Make Love

27 feliratkozó

több mint 13 éve
catattack 3 520
mikor a háromszavas "kapd be szaba" hsz-re tízszer több lájkot kap az ember, mint mondjuk egy elkészült ncaa csapatismertetőre, ott nem hiszem hogy érdemes ezzel a dologgal foglalkozniJJ Tiller
Azt kívánom, hogy ez legyen a legnagyobb gondod!
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
mikor a háromszavas "kapd be szaba" hsz-re tízszer több lájkot kap az ember, mint mondjuk egy elkészült ncaa csapatismertetőre, ott nem hiszem hogy érdemes ezzel a dologgal foglalkozniJJ Tiller
Azért az még adhat okot reménykedésre, hogy azt hiszem Szablernek legjobb az aránya.

több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
minek neked koton?briareos
mert egyelőre nem haragszom annyira a világra, hogy rászabadítsak valakit, akit egy olyan ember nevel fel, mint én.fetomy
szedjél tabitbriareos
a-a, kövérít
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 827 — StuG Life
Jó-jó, de szerintem a terhesteszt-koton-vodka trióm durvább volt 😀fetomy
minek neked koton?briareos
mert egyelőre nem haragszom annyira a világra, hogy rászabadítsak valakit, akit egy olyan ember nevel fel, mint én.fetomy
szedjél tabit

több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Egyszer nekem volt olyan trió hogy koton,plüs állat,tábla csoki.Érdekesen nézett rám az eladó nő 😀Cowboykarcsi
Jó-jó, de szerintem a terhesteszt-koton-vodka trióm durvább volt 😀fetomy
minek neked koton?briareos
mert egyelőre nem haragszom annyira a világra, hogy rászabadítsak valakit, akit egy olyan ember nevel fel, mint én.
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 827 — StuG Life
Egyszer nekem volt olyan trió hogy koton,plüs állat,tábla csoki.Érdekesen nézett rám az eladó nő 😀Cowboykarcsi
Jó-jó, de szerintem a terhesteszt-koton-vodka trióm durvább volt 😀fetomy
minek neked koton?

több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 264 — Wrath of Khan
ne mentegetőzz, tudjuk hogy analizálni is annyira szeretsz, hogy visszamész a hármas után is 😉konqueror
Továbbra sincs semmi köze ahhoz, hogy el kell osztani két számot 😀tenorx
továbbra is ok nélkül csüngesz a témán mint a GM tradeken, és nonstop kóstolgatsz. olyan vagy, mint Hurkakonqueror
Én nem kóstolgatlak 😀 De ezt most tényleg nem értem hogy jön ide. A GM tradek meg végképp wtf 😀
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
ne mentegetőzz, tudjuk hogy analizálni is annyira szeretsz, hogy visszamész a hármas után is 😉konqueror
Továbbra sincs semmi köze ahhoz, hogy el kell osztani két számot 😀tenorx
továbbra is ok nélkül csüngesz a témán mint a GM tradeken, és nonstop kóstolgatsz. olyan vagy, mint Hurkakonqueror
ők ketten örülhetnek a legjobban,hogy már nincs -,akkor azokat számolgathatnák inkább 😛

több mint 13 éve
konqueror 2 491 — ...
Nyilván BMEs kell ahhoz, hogy elossz egymással két számot 😀tenorx
ne mentegetőzz, tudjuk hogy analizálni is annyira szeretsz, hogy visszamész a hármas után is 😉konqueror
Továbbra sincs semmi köze ahhoz, hogy el kell osztani két számot 😀tenorx
továbbra is ok nélkül csüngesz a témán mint a GM tradeken, és nonstop kóstolgatsz. olyan vagy, mint Hurka
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 264 — Wrath of Khan
számoljátok ki enyém is. ezért tartjuk a MR BME tenorxet 😀konqueror
Nyilván BMEs kell ahhoz, hogy elossz egymással két számot 😀tenorx
ne mentegetőzz, tudjuk hogy analizálni is annyira szeretsz, hogy visszamész a hármas után is 😉konqueror
Továbbra sincs semmi köze ahhoz, hogy el kell osztani két számot 😀
több mint 13 éve
konqueror 2 491 — ...
számoljátok ki enyém is. ezért tartjuk a MR BME tenorxet 😀konqueror
Nyilván BMEs kell ahhoz, hogy elossz egymással két számot 😀tenorx
ne mentegetőzz, tudjuk hogy analizálni is annyira szeretsz, hogy visszamész a hármas után is 😉
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 264 — Wrath of Khan
számoljátok ki enyém is. ezért tartjuk a MR BME tenorxet 😀konqueror
Nyilván BMEs kell ahhoz, hogy elossz egymással két számot 😀
több mint 13 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
koton - szárnyasbetétnél is néznek az emberre 😀
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Egyszer nekem volt olyan trió hogy koton,plüs állat,tábla csoki.Érdekesen nézett rám az eladó nő 😀Cowboykarcsi
Jó-jó, de szerintem a terhesteszt-koton-vodka trióm durvább volt 😀fetomy
bűn és bűnhődéskonqueror
hát ha minden bűnöm után olyan bűnhődésben részesülnék, mint akkor... :rolleyes:
több mint 13 éve
Vadkender Arizona Cardinals 453 — Láthatatlan ember
....Vadkender
Lehet azért adta végül oda, mert egyetértett, jobb ezt a szaporodást még nem erőltetni.Escalade
én azt csodálom, hogy a dvd-k miatt nem került szóba az akció közzététele a neten.Höri
Kösz Höri, hogy felhívtad rá a figyelmet. Elis felejtettem felrakni netre. 😀 A hiányosságot, máris pótlom.


Vadkender on Twitter
több mint 13 éve
konqueror 2 491 — ...
Egyszer nekem volt olyan trió hogy koton,plüs állat,tábla csoki.Érdekesen nézett rám az eladó nő 😀Cowboykarcsi
Jó-jó, de szerintem a terhesteszt-koton-vodka trióm durvább volt 😀fetomy
bűn és bűnhődés
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Egyszer nekem volt olyan trió hogy koton,plüs állat,tábla csoki.Érdekesen nézett rám az eladó nő 😀Cowboykarcsi
Jó-jó, de szerintem a terhesteszt-koton-vodka trióm durvább volt 😀
több mint 13 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Bazz, megyek be ma reggel Tescoba, viszem oda a pénztárhoz amit veszek: 2db dvd kamerába való, egy csomag Durex, meg egy Monster. (Nagyonjo csaj volt a pénztárban.) Megszólal elmúltál már 18? Nem. Azt mondja akkor nem adom oda. Mire én: nembaszol fel, neked hála csináljak gyereket vagy mi a fasz? Ennyit arról a szövegről hogy védekezz? Most miattad basszam el az életem, azzal hogy idő előtt apa legyek? Tudod mit bazd meg a gumidat, megveszem máshol. Erre azt mondta, jól van,meggyőztél, odaadom. De remélem nem ellenőrzésre küldtek... (itt már remegett, meg tökre parázott)
Mire én: Bazdmeg, szerinted így beszélnék ha lenne rajtam kamera? 😀


Kifizettem, kisétáltam a Tescobol, és akkor esett le, hogy mekkora bunkó vagyok, végülis csak a munkáját végezte. De olyat jót nevettem rajta. 😂Vadkender
Egyszer nekem volt olyan trió hogy koton,plüs állat,tábla csoki.Érdekesen nézett rám az eladó nő 😀

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 13 éve
pc_x 943 — Red Fist
számoljátok ki enyém is. ezért tartjuk a MR BME tenorxet 😀konqueror
0,038 😛shawnka
van ennél jobb? még 10k fölött is vagyok

mi lenne, ha szeretnétek 😂konqueror
szerencsére ettől nem kell félned 😀


több mint 13 éve
konqueror 2 491 — ...
számoljátok ki enyém is. ezért tartjuk a MR BME tenorxet 😀konqueror
0,038 😛shawnka
van ennél jobb? még 10k fölött is vagyok

mi lenne, ha szeretnétek 😂
több mint 13 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 111 — Tyrone Creek
számoljátok ki enyém is. ezért tartjuk a MR BME tenorxet 😀konqueror
0,038 😛
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
...Vadkender
A munkáját végezte, de ROSSZUL.
A törvény ugyanis tiltja szexuális termékek eladását 18 éven aluliaknak, ez eddig oké, csakhogy:
"szexuális termék: bármely birtokba vehető, forgalomképes olyan dolog, amelynek elsődleges célja a szexuális ingerkeltés, különösen amelyik nemi aktust vagy egyéb szexuális cselekményt nyíltan ábrázol, illetve emberi testet, testrészt szexuális ingerkeltésre alkalmas módon vagy szexuális ingerkeltés céljából ábrázol, ideértve - rendeltetése szerint - a szexuális ingerkeltésre szolgáló, nemi aktus vagy egyéb szexuális cselekmény során alkalmazható eszközt is, a fogamzásgátlás céljából alkalmazható eszköz kivételével;"
A gumi pedig nyilván fogamzásgátlás céljából alkalmazható eszköz. Egyébként is agyon lenne támadva az a kormány, aki megszavaz egy törvényjavaslatot, ami tiltja, hogy 18 év alatti személy védekezzen szex közben 😊
Tehát ha legközelebb mész, szólj, hogy nagy mákja, hogy nem ellenőr vagy, mert megkúrtad volna - gumi nélkül - ha nem ad el neked gumit, aztán meg a főnöke is kúrta volna, csak ő ki 😊
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Bazz, megyek be ma reggel Tescoba, viszem oda a pénztárhoz amit veszek: 2db dvd kamerába való, egy csomag Durex, meg egy Monster. (Nagyonjo csaj volt a pénztárban.) Megszólal elmúltál már 18? Nem. Azt mondja akkor nem adom oda. Mire én: nembaszol fel, neked hála csináljak gyereket vagy mi a fasz? Ennyit arról a szövegről hogy védekezz? Most miattad basszam el az életem, azzal hogy idő előtt apa legyek? Tudod mit bazd meg a gumidat, megveszem máshol. Erre azt mondta, jól van,meggyőztél, odaadom. De remélem nem ellenőrzésre küldtek... (itt már remegett, meg tökre parázott)
Mire én: Bazdmeg, szerinted így beszélnék ha lenne rajtam kamera? 😀


Kifizettem, kisétáltam a Tescobol, és akkor esett le, hogy mekkora bunkó vagyok, végülis csak a munkáját végezte. De olyat jót nevettem rajta. 😂Vadkender
Lehet azért adta végül oda, mert egyetértett, jobb ezt a szaporodást még nem erőltetni.Escalade
én azt csodálom, hogy a dvd-k miatt nem került szóba az akció közzététele a neten.

több mint 13 éve
konqueror 2 491 — ...
számoljátok ki enyém is. ezért tartjuk a MR BME tenorxet 😀
több mint 13 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Bazz, megyek be ma reggel Tescoba, viszem oda a pénztárhoz amit veszek: 2db dvd kamerába való, egy csomag Durex, meg egy Monster. (Nagyonjo csaj volt a pénztárban.) Megszólal elmúltál már 18? Nem. Azt mondja akkor nem adom oda. Mire én: nembaszol fel, neked hála csináljak gyereket vagy mi a fasz? Ennyit arról a szövegről hogy védekezz? Most miattad basszam el az életem, azzal hogy idő előtt apa legyek? Tudod mit bazd meg a gumidat, megveszem máshol. Erre azt mondta, jól van,meggyőztél, odaadom. De remélem nem ellenőrzésre küldtek... (itt már remegett, meg tökre parázott)
Mire én: Bazdmeg, szerinted így beszélnék ha lenne rajtam kamera? 😀


Kifizettem, kisétáltam a Tescobol, és akkor esett le, hogy mekkora bunkó vagyok, végülis csak a munkáját végezte. De olyat jót nevettem rajta. 😂Vadkender
Lehet azért adta végül oda, mert egyetértett, jobb ezt a szaporodást még nem erőltetni.