Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Kézilabda

18 feliratkozó

több mint 14 éve
Rajna Tennessee Titans 8 032 — Nega Scott
Na ez a meccs a kézilabda minden borzalmát megmutatta, de a lényeg a győzelem. Én csak most láttam, de bőven elég volt ez, a bírók katasztrofális vízilabdafújást toltak, össze-vissza amit értek, Perez meg Krivo is nyomták a szokásos marhaságaikat, de hálisten voltak nagyon jó periódusaik is. Gulyás rohadt nagy pozitív meglepetés, a kapusok hozták amit kell, Schuch kemény volt nagyon. Lazarovval szemben emberfeletti volt a védekezés, lőtt ugyan hét gólt, de három hetes volt, négy mezőnygólon tartani pedig bravúr volt. Elöl azért a beállósjáték teljesen kimaradt a repertoárunkból, ez nem maradhat így.

A brazilok jól tartották magukat a svédek ellen, vigyázni kell azért velük, bár nyilván sokkal jobbak vagyunk.

több mint 14 éve
yooker New York Giants 7 491 — Expect the Best !
Harsányi már egyszer lőtt egy ugyanilyen gólt ilyen szituban , a svédeknek a horvát vb-n amivel 5.-ek lettünk akkor!!!

nagyon kellettek az "öregek" (Csárli, Krivó )
az olimpián viszont kérdés hogyan bírják majd a terhelést
ha ilyen szinten kell beszállniuk folyamatosan...
Kis Iváncsik és Illyés nélkül !
na mindegy előbb jussunk ki!! :cool:
több mint 14 éve
Hall Of Green Green Bay Packers 1 813 — R-E-L-A-X
NB/II szintű fújás megy komolyan.... :mad: :mad:

Harsányi!!!

több mint 14 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
ezt a 2 köcsög spanyolt faszt................

|
több mint 14 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 7 420 — Steelers fan
Eléggé ad hoc jellegűek ezek a támadások, nagyon kellene egy szellemi vezér, aki összefogja az egészet.
több mint 14 éve
Hall Of Green Green Bay Packers 1 813 — R-E-L-A-X
Kapus barátunkat már 3szor hajazták meg ha jól számoltam 😀 kicsit tele is van már vele a töke 😛

több mint 14 éve
yooker New York Giants 7 491 — Expect the Best !
Támadásban elég szenvedős egyenlőre, de várni lehetett hogy keményen védekeznek majd..védekezést viszont össze kéne kapni mert bajok lesznekHall Of Green
nagyjából sikerült , jöttek is az indításgólok...
nálunk sokan lőttek már gólt , több lábon állunk , ez
dönthet majd a végén a javunkra remélem...
több mint 14 éve
Hall Of Green Green Bay Packers 1 813 — R-E-L-A-X
Támadásban elég szenvedős egyenlőre, de várni lehetett hogy keményen védekeznek majd..védekezést viszont össze kéne kapni mert bajok lesznek

több mint 14 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
http://www.nemzetisport.hu/kezilabda/nagy-kornel-maradt-ki-megvan-a-18-fos-keret-az-olimpiai-selejtezore-2124464
Huh, hát elég lyukas a balátlövő posztunk. :/
Főleg úgy, hogy az irányítóink is 50 kilók vasággyal, kemény lesz ez így. Nem is beszélve arról, hogy Ilyés mennyire sokat jelentett volna Lazarovék ellen védekezésben.

több mint 14 éve
Rajna Tennessee Titans 8 032 — Nega Scott
http://www.nemzetisport.hu/kezilabda/a-spanyol-szovetseg-szerint-nagy-laszlo-komoly-erosites-lenne-2124379

no comment.eaglesmcnabb
Ez már évek óta kész tény, kár ezen siránkozni 😊 egyébként ha spanyolnak érzi magát, menjen, én örülni fogok, ha olimpiai bajnok lesz, annyi szent, hogy ezt velünk sosem érhette volna el.

több mint 14 éve
eaglesmcnabb Cleveland Browns Virginia Tech Hokies 23 456 — je suis poloska
http://www.nemzetisport.hu/kezilabda/a-spanyol-szovetseg-szerint-nagy-laszlo-komoly-erosites-lenne-2124379

no comment.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Myles Garrett, Jerry Jeudy, Tre Harris, Jayden Higgins és Nick Chubb fan!!!
több mint 14 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 37 320 — NFL bracket champion '26
http://www.samsungsport.hu/kezilabda/20120402/ilyes-nincs-szallithato-allapotban-de-nelkule-is-az-olimpia-a-cel/


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 14 éve
Gabesz92 Los Angeles Chargers 1 489
Így legalább lesz értelme elmennem a meccsre szurkolni. 4 gólt le lehet dolgozni, de amit a második félidő elején (nem)produkáltak az egy vicc volt.

több mint 14 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 045 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
-4 a vége. Nem leküzdhetetlen feladat, de úgy kell majd otthon 60 PERCIG játszania a Győrnek, ahogy az 1. félidőben tette. A sok idegenben lőtt gól még jól jöhet...
több mint 14 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 045 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A csajok tudják hogy elkezdődött a 2. félidő? Nem úgy tűnik...
több mint 14 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 045 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Milyen gólt dobott a Győr a félidő végén O. M. G. 😀davemayer
Ja, fantasztikus kínai figura volt. Ha tudnák tartani ezt a 4 gól előnyt, vagy még esetleg sikerülne növelni is, akkor a visszavágó gyakorlatilag formalitás lesz.

Update: A Győrnek sikerült 5 perc alatt lerombolnia, amit felépített az első félidőben...
több mint 14 éve
davemayer Chicago Bears 15 641 — "Grammar maci"
Milyen gólt dobott a Győr a félidő végén O. M. G. 😀

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 14 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 322 — Így remélem megfelelek nektek.....
Na akkor most gratula így tovább 😊
több mint 14 éve
davemayer Chicago Bears 15 641 — "Grammar maci"
ez a fradi csodálatos volt, egy ilyen meccset hullámvölgy nélkül nem lehet lejátszani, a visszavágón hasonló teljesítmény kell majd a szoros vereséghez is.
Mivel nőkről van szó (kivéve Tomori 😀 ) ezért a továbbjutás még nem dőlt el teljesen, de nem hittem volna hogy a meccs után azt lehet mondani hogy a Fradi az esélyes!

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 14 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
JÁTSZIK A FRADI!!! szünetbe 20-8, mégmégmég ennyi nem elég! 😊

|
több mint 14 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 536
Lúzer Fc :o nagyon szomorú vagyok egyébként a vívás is teljesen leépült most ez várom a vízilabdát meg a kajakot oszt helyén leszünk.... 😕dande
Nem kell nemzethalált vizionálni egy buta lövés miatt...Rajna
Csak ez már a sokadik buta lövés... nyilván nem de sajnos nagyon Murphy törvényét (ami elromolhat el is romlik) kezdjük helyenként igazolni bár aztán lesznek más helyek reméljük amik meg előre törnek.dande
Ami elromolhat, az nálunk már régen rossz! 😊
több mint 14 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 322 — Így remélem megfelelek nektek.....
Lúzer Fc :o nagyon szomorú vagyok egyébként a vívás is teljesen leépült most ez várom a vízilabdát meg a kajakot oszt helyén leszünk.... 😕dande
Nem kell nemzethalált vizionálni egy buta lövés miatt...Rajna
Csak ez már a sokadik buta lövés... nyilván nem de sajnos nagyon Murphy törvényét (ami elromolhat el is romlik) kezdjük helyenként igazolni bár aztán lesznek más helyek reméljük amik meg előre törnek.
több mint 14 éve
Rajna Tennessee Titans 8 032 — Nega Scott
Lúzer Fc :o nagyon szomorú vagyok egyébként a vívás is teljesen leépült most ez várom a vízilabdát meg a kajakot oszt helyén leszünk.... 😕dande
Nem kell nemzethalált vizionálni egy buta lövés miatt...

több mint 14 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 322 — Így remélem megfelelek nektek.....
Lúzer Fc :o nagyon szomorú vagyok egyébként a vívás is teljesen leépült most ez várom a vízilabdát meg a kajakot oszt helyén leszünk.... 😕
több mint 14 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 536
De ilyet ááá... 15 mp van hátra a vén Perez - ki labdával a kezében született - gondol egyet, ő lesz a hős. Ha már betör, de kiszorítják, adja le a beállósnak, ne vállalja el... ez az első LOL.
kimaradt a ziccer, sprint vissza. spanyol megy a bal szélen, 3-an (!!!) kirontanak rá, hogy faltoljanak, mire az ellen beállósa üresen marad, gól... második LOL.
5 mp van hátra, a kapus meg előredobja a labdát, amiért 1. senki nem nyúl, 2. senki nem fut érte, csak gurul... harmadik LOL.JC6
És ezt minden évben végig kell néznünk. Vagy a Veszprém vagy a válogatott csinálja meg, fontos meccsen.