Kosárlabda

13 feliratkozó

több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 832 — Nega Scott
Mellesleg az tisztán látszott, hogy Bama>>Georgia. Ehhez képest simán kihagyták a Tide-ot a Dawgs meg tizes seed... sok baromság van ebben megint.

több mint 13 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 449 — Panthers fan
Ez a Big East Tourney 2.0 lesz vagy mi a faszom? Marquette are you fucking kidding me? De a Villanova is túlzás.
VT legalább egy play in gamere jó kellett volna, hogy legyen.

Dooknak milyen fos ága megint, hihetetlen.

ja egyébként a yahoost belinkelné valaki? mert nem találomHurka
Ezt?
http://rivals.yahoo.com/ncaa/basketball/bracket

Perception is reality.
több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 832 — Nega Scott
A St Mary's is coloradoi? 😊

több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Volt egy ilyen érzésem, amilyen ellenkampány folyik minden egyes coloradói csapat ellen minden sportágban, már meglehetősen bizalmatlan voltam, semmit nem lehet tudni ebben a kibaszott világban. Ezután biztos, hogy minden egyes csapatunkkal kapcsolatban még óvatosabb leszek, mert bármi nyilvánvaló dolgot képesek elvenni tőlünk, és tuti, hogy még ezerszer felfogom hozni. És persze, basszák meg a kurva anyjukat, és töröljék ki a seggüket a bracket-jükkel, sok idióta buzi. Az UNC egy meccsét azért meg fogom nézni, a többit leszarom.


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 095 — 28-14
ja egyébként a yahoost belinkelné valaki? mert nem találom
több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 832 — Nega Scott
Azt hittem Mizzou nem is lesz ott, látszik új vagyok az NCAAB lebonyolítási világában. Cincinnati verhető?Deny
Nagyonis, túlértékelt mákos banda. A Mizzou sima favorit azon a meccsen.

több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 095 — 28-14
Azt hittem Mizzou nem is lesz ott, látszik új vagyok az NCAAB lebonyolítási világában. Cincinnati verhető?Deny
bőven, sztem még a Tigers is az esélyesebb, a kiemelés ellenére is
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Azt hittem Mizzou nem is lesz ott, látszik új vagyok az NCAAB lebonyolítási világában. Cincinnati verhető?
több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 832 — Nega Scott
St Mary's>>>>>Buffs. De mindkettő übergáz, VCU-t se magyarázza meg nekem senki, msot azért mert a tourneyn verték a George Masont?

több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 095 — 28-14
Kansas State 3x, Missouri, Texas leverése nem ér semmit. Csaló gecik.haromt
2. körben agyonverünk titeket (Gators)Hurka
már nem is érdekel az egész. ekkora undormány nincsharomt
most nyilatkozik a mostantól általad legjobban utált ember
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Kansas State 3x, Missouri, Texas leverése nem ér semmit. Csaló gecik.haromt
2. körben agyonverünk titeket (Gators)Hurka
már nem is érdekel az egész. ekkora undormány nincs
több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 095 — 28-14
Kansas State 3x, Missouri, Texas leverése nem ér semmit. Csaló gecik.haromt
2. körben agyonverünk titeket (Gators)
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Kansas State 3x, Missouri, Texas leverése nem ér semmit. Csaló gecik.
több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 095 — 28-14
ez a Southeast valami brutálisan erős lett, de tényleg, a UCLA-vel kezdünk, ami ugye a 2. kedvenc egyetemi csapatom, valamint még lesz Old Dominion-Butler, Kansas State-Utah State, szal szinte innen az összes meccset be lehetne írni, magasan ez a legerősebb ág

TMHC agybajt fog kapni, és teljesen érthetően, hogy a Colorado out, én meg a St. Mary's miatt, az nagyon szánalmas, hogy a USC in
több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 095 — 28-14
vols milyen?Joci
jobbak, mint a Wolves

Louisvillenek nem lesz egyszerű az 1. kör, Vandy ismét megég 😀 viszont, hogy a USC play-in gamet játszhat, az no comment...
több mint 13 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
vols milyen?


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 095 — 28-14
Texas mindössze No. 4? Cincy 6. seedje is igen magas, sztem ki is kapnak a Mizzoutól, a Temple-Penn State nagyon érdekes meccs lesz.
Haromt kívánsága nem jött össze, az SDSU lesz a Northern Colorado ellenfele 😊
több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 095 — 28-14
gyenge sztem ez az East, a Nova kizúg az 1. körben a George Mason ellen, viszont a Georgia in elképesztően meglep...
több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 095 — 28-14
na akkor elkezdődött. Ohio State, Kansas, Pittsburgh és a Duke a #1-ok
több mint 13 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 449 — Panthers fan
Eaaaasy blowout win. Gators suck

Perception is reality.
több mint 13 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 449 — Panthers fan
Én barom otthagytam a Pac10 döntőt, miután -1-nél gyökér módon sikerült lefaultolni valamelyik ziccert dobó Wildcats játékost... Már az csoda volt, hogy onnan OT-re mentett a Huskies, Isiah győztes kosara meg totális odabaszás.

http://www.youtube.com/watch?v=OEGP6nBiub8

Perception is reality.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
de ha kifog egy szar napot, akkor 0 a BYU, most is "csak" 30-at dobott az SDSU ellen, simán ki is kaptak
Úgyhogy az lenne a legjobb az ellenfélnek, ha rögtön az 1. percben lesérítenék úgy, hogy nem tudna visszaállni, mert akkor a BYU mindenki ellen underdog 😀Hurka
tavaly ugye a Gators kapta őket az első fordulóban. Egész meccsen püfölte felváltva Tyus és Parsons de csak nyertek 2 vagy háromt OT-ben. Dobott vagy 40et. Azóta gyűlölöm. De leséríteni azért nem kell.

Szerencsére ma a köcsögKentuckyból is hiányzik valami alapember, így be kéne húzni a tourneyt és akkor tuti lenne #2 seed a Gatorsnek. Tegnap markáns Parsons és Boynton show volt. -12 volt a második félidőben és onnan lett +11. Pedig palánk alatt Maclin és Tyus is nulla volt.
több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 095 — 28-14
de ha kifog egy szar napot, akkor 0 a BYU, most is "csak" 30-at dobott az SDSU ellen, simán ki is kaptak
Úgyhogy az lenne a legjobb az ellenfélnek, ha rögtön az 1. percben lesérítenék úgy, hogy nem tudna visszaállni, mert akkor a BYU mindenki ellen underdog 😀
több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
miért ne BYU-t? nagyon szarok lettek Davies kicsapása óta, 4 embert állítanak Jimmerre, és már van is esélyHurka
Na, mondjuk egy Fredette vs Beitzel matchup igazi csemege lehetne mindenkinek, azt garantálom. 😉TheMileHighCity
nem fredettet nézni kurvára nem jó ha nem vagy Mormon. Rohadt idegesítő hogy miközben fekszik rajta 4 ember, bedobja az NBA hármast a kislábujján állva...haromt
Majd Proctor lebontja a gecibe, aztán a draftra se megy. 😛


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
miért ne BYU-t? nagyon szarok lettek Davies kicsapása óta, 4 embert állítanak Jimmerre, és már van is esélyHurka
Na, mondjuk egy Fredette vs Beitzel matchup igazi csemege lehetne mindenkinek, azt garantálom. 😉TheMileHighCity
nem fredettet nézni kurvára nem jó ha nem vagy Mormon. Rohadt idegesítő hogy miközben fekszik rajta 4 ember, bedobja az NBA hármast a kislábujján állva...