NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Kézilabda

19 feliratkozó

több mint 13 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 524 — Így remélem megfelelek nektek.....
norvégok a szlovéneket is jól elpáholták,ezt valahogy nekünk el kéne kerülnünk 😊
esélyt lát rá valaki? 😀Joci
Persze játék nélkül odaadjuk nekik a 2 pontot plusz pihenőnap mindenkinek :cool: Amúgy gratulálok a lányoknak 😊 😊 😊 most az ismétlésen látom majd a meccset legalább nem idegeskedem magam halálra.
több mint 13 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
norvégok a szlovéneket is jól elpáholták,ezt valahogy nekünk el kéne kerülnünk 😊
esélyt lát rá valaki? 😀


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Egyébként Bulath-ot többet nem szidni. 😉 Ma krva nagyot harcolt.

több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Nah, ezt sem gondoltam volna. Nagyon szép volt!

több mint 13 éve
Gabesz92 Los Angeles Chargers 1 446
Megmondom őszintén erre nem számítottam, de nagyon kellemes meglepetés ez a győzelem. Ezek után a Norvégokat simán verjük úgy érzem 😀

több mint 13 éve
davemayer Chicago Bears 14 326 — "Grammar maci"
Istenem, hogy végre láthatom azt hogy a csajoknak helyén van a ... szívük 😀

nagyon értékes győzelem, fejben is vertük ezeket a szerintem nálunk tényleg gyengébb franciákat, pedig mindenki azt mondta hogy simán nyernek 😂

óriási győzelem!

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 13 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
és oooottttvaannnn....mennyire kellett Herr Orsi hetes védése

SZÉP VOLT CSAJOK!

|
több mint 13 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
hú de ismerős ami az elmúlt 3-4 percben megy 😕
több mint 13 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
zizi mekkora hard hit 😀


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 13 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
jó hogy van egy Pálingerünk a kapuban


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 13 éve
Gabesz92 Los Angeles Chargers 1 446
Nem hiszek a szememnek, csak így tovább!! 😊

több mint 13 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 670 — Packers Suicide Squad
nem vagyok nagy kézi fan, de jól érzékelem, hogy enyhén egyoldalúan próbálják segíteni a franciákat?

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
elmennek a bírók a .icsába ezzel a sok kiállítással amit kapunk,ilyen a világon nincsenJoci
Mondom. Szerintem itt csak az a kérdés, hogy a bírók vagy Mátéfi fogja elkúrni. De azért hajrá lányok, hátha!

több mint 13 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
elmennek a bírók a .icsába ezzel a sok kiállítással amit kapunk,ilyen a világon nincsen


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 13 éve
Gabesz92 Los Angeles Chargers 1 446
Várom a második félidős összeomlást... jó lenne ha elkerülne minket, mert ahogy mondjátok ti is: egészen jók vagyunk. :cool:

több mint 13 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
eddig szépen álljuk a sarat


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 13 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
sztem ttt felbérelt pár playát h gyilkolják le Bulit...de elég jól bírja, úgyh ennél több kell 😊

szünetbe 12:7...meglepően jók vagyunk

|
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
A lányokat meg is tettem egy kis apróval. Eddig jól haladunk. 😊

szerk: Csak azt nem tudom eldönteni, hogy vajon a bírókon vagy Mátéfi mesteren fog elmenni a meccs.

több mint 13 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
tiszta afrika 😊


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 13 éve
Gabesz92 Los Angeles Chargers 1 446
Kéne nagyon ez a mostani győzelem, bár nem nagyon bízom benne, de azért reméljük a legjobbakat! Talán verhető ez a francia csapat most...

több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 823 — Nega Scott
Áh, norvégokat tudojátok ki kapja el otthon... ez még női csapatsportban is fix. Franciákat viszont verhetnénk valami szép mákkal.

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
annyira nem.
de a bomlasztás az mindegy. 15 picsa soha nem fog csapatot alkotni. ahol már 2nél több picsa van együtt ott az egyiket elkezdik fúrni.

Görbicz meg tipikusan ilyen áskálódó pina. Hiába zseniális játékos összefogni soha nem fogja a válogatottat.haromt
Pontosan. Megbízható forrásból hallottam hogy Görbicznek és Pálingernek van akkora pofája mint a maradék 13 embernek együttvéve se. Mint tudjuk egy csapatnál ez sosem jó. A drogozásról meg annyit hogy füvezik.Hanni
Tomori meg durvábbakat nyomott. Mocsai szoktatta le még amikor a Vasas-ban volt.

Viszont Hammerseng nem öregszik... Lunde-Haraldsent is aggyon...

A franciáknál örömmel látom hogy van pár durva oldschool arc. Herbrecht... Bár igazából a tehén szabó melindát hiányolom 😀
több mint 13 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 571 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
annyira nem.
de a bomlasztás az mindegy. 15 picsa soha nem fog csapatot alkotni. ahol már 2nél több picsa van együtt ott az egyiket elkezdik fúrni.

Görbicz meg tipikusan ilyen áskálódó pina. Hiába zseniális játékos összefogni soha nem fogja a válogatottat.haromt
Pontosan. Megbízható forrásból hallottam hogy Görbicznek és Pálingernek van akkora pofája mint a maradék 13 embernek együttvéve se. Mint tudjuk egy csapatnál ez sosem jó. A drogozásról meg annyit hogy füvezik.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Hálisten Szucsánszki azért emberi,
.Rajna
Ebbe az a szomorú hogy Zita csak akkor kap lehetőséget ha a csapatbomlasztó, drogos Görbicznek letépik az ujját...Hanni
Nem túlzó kijelentés ez egy "kicsit"?iktriad
annyira nem.
de a bomlasztás az mindegy. 15 picsa soha nem fog csapatot alkotni. ahol már 2nél több picsa van együtt ott az egyiket elkezdik fúrni.

Görbicz meg tipikusan ilyen áskálódó pina. Hiába zseniális játékos összefogni soha nem fogja a válogatottat.
több mint 13 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 571 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Nem túlzó kijelentés ez egy "kicsit"?iktriad
Nem. Tényleg az.