Kézilabda

19 feliratkozó

több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 824 — Nega Scott
brutálisan erős ez a norvég keret, várható volt a zakó, na de olyat nyilatkozni már meccs előtt hogy ha úgy állunk akkor beküldjük a cseréket kézilabdázni az no comment kategória..ilyen hozzáállása nem lehet egy szövetségi kapitánynak úgy gondolom (ki kell menni és hajtani küzdeni na ez hiányzott ). Zácsik Szandra nagyon hiányzik ebből a keretből, még ha lenne a másik oldalra egy ilyen kaliberű átlövőnk....
Azért jó esély van az elődöntőre, verhetőek az ellenfelek igaz lesznek szoros meccsek!
Hajrá csajok! 😊manuszka86
Nem no comment hanem realitás. Álszentség azt hnni, hogy majd Lillehmamerben megcsapjuk a norvégokat. Szerintem nyíltan feladtuk a dolgot, nem is akkora baj. Ezzel a kerettel már túl van teljesítve minden, kivéve ha az ukránok és a hollandok is levernek minket.

több mint 13 éve
manuszka86 New England Patriots 2 056 — Patriots fan
brutálisan erős ez a norvég keret, várható volt a zakó, na de olyat nyilatkozni már meccs előtt hogy ha úgy állunk akkor beküldjük a cseréket kézilabdázni az no comment kategória..ilyen hozzáállása nem lehet egy szövetségi kapitánynak úgy gondolom (ki kell menni és hajtani küzdeni na ez hiányzott ). Zácsik Szandra nagyon hiányzik ebből a keretből, még ha lenne a másik oldalra egy ilyen kaliberű átlövőnk....
Azért jó esély van az elődöntőre, verhetőek az ellenfelek igaz lesznek szoros meccsek!
Hajrá csajok! 😊

több mint 13 éve
Geronimo 151 — Kickoff
Mit kell siránkozni már megint? Ez a realitás Norvégiában. Más dimenzió. És teljesen mindegy. Francért kell minden bukó után rinyálni és minden győzelem után aranyat akarni... meg kell verni a svédeket és megleszünk. Zácsik, Görbe és Tóth nélkül én még a szlovén meccset sem vettem volna fixre... most emg nagy a sansz az elődöntőre (mondjuk 50%). És mégis mindenki sír...Rajna
alapvetően igazad van, de könyörgöm: ennyivel nem jobbak a norvégok! ha ennek annyi volt az oka, hogy inkább már a középdöntőre készülünk, és feladtuk ezt a meccset, valamennyire elfogadom, de ha ott is betli, akkor Mátéfi takarodj

több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 824 — Nega Scott
Mit kell siránkozni már megint? Ez a realitás Norvégiában. Más dimenzió. És teljesen mindegy. Francért kell minden bukó után rinyálni és minden győzelem után aranyat akarni... meg kell verni a svédeket és megleszünk. Zácsik, Görbe és Tóth nélkül én még a szlovén meccset sem vettem volna fixre... most emg nagy a sansz az elődöntőre (mondjuk 50%). És mégis mindenki sír...

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Mindenesetre legalább láttam szép norvég női kéziseket 😀 Jó csajok na 😀
több mint 13 éve
Gabesz92 Los Angeles Chargers 1 446
De jó, hogy vége a szenvedésnek...

több mint 13 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 573 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Értem én hogy norvégok, na de 20?! Ejnye. Tiszta NB1/b Gyöngyös - akárki meccsen érzem magam :cool: 😂
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
úgy látszik túlértékeltem a franciák elleni W-tJoci
Az a baj, hogy a csajok is, mert szinte tét nélkülivé fajult a meccs, a franciák elleni W után, meg jó szokásukhoz híven eleve feladták. Meg bírom ezeket a " 2-3!! magy... " alig hallható, sírós hangon... hol a tűz? Bár túl nagy az elvárás, szerintem.

Eldőlt, mielőtt elkezdődött volna... de akkor különbségű vereség azért nagyon csúnya...
több mint 13 éve
Gabesz92 Los Angeles Chargers 1 446
Abszolút nem sajnálnám ha kikapnánk ettől a Norvég csapattól, mert tényleg a világ legjobbjai szvsz. Na de, azért nehogy már 20 góllal jobbak legyenek. Ha 5 gól körüli vereséget kapnánk akkor egy szót sem szólhatna senki szerintem. Ez viszont kicsit gáz. :/

több mint 13 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
én kellően felidegesítettem magam az első félidőn
nem igaz hogy nem tudunk mit kezdeni velük
se offense,se defense
ez egy nagy nulla eddig,vizes dupla nullaJoci
Nyugodj meg, senki se fog velük bármit kezdeni. maximum az oroszok ha szétverik őket a szós zoros értelmében, esetleg Montenegró, de nem hiszem, hogy bárki öt gólon belül végezne ellenük.Rajna
úgy látszik túlértékeltem a franciák elleni W-t


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 824 — Nega Scott
én kellően felidegesítettem magam az első félidőn
nem igaz hogy nem tudunk mit kezdeni velük
se offense,se defense
ez egy nagy nulla eddig,vizes dupla nullaJoci
Nyugodj meg, senki se fog velük bármit kezdeni. maximum az oroszok ha szétverik őket a szós zoros értelmében, esetleg Montenegró, de nem hiszem, hogy bárki öt gólon belül végezne ellenük.

több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 824 — Nega Scott
Azt egyébként lehet tudni, hogy Sopronyit miért nem játszatja a mester? Én úgy látom, hogy nagyon jól játszik, múltkor a franciák ellen is jól teljesített. Nem tudom, hogy van-e valamilyen sérülése, vagy csak a taktika része?Gabesz92
Ez számomra is rejtély. Egyetlen balkezesünk, támadásban simán hasznosabb, mint mondjuk Bulath jobbátlövőben, mégsem játszik, pedig a Debrecenben is elgalább akkora szerepet kap, mint Bulath. Mátéfi összevissza keveri a játékosokat, Temes eddig nem játszott, most meg sokat, fura ez... de tökmindegy. Az ukránok győzelmével rohadt jó sanszunk van az elődöntőre: ha megverjük a svédeket (ami a selejtezőben oda-vissza sikerült), akkor a holland-ukrán duó egyikétől akár ki is kaphatunk...

több mint 13 éve
Gabesz92 Los Angeles Chargers 1 446
Azt egyébként lehet tudni, hogy Sopronyit miért nem játszatja a mester? Én úgy látom, hogy nagyon jól játszik, múltkor a franciák ellen is jól teljesített. Nem tudom, hogy van-e valamilyen sérülése, vagy csak a taktika része?

több mint 13 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
én kellően felidegesítettem magam az első félidőn
nem igaz hogy nem tudunk mit kezdeni velük
se offense,se defense
ez egy nagy nulla eddig,vizes dupla nulla


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 13 éve
Gabesz92 Los Angeles Chargers 1 446
Egyébként - követve a nemzetközi példát - végre nekünk is van egy nagybetűs KÖCSÖG játékosunk Temes személyében. Csak még kicsit gyakorolnia kéne, mert így sok lesz a piros.F.Schleck
Pont ez szűrtem le én is a megmozdulásaiból. De ilyen is elkél a csapatban azért. Mondjuk én is nagyon tudom rühellni ha ziccerben odabasznak, bár én is szoktam. 😛
Ettől függetlenül rommá vernek minket, szétindulnak. Ez ellen pedig szerintem egy csapat sem fog tudni semmit tenni.

több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Norvégia a kézilabda Oregonja.F.Schleck
A vicc az, hogy annyira nem is állnak jó játékosokból. Klubjaikban nem olyan durvák ezek a lányok, csak van egy összhang ami női csapatsportban egyenlő a győzelemmel...Rajna
Elhiszem neked, de kb. annyira volt lehengerlő a támadójátékuk az elején, hogy rögtön a kacsákra asszociáltam.

Egyébként - követve a nemzetközi példát - végre nekünk is van egy nagybetűs KÖCSÖG játékosunk Temes személyében. Csak még kicsit gyakorolnia kéne, mert így sok lesz a piros.

több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 824 — Nega Scott
Norvégia a kézilabda Oregonja.F.Schleck
A vicc az, hogy annyira nem is állnak jó játékosokból. Klubjaikban nem olyan durvák ezek a lányok, csak van egy összhang ami női csapatsportban egyenlő a győzelemmel...

több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Norvégia a kézilabda Oregonja.

több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 824 — Nega Scott
Jó hát a norvégok rájöttek, hogy ha kétszer olyan gyorsak mint a mezőny többi tagja akkor szarrá nyerik magukat. Hatos fal ellen nem jobbak mint mi.

több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Remélem Lunde hasonlóan "jó" lesz ellenünk, mint Gross volt. 😊F.Schleck
de így nem...

Lehet, hogy én vagyok az egyetlen aki szereti Bulathot, de hetest akkor sem vele kéne lövetni..

több mint 13 éve
Gabesz92 Los Angeles Chargers 1 446
Talán ha belőnénk a helyzeteket, akkor lehetne esélyünk is. De amíg így értékesítjük őket addig nem sok lesz...

több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Remélem Lunde hasonlóan "jó" lesz ellenünk, mint Gross volt. 😊

több mint 13 éve
Gabesz92 Los Angeles Chargers 1 446
Mára egy sima 5-10 gólos győzelmet szeretnék látni, az már más kérdés, hogy amit fogok az valószínű, hogy nem ez lesz. Mondjuk a franciák elleni meccsnek is így indultam és lám mi lett belőle. 😊

több mint 13 éve
Toca Minnesota Vikings 18 655 — Vikings fan
A lányok nyertek a Fradi emg kiverte a Picket MK-ban. Vajon kié lesz így a kupa nem is tudom... 😀
több mint 13 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
sztem nyerünk 22-21 időn túlival... 😀Divat
Pálinger elhajlásból kilövi a hosszú felsőt, teljesen egyértelmű! 😉Gabesz92
Vagy így: http://www.youtube.com/watch?v=iXJRXf2f6cM 😊F.Schleck
annyira éreztem, h mi lesz ez a videó...na de Pálinger nem így fogja, hanem háttal 😛 😊

|