Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Kosárlabda

16 feliratkozó

több mint 6 éve
NB2 New England Patriots 29 047 — nabege2@yahoo.com
Kínai vb, tök jó meg minden, csak nem tudom nézni a meccseket. Pedig úgy megnéztem volna, ahogy a franciák megverik az USA-t. Meg persze hátralévő meccsekkel is ez lesz...
Gorcsev
a 3. kedvenc sportom a kosárlabda, de tényleg eddig totál kimaradt az egész, mert ilyen elkúrt helyen és időben van
pénteken is délelőtt 10-kor van az egyik meccs és 2-kor a másik
az utolsó nap időpontjai meg sehol nincsenek 😊
több mint 6 éve
Toca Minnesota Vikings 20 723 — Vikings fan
Kínai vb, tök jó meg minden, csak nem tudom nézni a meccseket. Pedig úgy megnéztem volna, ahogy a franciák megverik az USA-t. Meg persze hátralévő meccsekkel is ez lesz...
Gorcsev
Nem baj az legalább az olimpián rendes USA team lesz ugyanilyen elcseszett időben 😀
több mint 6 éve
Gorcsev Pittsburgh Steelers 524
Kínai vb, tök jó meg minden, csak nem tudom nézni a meccseket. Pedig úgy megnéztem volna, ahogy a franciák megverik az USA-t. Meg persze hátralévő meccsekkel is ez lesz...

Szerkesztette: Gorcsev

"Aki itt erős akar lenni, az úgy jár mint a vas. (...) addig lesz ütve, amíg meleg." /Rejtő Jenő/
több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 990 — The Mathematician
jár a pofon az usának

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
eaglesmcnabb Cleveland Browns Virginia Tech Hokies 23 452 — je suis poloska
Akármi lesz a vége, eza Gobert egy állat. +20-as +- mutató 😀, és csak néggyel mennek

amikor egymás után háromszor elbaszta, de mindháromszor leszedte a támadó pattanót, és negyedikre bedobta. na az Epik jelenet volt

Szerkesztette: eaglesmcnabb

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Myles Garrett, Jerry Jeudy, Tre Harris, Jayden Higgins és Nick Chubb fan!!!
több mint 6 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 159 — Cowboys fan
Hoppá ezz nem gondoltam volna, hogy sikerül verni a Szerbeket. Szuper 😊
dande
gondolkoztam rajta, hogy megtegyem őket, de amikor láttam a magas oddszot (4,5+), akkor inkább hendibe raktam őket. mindegy, az is bejött.
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 319 — Így remélem megfelelek nektek.....
Hoppá ezz nem gondoltam volna, hogy sikerül verni a Szerbeket. Szuper 😊
több mint 6 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 12 569 — Chiefs GM
Atyaég, milyen hangja van ennek a lengyel HC-nak, beszarás... 😊

több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 990 — The Mathematician
Scola fura lobonc nélkül

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
NB2 New England Patriots 29 047 — nabege2@yahoo.com
M4 nem adja az usa vs greece meccset
grat
Negritis
m4sport.hu adja az ütköző eseményeket
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 036 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
M4 nem adja az usa vs greece meccset
grat
Negritis
Jenő biztos nem bírja kimondani Giannis teljes nevét.
több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 990 — The Mathematician
M4 nem adja az usa vs greece meccset
grat

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 21 710 — Csodabogár
..jó ez a VB, csak Krézi Jenő ne lenne 😀

Lopez elbasz egy triplát:...hát ez nem az ő műfaja...

kb. top3 triplázó center

több mint 6 éve
Gorcsev Pittsburgh Steelers 524
jól büntetőztek a végén a torokok
eaglesmcnabb
ja hát ilyen %-kal nem lehet nyerni

"Aki itt erős akar lenni, az úgy jár mint a vas. (...) addig lesz ütve, amíg meleg." /Rejtő Jenő/
több mint 6 éve
Coolearie San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 5 470 — . . .
Elchokerkodták.
több mint 6 éve
eaglesmcnabb Cleveland Browns Virginia Tech Hokies 23 452 — je suis poloska
jól büntetőztek a végén a torokok

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Myles Garrett, Jerry Jeudy, Tre Harris, Jayden Higgins és Nick Chubb fan!!!
több mint 6 éve
Coolearie San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 5 470 — . . .
Ez mi meccs volt.
több mint 6 éve
Gorcsev Pittsburgh Steelers 524
Azért kíváncsi lennék, hogy a törökök is megkapták-e volna ezt az utolsó másodperces faultot. Remélem azért így is sikerül behúzniuk.

"Aki itt erős akar lenni, az úgy jár mint a vas. (...) addig lesz ütve, amíg meleg." /Rejtő Jenő/
több mint 6 éve
Atik15 Carolina Panthers LSU Tigers 195
Viszont az U18as lányok Eb elődöntőben vannak...🙃
több mint 6 éve
Rule New England Patriots 451 — Tu estilo tu flow, mami muy criminal
Nők, bazmeg....
Nem tudom miért hiszem el mindig, hogy van értelmi nézni, csak azért hogy aztán újra meg újra csalódjak...
Igor
felemas dolog ez, mert az elso ket meccs talan eron feluli volt, de az utolso meccsek alatt levo hullamvolgy felfoghatatlan
ZoliMP
Egy pohár ami félig van vízzel, az félig üres ugyan, de félig tele is van.
Én is azzal értek egyet, h az első két mérkőzés volt erőn felüli, az eredeti esélylatolgatások alapján, már a továbbjutás is nagy szó, az pedig, h a nyolcban volt a válogatott még nagyobb.

Az persze egy másik kérdés, h miért ilyen gyenge évtizedek óta a női kosárlabda, válogatott szinten, amikor klubszinten azért volt lehetőség sokszor örülni...
Az NB2 által írt 2000-es években ráadásul nem egy összevásárolt soproni együttes jutott rendszerint final4-ba, hanem egy sokkal több magyarral felálló pécsi.
(Mondom mindezt úgy, h én szinte végig a férfi nemi szerv rossz oldalán voltam diósgyőriként, a 94-es és 2016-os kupagyőzelmet leszámítva ami talán vmi gyógyírt jelentett.)
több mint 6 éve
NB2 New England Patriots 29 047 — nabege2@yahoo.com
a spanyolok játékát öröm nézni
ez egy másik színt...
több mint 6 éve
YoungZeeZee 9 845
Nők, bazmeg....
Nem tudom miért hiszem el mindig, hogy van értelmi nézni, csak azért hogy aztán újra meg újra csalódjak...
Igor
felemas dolog ez, mert az elso ket meccs talan eron feluli volt, de az utolso meccsek alatt levo hullamvolgy felfoghatatlan
több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 853 — Dr Kongó fan
Nők, bazmeg....
Nem tudom miért hiszem el mindig, hogy van értelmi nézni, csak azért hogy aztán újra meg újra csalódjak...

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 6 éve
NB2 New England Patriots 29 047 — nabege2@yahoo.com
Nyilván negyed3-kor fel tudtam volna pofozni Határt, de...
Határ Betti a Sopron játékosa, akik az elmúlt 2 évben a női kosárlabda euroligában volt ott mind2x final fourba jutott. Ebben a Sopronban Betti 8,9 percet, 2,2 pontot és 2,4 lepit átlagol. A szintén soproni Dubei ugyanitt 9,6 perc 2,7 pont. Ezzel szemben Fagbenle szintén euroligás, egy picit gyengébb lengyel Polkowice-ben tolta 30 perc, 13,6 dobott pont és 6 leszedett lepi átlaggal.
A mi csapatunkban jelenleg Turner, Studer és talán Raksányi aki meghatározó, a többiek mind csere emberek! Ilyenekkel nem igazán lehet meccset nyerni. Ami engem egyébként személy szerint dühít, hogy a 2000-es években nem tudtunk villantani. Pedig akkor olyan magyarok voltak a válogatottban...
több mint 6 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 159 — Cowboys fan
Hát, a vilagranglista 50. helyéről megnyertük a csoportot, a törökök meg kiestek a 6. helyről. Két lövés lesz az olimpiai selejtezőért, sztem erre álmában nem gondolt senki. Életük meccse lesz, ebben egészen biztos vagyok.
gabokocka
Nem értek a kosárlabdához, de ez zanzásítva az edzőn meg a határ nevű centeren ment el. Annyira suta az a csaj, hogy félelmetes. Gondolnám ezen a szinten nem kéne senkinek 20+ pontot dobnia valakiről meg olyan 50% környékén illene dobni a palánk alól. Nyílván a meccs labdát rá játszottuk ki...
peach
1. Nyilván ő hagyta ki a ziccert és abban a pillanatban én is elküldtem a p...a, de ahhoz, hogy itt legyünk viszont nagyon kellet ő. Azt amúgy tudni kell, hogy nem 5-6 évesen kezdett kosarazni, hirtelen nőtt meg és akkor kezdtek el vele foglalkozni. Illetve szerintem hatalmas fejlődést akkor tudott elérni, mikor 2 éve jött egy spanyol edző Sopronba. Előtte még ennél is sutább volt.
2. A brit-nigériai-amerikai csaj kivételes adottságokkal rendelkezik, szerintem nekünk nem volt rá emberünk. Másik helyen azt taglalták, hogy talán egy gyorsabb lábú ember kellett volna, de az (aki van) túl alacsony.
3. Ha nem adunk el 18 labdát és nem dobunk olyan gyengén az elején ez a meccs megvan simán. Picit szerintem túl lett hype-olva a csapat. Nyilván nem vagyunk Európa 4 legjobb csapata között, de ha már lett volna esély... Szerintem ezeket az angolokat 20-szal simán fogják verni a másik 2 meccsen. Az 5-6 helyet szerintem nehezebb lesz megszerezni, mint itt 4-be jutni.
NB2
ezért írta, hogy nem ért hozzá