Make Love

27 feliratkozó

több mint 13 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 111 — Tyrone Creek
az I came to play-t végigénekelte, Cena zenéje alatt pedig a Hustle.Loyalty.Respect és U can't C me kézjeleket tolta felváltva 😀shawnka
😂 vinnyogtam volna ha ezt látom 😀

dehát nem véletlen a mesteré a legjobb entranceHöri
jaja ez epic en is felrohogtem a monitor elott 😀
tudom ezzel a kerdesemmel most jol leirom magam de muszaj megkerdjem
a hustle loyalty respect az melyik ?Fake
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 422 — TODDHERREMANS79
hordhatod avatarként, mint Hörit a.kacsakonqueror
Épp tervezem hogy beújjítok, 2011-re lehet lecserélném Toddot 😀eaglesmcnabb
Azt figyeltétek már, hogy a beállítások->avatar résznél milyen szöveg van? "Profilkép beállítása fórumos személyiséged emelése érdekében" 😀F.Schleck
sajnos olyan kis felületre nem fér be az összes admin, de tervezek egy aláírást csináltatni egy kisebb adminos csoportképből 😛

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
hordhatod avatarként, mint Hörit a.kacsakonqueror
Épp tervezem hogy beújjítok, 2011-re lehet lecserélném Toddot 😀eaglesmcnabb
Azt figyeltétek már, hogy a beállítások->avatar résznél milyen szöveg van? "Profilkép beállítása fórumos személyiséged emelése érdekében" 😀F.Schleck
Ez alap. Ha nincs képed, utálunk.

gsn nem, de a többi admin igen 😀

több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
hordhatod avatarként, mint Hörit a.kacsakonqueror
Épp tervezem hogy beújjítok, 2011-re lehet lecserélném Toddot 😀eaglesmcnabb
Azt figyeltétek már, hogy a beállítások->avatar résznél milyen szöveg van? "Profilkép beállítása fórumos személyiséged emelése érdekében" 😀

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
az I came to play-t végigénekelte, Cena zenéje alatt pedig a Hustle.Loyalty.Respect és U can't C me kézjeleket tolta felváltva 😀shawnka
😂 vinnyogtam volna ha ezt látom 😀

dehát nem véletlen a mesteré a legjobb entranceHöri
jaja ez epic en is felrohogtem a monitor elott 😀
tudom ezzel a kerdesemmel most jol leirom magam de muszaj megkerdjem
a hustle loyalty respect az melyik ?
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 422 — TODDHERREMANS79
hordhatod avatarként, mint Hörit a.kacsakonqueror
Épp tervezem hogy beújjítok, 2011-re lehet lecserélném Toddot 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
konqueror 2 491 — ...
Dani remélem viccből írtad hogy a "nem vesztettem el semmimet" és a "nem voltak lányok" ugyanannyit ér. 😀Tomeee
ezt most nem teljesen értem

értéktárgyak elvesztésére gondoltam 😀 amióta utcazenén utolsó nap tesód találta meg a mobilom azóta mindig félek 😀 és nincs rangsorolás 😀

szerk: soha nem írtam ennyit a make love topikba, mint ma, pedig nem is örülök semminekkonqueror
Én is értéktárgyakra gondoltam, mielőtt valami perverz gondolatod támad. 😀 A mobilod nemsokat érhet már, én gondolkodás nélkül cserélném ki egy csajra.

szerk: csak lusta voltam pontosan idézni 😀Tomeee
a mobilom még csak 3 éves 😊 egyetlen hendikepje, hogy nem tudok vele netezni. de jobb is, akkor 0-24ben zúdítanám rá az okosságot a népre

értéktárgyak elvesztéséről majd megkérdem Dorót 😀 😀
több mint 13 éve
Tomeee 753
Dani remélem viccből írtad hogy a "nem vesztettem el semmimet" és a "nem voltak lányok" ugyanannyit ér. 😀Tomeee
ezt most nem teljesen értem

értéktárgyak elvesztésére gondoltam 😀 amióta utcazenén utolsó nap tesód találta meg a mobilom azóta mindig félek 😀 és nincs rangsorolás 😀

szerk: soha nem írtam ennyit a make love topikba, mint ma, pedig nem is örülök semminekkonqueror
Én is értéktárgyakra gondoltam, mielőtt valami perverz gondolatod támad. 😀 A mobilod nemsokat érhet már, én gondolkodás nélkül cserélném ki egy csajra.

szerk: csak lusta voltam pontosan idézni 😀

twitter | last.fm | mixcloud
több mint 13 éve
konqueror 2 491 — ...
Dani remélem viccből írtad hogy a "nem vesztettem el semmimet" és a "nem voltak lányok" ugyanannyit ér. 😀Tomeee
ezt most nem teljesen értem

értéktárgyak elvesztésére gondoltam 😀 amióta utcazenén utolsó nap tesód találta meg a mobilom azóta mindig félek 😀 és nincs rangsorolás 😀

szerk: soha nem írtam ennyit a make love topikba, mint ma, pedig nem is örülök semminek

szerk.: visszaolvastam, és én "nem hagytam el semmimet" és "nem hívtak a többiek lányokat" hsz-t írtam 😀 nem is egyezik az idézett szöveg 😀
több mint 13 éve
Tomeee 753
Dani remélem viccből írtad hogy a "nem vesztettem el semmimet" és a "nem voltak lányok" ugyanannyit ér. 😀

twitter | last.fm | mixcloud
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
mikor whiskey kólát ittunk shawnka akkor vette elő a Titantron videókat a telefonjáról 😀konqueror
arany ember.

nem láttam és/vagy hallottam, hogy visszahívtál, dehát úgy se lehetett volna érteni semmit 😊Höri
az I came to play-t végigénekelte, Cena zenéje alatt pedig a Hustle.Loyalty.Respect és U can't C me kézjeleket tolta felváltva 😀shawnka
😂 vinnyogtam volna ha ezt látom 😀

dehát nem véletlen a mesteré a legjobb entrance

több mint 13 éve
konqueror 2 491 — ...
Kép készült a megfáradt konqueror-ról, holnap érkezik is 😛shawnka
tudod kinek küldd először 😉eaglesmcnabb
nem sok minden látszik rajta asszem. sötét lelkű entitásom kiemelendő, csuklyában vagyok rajta. és nem megfáradt, hanem a buszmegállóba odafagyott

hordhatod avatarként, mint Hörit a.kacsa
több mint 13 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 829 — No es importante
csak meglepően kihalt volt a városshawnka
lehet abba kellene hagynunk az ncaa meccsek beharangozóit, mert pár év múlva már nem lesz utcán ember


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 422 — TODDHERREMANS79
Kép készült a megfáradt konqueror-ról, holnap érkezik is 😛shawnka
tudod kinek küldd először 😉

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 111 — Tyrone Creek
mikor whiskey kólát ittunk shawnka akkor vette elő a Titantron videókat a telefonjáról 😀konqueror
arany ember.

nem láttam és/vagy hallottam, hogy visszahívtál, dehát úgy se lehetett volna érteni semmit 😊Höri
az I came to play-t végigénekelte, Cena zenéje alatt pedig a Hustle.Loyalty.Respect és U can't C me kézjeleket tolta felváltva 😀

Sorban álltam neki hamburgerért 30 percen keresztül, ahol egy úr a németek hímtagját szidta különböző formákban. Miután megkapta a bacon-ös hambiját, elkezdett arcoskodni, hogy neki már sorban állnak hotdogért is, szóval ő nagyon jól fog lakni. Aztán mint kiderült nem volt hotdog 😀

Összességében jó volt, csak meglepően kihalt volt a város, illetve ami ingyenes volt tavaly, idén már pénzes.
Kép készült a megfáradt konqueror-ról, holnap érkezik is 😛
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
mikor whiskey kólát ittunk shawnka akkor vette elő a Titantron videókat a telefonjáról 😀konqueror
arany ember.

nem láttam és/vagy hallottam, hogy visszahívtál, dehát úgy se lehetett volna érteni semmit 😊

több mint 13 éve
konqueror 2 491 — ...
sejtettem, hogy megemlítetek valahol, reagálok is, pedig eldöntöttem, hogy újabb fórumszünetet tartok, de hát akkor se. most keltem, Höri komám annyit magyarázza, hogy mindig minden körülmények között zárásig kell maradni, hogy ismét sikerült, már jártak a buszok mikor a halál fasza után 2 km-ről hazasétáltam a mínusz 10 fokban, mondtam shawnkának, hogy reggel tócsában fogok ébredni, mert a rámfagyott jég majd leolvad rólam

először elitista soccerismerősökhöz (mindegyik ilyen future BME HoF-er) kellett menni, ott a legalja borhoz a srác hozott parenyica sajtot, demotiválóra illő jelenet volt. tűzerőnk nem volt, cserébe a házigazda dobol, úgyhogy megtudtam milyen roxstárnk lenni. plusz elcsakliztam egy szalmakalapot a latinlover hangulat miatt. zene nem volt, helyette kreditekről beszéltek, villám sebesen kúrtam be a Viva chart show top 100at a tévében. első szám ami bejött a Party in the USA, megegyzetünk, hogy igen sokan dugnák Cyrust. sajnos a harmadiknál el kellett nyomni m1-re, himnusz, egyebek. a legjobban az tetszett, hogy volt ESPN America, így suttyomban a Georgia-UCF-et tudtam lesni, soccerék kommentje "ezek ilyenkor is játszanak?!"

(nyomtam egy entert, hogy tenorx is örüljön). alkoholban Tibi volt ma a követendő példa, sajnos egy üveg bor és 5 (öt) üveg pezsgő volt csupán, de az legalább csak 3 ténylegesen ivó emberre. de a pezsgőt mindenki utálta, de azért itta. Höri hívott, valóban, de a "hallgassad bazmeg" en kívül nem értettem semmit. cserébe visszahívtam, de nem nyertem sajnos

shawnka meg küldte a visszahívós sms-eket sorba, becsattogtunk hozzá városba végül, meg még beszereztem Tomeee volt osztálytársait, őket utána elvesztettük, majd meglettek újra. de akkor már nem találtunk helyet sehol, úgyhogy papír mód 6 után már hazamentünk

alkohol: sör, bor, pezsgő, whiskey-kóla. főleg pezsgő, volt hogy két üveg pezsgővel egyszerre vonultam büszkén a főutcán. mi lenne, ha szeretném. mikor whiskey kólát ittunk shawnka akkor vette elő a Titantron videókat a telefonjáról 😀

+sikerült mind3 offerem összetrombitálni
+sokáig tartott
+nagy alkoholmennyiség (hogy miből azt hagyjuk)
+nem hagytam el semmimet
-nem tartott tovább
-nem hívtak a többiek lányokat
-kihalt város, hamar bezáró helyek
-hideg

kihoztam a pluszminuszt x-re. shawnkának meg ne higgyétek el egy szavát se!
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
jó kis buli volt, de az lehangoló, hogy egy high-school pedómedve party-n nekem kell elénekelni a Ke$ha meg Katy Perry diszkogárfiát mert a gépen nincs nekik meg 😛Höri
amikor telón konq-nak azt mondtad h "EZT HALLGASD", akkor erre gondoltál? 😛shawnka
nem. akkor az okádék eminnen feat rihanna nóta szólt, ami emberi fogyasztásra abszolút alkalmatlan, de konqueror rajong érte.

több mint 13 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 111 — Tyrone Creek
jó kis buli volt, de az lehangoló, hogy egy high-school pedómedve party-n nekem kell elénekelni a Ke$ha meg Katy Perry diszkogárfiát mert a gépen nincs nekik meg 😛Höri
amikor telón konq-nak azt mondtad h "EZT HALLGASD", akkor erre gondoltál? 😛
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 630
Budapest két legszarabb házibulija után végül bebizonyosodott hogy falun a legjobbak a bulik 😊 Totális robotpilóta este
több mint 13 éve
Vadkender Arizona Cardinals 453 — Láthatatlan ember
jó kis buli volt, de az lehangoló, hogy egy high-school pedómedve party-n nekem kell elénekelni a Ke$ha meg Katy Perry diszkogárfiát mert a gépen nincs nekik meg 😛Höri
hol voltál? jól hallottam? 😂eaglesmcnabb
nem tom mit hallottál, de az olvasás stimmel 😛
egy régi osztálytásam öccse szervezett bulit, és mivel ő 17 éves így a legtöbb csaj is annyi volt a helyszínen.Höri
"És? Szája van, nem?!" 😂


Vadkender on Twitter
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
jó kis buli volt, de az lehangoló, hogy egy high-school pedómedve party-n nekem kell elénekelni a Ke$ha meg Katy Perry diszkogárfiát mert a gépen nincs nekik meg 😛Höri
hol voltál? jól hallottam? 😂eaglesmcnabb
nem tom mit hallottál, de az olvasás stimmel 😛
egy régi osztálytásam öccse szervezett bulit, és mivel ő 17 éves így a legtöbb csaj is annyi volt a helyszínen.

több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 422 — TODDHERREMANS79
jó kis buli volt, de az lehangoló, hogy egy high-school pedómedve party-n nekem kell elénekelni a Ke$ha meg Katy Perry diszkogárfiát mert a gépen nincs nekik meg 😛Höri
hol voltál? jól hallottam? 😂

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
jó kis buli volt, de az lehangoló, hogy egy high-school pedómedve party-n nekem kell elénekelni a Ke$ha meg Katy Perry diszkogárfiát mert a gépen nincs nekik meg 😛

több mint 13 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Én nem listázom; csak belinkelem ezt 😀
http://www.nfl.com/videos/nfl-cant-miss-plays/09000d5d81c1aac7/Jaguars-Hail-Mary-is-answered

Amúgy minden kedves fórumozónak; olvasónak; szerkesztőnek szeretnék; boldog/sikeres/szerencsés/betegségektől mentes (und so weiter) új esztendőt kivánni!iktriad
mínusz 😛

egyébként BUÉK!adam8
Ugye 😀 Én a Colts elleni FGt vártam volna 😀