kifog egy meccset ahol állat (lásd, Csehov, korábban Montpellier), amúgy nemzetközi szinten nem lehet komolyan venni. Entrerriosék 36 illetve 31 évesek lesznek Londonban, túlélhető. Ha harminckét évesen egy ember öreg a kézilabdához akkor nekünk konkrétan nincs válogatottunk, szerintem max öt ember fiatalabb Lacinál a jelenlegi keretben, és egyébként is minek Laci, ő is 31 lesz Londonra... vagy az egész francia válogatott is kuka, és a horvát nagy része is. Az, hogy legutóbb kilencedikek lettek, benne van. Minket meg kivertek a csehek, akiknél jobbak vagyunk. Nem azt mondtam, hogy a spanyolokat csak a francia-horvát duó verheti, kikaphatnak ők bármikor az izlandiaktól, svédektől, dánoktól, németektől, tőlünk, szerbektől, szlovénoktól, oroszoktól, norvégoktól, koreaiaktól, lengyelektől, és lehet még kihagytam valakiket. De nem látom az említett trión kívül senkiben azt, hogy végigverje a mezőnyt fontos meccseken.

Lékai sztársága ki tudja, bejöhet még, bár én nem hiszem, hogy Ilyésnél sokkal jobb lesz, az meg azért nemzetközi szinten kevés. Más fiatalunk (25 alatti) pedig egyszerűen nincs. Ancsinban lehet majd valami, Nagy Kornél esetleg (de ő is már 24...), és kész, más 25 alatti emberről szerintem még csak hallani sem hallunk, nemhogy a válogatott közelébe kerüljenek. És feltehetően ebből a trióból egy se fér be ma a válogatottba. A magyar férfi kézilabda jövője rohadt sötét, öt év múlva könnyen lehet, hogy a világversenyre kijutás is bravúrnak számít majd. De remélem van egy jó generáció felnövekvőben. Laci nélkül pedig most sem vagyunk jobbak mondjuk a norvégoknál.

több mint 13 éve
peach Atlanta Falcons 14 278 — a new hope (again)
nem néztem utána , de garcia , entreriosék , romero stb... mind 32-35 körül lesznek átlagban... hombrados igaz h kapus de még öregebb... a húzójátékosok közül nem mindenki tudja majd ennyi idősen is top formáját hozni londonban szvsz. de majd meglássuk akkor hogyan alakul...tavay az eb 9. v hanyadik hely véletlen lehet e nemtom idén kivi vagyok meddig mennek...

nem csak fazekasra gondoltam... mikler ha elkapja a fonalat állat , a tatai meg a múltkor meccset nyert nekünk oroszországban , igaz h ez csak egy meccs , de lehet pont az az egy fog kelleni a megfelelő pillanatban...plusz ott van nándi aki gyak. 3 éve folyamatosan kiváló teljesítményt nyújt... beálló kérdésben meg reménykedek , mást nem nagyon lehet.
lékaiban bízom annyira h addigra world class playává növi ki magát aki elvisz minket a hátán , ill. h nagy kornél is kihozza magából a potenciált... iváncsikék még jópár évig jók lesznek , átlövő poszton meg szopunk oda nagyon kell h mindig valaki jó napot fogjon ki.... én kb. így látom a szitut.

olyan csapat meg nincs a világon ahol abalo nem lenne hatalmas upgrade 😛

szerk. gabesz , sztem ez nem megoldható... egyre több a zs a kézilabdában , a pénz pedig hatalmas játékosmozgást is magával vonz (lásd foci) . bízok benne h megalakul ez az összeurópai bajnokság v mi amiben a szerb , montenegrói , horvát , szlovén , magyar csapatok lennének benne , az hozna anyagi helyzetükben javulást több magyar csapatnak is ( veszprém már miller ) ami elvileg előrelendíti az utánpótlás képzést is...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 13 éve
Gabesz92 Los Angeles Chargers 1 446
Szépen leírtad Rajna, lényegében egyetértek vele. Talán a vb után valamivel okosabbak leszünk, de én is ezt a triót várom az élmezőnybe.
Más: Nem tudom mennyire lenne elképzelhető, vagy volt-e már szó róla, de én szerintem csökkenteni kéne a külföldi játékosok számát a klubokban. Ha megnézzük a két nagy elitet a Picket meg az Mkb-t akkor láthatjuk, hogy tele vannak külföldiekkel. Nem azt mondom, hogy ne játsszon egy sem, hanem, hogy kicsit le kéne csökkenteni a számukat, gondolván így a válogatottra is. Nem tudom ez mennyire lenne lehetséges. (Persze amíg ezek a honosítási mizériák vannak addig ez eléggé megvalósíthatatlan)