Kosárlabda

13 feliratkozó

több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 938 — Csodabogár
Tirpák szolnokiak...

Báder is már szent tehén lesz itthon.

Bár mi is nagyon ótvarul toljuk.

több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 826 — Nega Scott
csak a pénz csak a pénz.
frankón nem idegesítene annyira ha nem a retek USC-ről lenne szó.haromt
USC, Texas, Florida, Ohio State, Auburn
csak az elmúlt egy héten ebből három nagyszerűen igazolta, hogy miért is pont őket nem kedvelem, már csak a Floridánál kellene egy fűrazzia, a Texas-nál meg mondjuk kilépés a Big XII-ből 😂JJ
ennyi erővel utálhatsz minden nagy egyetemet mert mind eljátszotta már 😊

Most az hogy VCU-t meg UABot beraknak még inkább elnézem, mert legalább kicsik, de ezeket a 100x bizonyított csalókat?haromt
A USC verte a Texast, ez 10x annyi mint amit a másik három bekerült összesen csinált. Washington, Tennessee idegenben, Arizona, UCLA otthon, ennyivel simán beférnek, védhetőek még a Buffs ellen is ha akarod. A másik hármat előbb szapulhatod.

több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
csak a pénz csak a pénz.
frankón nem idegesítene annyira ha nem a retek USC-ről lenne szó.haromt
USC, Texas, Florida, Ohio State, Auburn
csak az elmúlt egy héten ebből három nagyszerűen igazolta, hogy miért is pont őket nem kedvelem, már csak a Floridánál kellene egy fűrazzia, a Texas-nál meg mondjuk kilépés a Big XII-ből 😂JJ
ennyi erővel utálhatsz minden nagy egyetemet mert mind eljátszotta már 😊

Most az hogy VCU-t meg UABot beraknak még inkább elnézem, mert legalább kicsik, de ezeket a 100x bizonyított csalókat?
több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 826 — Nega Scott
csak a pénz csak a pénz.
frankón nem idegesítene annyira ha nem a retek USC-ről lenne szó.haromt
A kiskedvenc VCU-nak sokkal többe fájhatott a bekerülés mint a USC-nek 😛 a szintén deep south UAB-ről nem is beszélve. Komolyan a USC a legjobb még abból a négyesből, bár szívem szerint az egészet kiraknám és jönne a Buffs, Gaels, Hokies, BC négyes.

több mint 13 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 881 — No es importante
csak a pénz csak a pénz.
frankón nem idegesítene annyira ha nem a retek USC-ről lenne szó.haromt
USC, Texas, Florida, Ohio State, Auburn
csak az elmúlt egy héten ebből három nagyszerűen igazolta, hogy miért is pont őket nem kedvelem, már csak a Floridánál kellene egy fűrazzia, a Texas-nál meg mondjuk kilépés a Big XII-ből 😂


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
csak a pénz csak a pénz.
frankón nem idegesítene annyira ha nem a retek USC-ről lenne szó.
több mint 13 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 881 — No es importante
5 kihagyott csapat
http://espn.go.com/blog/collegebasketballnation/post/_/id/26053/the-top-five-tourney-snubs-of-2011


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
gsn 3 548
a játékra gondoltam, amit gsn csináltHurka
Off: A baseballt is gondold át, meg Igor is. Most 12-en vagyunk, ne 2 perccel draft előtt derüljön ki, hogy páratlan a létszám, és emiatt gondok vannak...

Oldal: http://www.profootballbusiness.com
Hírek: http://www.twitter.com/pfbusiness
több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 095 — 28-14
Nem teljesen értek egyet az East lehúzásával, talán annyiban, hogy a kiscsapatok nem olyan veszélyesek ott, illetve a Georgia tényleg kabaré kategória. De az ottani jó csapatok nagyon jók. Meg a Washingtonban benne van az Elite Eight, ha Isiah hozza magát 😊Jakehomer
igen, én is ezt írtam, nálam ott az első 8 kiemelt megy be a 2. körbe, de egyébként ahogy nézem, tényleg igazad van, max az 1. kör nem lesz olyan izgalmas 😊
pl. sztem a Xavier verni fogja a Cuset
több mint 13 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 447 — Panthers fan
Nem teljesen értek egyet az East lehúzásával, talán annyiban, hogy a kiscsapatok nem olyan veszélyesek ott, illetve a Georgia tényleg kabaré kategória. De az ottani jó csapatok nagyon jók. Meg a Washingtonban benne van az Elite Eight, ha Isiah hozza magát 😊

Perception is reality.
több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 095 — 28-14
most nézem, keleten már a 2.körben visszavághat a Kentucky a WVU-nak 😊
arról az ágról, én egy meccsen nem tudnék upset esélyt mondani, nagyon beszari lesz az idei bracketem
na jó, mégse, Old Dominion Elite 8-es 😀
Ohio State, Kansas, Texas, Michigan State Final 4
több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
A Big East mindig szop a tourney-n... azert a BYU-St John's meccsen, plane elso hetvegen, meg inkabb a BYU-ra tippelek.
Meg az se biztos, hogy a Johnnykkal játszanak 😉

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 095 — 28-14
Dookot majd kicsapja a Zona (talan), vagy sanszosan az SDSU.. de eleg puhany az a szekcio valoban.
A keleti is eleg pite.. bar azert azzal a George Mason teammel jo lesz vigyazni 😉

Southwest talan a legkiegyensulyozottabb, Southeast-nel a felso ag nem rossz, de az also sztem nagyon all a BYU-nak, az gyongus.. ha Fredette-nek sul a keze Elite Eight-ig elmehetnek.Igor
sztem meg a St. John's-Gonzaga győztese megveri a BYU-t, abszolút nem ők azon az ágon az esélyesek
te pl. a St. John's-t 2 hete Elite 8 kalibernek mondtad 😛
Southwest tényleg nem annyira rossz, de belerondít ott nekem az Illinois, valamint a USC/VCU
több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 826 — Nega Scott
Dookot majd kicsapja a Zona (talan), vagy sanszosan az SDSU.. de eleg puhany az a szekcio valoban.
A keleti is eleg pite.. bar azert azzal a George Mason teammel jo lesz vigyazni 😉

Southwest talan a legkiegyensulyozottabb, Southeast-nel a felso ag nem rossz, de az also sztem nagyon all a BYU-nak, az gyongus.. ha Fredette-nek sul a keze Elite Eight-ig elmehetnek.Igor
Duke-ot már a Vols kiteszi 😛 Fredette pedig szerintem szív a St Johnstól, egyedül nagyon kevéske.

több mint 13 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 447 — Panthers fan
a játékra gondoltam, amit gsn csinált
Hurka
Pár napja tette be a linket 😛

http://tournament.fantasysports.yahoo.com/t1
id: 958
password: bowlhu

Perception is reality.
több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 826 — Nega Scott
Nyilván nem, de a George Mason is egy szar, saját konfjukat elverték ugyan de ennyi, tourneyn rögtön kikaptak a VCU-tól. Nincs igazán értékes győzelmük, hazai pályán a Harvard és az ODU, idegenben a VCU, ez a három legjobb, nem estem hasra. Attól, hogy a Nova majdnem kikapott a DePaultól, hát rossz meccse mindenkinek van, a George Mason a DePaulnál szarabb csapatokkal játszott egész évben.

több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 095 — 28-14
Texas simán veri a Duke-ot a Sweet 16-ben, ha ne adj Isten eljut addig a Devils
több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Dookot majd kicsapja a Zona (talan), vagy sanszosan az SDSU.. de eleg puhany az a szekcio valoban.
A keleti is eleg pite.. bar azert azzal a George Mason teammel jo lesz vigyazni 😉

Southwest talan a legkiegyensulyozottabb, Southeast-nel a felso ag nem rossz, de az also sztem nagyon all a BYU-nak, az gyongus.. ha Fredette-nek sul a keze Elite Eight-ig elmehetnek.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 447 — Panthers fan
Ezért jó a March Madness, még el se kezdődik, de már felhúzza magát rajta az ember 😊

Sajnos nagyon valószínű, hogy a Buckeyes-Blue Devils kettősből az egyik döntőt játszik.

Perception is reality.
több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 095 — 28-14
Ez a Big East Tourney 2.0 lesz vagy mi a faszom? Marquette are you fucking kidding me? De a Villanova is túlzás.
VT legalább egy play in gamere jó kellett volna, hogy legyen.

Dooknak milyen fos ága megint, hihetetlen.



Ezt?
http://rivals.yahoo.com/ncaa/basketball/bracketJakehomer
a játékra gondoltam, amit gsn csinált
Nova nagyon gáz, hogy 9. kiemelés, George Masontől legalább nagyon szívnakHurka
Szierntem a George Mason is szar, a Novának simán van sansza, nem is kevés.Rajna
kikaptak a South Floridától, február közepe fele majdnem a DePaultól, ez a csapat nem Madness kaliber idén 😛
több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 826 — Nega Scott
Ez a Big East Tourney 2.0 lesz vagy mi a faszom? Marquette are you fucking kidding me? De a Villanova is túlzás.
VT legalább egy play in gamere jó kellett volna, hogy legyen.

Dooknak milyen fos ága megint, hihetetlen.

ja egyébként a yahoost belinkelné valaki? mert nem találomHurka
Ezt?
http://rivals.yahoo.com/ncaa/basketball/bracketJakehomer
a játékra gondoltam, amit gsn csinált
Nova nagyon gáz, hogy 9. kiemelés, George Masontől legalább nagyon szívnakHurka
Szierntem a George Mason is szar, a Novának simán van sansza, nem is kevés.

több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 095 — 28-14
Ez a Big East Tourney 2.0 lesz vagy mi a faszom? Marquette are you fucking kidding me? De a Villanova is túlzás.
VT legalább egy play in gamere jó kellett volna, hogy legyen.

Dooknak milyen fos ága megint, hihetetlen.

ja egyébként a yahoost belinkelné valaki? mert nem találomHurka
Ezt?
http://rivals.yahoo.com/ncaa/basketball/bracketJakehomer
a játékra gondoltam, amit gsn csinált
Nova nagyon gáz, hogy 9. kiemelés, George Masontől legalább nagyon szívnak
3 szar, 1 kiemelkedően jó ág van
több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 826 — Nega Scott
Mellesleg az tisztán látszott, hogy Bama>>Georgia. Ehhez képest simán kihagyták a Tide-ot a Dawgs meg tizes seed... sok baromság van ebben megint.

több mint 13 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 447 — Panthers fan
Ez a Big East Tourney 2.0 lesz vagy mi a faszom? Marquette are you fucking kidding me? De a Villanova is túlzás.
VT legalább egy play in gamere jó kellett volna, hogy legyen.

Dooknak milyen fos ága megint, hihetetlen.

ja egyébként a yahoost belinkelné valaki? mert nem találomHurka
Ezt?
http://rivals.yahoo.com/ncaa/basketball/bracket

Perception is reality.