Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Kézilabda

18 feliratkozó

több mint 1 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 930 — Salus populi suprema lex esto
Nekem vegyesek az érzéseim továbbra is a csapattal kapcsolatosan.

Mikler kapcsán csak ismételni tudom magam, hogy ő már a múlt, nem kellene hogy játsszon. Palasics a jövő, a jelenben meg Bartucz kellene hogy védjen Mikler helyett.

A szélsők nem rosszak hosszú távon, bár most nincs olyan átütő erő bennük, de azért majdcsak kijön Imre Bencének is egy-két jobb meccs. De az ikrek is jó hátteret jelentenek azért.

Innen meg kezdődnek a gondok. A beállósok mögött nem nagyon van utánpótlás jelenleg, igaz minőségi játékosok még és azért a kövi olimpiáig csak elevickél Bánhidi is, de csak jó lenne látni egy fiatalt is a keret közelében.

Az átlövők és az irányítók támadásban nem igazán tudnak jó teljesítményt nyújtani. Lékairól is az a véleményem mint Miklerről, hogy nem biztos hogy már erőltetném, bár az igaz, hogy a hollandok ellen azért kellett Lékai, de ettől függetlenül lehet hogy egy Hanusz cserével is jók lettünk volna. Fazekas meg most kicsit haloványabb idén (kb mint Imre), mint tavaly.
Bodó jó volt most, de a nagy teste miatt, ő hamar elfárad, pedig ő tudna jó lenni akár védekezésben is és támadásban is. Jelenleg sajnos max 20 percet bír. Ancsin az most zsenge nagyon. Ilics egy kicsit lépett előre az olimpia óta, de még mindig nem egy kulcsjátékos. Ónódi még szintén messze van, de legalább ő is úgy láttam, hogy védekezésben is fenn van. Szita meg azért a legjobban kisebb csapatok ellen tud remekelni, de azért most ő jó.

Az edzővel az a gondom, hogy túlságosan ragaszkodik az egyes emberekhez és ez sokszor lassú reakciót hoz maga után. Bár most a hollandok ellen azért volt jó ütemű váltása is.

A franciák ellen nem hiszem, hogy sok esélyünk lenne, de nem is igazán kell kiadnunk mindent. Csütörtökön és szombaton kell ott lenni fejben.
több mint 1 éve
Stez SMU Mustangs 49 081 — Whoops, looks like something went wrong.
Sipos Adriánt ki élteti? 😀
Heisman nádor
Stez
petey
Hat en nem kedvelem, leven, csak uti-veri az embert es egy oriasi suttyo, de kell ilyen is a csapatba, szoval nem zavar, hogy ott van a csapatban. 😀 Elvegzi, ami dolga. O a ferfivalogatott Tomorija, egysiku, alattomos, de vedekezni viszont minosegi szinten tud.
Stez
Ne is haragudj Tomori two-way player volt. Sipos csak szeretne úgy támadni.
dawyd728
Az elmult evek Tomirijarol beszelek, nem a korai evekrol. Egy ideje mar csak vedekezesben elit, amin a serulesei sem segitettek. Abban igazad van, hogy Sipos sosem volt tamadasban jo, mig Tomori annak idejen abban jo volt.

több mint 1 éve
dawyd728 4 268
Sipos Adriánt ki élteti? 😀
Heisman nádor
Stez
petey
Hat en nem kedvelem, leven, csak uti-veri az embert es egy oriasi suttyo, de kell ilyen is a csapatba, szoval nem zavar, hogy ott van a csapatban. 😀 Elvegzi, ami dolga. O a ferfivalogatott Tomorija, egysiku, alattomos, de vedekezni viszont minosegi szinten tud.
Stez
Ne is haragudj Tomori two-way player volt. Sipos csak szeretne úgy támadni.
több mint 1 éve
Stez SMU Mustangs 49 081 — Whoops, looks like something went wrong.
Sipos Adriánt ki élteti? 😀
Heisman nádor
Stez
petey
Hat en nem kedvelem, leven, csak uti-veri az embert es egy oriasi suttyo, de kell ilyen is a csapatba, szoval nem zavar, hogy ott van a csapatban. 😀 Elvegzi, ami dolga. O a ferfivalogatott Tomorija, egysiku, alattomos, de vedekezni viszont minosegi szinten tud.

több mint 1 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 21 710 — Csodabogár
Sipos Adriánt ki élteti? 😀
Heisman nádor
Stez

több mint 1 éve
Stez SMU Mustangs 49 081 — Whoops, looks like something went wrong.
"A zseniális magyar játék csoportelsőséget ért a kézivébén"
origo ismét kitett magáért 😊
NB2
ez most éppenséggel nem akkora túlzás... magunkhoz képest igen jól játszottunk
yooker
Hat azert nem akarom negativ ember benyomasat beszelni, de az MKSZ kornyeki barmelyik edzovel, korabbi szov kappal es tarsaival beszeltem, egybol ravagtak, hogy ebbol a csoportbol olyan siman kene, hibatlanul tovabbjutnia ennek a csapatnak, mint a pinty. A hollandoktol sem azert fostunk, mert jok, hanem mert anno itthon megbasztak minket a semmibol, ami utan meg akkorat szoptunk az Eb-n, mint a kurva elet.

A kezdeti elvarasokhoz kepest azert a zsenialis jatek igencsak tulzas, leven, egyelore a kulcsembereink boven alulmuljak magukat, a jatekunk akadozik, vannak jo etapok, de vannak siralmas etapok, hullamzas van, stabilitas nincs. Szoval a zsenialistol elkepesztoen messze volt ez az eddigi jatek.

Viszont bizom benne, hogy ez a harom meccs kellett a playmakereknek, hogy lenduletbe jojjenek, es mostantol tenyleg jelentosen feljavul a jatekunk, az igazi vb csak most kezdodik, a csoportkor a bemelegites volt. De en egyebkent azt is alapnak tartom, hogyha itt nem kezdodik el valami oriasi meltdown, akkor az osztrakokat es Katart verjuk, a franciak mogott meg megyunk tovabb a nyolcba. Egyreszt hatalmas szerencsenk is van ezzel az aggal, masreszt papiron az osztrakoknal es Katarnal is jobbak vagyunk. Nyilvan nem a papir a lenyeg, de nem en nem latom ezen a csapaton, hogy elszurja a ket kozepdontos kulcsmeccset.

több mint 1 éve
Fattyu New Orleans Saints 2 087
Sipos Adriánt ki élteti? 😀
Heisman nádor
Aki érti a kézilabdát. 😉
Fattyu
nem állítanám magamról, hogy nagyon értem, de mindig kivédem ha szó van róla. korábban itt a fórumon is. 😊
peach
Valószínű Melsungenben nagyon is értenek hozzá. 😉
És az is valószínű, hogy egy véleményen vannak veled.

több mint 1 éve
yooker New York Giants 7 491 — Expect the Best !
"A zseniális magyar játék csoportelsőséget ért a kézivébén"
origo ismét kitett magáért 😊
NB2
ez most éppenséggel nem akkora túlzás... magunkhoz képest igen jól játszottunk
több mint 1 éve
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító New England Patriots 19 259 — !SuPeR6BoWL!Vrabel.......
"A zseniális magyar játék csoportelsőséget ért a kézivébén"
origo ismét kitett magáért 😊
NB2
Kukaulvárfirkászok

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 1 éve
peach Atlanta Falcons 15 974 — a new hope (again)
Sipos Adriánt ki élteti? 😀
Heisman nádor
Aki érti a kézilabdát. 😉
Fattyu
nem állítanám magamról, hogy nagyon értem, de mindig kivédem ha szó van róla. korábban itt a fórumon is. 😊



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 1 éve
Fattyu New Orleans Saints 2 087
Sipos Adriánt ki élteti? 😀
Heisman nádor
Aki érti a kézilabdát. 😉

több mint 1 éve
NB2 New England Patriots 29 039 — nabege2@yahoo.com
"A zseniális magyar játék csoportelsőséget ért a kézivébén"
origo ismét kitett magáért 😊
több mint 1 éve
zavi27 Seattle Seahawks Oregon Ducks 5 728 — Amerikai sportok rajongója
Rég láttam már ilyen unszimpatikus csapatot kéziben, mint ez a holland válogatott most.
több mint 1 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 28 015 — "Montoya por favor!"
Sipos Adriánt ki élteti? 😀

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 1 éve
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító New England Patriots 19 259 — !SuPeR6BoWL!Vrabel.......
osztrák és a katar meccs is tuti 200-as vérnyomásos lesz 😊
NB2
Ha franciáktól Kikapunk mondjuk 1-el akkor meg 300?

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 1 éve
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító New England Patriots 19 259 — !SuPeR6BoWL!Vrabel.......
Francia, Osztrák Bahrein

Ebből kell hozni kettőt?

Fú elsőre Bahrein és Ausztriát látom nyerhetőnek....
ThundersNFL a Paraszt
Katar, nem Bahrein
Stoki
Majdnem ugyanaz....olajban mindkettő gazdag😁😁😁

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 1 éve
NB2 New England Patriots 29 039 — nabege2@yahoo.com
osztrák és a katar meccs is tuti 200-as vérnyomásos lesz 😊
több mint 1 éve
Stoki Jacksonville Jaguars Nebraska Cornhuskers 3 133 — Einhorn és Finkle...Finkle és Einhorn
Francia, Osztrák Bahrein

Ebből kell hozni kettőt?

Fú elsőre Bahrein és Ausztriát látom nyerhetőnek....
ThundersNFL a Paraszt
Katar, nem Bahrein
több mint 1 éve
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító New England Patriots 19 259 — !SuPeR6BoWL!Vrabel.......
Francia, Osztrák Bahrein

Ebből kell hozni kettőt?

Fú elsőre Bahrein és Ausztriát látom nyerhetőnek....

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 1 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 28 015 — "Montoya por favor!"
Karma Award a hollandnak 😀

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 1 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 317 — Így remélem megfelelek nektek.....
Szèp win na ezt tudja Chema
több mint 1 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 17 809 — beers & Packers
Sima ügy!🙂
több mint 1 éve
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító New England Patriots 19 259 — !SuPeR6BoWL!Vrabel.......
Le tudjuk adni? 😀
Heisman nádor
Mi simán....de igaz az ellenkezője is😁

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 1 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 28 015 — "Montoya por favor!"
Le tudjuk adni? 😀

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 1 éve
Fattyu New Orleans Saints 2 087
Ha itt nyerünk hány pontot viszünk a középdöntőbe?
ThundersNFL a Paraszt
3
Fattyu
Ha nyerünk...