Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Kosárlabda

16 feliratkozó

3 hónapja
remontada San Francisco 49ers 1 588
Messiek nem segitenek Juhasz Dorkaeknak, Japan hulyere veri az argentinokat, igy ki-ki meccs lesz a torokok elleni esti meccsunk.
Stez
Elvi síkon még, ha Kanada nyer, akkor is jók lehetünk,nem?
Gergőke
Én is úgy tudom de kár másban bízni. Soha nem jött ez össze egyik sportban sem.
3 hónapja
Stez SMU Mustangs 49 073 — Whoops, looks like something went wrong.
Messiek nem segitenek Juhasz Dorkaeknak, Japan hulyere veri az argentinokat, igy ki-ki meccs lesz a torokok elleni esti meccsunk.
Stez
Elvi síkon még, ha Kanada nyer, akkor is jók lehetünk,nem?
Gergőke
Igen, igazad van, azt a meccset nem is neztem meg. De ha Kanada nyer, akkor elvileg megvan a kijutas, bar en nem szamoltam ennek utana.

3 hónapja
remontada San Francisco 49ers 1 588
Messiek nem segitenek Juhasz Dorkaeknak, Japan hulyere veri az argentinokat, igy ki-ki meccs lesz a torokok elleni esti meccsunk.
Stez
Nyernek is vagy 40 ponttal.. csak a győzelem maradt
3 hónapja
Gergőke Pittsburgh Steelers Ohio State Buckeyes 3 020 — Pittsburgh Pirates,Chicago Bulls, Aston Villa és AC Milan fa
Messiek nem segitenek Juhasz Dorkaeknak, Japan hulyere veri az argentinokat, igy ki-ki meccs lesz a torokok elleni esti meccsunk.
Stez
Elvi síkon még, ha Kanada nyer, akkor is jók lehetünk,nem?

3 hónapja
Stez SMU Mustangs 49 073 — Whoops, looks like something went wrong.
Messiek nem segitenek Juhasz Dorkaeknak, Japan hulyere veri az argentinokat, igy ki-ki meccs lesz a torokok elleni esti meccsunk.

3 hónapja
zsomborparrag Buffalo Bills Ohio State Buckeyes 15 702 — Tyrone Creek
https://chui-assets-cdn.espn.com/a461a1ea-352b-45a6-b1d6-5695f74ab30f.jpeg
Join Network4 March Madness 2026!
You've been invited to join Network4 March Madness 2026 and play ESPN's Men's Tournament Challenge


Szerkesztette: Löfli
3 hónapja
zavi27 Seattle Seahawks Oregon Ducks 5 728 — Amerikai sportok rajongója
Bracket játék lesz?🙂
3 hónapja
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 119 — no es importante
Becsúszott a Miami (OH), First Four meccs az SMU ellen

 www.espn.com/mens-college-basketball/bracket


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
3 hónapja
slowmotion Dallas Cowboys 28 155 — Cowboys fan
Közben félidőben a törökök verik az ausszikat. Ha a törökök leadják nekünk holnap, akkor nyerhetnek is 😊
NB2
na meccs végére már nem verték az auszikat.
3 hónapja
NB2 New England Patriots 29 037 — nabege2@yahoo.com
Közben félidőben a törökök verik az ausszikat. Ha a törökök leadják nekünk holnap, akkor nyerhetnek is 😊
3 hónapja
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 27 397 — Keep pounding
Tényleg a pontkülönbség dönt, akkor viszont azért meg kéne legyen.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
3 hónapja
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 27 397 — Keep pounding
Minitabella dönt, ha Kanada Japán és mi hármas holtversenyben leszünk, kiesünk.
Vagy az argentinoknak kell verni a japánokat, vagy a kanadaiaknak az auszikat, vagy nekünk a törököket.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
3 hónapja
Stez SMU Mustangs 49 073 — Whoops, looks like something went wrong.
Akkor ebből nem lesz VB....
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító
Ki-ki meccs lesz a torokokkel a harmadik helyert. De amugy ha kikapunk is lehet vb, mert mindket mogottunk allo csapatot megvertuk, a legrosszabb esetben is pontegyenloseg lesz, mert a veresegert is jar egy pont, igy meg elvileg pontkulonbseg dont majd, az nekunk -12, az argentinoknak -67, a japanoknak -30.

Valojaban ahogy neztem, a jelenlegiek szerint azert ha nem vernek hulyere a torokok, eleg jo eselyunk van. Ha az utolso korben az argentinok verik Japant, az nekunk peldaul nagyon jo, ha meg a torokoket verjuk, nincs is kerdes alapbol.

Mondjuk nekem furcsa, hogy nem egymas elleni meccsek dontenek ilyenkor, es nyilvan ez a mi formank, amikor megvertuk mindket mogottunk levot, ugyhogy egymas ellenivel mar kint lennenk. Remelem, az olimpiai selejtezo utan nem bssza el megint a noi csapat.

3 hónapja
remontada San Francisco 49ers 1 588
Meg kell verni a törököket.
Az argentinoknak sikerült.
Ha már nem sikerült csak 19-cel kikapni Kanadától.
gabokocka
Gólkülönbség mellettünk szól egyelőre. Argentínoknak nem sok esélyük van matematikailag, de nem tenném a házat arra hogy a Japánok megverik őket.
3 hónapja
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 27 397 — Keep pounding
Meg kell verni a törököket.
Az argentinoknak sikerült.
Ha már nem sikerült csak 19-cel kikapni Kanadától.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
3 hónapja
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító New England Patriots 19 257 — !SuPeR6BoWL!Vrabel.......
Akkor ebből nem lesz VB....

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
3 hónapja
slowmotion Dallas Cowboys 28 155 — Cowboys fan
Carleton heroballja nem jött be, 3/19 az elég combos, főleg hogy ebből a vége 0/8
3 hónapja
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító New England Patriots 19 257 — !SuPeR6BoWL!Vrabel.......
Ahogy ilyenkor lenni szokott természetesen szarakodnak a Kanadaiak
remontada
Rohadjanak meg.... Ki is kaptak 4 ponttal....

Szerkesztette: ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
3 hónapja
remontada San Francisco 49ers 1 588
Ahogy ilyenkor lenni szokott természetesen szarakodnak a Kanadaiak
3 hónapja
slowmotion Dallas Cowboys 28 155 — Cowboys fan
Kanada-Japán, hetedik perc, lepattanóarány 10:0, azosztigen
3 hónapja
slowmotion Dallas Cowboys 28 155 — Cowboys fan
Az a vicces, hogy mondom beleteszem a szelvénybe a magyar csoport meccseit hámas kötésbe, de elég alacsonyak az oddsok, úgyhogy nem a hosszabbításost, hanem a rendes játékidős győzteseket. A magyar meccsen erősen agyaltam, mondom képesek nem hozni az 1,05-öt, úgyhogy hagyni kéne. Megnéztem a rendes játékidőst, mondom lesz vagy 1,07... hát sikerült 1,04-re kihozni, mondom az biztos nem játszik. Maradt a hosszabbításos W, gondolom a legfixebb esemény volt a legneccesebb már megint.
3 hónapja
slowmotion Dallas Cowboys 28 155 — Cowboys fan
És még azt mondják, hogy Pool-meccset nézni kínszenvedés, akkor erre mit mondanak?

A vége vicces lett, egy normális megmozdulás volt, Lelik hát mögötti stepback 3-je, az kb vébére való.
3 hónapja
NB2 New England Patriots 29 037 — nabege2@yahoo.com
lábbal olyan lassúak vagyunk, hogy borzalom
szerencsére a 2 klasszis magas mögé jött Dombai és Lelik
mondjuk sokan meg se ütik a válogatott szintet, de azért még sok munka van a csapattal, mert ez így nagyon gyenge, ezt a meccset röhögve nyernünk kellett volna +15-tel, ha a hülyeségeink felét elfelejtenénk
3 hónapja
slowmotion Dallas Cowboys 28 155 — Cowboys fan
Most meg ez az argentín vedőfault nem volt lófasz sem, ajándék két büntető.

Bírók melyik meccset nézik?
3 hónapja
slowmotion Dallas Cowboys 28 155 — Cowboys fan
Hát ez elég miafasz támadó volt, leginkább semmi. De ezzel a csapattal mit akarnak? Az irányító annyira gyors, hogy ha ma Iványi Dalmát reaktiválnák, akkor két sebességet gyorsulna a csapat azonnal, hármat ha Dalma belejön