Kézilabda
18 feliratkozó
több mint 14 éve
tényleg: az NFL meddig a Sport Tv-é? hány évig biztos a közvetítés? lassan lejár a szerződés nem?GeyzaSzerintem tavaly újították meg, de nem 100 %
több mint 14 éve
Nem tudom így hirtelen.De mivel Kovács Sanyiék jelen vannak a fórumon, így meg tudod kérdezni a megfelelő topikban.
No off vége. 😊
több mint 14 éve
tényleg: az NFL meddig a Sport Tv-é? hány évig biztos a közvetítés? lassan lejár a szerződés nem?
"A győzelem igazán fontos. Ha másodikként érsz célba, csak a feleséged, és a kutyád fog emlékezni rád." - D. Hill
több mint 14 éve
Most az M1 és a SportTV nincs valami jóban az utóbbi időkben.kissé elszakadtam ebben a témában, én még ott tartok, hogy a digi sport (remélem jól írom) halászik el minden szerződést, irreális árakat ajánlva. nem ő a főellenség? mára változott a helyzet?Geyzaképzeld majd az olimpiát, ahol ezer kommentátor kell egyidőben.... 😀GeyzaAzért azt eddig is meg tudták oldani emlékeim szerint, hogy még így a kevésbé szarok menjenek legalább.
De hát ez most nevetséges, csak hát ugye most azért azt tudni kell, hogy nagy az ellenségeskedés mindenhol, ugyanis szinte minden sportra most adták be a pályázatokat, illetve manapság döntik el a közvetítési jogokat, hogy kik kapják. Szóval emiatt például gondolom szóba sem kerül sehol sem, hogy esetleg elhívják a Sportosokat segítségül.Stez
És most járt le a legtöbb sportág/bajnokság közvetítési joga, aztán beadhatják a TV-k, ki melyikre mennyit perkálna, melyiket közvetítené, stb, aztán hamarosan eldöntik a nagykutyák, hogy ezúttal ki melyik jogokat kapja meg. Gondolom a Digi megint megkapja a legtöbb dolgot, mivel sok a pénz és mindig perkálnak is rendesen, de még én sem hallottam arról, hogy kihirdették-e már a mostani pályázatok győzteseit, illetve ha igen, ki mit nyert.
több mint 14 éve
apám, Mikler védése... :cool:
"A győzelem igazán fontos. Ha másodikként érsz célba, csak a feleséged, és a kutyád fog emlékezni rád." - D. Hill
több mint 14 éve
kissé elszakadtam ebben a témában, én még ott tartok, hogy a digi sport (remélem jól írom) halászik el minden szerződést, irreális árakat ajánlva. nem ő a főellenség? mára változott a helyzet?Azért azt eddig is meg tudták oldani emlékeim szerint, hogy még így a kevésbé szarok menjenek legalább.Engem nem zavar, hogy a fószeren hallani, hogy igenis komolyan szurkol. Mi magyarok játszunk, hát hadd örüljön, azért ez kurva fontos meccs is. Ez még oké. Na Léderer, nekem az nem oké már. Meg ugye a másik véglet, amit Deák-Horváth vagy az M1-es csóka tol. De az M1-esen kb. azt hallom, hogy beültették ide, emrt nem volt senki sem szabad, de még életében nem közvetített.Stezképzeld majd az olimpiát, ahol ezer kommentátor kell egyidőben.... 😀Geyza
De hát ez most nevetséges, csak hát ugye most azért azt tudni kell, hogy nagy az ellenségeskedés mindenhol, ugyanis szinte minden sportra most adták be a pályázatokat, illetve manapság döntik el a közvetítési jogokat, hogy kik kapják. Szóval emiatt például gondolom szóba sem kerül sehol sem, hogy esetleg elhívják a Sportosokat segítségül.Stez
"A győzelem igazán fontos. Ha másodikként érsz célba, csak a feleséged, és a kutyád fog emlékezni rád." - D. Hill
több mint 14 éve
Engem nem zavar, hogy a fószeren hallani, hogy igenis komolyan szurkol. Mi magyarok játszunk, hát hadd örüljön, azért ez kurva fontos meccs is. Ez még oké. Na Léderer, nekem az nem oké már. Meg ugye a másik véglet, amit Deák-Horváth vagy az M1-es csóka tol. De az M1-esen kb. azt hallom, hogy beültették ide, emrt nem volt senki sem szabad, de még életében nem közvetített.StezSztem ez a tag egy az egyben Léderer stílusban tolja...
több mint 14 éve
Azért azt eddig is meg tudták oldani emlékeim szerint, hogy még így a kevésbé szarok menjenek legalább.Engem nem zavar, hogy a fószeren hallani, hogy igenis komolyan szurkol. Mi magyarok játszunk, hát hadd örüljön, azért ez kurva fontos meccs is. Ez még oké. Na Léderer, nekem az nem oké már. Meg ugye a másik véglet, amit Deák-Horváth vagy az M1-es csóka tol. De az M1-esen kb. azt hallom, hogy beültették ide, emrt nem volt senki sem szabad, de még életében nem közvetített.Stezképzeld majd az olimpiát, ahol ezer kommentátor kell egyidőben.... 😀Geyza
De hát ez most nevetséges, csak hát ugye most azért azt tudni kell, hogy nagy az ellenségeskedés mindenhol, ugyanis szinte minden sportra most adták be a pályázatokat, illetve manapság döntik el a közvetítési jogokat, hogy kik kapják. Szóval emiatt például gondolom szóba sem kerül sehol sem, hogy esetleg elhívják a Sportosokat segítségül.
több mint 14 éve
Engem nem zavar, hogy a fószeren hallani, hogy igenis komolyan szurkol. Mi magyarok játszunk, hát hadd örüljön, azért ez kurva fontos meccs is. Ez még oké. Na Léderer, nekem az nem oké már. Meg ugye a másik véglet, amit Deák-Horváth vagy az M1-es csóka tol. De az M1-esen kb. azt hallom, hogy beültették ide, emrt nem volt senki sem szabad, de még életében nem közvetített.Stezképzeld majd az olimpiát, ahol ezer kommentátor kell egyidőben.... 😀
"A győzelem igazán fontos. Ha másodikként érsz célba, csak a feleséged, és a kutyád fog emlékezni rád." - D. Hill
több mint 14 éve
Engem nem zavar, hogy a fószeren hallani, hogy igenis komolyan szurkol. Mi magyarok játszunk, hát hadd örüljön, azért ez kurva fontos meccs is. Ez még oké. Na Léderer, nekem az nem oké már. Meg ugye a másik véglet, amit Deák-Horváth vagy az M1-es csóka tol. De az M1-esen kb. azt hallom, hogy beültették ide, emrt nem volt senki sem szabad, de még életében nem közvetített.
több mint 14 éve
inkább ilyen legyen egy közvetítés nem? 😊 mint elaludj a széken, miközben gól dobunk... :/Mondjuk az meg már a ló túloldala, de most az szebb oldal. 😀szabaA Sport Klubon jobb, kapcsoljatok át, ha van,ott legalább lelkes a csávó.Pocs+1
nem is tudtam, hogy az m1 is adja, én az elejétől SportKlubos közvetítést nézem. az egészen kiváló.shawnka
"A győzelem igazán fontos. Ha másodikként érsz célba, csak a feleséged, és a kutyád fog emlékezni rád." - D. Hill
több mint 14 éve
Mondjuk az meg már a ló túloldala, de most az szebb oldal. 😀+1Nem tudom, hogy hol sikerül ilyen hombárokat összegyűjtenie az mtv-nek, de ezúton is gratulálok nekik. Ez mindennek a legalja alatt van már.szabaA Sport Klubon jobb, kapcsoljatok át, ha van,ott legalább lelkes a csávó.Pocs
nem is tudtam, hogy az m1 is adja, én az elejétől SportKlubos közvetítést nézem. az egészen kiváló.shawnka
több mint 14 éve
+1A Sport Klubon jobb, kapcsoljatok át, ha van,ott legalább lelkes a csávó.PocsDe előtte lőjjön fejbe valaki mert ha nem én fogom megtenni ezt a "kommentátort" hallgatván...HanniNem tudom, hogy hol sikerül ilyen hombárokat összegyűjtenie az mtv-nek, de ezúton is gratulálok nekik. Ez mindennek a legalja alatt van már.szaba
nem is tudtam, hogy az m1 is adja, én az elejétől SportKlubos közvetítést nézem. az egészen kiváló.
több mint 14 éve
A Sport Klubon jobb, kapcsoljatok át, ha van,ott legalább lelkes a csávó.De előtte lőjjön fejbe valaki mert ha nem én fogom megtenni ezt a "kommentátort" hallgatván...HanniNem tudom, hogy hol sikerül ilyen hombárokat összegyűjtenie az mtv-nek, de ezúton is gratulálok nekik. Ez mindennek a legalja alatt van már.szaba
több mint 14 éve
Mondjuk annyira nem baj, úgyse hallottam még sporteseményt narrálva. Dokumentum film stílusbanKezd az az érzésem lenni, hogy lassan már ez úgy megy, hogy az is kommentátor lehet, aki besétál a stúdióba és azt mondja, hogy na akkor most Ő fog közvetíteni.StezDe előtte lőjjön fejbe valaki mert ha nem én fogom megtenni ezt a "kommentátort" hallgatván...HanniNem tudom, hogy hol sikerül ilyen hombárokat összegyűjtenie az mtv-nek, de ezúton is gratulálok nekik. Ez mindennek a legalja alatt van már.szaba
több mint 14 éve
Kezd az az érzésem lenni, hogy lassan már ez úgy megy, hogy az is kommentátor lehet, aki besétál a stúdióba és azt mondja, hogy na akkor most Ő fog közvetíteni.De előtte lőjjön fejbe valaki mert ha nem én fogom megtenni ezt a "kommentátort" hallgatván...HanniNem tudom, hogy hol sikerül ilyen hombárokat összegyűjtenie az mtv-nek, de ezúton is gratulálok nekik. Ez mindennek a legalja alatt van már.szaba
több mint 14 éve
De előtte lőjjön fejbe valaki mert ha nem én fogom megtenni ezt a "kommentátort" hallgatván...HanniNem tudom, hogy hol sikerül ilyen hombárokat összegyűjtenie az mtv-nek, de ezúton is gratulálok nekik. Ez mindennek a legalja alatt van már.
több mint 14 éve
Ha már Pereznek kell kezdeni akkor van gond bal átlövőben. Remélem azért bírni fogja az öreg.
több mint 14 éve
Na nézzük mit tud Nagy Laci és a válogatott! 😊BruceAlig várom, hogy megint idegenben lőtt több góllal vagy a visszavágón utolsó másodperces góllal jussanak ki a Norvégok 😐
több mint 14 éve
De előtte lőjjön fejbe valaki mert ha nem én fogom megtenni ezt a "kommentátort" hallgatván...
több mint 14 éve
Na nézzük mit tud Nagy Laci és a válogatott! 😊
több mint 14 éve
Szerintem semmi el nem kap tobbet azert mert valogatott mint a tobbi valogatot csupan elerte a kihagyasaval hogy a korulmenyek jelentosen javultak . Feltette a jovojet sarkitva penzet es olyan felteteleket akart amit egy normalis csapat megerdemel , nem kapta meg ugy dontott neki fontosabb hogy stabil helyzete legyen mint a valogatotsag EB-n , VB-n. Ahogy megteremtodott a helyzet visszajott. Oszinten ha feleannyira megbecsulnek a sportoloinkat anyagi szinten mint a tobbi orszagban ilyen szoba se johetne. Mindenki probalja rahuzni Lacira a vizeslepedot, hogy mennyire hazafiatlan amikor ez a helyzet messze nem CSAK rajta mulott. Szovetseg rahuzta anno aztan jol van most mindenkinek o a geci.Erdekes azokat a korulmenyeket amit kert most megtudjak adni a csapatnak es oszinten ez a csapat neki koszonheti. Igen kozbe elment a spanyolokhoz mert ott nem telibefossak a csapatot hogy hulye kocosg jatszal mert megtiszteltetes, hanem tesznek is erte.
Ez a kerdes szerintem tulmutat a Laci penzehsegen( nem mondom hogy nem az) , ez a magyar sport es a magyar sportolok felsobb szinteken levo elismertseget is jol mutatja.
Nem mondom hogy igy volt ahogy leirtam mert en se tudom a reszleteket , de akar igy is lehetett es szerintem kozelebb van az igaszsaghoz mint hogy vegig szopatott minket csak hogy spanyol lehessen...
több mint 14 éve
"Hova tovább, Cacau annyira megtisztelve érezte magát, hogy megtanulta a német himnuszt és énekli is becsülettel."Matteusz meg a magyar himnuszt. Éreztem is, hogy mennyire süt róla a magyar nemzeti öntudat. 😀
"Kegyes Urunk soká éljen,
egészségben, dicsőségben!"
Zászló, zászló, szív.
több mint 14 éve
Teljesen érthető ha sokaknak nem tetszik, és úgy gondolják nincs ott a helye. Én egyedül azt nem tudom elfogadni, hogy valaki olyat mond hogyha ott lesz ő nem nézi. Ha ő emiatt nem nézi (igazából szíve joga), de semmivel nem lesz nagyobb magyar tőle.Toca, engem igazából nem zavar, hogy a 23fős német keretben van 2 török bevándorló leszármazott meg még 2 félig német játékos, mert ők egyrészt már Németországban születtek, németül beszélnek másrészt nem volt cirkusz, hogy itt se, ott se... és igazából nekem nincs problémám azzal, hogy valaki más ország válogatottjába menne. Az nem tetszik ebben a történetben, hogy nem úgy fest Nagy László mint akinek megtisztelő lenne a címeres mez.
Amadeus azért a német foci válogatottra ránézel gondold át mennyire érdekli az ott lévőket,hogy németek...Toca
Ott van a kézi csapatban azt hiszem a kubai srác (Perez?) semmi baj nincs vele, ha megszakad a pályán a magyar győzelemért, de ha a német soccer csapatos retorikához térek vissza, nem irritált az sem, amikor Asamoah vagy Cacau gürcölt zokszó nélkül és izzadta tele a fehér mezt. Hova tovább, Cacau annyira megtisztelve érezte magát, hogy megtanulta a német himnuszt és énekli is becsülettel. Ezt a formáját a dolognak el tudom fogadni, meg tudom érteni, de a tiszteletlent nem. Úgy vélem - idealistán - hogy a válogatott sport nem lenne szabad, hogy a pénzről szóljon, mert szerintem sokkal több van mögötte.