Kosárlabda
16 feliratkozó
3 hónapja
Voltam rengeteg meccsen, idén (utolsó szezonra.értem) WNBA is megvolt. A szakadék csak növekedett, de ez azt támasztja alá, hogy egy átlagos nemzetközi szinten borzalmasan képzetlenek, buták a játékosok. Valahogy ebben a sportágban nem sikerült érdemben fejlödni az elithez képest.A kosárlabda "öregedett" legrosszabbul minden labdajáték közül amit csajok játszanak. Már-már nézhetetlenül bénák fejben, kézzel, technikailag, mindenhogyan.azért ne felejtsük el, hogy ez a masszív középmezőny, azért ha megnéznél világelit kosárlabdát lányokkal, mást mondanál
topin
életem egyik legnagyobb kosárélménye egy Jeka-Spartak Moszkva női kosárlabda EL FF elődöntő
NB2
Amíg kézilabdában ugyanezen a szinten koordinált mozgású, gyorsan reagáló, gyorsan gondolkozó, technikailag ügyes játékosok vannak, addig kosárlabdában valogatott szinten nincsen kétkezes játékos.
Egy Turner mozgása, dobómozdulata, dinamikája, labdakezelése kész orgazmus a többihez képest. Mint akik karót nyeltek..
Szerkesztette: topin
3 hónapja
Szép volt csajok! A diósgyőri különítménynek extra gratuláció! 🙂
3 hónapja
Szép volt csajok!!!
3 hónapja
szerencsére Lelik és Dubei kintről, Kiss és Juhász bentről hozza a pontokatmegjegyzem 30 éve nem volt ilyen jó 4-5 poszton játékos, iszonyat jól játszanak együtt (megjegyzem egyik sem Mo-n játszik)
3 hónapja
Nekem nem. 😀Szegény Dorkát meglátom és Pityke Őrmester jut róla eszembe egyből... 🤗Mivel van előzmény, nem mondok semmit, de eddig jó 😊Juhász Dorka eddig olyan, mint a japók ellen. Baromi jó!
NB2
iktriad
nagir
Szerkesztette: iktriad
3 hónapja
Egy percet leül a Juhász és mindegyik teljesen meghülyül.
3 hónapja
egy félig megnyert meccset sikerült elkúrni 2 beszopott támadással 😕
3 hónapja
Szegény Dorkát meglátom és Pityke Őrmester jut róla eszembe egyből... 🤗Mivel van előzmény, nem mondok semmit, de eddig jó 😊Juhász Dorka eddig olyan, mint a japók ellen. Baromi jó!
NB2
iktriad

ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods, Jan-Ove Waldner FAN!!!
3 hónapja
Jó látni, hogy hova fejlődött.Mivel van előzmény, nem mondok semmit, de eddig jó 😊Juhász Dorka eddig olyan, mint a japók ellen. Baromi jó!
NB2
iktriad
Remélem, az a spanyol meccs már nincs a fejekben.
3 hónapja
A kosárlabda "öregedett" legrosszabbul minden labdajáték közül amit csajok játszanak. Már-már nézhetetlenül bénák fejben, kézzel, technikailag, mindenhogyan.azért ne felejtsük el, hogy ez a masszív középmezőny, azért ha megnéznél világelit kosárlabdát lányokkal, mást mondanál
topin
életem egyik legnagyobb kosárélménye egy Jeka-Spartak Moszkva női kosárlabda EL FF elődöntő
3 hónapja
Mivel van előzmény, nem mondok semmit, de eddig jó 😊Juhász Dorka eddig olyan, mint a japók ellen. Baromi jó!
NB2
3 hónapja
Mivel van előzmény, nem mondok semmit, de eddig jó 😊Jaaaj, neeeem szabad...🥴
NB2

ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods, Jan-Ove Waldner FAN!!!
3 hónapja
Mivel van előzmény, nem mondok semmit, de eddig jó 😊
3 hónapja
Tehát a törököknek tét nélküli lesz a meccs... ha így se tudnak nyerni a csajok, azért az tényleg szomorú lesz.A múltkori spanyolok elleni is ilyen volt.
Go Vikings!
www.nemzetisport.hu/kosarlabda/2024/02/noi-kosarlabda-olimpiai-selejtezo-spanyolorszag-magyarorszag
3 hónapja
A kosárlabda "öregedett" legrosszabbul minden labdajáték közül amit csajok játszanak. Már-már nézhetetlenül bénák fejben, kézzel, technikailag, mindenhogyan.
3 hónapja
Nem szoktam női kosarat nézni de az ilyen Turner szintü légiósokat teljesen kár "igazolni".Még jót nem csinált a meccsen.
3 hónapja
És találtam a szekrényemben egy porosodó Wildcats kosármezt, ez akkor el is dőltArizona was ‘97. Time to bring it back.Betippeltem bajnoknak az Arizonát, erre ez: www.facebook.com/share/p/1AVds3SYyr/Bracket játék lesz?🙂fantasy.espn.com/tc/sharer?challengeId=277&from=espn&context=GROUP_INVITE&edition=espn-en&groupId=a72e1dc8-0437-4fcb-b3fc-029be9c05b31
zavi27
shawnka
Dzsokijuing
zavi27
| amúgy meg hajrá Louisville nyilván |

---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
3 hónapja
Tehát a törököknek tét nélküli lesz a meccs... ha így se tudnak nyerni a csajok, azért az tényleg szomorú lesz.
3 hónapja
A feladat adva van...nyerni kell. Így még nagyobb értéke lehet a kijutásnak.
3 hónapja
Ausszik nyertek, akkor nincs más, mint nyerni kell.
3 hónapja
nem néztem egy meccset se idén, nem is ismerem a csapatokat, de a Michigan-t tippeltem be. 😀Arizona was ‘97. Time to bring it back.Betippeltem bajnoknak az Arizonát, erre ez: www.facebook.com/share/p/1AVds3SYyr/Bracket játék lesz?🙂fantasy.espn.com/tc/sharer?challengeId=277&from=espn&context=GROUP_INVITE&edition=espn-en&groupId=a72e1dc8-0437-4fcb-b3fc-029be9c05b31
zavi27
shawnka
Dzsokijuing
zavi27
3 hónapja
Arizona was ‘97. Time to bring it back.Betippeltem bajnoknak az Arizonát, erre ez: www.facebook.com/share/p/1AVds3SYyr/Bracket játék lesz?🙂fantasy.espn.com/tc/sharer?challengeId=277&from=espn&context=GROUP_INVITE&edition=espn-en&groupId=a72e1dc8-0437-4fcb-b3fc-029be9c05b31
zavi27
shawnka
Dzsokijuing
3 hónapja
Betippeltem bajnoknak az Arizonát, erre ez: www.facebook.com/share/p/1AVds3SYyr/Bracket játék lesz?🙂fantasy.espn.com/tc/sharer?challengeId=277&from=espn&context=GROUP_INVITE&edition=espn-en&groupId=a72e1dc8-0437-4fcb-b3fc-029be9c05b31
zavi27
shawnka
Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
3 hónapja
NS-en kiszámolták:Nno, akkor AI-mentes józan paraszti ésszel:
1. Ha megverjük a törököket, akkor Japánnál és Argentínánál is jobbak vagyunk minimum egy győzelemmel - függetlenül az ő meccsük végkimenetelétől.
De, ha nem verjük meg a törököket:
2. Ha Kanada megverné a auszikat, akkor nincs minitabella mert Kanada és Törökország 3/2 - mi pedig egymás elleni eredménnyel jobbak vagyunk az argentin-japán győztesénél.
De, ha nem nyer Kanada, akkor minitabella Kanadával és az argentin-japán győztesével.
3. Ha az argentinok nyernek, akkor a minitabellán Kanada 2/0, mi 1/1 az argentinok pedig 0/2.
4. De, ha a japánok nyernek, akkor mindenkinek 1/1 a mutatója a hármas minitabellán - viszont Kanadának +18, Japánnak -8, nekünk pedig -10 a kosárarányunk - ÉS EGY ****OS KOSÁRRAL KIESÜNK!
Tehát a továbbjutásunk feltételei (ráadásul pont ebben a sorrendben lesznek a meccsek is):
a) Nyerjenek az argentinok!
b) Ha nem, akkor Kanada verje meg Ausztráliát!
c) Ha nem, akkor MEG KELL VERNÜNK A TÖRÖKÖKET!!!
És még egy aspektus: ha holnap az argentinok nyernek, akkor a törökök nagyon nyerni akarnak majd ellenünk, mert különben kizúgnak az argentinok elleni vereség miatt. Viszont akkor minket ez már nem érdekel!
És az utolsó adalék: ha az első meccsen Japán nyer, akkor a következőn Kanada akar majd nagyon nyerni, mert ha mi (az ő meccsük után) megverjük a törököket, akkor a török (1/1 +6), a japán (1/1 -2) és a kanadai (1/1 -4) minitabellával ők zúgnak ki az argentinok mellett.
3 hónapja
Az a legbiztodabb, ha nyerünk. Akkor minden mindegyÉn is úgy tudom de kár másban bízni. Soha nem jött ez össze egyik sportban sem.Messiek nem segitenek Juhasz Dorkaeknak, Japan hulyere veri az argentinokat, igy ki-ki meccs lesz a torokok elleni esti meccsunk.Elvi síkon még, ha Kanada nyer, akkor is jók lehetünk,nem?
Stez
Gergőke
remontada