Kézilabda

19 feliratkozó

több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 830 — Nega Scott
Egyébként a hollandok mióta tudnak kézilabdázni?somoskovig
Tizenkét éve? Sosem voltak nagyon jók de az a kategória amelyik hol kijut egy világeseményre-hol nem. Visser a dán bajnokságban sem kis év már évek óta, és úgy néz ki, előjött egy új generáció mellé.

több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Egyébként a hollandok mióta tudnak kézilabdázni?somoskovig
Hát én nem tudom, de nekem nagyon tetszik a játékuk. Kb. olyan a meccs, mintha ügyes kislányok játszanának behemót, béna nagyobbakkal.

több mint 13 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 770 — 49ers GM
Egyébként a hollandok mióta tudnak kézilabdázni?

több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 830 — Nega Scott
Egyetemi könyvtári gép rendeltetésszerű használata=stream nézése az EB-ről 😊

Elképesztően lassúak vagyunk amúgy. Még beleférne az, hogy impotensen támadunk (Sopronyit!), de az, hogy állandóan leindulnak az már kevésbé.

több mint 13 éve
Toca Minnesota Vikings 18 709 — Vikings fan
Pálinger hülyére védi magát de támadásban nagyon gyökérül játszunk...
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Van egy olyan sanda gyanú hogy megint hülyére leszünk verve...Hanni
Hát én még tegnap egy kötésben megtettem a hollandokat. De az már elment egy meccsen, szóval most már muszáj nyernünk. 😊

több mint 13 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 594 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Van egy olyan sanda gyanú hogy megint hülyére leszünk verve...
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Enyhén tahó volt a ruszki kapus...
Gyerünk dánok! Kell a tippmix miatt is. 😊

szerk: Végül sima lett. Nem is értettem a dánok 1.9 fölötti szorzóját, de bejött.

több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 461 — Sic semper tyrannis!
Hát szerintem is kicsit félvállról vették a norvégok a meccset! A svédeknek meg fontos volt nagyon + minden bejött mind támadásban, mind védekezésben!

Nekünk meg kell csapni a svédeket kb 20 góllal, aztán akkor bejutunk 😀
több mint 13 éve
Pocs Los Angeles Chargers 863 — All hail the king
Aki látta annak nem kell magyarázni ...sima skandináv bunda....pffújjjKeano
Miért szeretnének a norvégok csoportmásodikok lenni? Vagy gondolod fixre veszik a svéd buktát ellenünk? Én azért nem hiszem, inkább a sportág megnevezésében látom a dolog nyitját: NŐI kézilabda.Rajna
Erről eszembejutott asszem jakehomer aranyköpése az előző fórumról:
Ez a szép a női sportokban. Akármennyit szerencsétlenkedsz, biztos lehetsz benne, hogy az ellenfeled is legalább annyit fog 😂

több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 830 — Nega Scott
A norvégok oly mindegy hogy csoport elsők vagy másodikok...magasan jobbak mindenkinél főleg hazai pályán..azért ne felejtsük el hogy egy skandináv rendezésű EB-n mennyit ér hogy 4 között a svéd-dán-norvég csapat...+ nem ez lenne a világtörténelemben az első, hogy a vikingek összefognak / foci EB svéd-dán X olaszok off /
Ja és hirtelen az norvég kezdőcsapat felét elvitte az ebola...ne vicceljünk, ezt okosba lejátszották...
Én így látom.. :cool:Keano
A svéd-dán más szitu volt, lerendezték, hogy mindkettő továbbjusson. De azért a norvégoknak nem mindegy ám az a csoportelsőség... idegenben a dánok nem annyira egyszerűek mondjuk. Drukkolni kell a franciáknak és kész 😊

több mint 13 éve
Keano Atlanta Falcons Virginia Tech Hokies 1 053 — Falcons Fan
A norvégok oly mindegy hogy csoport elsők vagy másodikok...magasan jobbak mindenkinél főleg hazai pályán..azért ne felejtsük el hogy egy skandináv rendezésű EB-n mennyit ér hogy 4 között a svéd-dán-norvég csapat...+ nem ez lenne a világtörténelemben az első, hogy a vikingek összefognak / foci EB svéd-dán X olaszok off /
Ja és hirtelen az norvég kezdőcsapat felét elvitte az ebola...ne vicceljünk, ezt okosba lejátszották...
Én így látom.. :cool:


több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 830 — Nega Scott
Aki látta annak nem kell magyarázni ...sima skandináv bunda....pffújjjKeano
Miért szeretnének a norvégok csoportmásodikok lenni? Vagy gondolod fixre veszik a svéd buktát ellenünk? Én azért nem hiszem, inkább a sportág megnevezésében látom a dolog nyitját: NŐI kézilabda.

több mint 13 éve
Keano Atlanta Falcons Virginia Tech Hokies 1 053 — Falcons Fan
Aki látta annak nem kell magyarázni ...sima skandináv bunda....pffújjj


több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 830 — Nega Scott
Basszus, megnyerik a svédek... A skandinávok jól megszopatnak minket.F.Schleck
Holnapután kell a francia W különben nincs elődöntő... elég vicces, ezt a norvég válogatottat talán mi is vertük volna.

több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Basszus, megnyerik a svédek... A skandinávok jól megszopatnak minket.

több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Azért remélem a norvégok lassan elkezdenek játszani támadásban (illetve futni leginkább), mert ha itt a svédek nyernek akkor szinte fixen harmadikok leszünk...Rajna
Csak némán megy a tv, de svédek mit csinálnak, hogy 17 perc alatt csak 3-at kaptak? Szétcsapják a norvégokat, vagy vissza tudnak szaladni?F.Schleck
Utóbbi. Nem volt még lerohanás kb. norvég részről, felállt védelem ellen pedig azért nem akkora királyok.Rajna
Értem. Ezt viszont nem hinném, hogy végig bírnák tüdővel. Remélem nem is fogják. 😉

több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 830 — Nega Scott
Azért remélem a norvégok lassan elkezdenek játszani támadásban (illetve futni leginkább), mert ha itt a svédek nyernek akkor szinte fixen harmadikok leszünk...Rajna
Csak némán megy a tv, de svédek mit csinálnak, hogy 17 perc alatt csak 3-at kaptak? Szétcsapják a norvégokat, vagy vissza tudnak szaladni?F.Schleck
Utóbbi. Nem volt még lerohanás kb. norvég részről, felállt védelem ellen pedig azért nem akkora királyok.

több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Azért remélem a norvégok lassan elkezdenek játszani támadásban (illetve futni leginkább), mert ha itt a svédek nyernek akkor szinte fixen harmadikok leszünk...Rajna
Csak némán megy a tv, de svédek mit csinálnak, hogy 17 perc alatt csak 3-at kaptak? Szétcsapják a norvégokat, vagy vissza tudnak szaladni?

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Bunda...
több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 830 — Nega Scott
Azért remélem a norvégok lassan elkezdenek játszani támadásban (illetve futni leginkább), mert ha itt a svédek nyernek akkor szinte fixen harmadikok leszünk...

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Én már akkor elkezdem a sírást amikor ránézek. De ez más kérdés Gabesz92
Még szerencse hogy ő nem néz rád. Sőt egy férfira sem.Hanni
LOL 😀

Amikor először hallottam, hogy a női csapatsportokban sok a lezbosz, nem hittem el. Aztán több ismerőssel beszéltem, és rájöttem, hogy igaz 😀 Meg láttam is.. 😀
több mint 13 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 594 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Én már akkor elkezdem a sírást amikor ránézek. De ez más kérdés Gabesz92
Még szerencse hogy ő nem néz rád. Sőt egy férfira sem.
több mint 13 éve
Gabesz92 Los Angeles Chargers 1 446
Tomorin besírtam.JC6
Én már akkor elkezdem a sírást amikor ránézek. De ez más kérdés 😀 Attól függetlenül nem rossz játékos 😛

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Tomorin besírtam. Ilyet is csak mi tudunk.
A lényeg a W.