Kosárlabda
16 feliratkozó
3 hónapja
Én is úgy tudom de kár másban bízni. Soha nem jött ez össze egyik sportban sem.Messiek nem segitenek Juhasz Dorkaeknak, Japan hulyere veri az argentinokat, igy ki-ki meccs lesz a torokok elleni esti meccsunk.Elvi síkon még, ha Kanada nyer, akkor is jók lehetünk,nem?
Stez
Gergőke
3 hónapja
Igen, igazad van, azt a meccset nem is neztem meg. De ha Kanada nyer, akkor elvileg megvan a kijutas, bar en nem szamoltam ennek utana.Messiek nem segitenek Juhasz Dorkaeknak, Japan hulyere veri az argentinokat, igy ki-ki meccs lesz a torokok elleni esti meccsunk.Elvi síkon még, ha Kanada nyer, akkor is jók lehetünk,nem?
Stez
Gergőke
3 hónapja
Messiek nem segitenek Juhasz Dorkaeknak, Japan hulyere veri az argentinokat, igy ki-ki meccs lesz a torokok elleni esti meccsunk.Nyernek is vagy 40 ponttal.. csak a győzelem maradt
Stez
3 hónapja
Messiek nem segitenek Juhasz Dorkaeknak, Japan hulyere veri az argentinokat, igy ki-ki meccs lesz a torokok elleni esti meccsunk.Elvi síkon még, ha Kanada nyer, akkor is jók lehetünk,nem?
Stez
3 hónapja
Messiek nem segitenek Juhasz Dorkaeknak, Japan hulyere veri az argentinokat, igy ki-ki meccs lesz a torokok elleni esti meccsunk.
3 hónapja
Bracket játék lesz?🙂
3 hónapja
Becsúszott a Miami (OH), First Four meccs az SMU ellenwww.espn.com/mens-college-basketball/bracket

---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
3 hónapja
Közben félidőben a törökök verik az ausszikat. Ha a törökök leadják nekünk holnap, akkor nyerhetnek is 😊na meccs végére már nem verték az auszikat.
NB2
3 hónapja
Közben félidőben a törökök verik az ausszikat. Ha a törökök leadják nekünk holnap, akkor nyerhetnek is 😊
3 hónapja
Tényleg a pontkülönbség dönt, akkor viszont azért meg kéne legyen.
http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
3 hónapja
Minitabella dönt, ha Kanada Japán és mi hármas holtversenyben leszünk, kiesünk.Vagy az argentinoknak kell verni a japánokat, vagy a kanadaiaknak az auszikat, vagy nekünk a törököket.
http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
3 hónapja
Akkor ebből nem lesz VB....Ki-ki meccs lesz a torokokkel a harmadik helyert. De amugy ha kikapunk is lehet vb, mert mindket mogottunk allo csapatot megvertuk, a legrosszabb esetben is pontegyenloseg lesz, mert a veresegert is jar egy pont, igy meg elvileg pontkulonbseg dont majd, az nekunk -12, az argentinoknak -67, a japanoknak -30.
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító
Valojaban ahogy neztem, a jelenlegiek szerint azert ha nem vernek hulyere a torokok, eleg jo eselyunk van. Ha az utolso korben az argentinok verik Japant, az nekunk peldaul nagyon jo, ha meg a torokoket verjuk, nincs is kerdes alapbol.
Mondjuk nekem furcsa, hogy nem egymas elleni meccsek dontenek ilyenkor, es nyilvan ez a mi formank, amikor megvertuk mindket mogottunk levot, ugyhogy egymas ellenivel mar kint lennenk. Remelem, az olimpiai selejtezo utan nem bssza el megint a noi csapat.
3 hónapja
Meg kell verni a törököket.Gólkülönbség mellettünk szól egyelőre. Argentínoknak nem sok esélyük van matematikailag, de nem tenném a házat arra hogy a Japánok megverik őket.
Az argentinoknak sikerült.
Ha már nem sikerült csak 19-cel kikapni Kanadától.
gabokocka
3 hónapja
Meg kell verni a törököket.Az argentinoknak sikerült.
Ha már nem sikerült csak 19-cel kikapni Kanadától.
http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
3 hónapja
Akkor ebből nem lesz VB....
Draft

2001-2003-2004-2014-2016-2018
3 hónapja
Carleton heroballja nem jött be, 3/19 az elég combos, főleg hogy ebből a vége 0/8
3 hónapja
Ahogy ilyenkor lenni szokott természetesen szarakodnak a KanadaiakRohadjanak meg.... Ki is kaptak 4 ponttal....
remontada
Szerkesztette: ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító
Draft

2001-2003-2004-2014-2016-2018
3 hónapja
Ahogy ilyenkor lenni szokott természetesen szarakodnak a Kanadaiak
3 hónapja
Kanada-Japán, hetedik perc, lepattanóarány 10:0, azosztigen
3 hónapja
Az a vicces, hogy mondom beleteszem a szelvénybe a magyar csoport meccseit hámas kötésbe, de elég alacsonyak az oddsok, úgyhogy nem a hosszabbításost, hanem a rendes játékidős győzteseket. A magyar meccsen erősen agyaltam, mondom képesek nem hozni az 1,05-öt, úgyhogy hagyni kéne. Megnéztem a rendes játékidőst, mondom lesz vagy 1,07... hát sikerült 1,04-re kihozni, mondom az biztos nem játszik. Maradt a hosszabbításos W, gondolom a legfixebb esemény volt a legneccesebb már megint.
3 hónapja
És még azt mondják, hogy Pool-meccset nézni kínszenvedés, akkor erre mit mondanak?A vége vicces lett, egy normális megmozdulás volt, Lelik hát mögötti stepback 3-je, az kb vébére való.
3 hónapja
lábbal olyan lassúak vagyunk, hogy borzalomszerencsére a 2 klasszis magas mögé jött Dombai és Lelik
mondjuk sokan meg se ütik a válogatott szintet, de azért még sok munka van a csapattal, mert ez így nagyon gyenge, ezt a meccset röhögve nyernünk kellett volna +15-tel, ha a hülyeségeink felét elfelejtenénk
3 hónapja
Most meg ez az argentín vedőfault nem volt lófasz sem, ajándék két büntető.Bírók melyik meccset nézik?
3 hónapja
Hát ez elég miafasz támadó volt, leginkább semmi. De ezzel a csapattal mit akarnak? Az irányító annyira gyors, hogy ha ma Iványi Dalmát reaktiválnák, akkor két sebességet gyorsulna a csapat azonnal, hármat ha Dalma belejön
