Kézilabda
18 feliratkozó
több mint 1 éve
ezt nem fogjuk 20 alatt megúsznidehogynem, a 45. perctol jon a francia, B, mi visszajovunk -5-6-ra, aztan boldog mindenki, a franciak hoztak a sormeccset, az MKSZ meg nyomhatja tovabb, hogy ez a magyar csapat barkivel felveszi a versenyt
Hanni
több mint 1 éve
Amikor az 50 szurkoló a 18. percben ébresztőt kiabál 😀
több mint 1 éve
Mi történt? Három blokk+egy védés?Fellángolás momentum
nagylaza, főpohárnok
Draft

2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 1 éve
Mi történt? Három blokk+egy védés?
több mint 1 éve
Nekünk Ausztriát és Katart kell megverni ezt engedjük el....de ilyen beszari fos módon játszani.....Bostic a kurvaanyád
Draft

2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 1 éve
ha így folytatódik ciki lesz 25+ kapni egy félidő alatt
...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 1 éve
ez gyors volt, ki is csekkolok
...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 1 éve
ezt nem fogjuk 20 alatt megúszni
több mint 1 éve
Lékai ezaz....
Draft

2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 1 éve
nah neki ténylegesen a covid tett beez a totális letolt gatya eddig.Ezzel tulajdonképpen körbe is írtad Bodó karrierjét.
geci, Bodó bemutatja a passzt, ellépnek előle kb sima út a kapuig, erre leadja a franciának.
ennyire beszarva lenni.
petey
Ezt a meccs eleji 7 a 6-ot pedig tanítani kellene, hogy mit NE csinálj egy meccsen 😀
Hanni
meg a gyerek
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
több mint 1 éve
ez a totális letolt gatya eddig.Ezzel tulajdonképpen körbe is írtad Bodó karrierjét.
geci, Bodó bemutatja a passzt, ellépnek előle kb sima út a kapuig, erre leadja a franciának.
ennyire beszarva lenni.
petey
Ezt a meccs eleji 7 a 6-ot pedig tanítani kellene, hogy mit NE csinálj egy meccsen 😀
több mint 1 éve
Szita csak most állt be?!
több mint 1 éve
ez a totális letolt gatya eddig.geci, Bodó bemutatja a passzt, ellépnek előle kb sima út a kapuig, erre leadja a franciának.
ennyire beszarva lenni.
több mint 1 éve
Ez fiatal átlövő is baszki 11 méterről a sánc fölött veri be
Draft

2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 1 éve
Remili ugy bassza be tizrol, hogy harman allnak elotte, nem mozdul semerre, nem lep ki ra senki, vegignezik, ahogy szetlovi a bal felsot.
több mint 1 éve
Nem érzem, hogy lenne esélyünk. Talán azért nem, mert nincs.
több mint 1 éve
ilyen szarul kezdeni már művészet kategóriaSemmi tűz....olyan mintha gyakorlnánk vagy tudja a 🍆om
peach
Draft

2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 1 éve
ilyen szarul kezdeni már művészet kategória
...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 1 éve
Katar vezet 3al a hollandok ellen, alakulnak az érdekességek a csoportban.hollandok eggyel behúzták
zacknorb
magyarán mindkét meccsünket nyerhetjük és bukhatjuk is
több mint 1 éve
Katar vezet 3al a hollandok ellen, alakulnak az érdekességek a csoportban.
több mint 1 éve
Osztrákok ikszeltek a macedónokkal...Az nekünk csak jó....
warr_b
Draft

2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 1 éve
Osztrákok ikszeltek a macedónokkal...

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 1 éve
Pedro a keretben Hanusz helyen.www.youtube.com/watch?v=_brobG_qbGA
csebi
http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 1 éve
Pedro a keretben Hanusz helyen.
Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 1 éve
Ott van Győri Matyi is, a posztján az egyik legjobb, erre még a bő keretbe sem került be, mert nem Chema haverja. És van még pár játékos, rajta kívül… de hát majd csak nyerünk valamikor valamit a 800 éves Miklerrel meg a 200 éves Lékaival.