Make Love

27 feliratkozó

több mint 13 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
hát ezt durván elbasztad 😀briareos
így van, soha senki nem ütött még félre a billentyűzeten, menjünk és égessük meg ezért az eretnekségért!

több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 814 — StuG Life
Nincs kedvem tanulni úgyh végeztem egy kicsit pontosabb számítást az 1hszre jutó userkarmában 😊
Csak annyi hszszel számoltam, amennyi itt a bowl.hu-n született az egyes felhasználóknak //kb 13:10-kor
Höri: 5289hsz 807 -> 0,15258
TTT: 5191hsz 753 -> 0,14506
Konqueror: 1946hsz 572 ->0,29394
Bria: 2246hsz 394 -> 0,17542
JJ: 4007hsz 371 -> 0,09259

//Black_Adder: 978hsz 126 -> 0,12883 😊Black_Adder
:cool: 😀 durván minden második mondásom aranyat ér 😛

viszont a többiekhez képest milyen keveset írok, ez meglep. Briának volt hosszú kihagyása, és így is előttem van simán. látszik, hogy a megfontolt fórumozás híve vagyok 😂konqueror
hát ezt durván elbasztad 😀

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
bölcsész matematika 29% = durván fél
gratulákunk dani. Leülhetsz
több mint 13 éve
konqueror 2 491 — ...
Nincs kedvem tanulni úgyh végeztem egy kicsit pontosabb számítást az 1hszre jutó userkarmában 😊
Csak annyi hszszel számoltam, amennyi itt a bowl.hu-n született az egyes felhasználóknak //kb 13:10-kor
Höri: 5289hsz 807 -> 0,15258
TTT: 5191hsz 753 -> 0,14506
Konqueror: 1946hsz 572 ->0,29394
Bria: 2246hsz 394 -> 0,17542
JJ: 4007hsz 371 -> 0,09259

//Black_Adder: 978hsz 126 -> 0,12883 😊Black_Adder
:cool: 😀 durván minden második mondásom aranyat ér 😛

viszont a többiekhez képest milyen keveset írok, ez meglep. Briának volt hosszú kihagyása, és így is előttem van simán. látszik, hogy a megfontolt fórumozás híve vagyok 😂
több mint 13 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 292 — Invisible man
Ja meg bannert se. De én nem tartalak vissza 😉


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
am meg Matthew 491-ből 289-ét nem hiszem hogy bárki is veri 😀adam8
jó de mi nem csinálunk sigeket 😛
több mint 13 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 646
am meg Matthew 491-ből 289-ét nem hiszem hogy bárki is veri 😀

több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
de gecire ráértek 😊

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Amúgy komoly adat, hogy Höri átlagosan 40 percenként (napi 35.9hsz) ír egy hsz-t a bowl.hu-ra, és kb. 4 és fél óránként lájkolják 😀
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 877 — we almost always almost win
Én kivontam a jelenlegi összesből azt a mennyiséget, amennyit az nfl.hu gyűjtött össze
De ahogy írjátok, úgy egyszerűbb lett volna 😊Black_Adder
az se pontos mert itt 4268 hszt ír nekem ott 2825öt ami azt feltételezi hogy itt már 1443at írtam ehhez képest 973at ír a profilom. szal nem vágom. (bár annyira nem is érdekel meg fogalmam sincs mi köze a méklávhoz)kristof
off{
A threadet nem én indítottam csak folytattam, de rájöttem mi van. A felh hozzászólásai között nincsenek ott a törölt hsz-ek, az eredménykövető topicocat pedig törlik a benne lévő hszekkel együtt... Szóval az 1443 a pontos nálad nem a 973. Ott egyébként nekem is csak 744-et írt.

De mivel eredménykövetőben is lehetett likeot kapni, jól tettem h így számoltam ki ezt a nagyon fontos statisztikát 😛 😊
}

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Én kivontam a jelenlegi összesből azt a mennyiséget, amennyit az nfl.hu gyűjtött össze
De ahogy írjátok, úgy egyszerűbb lett volna 😊Black_Adder
az se pontos mert itt 4268 hszt ír nekem ott 2825öt ami azt feltételezi hogy itt már 1443at írtam ehhez képest 973at ír a profilom. szal nem vágom. (bár annyira nem is érdekel meg fogalmam sincs mi köze a méklávhoz)
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 877 — we almost always almost win
Én kivontam a jelenlegi összesből azt a mennyiséget, amennyit az nfl.hu gyűjtött össze
De ahogy írjátok, úgy egyszerűbb lett volna 😊

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
ollé, így nekem 0.28 nem is rossz 😀 az viszont durva, hogy 711 hszem van csak itt 😮
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
hol van az, hogy a bowl-on hány hszt írtál?fetomy
profil(katt a névre) -> xy összes hozzászólásának megtekintése és felülkiírja
bár szvsz nem pontos (mezei user nem látja az adminos üzeneteket)
több mint 13 éve
Pocs Los Angeles Chargers 863 — All hail the king
hol van az, hogy a bowl-on hány hszt írtál?

Egyébként ha nem tudnád, szigorúan tilos olyan statisztikát mutatni, ami szerint Hörinek kevesebb hsz-e van, mint 10ezer... 😀fetomy
Rámész a profilra és összes hozzászólás megtekintése. Listázva nem hiszem, hogy van.

több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
hol van az, hogy a bowl-on hány hszt írtál?

Egyébként ha nem tudnád, szigorúan tilos olyan statisztikát mutatni, ami szerint Hörinek kevesebb hsz-e van, mint 10ezer... 😀
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 877 — we almost always almost win
Nincs kedvem tanulni úgyh végeztem egy kicsit pontosabb számítást az 1hszre jutó userkarmában 😊
Csak annyi hszszel számoltam, amennyi itt a bowl.hu-n született az egyes felhasználóknak //kb 13:10-kor
Höri: 5289hsz 807 -> 0,15258
TTT: 5191hsz 753 -> 0,14506
Konqueror: 1946hsz 572 ->0,29394
Bria: 2246hsz 394 -> 0,17542
JJ: 4007hsz 371 -> 0,09259

//Black_Adder: 978hsz 126 -> 0,12883 😊

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
szerintem jó, hogy van ilyen. csak egyszerűen nem kell komolyan venni, helyén kell kezelni 😊
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 353 — TODDHERREMANS79
Szerintem pont le kell szarni az egész karmás cuccot.

Úgyse mutatja meg reálisan, hogy ki mennyire ír okosakat, mert teszem azt, jónéhány csapattopikban írhat bármilyen jót az ember (természetesen nem magamra gondolok), egyetlen lájkot nem kap, míg mondjuk humor topikban a viccekre kap 5-öt.

Na mármost nem tudom, ki hogy van vele, de előbbiért inkább járna, mint egy vicc bemásolásáért.

Úgy hülyeség az egész, ahogy van imho. Nem véletlen csináltam én is poént belőle tegnap. 😊Mikey
szerintem is hülyeség volt bevezetni :/
hogy ne legyek OFF: SPURS Where amazing happens :cool:

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 429
Szerintem pont le kell szarni az egész karmás cuccot.

Úgyse mutatja meg reálisan, hogy ki mennyire ír okosakat, mert teszem azt, jónéhány csapattopikban írhat bármilyen jót az ember (természetesen nem magamra gondolok), egyetlen lájkot nem kap, míg mondjuk humor topikban a viccekre kap 5-öt.

Na mármost nem tudom, ki hogy van vele, de előbbiért inkább járna, mint egy vicc bemásolásáért.

Úgy hülyeség az egész, ahogy van imho. Nem véletlen csináltam én is poént belőle tegnap. 😊
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
mikor a háromszavas "kapd be szaba" hsz-re tízszer több lájkot kap az ember, mint mondjuk egy elkészült ncaa csapatismertetőre, ott nem hiszem hogy érdemes ezzel a dologgal foglalkozniJJ Tiller
Azt kívánom, hogy ez legyen a legnagyobb gondod!catattack
nagyobb probléma ez, mint gondolnád...JJ Tiller
Lájkoltalak 😛
több mint 13 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 766 — No es importante
mikor a háromszavas "kapd be szaba" hsz-re tízszer több lájkot kap az ember, mint mondjuk egy elkészült ncaa csapatismertetőre, ott nem hiszem hogy érdemes ezzel a dologgal foglalkozniJJ Tiller
Azt kívánom, hogy ez legyen a legnagyobb gondod!catattack
nagyobb probléma ez, mint gondolnád...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
catattack 3 520
mikor a háromszavas "kapd be szaba" hsz-re tízszer több lájkot kap az ember, mint mondjuk egy elkészült ncaa csapatismertetőre, ott nem hiszem hogy érdemes ezzel a dologgal foglalkozniJJ Tiller
Azt kívánom, hogy ez legyen a legnagyobb gondod!
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
mikor a háromszavas "kapd be szaba" hsz-re tízszer több lájkot kap az ember, mint mondjuk egy elkészült ncaa csapatismertetőre, ott nem hiszem hogy érdemes ezzel a dologgal foglalkozniJJ Tiller
Azért az még adhat okot reménykedésre, hogy azt hiszem Szablernek legjobb az aránya.

több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
minek neked koton?briareos
mert egyelőre nem haragszom annyira a világra, hogy rászabadítsak valakit, akit egy olyan ember nevel fel, mint én.fetomy
szedjél tabitbriareos
a-a, kövérít