Könyvek, színház
20 feliratkozó
több mint 10 éve
a Különvélemény már nagyon régóta várólistás nálam, de egyébként eddig csak regénytNem olvastál még PKD novellákat? 😊Kényeztet a nyáron az Agave. PKD novelláskötet (...)mondjuk ezzel kapcsolatban van bennem egy kis félsz, remélem pozitív csalódás lesz a dologból 😊
süti
kristof
Szerintem csalódás kizárva. 😀
Vrij6
Oh, what a tangled web we weave
When first we practise to deceive!
több mint 10 éve
Nem olvastál még PKD novellákat? 😊Kényeztet a nyáron az Agave. PKD novelláskötet (...)mondjuk ezzel kapcsolatban van bennem egy kis félsz, remélem pozitív csalódás lesz a dologból 😊
süti
kristof
Szerintem csalódás kizárva. 😀
'csak az maradt tiéd, mit homlokod megett viselsz.'
"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)
Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv, Sumi, Ternopil
több mint 10 éve
Kényeztet a nyáron az Agave. PKD novelláskötet (...)mondjuk ezzel kapcsolatban van bennem egy kis félsz, remélem pozitív csalódás lesz a dologból 😊
süti
Oh, what a tangled web we weave
When first we practise to deceive!
több mint 10 éve
Kényeztet a nyáron az Agave. PKD novelláskötet, Vörösingesek, most pedig ez:dopvn1uhjjonw.cloudfront.net/thumbnails/215/0/img/boritok/agave/sotet_anyag_b1.png
www.agavekonyvek.hu/konyvek/sotet-anyag?utm_source=Facebook&utm_medium=Poszt-Z&utm_campaign=Sotet_anyag
több mint 10 éve
Azt írta az ember,hogy javulni fog.Meglátjuk.
több mint 10 éve
Képregény!Elég kritikán aluli lett néhol a fordítás. Magyartalan több helyen, plusz helyesírási hibák, elütések is akadnak benne. Örülök, hogy van, de egy normális lektor vagy valami ráférne a továbbiakban.
Újra SPAWN am magyar piacon !!! Mindenki vegye meg! 😛
ZoliZoltán
DS!
http://jenkikhaza.blogspot.hu/
If you don't know where you are going, you might wind up someplace else./Yogi Berra/
több mint 10 éve
Képregény!Újra SPAWN am magyar piacon !!! Mindenki vegye meg! 😛
több mint 10 éve
Erre már nem kell várni:www.fumax.hu/wp-content/uploads/2016/03/SevenevesB1-300x425.jpg
www.fumax.hu/elorendelheto-a-seveneves-a-het-eva-es-az-egett-hegyi-konyvtar/
több mint 10 éve
remélem minél hamarabb jön a fordítás 😊
több mint 10 éve
Vannak olyan írók, akikben kizárt, hogy csalódj. Ha már 1-2 könyvet olvastál tőle, és megvett kilóra, és zabáltad mint kacsa a nokedlit, akkor az új könyvénél is tudod, hogy nagyjából mire számíts, és azt is zabálni fogod.Utánaolvastam, érdekesen hangzik, lehet bepróbálok tőle majd valamit, bár nem nagyon kaphatók ahogy nézem.
James Ellroy nekem egy ilyen író.
A Perfídia könyve is zseniális, mint az összes többi. Mindenképpen olvassa el az, aki korábban már olvasott tőle, és bírja. 😊
Vrij6
több mint 10 éve
Vannak olyan írók, akikben kizárt, hogy csalódj. Ha már 1-2 könyvet olvastál tőle, és megvett kilóra, és zabáltad mint kacsa a nokedlit, akkor az új könyvénél is tudod, hogy nagyjából mire számíts, és azt is zabálni fogod.James Ellroy nekem egy ilyen író.
A Perfídia könyve is zseniális, mint az összes többi. Mindenképpen olvassa el az, aki korábban már olvasott tőle, és bírja. 😊
'csak az maradt tiéd, mit homlokod megett viselsz.'
"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)
Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv, Sumi, Ternopil
több mint 10 éve
Ha már témánál vagyunk:www.facebook.com/AndyWeirAuthor/photos/a.463868883712409.1073741828.462962073803090/870718849694075/?type=3&theater
több mint 10 éve
hála égnek nekem a film előtt sikerült beszerezni, nem kellett aggódni a borító miattuh, szép, honnan, ha szabad tudni? 😊www.fumax.hu/bolt/andy-weir-a-marsi/
markny
3k rendelés fölött kapsz ajándék Mentőexpedíciós papírborítást rá.
süti
több mint 10 éve
uh, szép, honnan, ha szabad tudni? 😊www.fumax.hu/bolt/andy-weir-a-marsi/
markny
3k rendelés fölött kapsz ajándék Mentőexpedíciós papírborítást rá.
több mint 10 éve
Holnap pedig jön A marsi eredeti borítóval. 😊uh, szép, honnan, ha szabad tudni? 😊
süti
több mint 10 éve
Csillagközi invázió és az Örök háború is végre a polcra került. 😊Holnap pedig jön A marsi eredeti borítóval. 😊
több mint 10 éve
Egy hónap várakozás után végre megjött a messzi USA-ból. :- )242 oldalnyi interjú az élő legendával,rajongóknak kötelező!
több mint 10 éve
Valaki olvasta Michael J. Sullivan-Riyria Krónikákat ? Ma voltam Libriben, és szemet szúrt az ott sorban kirakott kötet. Imádom a fantasykat szóval igen csak mozgatja a fantáziám, de ha a középszerű fantasyk közé tartozik, akkor hanyagolom inkábbmoly.hu/alkotok/michael-j-sullivan/konyvek
Drip
www.goodreads.com/author/show/2063919.Michael_J_Sullivan
több mint 10 éve
Valaki olvasta Michael J. Sullivan-Riyria Krónikákat ? Ma voltam Libriben, és szemet szúrt az ott sorban kirakott kötet. Imádom a fantasykat szóval igen csak mozgatja a fantáziám, de ha a középszerű fantasyk közé tartozik, akkor hanyagolom inkább
több mint 10 éve
Josh Malerman: Madarak a dobozbanElső könyve a szerzőnek, elég jókat írtak róla, így megvettem, és meló mellett 2 napa alatt le is ment.
Nagyon tetszett, ahogy a már sokszor megírt alapsztorit vegyítette egy olyan szállal, amit azelőtt szerintem senki nem húzott még meg. 😊
Remélem fog még írni, mert rettenetesen jó első könyvnek szerintem!
Március végén új King novellás kötet, tűkön ülök. 😊
Szerkesztette: Brouwerij van de Vrij
'csak az maradt tiéd, mit homlokod megett viselsz.'
"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)
Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv, Sumi, Ternopil
több mint 10 éve
Szerkesztette: r.baggio
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
több mint 10 éve
Megkérdem itt is azért, hátha: nincs meg valakinek Camus-től A lázadó ember és/vagy a Sziszüphosz mítosza? Cserébe odaadnám mondjuk a Watchment vagy Az idő még rövidebb történetét.

---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal

