Kézilabda
18 feliratkozó
több mint 14 éve
A Győr meccséről egyébként lemaradtam, de ez mi, hogy egy ilyen mély csapat egy cserével nyomjon le egy meccset ezen a szinten? Női kézi...
több mint 14 éve
Na azért az olimpiai mezőny elég korrekt lesz. A britek nyilván bohócnak lesznek, de minden más csapat kemény, argentin-koreai-tunéziai trió van Európán kívülről, ők pedig kellemetlenek lesznek azért. De a nyolcba kerülés reális, az Eu-n kívüliek/britek közül kell kettőt leverni és helyben vagyunk. Persze ehhez kell majd egy korrekt sorsolás is. Rajtuk kívül csak a lengyelek/szerbek verhetőek reálisan, persze egymeccses upset mindig benne van.
több mint 14 éve
Csak kinnvagyunk, mivel a svédek legyakták a derék balkániakat 😊Már csak egy hely kiadó, a spanyolok kb eldönthetik, hogy a lengyeleket, vagy a szerbeket viszik magukkal.
http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 14 éve
Ismét fantasztikus élmény volt. Csodás volt a hangulat, a meccs, a Veszprém Aréna, minden. Enyhén drága a jegy, de baromira megéri. Felejthetetlen. 😊
több mint 14 éve
A 2. félidő első 12 perce volt meleg, ott volt 1-2 hiba valóban, de azért 60 percen át dominálni nem lehet. Ennyi belefér. Összeségében nagyon jók voltak.Jogos a kritika. Mentségemre szóljon, hogy pont abban a 10 percben kapcsolódtam be, amikor fogyott az előny és egymás után kaptunk három olyan nevetséges gólt, hogy a védő gyakorlatilag elugrott a támadó elől. De utána szépen felkeményedett a fal, akkor már valóban tökéletesen működött minden!SzokolAmíg védekezni nem tanul meg a Győr, addig hiába támadnak a legjobban a női csapatok közül..SzokolQrva jól védekeztek... Egész konkrétan zseniális volt! 23 gól az lóf.sz. 😉
Görbicz és Löke támadásban, Hornyák és Amorim védekezésben, Haraldsen a kapuban nyújtott világklasszis teljestményt! Ha a Győr most nem nyer BL-t, akkor soha!Soldados

The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 14 éve
Jogos a kritika. Mentségemre szóljon, hogy pont abban a 10 percben kapcsolódtam be, amikor fogyott az előny és egymás után kaptunk három olyan nevetséges gólt, hogy a védő gyakorlatilag elugrott a támadó elől. De utána szépen felkeményedett a fal, akkor már valóban tökéletesen működött minden!Amíg védekezni nem tanul meg a Győr, addig hiába támadnak a legjobban a női csapatok közül..SzokolQrva jól védekeztek... Egész konkrétan zseniális volt! 23 gól az lóf.sz. 😉
Görbicz és Löke támadásban, Hornyák és Amorim védekezésben, Haraldsen a kapuban nyújtott világklasszis teljestményt! Ha a Győr most nem nyer BL-t, akkor soha!Soldados
több mint 14 éve
Akkor juhé 😊 mondjuk az némileg aggaszt a jövő szempontjából, hogy korátlagot tekintve a Milánt idézzük 😛 de hát 2007-ben ők se csikócsapattal nyertek Bl-t 😀Na erre nem mondhatjuk, hogy nem a mi napunk 😛 Ennél szebbet kívánni sem lehet, remélem a svédek is ki akarnak még ma jutni és akkor no problem 😊dandeMár nyertek, úgyhogy ők is és mi is kijutottunk! 😊Soldados
több mint 14 éve
Na erre nem mondhatjuk, hogy nem a mi napunk 😛 Ennél szebbet kívánni sem lehet, remélem a svédek is ki akarnak még ma jutni és akkor no problem 😊dandeMár nyertek, úgyhogy ők is és mi is kijutottunk! 😊

The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 14 éve
Na erre nem mondhatjuk, hogy nem a mi napunk 😛 Ennél szebbet kívánni sem lehet, remélem a svédek is ki akarnak még ma jutni és akkor no problem 😊
több mint 14 éve
Amíg védekezni nem tanul meg a Győr, addig hiába támadnak a legjobban a női csapatok közül..SzokolQrva jól védekeztek... Egész konkrétan zseniális volt! 23 gól az lóf.sz. 😉
Görbicz és Löke támadásban, Hornyák és Amorim védekezésben, Haraldsen a kapuban nyújtott világklasszis teljestményt! Ha a Győr most nem nyer BL-t, akkor soha!

The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 14 éve
Azért szégyen, hogy egy BL elődöntős és egy KEK döntős csapatnak nincs saját (megfelelő) csarnoka.Tipikus magyar dolog, lásd Loki a fociban vagy a Szeged vízilabdában mondjuk.
több mint 14 éve
Amíg védekezni nem tanul meg a Győr, addig hiába támadnak a legjobban a női csapatok közül..
több mint 14 éve
kösziVan valami nézhető link?zinedine5http://online.livesport.cc/index.phpSzokol
több mint 14 éve
Van valami nézhető link?
több mint 14 éve
Úristen mit játszik a Győr! Pont úgy, ahogy az a világ legjobb női kézicsapatához illik. Nincs ellenszer eddig.

The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 14 éve
Ez a Haraldsen-Görbicz összjáték jobb volt, mint Brady-Moss párosé a fénykorában, csak itt nem TD, hanem gól a jutalma. 😊Ha a Fradi után a Győr is továbbmegy, akkor mehetek a Fradi újabb KEK-döntőjére. :cool:

The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 14 éve
Mocsai miért nevez 16 embert??? 4en csak néznek egész meccsen. Perez 40 éves de végig fentvan, Tamásfiam meg Krivo hulladék , de nehogy Ancsint Katzirtzot vagy Puticsot beállítaná, ááááá
több mint 14 éve
Na, most kíváncsi leszek, hogy svédek mit csinálnak a macedónokkal

több mint 14 éve
legalább gyakorolhattuk a clutchkodást 😊
http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 14 éve
Jaj, azt de utálom... 😀Annyira balfaszok vagyunk...Schlecklegalább majd megint lehet puffogtatni a jó öreg "magyar betegség" nevű szart... 😀Hanni
De végül kimákoljuk, úgy látszik. 😊
több mint 14 éve
Annyira balfaszok vagyunk...Schlecklegalább majd megint lehet puffogtatni a jó öreg "magyar betegség" nevű szart... 😀
több mint 14 éve
Krivo vajon mennyit futna 40 yardon? 😀Mondjuk az jobban zavar, hogy milyen sok labdát elad.
több mint 14 éve
Közben a lengyelek megszenvedtek Algériával, és csak egy góllal nyertek, örülhetünk, hogy nem abban a csoportban vagyunk, volt értelme megnyerni az utolsó meccset a vébén.
