Kosárlabda

13 feliratkozó

több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Na, ezert kellett volna kifaltoltani Howardot... elso buzzerbeater 😊

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Pfff bazmeg

Perception is reality.
több mint 13 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 866 — No es importante
passz az edzőnek 😀

nagyon szimpatikus ez az Old Dominion, és mivel nemrég a futballprogramjukat is újjáélesztették, meg is van az első nagy kedvencem a másodosztályban


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Jön az első fasza végjáték.

A Clemson jól játszott amúgy, de penetration ellen szarul védekeztek és a második félidőben lepattanózásban is eléggé el lettek verve.

Perception is reality.
több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
A Louisville 6'8-as arcai aztan sokaig fogjak huzni Faried ellen 😛

Hori: neha nyerhet a Duke is... bar emlekszem en egy idezetre tavalyrol, amiben benne voltam en, Hayward es a buzzer beater szo 😛
Egyszer voltam mar amugy dobogos a jatekban.. ez tobb, mint amit a legtobb kritikus elmondhat magarol 😛

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 866 — No es importante
A Louisville az egyetlen jó csapat a Big Eastben, így ők kivételt képeznek 😊.Jakehomer
a Louisville-t legyakja ma a Morehead State, figyeld meg

amúgy amit utálok a kosárban az a hihetetlen szaggatottság... wazze elmennek 5 perc reklámra, majd két másodperc játék után megint reklám
ez még az nfl-nél is rosszabb


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
A Louisville az egyetlen jó csapat a Big Eastben, így ők kivételt képeznek 😊 A Pittet meg ki akartam rakni, de olyan jellegtelen az a Southeast, hogy nyugodt szívvel nem tudtam volna a Big10-es csapatokkal veretni őket, így maradtak.

Logikát, pff, nincs ebben logika, mindenki hisz egy-két csapatban, a többi meg mák kérdése leginkább, hogy a szoros meccsekből jól vagy rosszul jön ki valaki.

Perception is reality.
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
a madness elején igor mindig nagy szakértő, aztán a végére valahogy rendre elhalkul 😛

nyilván mert a sok gyökér csapat nem tudja mikor kéne kiesni

több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
A legkiralyabb bracketem azert megint nekem van... upsetek elso hetvegen, konzervativ Final Four.. ez a nyero formula. Tisztaban van vele a tobbseg, hogy az alacsonyabb rangu csapatnak is szabad nyernie? 😛

A tobbiek vagy vegig beszariak (peldaul Ork legnagyobb upsetje egy 9-8 es egy csomo embernel pl. 10-es a legnagyobb upset) vagy vicces FF-t hoztak ossze (lasd TTT/Rajna/Hurka 😛)
Meg JJ-e egesz respektalhato mondjuk.Igor
Két Big East csapat a Final Fourodban és te viccesezed le másét? Kritikán aluli.
JJ-é meg azért respektálható, mert ugyanaz, mint a tied 😀 Komolytalan vagy.Jakehomer
Gondolom, ha benyomom BYU-t meg G masont, az jobban tetszett volna a Cinderella Boy-nak.
Nalad talan nincs ket Big East csapat? Vagy Penn State? 😂
Az enyem azert legalabb nyomokban , logikat tartalmazhat... 😛

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
A legkiralyabb bracketem azert megint nekem van... upsetek elso hetvegen, konzervativ Final Four.. ez a nyero formula. Tisztaban van vele a tobbseg, hogy az alacsonyabb rangu csapatnak is szabad nyernie? 😛

A tobbiek vagy vegig beszariak (peldaul Ork legnagyobb upsetje egy 9-8 es egy csomo embernel pl. 10-es a legnagyobb upset) vagy vicces FF-t hoztak ossze (lasd TTT/Rajna/Hurka 😛)
Meg JJ-e egesz respektalhato mondjuk.Igor
Két Big East csapat a Final Fourodban és te viccesezed le másét? Kritikán aluli.
JJ-é meg azért respektálható, mert ugyanaz, mint a tied 😀 Komolytalan vagy.

Perception is reality.
több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
sanyi a király a 4 #1os finalfour-ral 😀

nálam is átment pár #10es és nincs #1 a FFbanharomt
Ez megint a ket veglet, ami ritka 😊 az csak egyszer fordult elo, hogy 4 db No 1 final four csapat van (2008 talan), a nullat most nem tudom fejbol.. alt 1-3 szokott lenni.

Amugy az iden nem lepne meg annyira a negy Numero Uno osszefutasa sajnos.. mert kb. 8-10 jo csapatot latok a bracketben.. de azert remenykedek, hogy hullanak majd az egyesek 😊

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 866 — No es importante
Igor a final fourod kétségkívül igen jó 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
sanyi a király a 4 #1os finalfour-ral 😀

nálam is átment pár #10es és nincs #1 a FFban
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
akkor én igazi szakbarbár vagyok mert továbbnyomtam ma két 10-est (Penn State, Michigan State, Big Ten Suck!) meg egy 11-est (Mizzou)

több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
A legkiralyabb bracketem azert megint nekem van... upsetek elso hetvegen, konzervativ Final Four.. ez a nyero formula. Tisztaban van vele a tobbseg, hogy az alacsonyabb rangu csapatnak is szabad nyernie? 😛

A tobbiek vagy vegig beszariak (peldaul Ork legnagyobb upsetje egy 9-8 es egy csomo embernel pl. 10-es a legnagyobb upset) vagy vicces FF-t hoztak ossze (lasd TTT/Rajna/Hurka 😛)
Meg JJ-e egesz respektalhato mondjuk.Igor
én szimpátia alapján csinálok bracketet 😊 tehát Duke, Kentucky vagy OSU meg ilyenek nem mehetnek túl egy ponton 😊

meg egyébként sem értek hozzáharomt
Most ezt nekem mondod? 😀
Csak az a furi, hogy egy csomo ember nem mert 10 folotti upsetet tenni az 1/2. korben.. amikor, idezem:
"There has been at least one double-digit seed to survive the first weekend in 24 of the 26 years since the field expanded to 64, and at least two double-digit seeds have done so in 11 of the past 14 years"

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
A legkiralyabb bracketem azert megint nekem van... upsetek elso hetvegen, konzervativ Final Four.. ez a nyero formula. Tisztaban van vele a tobbseg, hogy az alacsonyabb rangu csapatnak is szabad nyernie? 😛

A tobbiek vagy vegig beszariak (peldaul Ork legnagyobb upsetje egy 9-8 es egy csomo embernel pl. 10-es a legnagyobb upset) vagy vicces FF-t hoztak ossze (lasd TTT/Rajna/Hurka 😛)
Meg JJ-e egesz respektalhato mondjuk.Igor
én szimpátia alapján csinálok bracketet 😊 tehát Duke, Kentucky vagy OSU meg ilyenek nem mehetnek túl egy ponton 😊

meg egyébként sem értek hozzá
több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
A legkiralyabb bracketem azert megint nekem van... upsetek elso hetvegen, konzervativ Final Four.. ez a nyero formula. Tisztaban van vele a tobbseg, hogy az alacsonyabb rangu csapatnak is szabad nyernie? 😛

A tobbiek vagy vegig beszariak (peldaul Ork legnagyobb upsetje egy 9-8 es egy csomo embernel pl. 10-es a legnagyobb upset) vagy vicces FF-t hoztak ossze (lasd TTT/Rajna/Hurka 😛)
Meg JJ-e egesz respektalhato mondjuk.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
1 órával elnéztem a kezdést,király :/
a link tényleg félelmetesen jó...

több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
remekül tartja magát a Clemson, Stitt, Young és Grant is jó napot fogott ki, de vészesen közelednek Mazzulláék

mire beírom, már 40-40

több mint 13 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 866 — No es importante
nem lehet elégszer leírni mekkora király ez a March Madness-es stream
sajnálom hogy más sportoknál nincs ilyen


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 095 — 28-14
sokat gondolkodtam a Wisconsin-Belmonton, végül a Badgerset tippeltem itt (espn-en a Belmont-ot), és egyre jobban az az érzésem, hogy nyerni is fognak ma
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
esélyek a WVU ellen,1- 2 %?Newman
de annyi is csak azért mert Madness 😊
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
esélyek a WVU ellen,1- 2 %?

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
WVU, Louisville, UNC, Florida így ebben a sorrendben. Persze amikor nagyon egysíkú lesz akkor váltok
több mint 13 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 866 — No es importante
háát, nem vagyok egy nagy kosárfan, de az Old Dominion-Butlert biztosan megnézem, a Richmond-Vanderbiltbe belepislantok, a Michigan State-UCLA és a Utah State-Kansas State meccseket meg majd felvételről, részlegesen


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal