Kézilabda
18 feliratkozó
több mint 14 éve
Na ez a meccs a kézilabda minden borzalmát megmutatta, de a lényeg a győzelem. Én csak most láttam, de bőven elég volt ez, a bírók katasztrofális vízilabdafújást toltak, össze-vissza amit értek, Perez meg Krivo is nyomták a szokásos marhaságaikat, de hálisten voltak nagyon jó periódusaik is. Gulyás rohadt nagy pozitív meglepetés, a kapusok hozták amit kell, Schuch kemény volt nagyon. Lazarovval szemben emberfeletti volt a védekezés, lőtt ugyan hét gólt, de három hetes volt, négy mezőnygólon tartani pedig bravúr volt. Elöl azért a beállósjáték teljesen kimaradt a repertoárunkból, ez nem maradhat így.A brazilok jól tartották magukat a svédek ellen, vigyázni kell azért velük, bár nyilván sokkal jobbak vagyunk.
több mint 14 éve
Harsányi már egyszer lőtt egy ugyanilyen gólt ilyen szituban , a svédeknek a horvát vb-n amivel 5.-ek lettünk akkor!!!nagyon kellettek az "öregek" (Csárli, Krivó )
az olimpián viszont kérdés hogyan bírják majd a terhelést
ha ilyen szinten kell beszállniuk folyamatosan...
Kis Iváncsik és Illyés nélkül !
na mindegy előbb jussunk ki!! :cool:
több mint 14 éve
NB/II szintű fújás megy komolyan.... :mad: :mad:Harsányi!!!
több mint 14 éve
Eléggé ad hoc jellegűek ezek a támadások, nagyon kellene egy szellemi vezér, aki összefogja az egészet.
több mint 14 éve
Kapus barátunkat már 3szor hajazták meg ha jól számoltam 😀 kicsit tele is van már vele a töke 😛
több mint 14 éve
Támadásban elég szenvedős egyenlőre, de várni lehetett hogy keményen védekeznek majd..védekezést viszont össze kéne kapni mert bajok lesznekHall Of Greennagyjából sikerült , jöttek is az indításgólok...
nálunk sokan lőttek már gólt , több lábon állunk , ez
dönthet majd a végén a javunkra remélem...
több mint 14 éve
Támadásban elég szenvedős egyenlőre, de várni lehetett hogy keményen védekeznek majd..védekezést viszont össze kéne kapni mert bajok lesznek
több mint 14 éve
http://www.nemzetisport.hu/kezilabda/nagy-kornel-maradt-ki-megvan-a-18-fos-keret-az-olimpiai-selejtezore-2124464Huh, hát elég lyukas a balátlövő posztunk. :/
Főleg úgy, hogy az irányítóink is 50 kilók vasággyal, kemény lesz ez így. Nem is beszélve arról, hogy Ilyés mennyire sokat jelentett volna Lazarovék ellen védekezésben.
több mint 14 éve
http://www.nemzetisport.hu/kezilabda/a-spanyol-szovetseg-szerint-nagy-laszlo-komoly-erosites-lenne-2124379Ez már évek óta kész tény, kár ezen siránkozni 😊 egyébként ha spanyolnak érzi magát, menjen, én örülni fogok, ha olimpiai bajnok lesz, annyi szent, hogy ezt velünk sosem érhette volna el.
no comment.eaglesmcnabb
több mint 14 éve
http://www.nemzetisport.hu/kezilabda/a-spanyol-szovetseg-szerint-nagy-laszlo-komoly-erosites-lenne-2124379no comment.
No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Myles Garrett, Jerry Jeudy, Tre Harris, Jayden Higgins és Nick Chubb fan!!!
több mint 14 éve
http://www.samsungsport.hu/kezilabda/20120402/ilyes-nincs-szallithato-allapotban-de-nelkule-is-az-olimpia-a-cel/

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 14 éve
Így legalább lesz értelme elmennem a meccsre szurkolni. 4 gólt le lehet dolgozni, de amit a második félidő elején (nem)produkáltak az egy vicc volt.
több mint 14 éve
-4 a vége. Nem leküzdhetetlen feladat, de úgy kell majd otthon 60 PERCIG játszania a Győrnek, ahogy az 1. félidőben tette. A sok idegenben lőtt gól még jól jöhet...
több mint 14 éve
A csajok tudják hogy elkezdődött a 2. félidő? Nem úgy tűnik...
több mint 14 éve
Milyen gólt dobott a Győr a félidő végén O. M. G. 😀davemayerJa, fantasztikus kínai figura volt. Ha tudnák tartani ezt a 4 gól előnyt, vagy még esetleg sikerülne növelni is, akkor a visszavágó gyakorlatilag formalitás lesz.
Update: A Győrnek sikerült 5 perc alatt lerombolnia, amit felépített az első félidőben...
több mint 14 éve
Milyen gólt dobott a Győr a félidő végén O. M. G. 😀
BEARS BABY!
Sir Alex immortal
több mint 14 éve
Na akkor most gratula így tovább 😊
több mint 14 éve
ez a fradi csodálatos volt, egy ilyen meccset hullámvölgy nélkül nem lehet lejátszani, a visszavágón hasonló teljesítmény kell majd a szoros vereséghez is. Mivel nőkről van szó (kivéve Tomori 😀 ) ezért a továbbjutás még nem dőlt el teljesen, de nem hittem volna hogy a meccs után azt lehet mondani hogy a Fradi az esélyes!
BEARS BABY!
Sir Alex immortal
több mint 14 éve
JÁTSZIK A FRADI!!! szünetbe 20-8, mégmégmég ennyi nem elég! 😊
|
több mint 14 éve
Ami elromolhat, az nálunk már régen rossz! 😊Csak ez már a sokadik buta lövés... nyilván nem de sajnos nagyon Murphy törvényét (ami elromolhat el is romlik) kezdjük helyenként igazolni bár aztán lesznek más helyek reméljük amik meg előre törnek.dandeLúzer Fc :o nagyon szomorú vagyok egyébként a vívás is teljesen leépült most ez várom a vízilabdát meg a kajakot oszt helyén leszünk.... 😕dandeNem kell nemzethalált vizionálni egy buta lövés miatt...Rajna
több mint 14 éve
Csak ez már a sokadik buta lövés... nyilván nem de sajnos nagyon Murphy törvényét (ami elromolhat el is romlik) kezdjük helyenként igazolni bár aztán lesznek más helyek reméljük amik meg előre törnek.Lúzer Fc :o nagyon szomorú vagyok egyébként a vívás is teljesen leépült most ez várom a vízilabdát meg a kajakot oszt helyén leszünk.... 😕dandeNem kell nemzethalált vizionálni egy buta lövés miatt...Rajna
több mint 14 éve
Lúzer Fc :o nagyon szomorú vagyok egyébként a vívás is teljesen leépült most ez várom a vízilabdát meg a kajakot oszt helyén leszünk.... 😕dandeNem kell nemzethalált vizionálni egy buta lövés miatt...
több mint 14 éve
Lúzer Fc :o nagyon szomorú vagyok egyébként a vívás is teljesen leépült most ez várom a vízilabdát meg a kajakot oszt helyén leszünk.... 😕
több mint 14 éve
De ilyet ááá... 15 mp van hátra a vén Perez - ki labdával a kezében született - gondol egyet, ő lesz a hős. Ha már betör, de kiszorítják, adja le a beállósnak, ne vállalja el... ez az első LOL.És ezt minden évben végig kell néznünk. Vagy a Veszprém vagy a válogatott csinálja meg, fontos meccsen.
kimaradt a ziccer, sprint vissza. spanyol megy a bal szélen, 3-an (!!!) kirontanak rá, hogy faltoljanak, mire az ellen beállósa üresen marad, gól... második LOL.
5 mp van hátra, a kapus meg előredobja a labdát, amiért 1. senki nem nyúl, 2. senki nem fut érte, csak gurul... harmadik LOL.JC6
