Kézilabda

19 feliratkozó

több mint 13 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
mit csinált tomori??Joci
Elestek ketten a holland lánnyal, holland lány ráesett Tomori lábára, az meg egyszerűen lerúgta magáról szegény csajt.Hanni
Csak erről videót nem találtam. Linkelné valaki?




több mint 13 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 718 — Scream and scout
Jó arcok ezek a norvégok: az összes kézimeccsen amit láttam erről az EB-ről előfordult hogyha vki megsérült benyomták az I get knocked downt 😀


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 461 — Sic semper tyrannis!
De most a magyarok nem juthatnak tovább?

Ha nyerünk a svédek ellen és a norvégok is nyernek, akkor mi leszünk a másodikok, mert megvertük ugye a svédeket és a franciákat is és akkor mi vagyunk a legjobbak!

1 norvég
2 magyar
3 svéd
4 francia
több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 095 — 28-14
http://sportgeza.hu/kezilabda/2010/12/14/mocsai_vinne_a_kezi-vb-re_nagy_laszlot/

Laciban még mindig bíznak... egyébként kicsit bőség zavara van a válgoatottnál, csak igazi klassisunk nincs. Én így képzelem el a keretet:

Fazekas/Tatai - Iváncsik G./Törő - Ilyés/Perez/Katzirz - Eklemovics/Császár/Lékai - Gál/Schuch - Mocsai/Laluska -Iváncsik T./Gulyás.

Laci csodálatos visszatérése esetén kihagynám Lékait, ha Perez sem vállalja (ő sztem fogja) akkor még jöhetne Zubai. És így is kimaradna mondjuk a feltrekvő Ancsin vagy Nagy Kornél. Mondjuk annyi van ezzel, hogyha Gállal van valami táamdásban akkor gáz van, szóval emiatt valsz reálisabb azt mondani, hogy Lékai kimarad és Zubai jön.

A tornán könnyű csoportunk van, Izland jobb csak nálunk, norvégokkal egy szintenv agyunk, de meleg lesz a brazil és az osztrák meccs is. Azért jó volna legalább négy ponttal továbbmenni, mert a keresztcsoport brutális, német-francia-spanyol... úgy számolok, hogy kilencben kell lennünk (ez akkor ha vagy Korea vagy Brazília nyolcban van, előbbire jó esélyt látok), és akkor megvan az olimpia kvalifikációs hely. Ha nem lenne meg, még akkor is van sansz, csak az EB-n nem szabad, hogy megelőzzön minket két olyan csapat, akik a vb-n nem voltak előttünk. Ez még Laci nélkül is meg kéne legyen.Rajna
hogy valami igazi sportról is beszéljünk, ne csak a NŐI kézilabdáról 😀 melyik volt a kedvenc világeseményetek kézilabdában? 😊
számomra a 2003-as portugál VB még most is feledhetetlen, pedig csak 9 voltam akkor 😊 a szaúdi csoda 😀 😀
több mint 13 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 718 — Scream and scout
A tornán könnyű csoportunk van, Izland jobb csak nálunk, norvégokkal egy szintenv agyunk, de meleg lesz a brazil és az osztrák meccs is. Azért jó volna legalább négy ponttal továbbmenni, mert a keresztcsoport brutális, német-francia-spanyol... úgy számolok, hogy kilencben kell lennünk (ez akkor ha vagy Korea vagy Brazília nyolcban van, előbbire jó esélyt látok), és akkor megvan az olimpia kvalifikációs hely. Ha nem lenne meg, még akkor is van sansz, csak az EB-n nem szabad, hogy megelőzzön minket két olyan csapat, akik a vb-n nem voltak előttünk. Ez még Laci nélkül is meg kéne legyen.Rajna
Az utóbbi évekbe Izlanddal is mindig kiélezett meccseket játszottunk nem írnám le a fiúkat ellenük se (bár a legutóbbi EB-n csúnyán kikaptunk tőlük de azt megelőzően felkészülési meccsen pl. vertük őket plusz azon az EB-n kb az volt a leggyengébb meccsünk)


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 826 — Nega Scott
http://sportgeza.hu/kezilabda/2010/12/14/mocsai_vinne_a_kezi-vb-re_nagy_laszlot/

Laciban még mindig bíznak... egyébként kicsit bőség zavara van a válgoatottnál, csak igazi klassisunk nincs. Én így képzelem el a keretet:

Fazekas/Tatai - Iváncsik G./Törő - Ilyés/Perez/Katzirz - Eklemovics/Császár/Lékai - Gál/Schuch - Mocsai/Laluska -Iváncsik T./Gulyás.

Laci csodálatos visszatérése esetén kihagynám Lékait, ha Perez sem vállalja (ő sztem fogja) akkor még jöhetne Zubai. És így is kimaradna mondjuk a feltrekvő Ancsin vagy Nagy Kornél. Mondjuk annyi van ezzel, hogyha Gállal van valami táamdásban akkor gáz van, szóval emiatt valsz reálisabb azt mondani, hogy Lékai kimarad és Zubai jön.

A tornán könnyű csoportunk van, Izland jobb csak nálunk, norvégokkal egy szintenv agyunk, de meleg lesz a brazil és az osztrák meccs is. Azért jó volna legalább négy ponttal továbbmenni, mert a keresztcsoport brutális, német-francia-spanyol... úgy számolok, hogy kilencben kell lennünk (ez akkor ha vagy Korea vagy Brazília nyolcban van, előbbire jó esélyt látok), és akkor megvan az olimpia kvalifikációs hely. Ha nem lenne meg, még akkor is van sansz, csak az EB-n nem szabad, hogy megelőzzön minket két olyan csapat, akik a vb-n nem voltak előttünk. Ez még Laci nélkül is meg kéne legyen.

több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 826 — Nega Scott
Mondjuk nagyon durva, hogy egy esetleges Svédo. elleni csoda esetén még mindig elődöntősök lehetnénk. Bár sok esélyt azért nem adok rá, de hátha.F.Schleck
Simán. Oda-vissza csaptuk őket selejtezőben... igaz akkor volt Görbe meg Zácsik. Női sport, bármi megtörténhet...

több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 945 — Csodabogár
Most láttam a Tomori esetet.
Igazi patkány volt régebben is,ezt most tetézte ezzel.
Férfi.Bazzani
én már azt sem értettem miért került be anno? de hogy ki sem lehet robbantani azóta...a kézilabda van Bommelje

több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Mondjuk nagyon durva, hogy egy esetleges Svédo. elleni csoda esetén még mindig elődöntősök lehetnénk. Bár sok esélyt azért nem adok rá, de hátha.

több mint 13 éve
manuszka86 New England Patriots 2 058 — Patriots fan
39ből 2.jára kikaptunk Hollandiától és ezek után reális esélyt lát sok ember hogy elverjük a svédeket 😀 😀Toca
szokták mondani a remény hal meg utoljára 😛
Esély azért van, mivel még nem játszották le a meccset, többet tud ez a keret azért mint amit eddig produkáltak, több játékosnak is össze kell szednie magát és értelmes teljesítményt nyújtani Zita mellett.

több mint 13 éve
Toca Minnesota Vikings 18 707 — Vikings fan
39ből 2.jára kikaptunk Hollandiától és ezek után reális esélyt lát sok ember hogy elverjük a svédeket 😀 😀
több mint 13 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
mit csinált tomori??Joci
azon kívül h qrva szart volt, és kocogva ment vissza folyamat védekezni(nemcsoda h folyamat lerohantak minket), egy elszenvedett szabálytalanság után a földön fekve belerúgott a hollandusba.

|
több mint 13 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 594 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
mit csinált tomori??Joci
Elestek ketten a holland lánnyal, holland lány ráesett Tomori lábára, az meg egyszerűen lerúgta magáról szegény csajt.
több mint 13 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
mit csinált tomori??


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 13 éve
manuszka86 New England Patriots 2 058 — Patriots fan
hát ez egy kiábrándító vereség volt, nem a fáradság és a sérültek miatt vagyunk ennyire gyengék(azt nem hiszem hogy pl egy Vérten Orsi is elfelejtett volna kézilabdázni). K.Vilmos nyilatkozta hogy nem volt motiváltság, meg hogy rossz szerkezetben játszottunk, kérdem én akkor mit csinálnak az edzők felkészülés gyanánt?!
Szucsánszki Zitán látszik talán egyedül hogy hajt és ő a legjobbja ennek a válogatottnak, rá nem sok panasz lehet. Sajnos ötlettelen a támadójátékunk az egész EB során, szétfutnak minket, volt egy visszajátszás amikor egyedül Szucsánszki futott vissza a holland játékossal a következő magyar kb még a másik térfélen volt, így azért nehéz védekezni indítások ellen....
Hát nagyon lemaradtunk a világelittől kézilabdában is már sajnos, nagyon kevés már a kiemelkedő kézilabdás nálunk, Tomorit meg nem szeretném többet a válogatottban látni!

több mint 13 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
tomorit vki küldje már vissza a fatelepre...

|
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Most láttam a Tomori esetet.
Igazi patkány volt régebben is,ezt most tetézte ezzel.
Férfi.Bazzani
Ebben az esetben tökéletesen egyetértek Laurencz Lászlóval. Egy ilyen ember tényleg nem való a válogatottba.
szerk: Azért Mátéfiről is elég keményen beszélt, mikor azt mondta, hogy a játékosok nem kaptak semmilyen külső segítséget. És sajnos ebben is egyet tudok érteni vele.

több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Most láttam a Tomori esetet.
Igazi patkány volt régebben is,ezt most tetézte ezzel.
Férfi.

több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Hogyan tudtuk megverni a franciákat, minden egyes percben újra eszembe jut?

felesleges itt elődöntőről, meg 5. helyről álmodoznideny79
Francia-hollandot láttad? Gigamákkal nyertek ám a franciák, nagy hajrával...nem kell mindig károgni, ha egy gyengébb csapattól kikap egy női csapatunk. A lényeges meccseket kell hozni, ilyen volt a francia és ilyen lenne a svéd, ha a norvégok verték volna őket. És továbbra sincs itt a három leggólerősebb játékosunk... (Tóth meg sem közelíti önmagát).Rajna
Nem láttam holland meccset még idén, de nem a vereséggel lenne a baj, hanem azzal, ahogyan. Norvégok elleni lebőgést még el-el fogadtam, oké tartalékolunk.
Persze, sok a hiányzó, de akkor ne tömjék tele a naív szurkoló fejét olyannal, hogy lehet esély az elődöntőre.. 😀
több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 826 — Nega Scott
Hogyan tudtuk megverni a franciákat, minden egyes percben újra eszembe jut?

felesleges itt elődöntőről, meg 5. helyről álmodoznideny79
Francia-hollandot láttad? Gigamákkal nyertek ám a franciák, nagy hajrával...nem kell mindig károgni, ha egy gyengébb csapattól kikap egy női csapatunk. A lényeges meccseket kell hozni, ilyen volt a francia és ilyen lenne a svéd, ha a norvégok verték volna őket. És továbbra sincs itt a három leggólerősebb játékosunk... (Tóth meg sem közelíti önmagát).

több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Hogyan tudtuk megverni a franciákat, minden egyes percben újra eszembe jut?

felesleges itt elődöntőről, meg 5. helyről álmodozni
több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 826 — Nega Scott
Azt tudom, hogy ki szoktak jutni, de hogy középdöntő és hogy 10 góllal verjenek minket, erre nem igazán emlékszem...somoskovig
Nem igen játszottunk velük... mondjuk jah, most van egy rakat 20 évesük aki egész ügyes, de nekik nagyon jó napjuk van nekünk meg szar (+ugye három kulcssérült). Női csapatsport... mondjuk ez csak akkor idegesítő igazán ha a franciák nyernek a svédek ellen, mert akkor ezen bukjuk el az elődöntőt. Az 5. helynek nincs jelentősége mert csak három csapat jut ki a vb-re + Oroszország.Rajna
De most a szar nap miatt vagyunk ilyen retek lassúak lábon? Szerintem ennél nagyobb gondok vannak itt.F.Schleck
Az látszik, hogy mindenki hullafáradt. Van ilyen, még bele is férne, ha a norvégok nem szívtak volna a svédektől...

több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Tizenkét éve? Sosem voltak nagyon jók de az a kategória amelyik hol kijut egy világeseményre-hol nem. Visser a dán bajnokságban sem kis év már évek óta, és úgy néz ki, előjött egy új generáció mellé.Rajna
Azt tudom, hogy ki szoktak jutni, de hogy középdöntő és hogy 10 góllal verjenek minket, erre nem igazán emlékszem...somoskovig
Nem igen játszottunk velük... mondjuk jah, most van egy rakat 20 évesük aki egész ügyes, de nekik nagyon jó napjuk van nekünk meg szar (+ugye három kulcssérült). Női csapatsport... mondjuk ez csak akkor idegesítő igazán ha a franciák nyernek a svédek ellen, mert akkor ezen bukjuk el az elődöntőt. Az 5. helynek nincs jelentősége mert csak három csapat jut ki a vb-re + Oroszország.Rajna
De most a szar nap miatt vagyunk ilyen retek lassúak lábon? Szerintem ennél nagyobb gondok vannak itt.

több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 826 — Nega Scott
Egyébként a hollandok mióta tudnak kézilabdázni?somoskovig
Tizenkét éve? Sosem voltak nagyon jók de az a kategória amelyik hol kijut egy világeseményre-hol nem. Visser a dán bajnokságban sem kis év már évek óta, és úgy néz ki, előjött egy új generáció mellé.Rajna
Azt tudom, hogy ki szoktak jutni, de hogy középdöntő és hogy 10 góllal verjenek minket, erre nem igazán emlékszem...somoskovig
Nem igen játszottunk velük... mondjuk jah, most van egy rakat 20 évesük aki egész ügyes, de nekik nagyon jó napjuk van nekünk meg szar (+ugye három kulcssérült). Női csapatsport... mondjuk ez csak akkor idegesítő igazán ha a franciák nyernek a svédek ellen, mert akkor ezen bukjuk el az elődöntőt. Az 5. helynek nincs jelentősége mert csak három csapat jut ki a vb-re + Oroszország.

több mint 13 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 770 — 49ers GM
Egyébként a hollandok mióta tudnak kézilabdázni?somoskovig
Tizenkét éve? Sosem voltak nagyon jók de az a kategória amelyik hol kijut egy világeseményre-hol nem. Visser a dán bajnokságban sem kis év már évek óta, és úgy néz ki, előjött egy új generáció mellé.Rajna
Azt tudom, hogy ki szoktak jutni, de hogy középdöntő és hogy 10 góllal verjenek minket, erre nem igazán emlékszem...